Animasyon Filmleri

Sosis Partisi – Sausage Party

İnsan yaşamının dışında yaşanan olayları konu alan Sosis Partisi (Sausage Party) filmi bir marketin içerisinde yiyeceklerin nasıl günler geçirdiğini anlatıyor. Animasyon ve komedi türünde hazırlanmış olan yapımın senaryosunu Kyle Hunter, Evan Goldberg ve Ariel Shaffir gibi senaristlerin ortak çalışması ile yazılmıştır. Yönetmenliğini Conrad Vernon'un üstlendiği filmde öykü şöyle ilerliyor; Gözlerini açtığında bir market reyonunda sosis olarak sergilenen Frank, yaşamını satılmak için çalışmaya adamak zorunda kalacaktır. Sahibinin evine vardığında oldukça keyifli bir yaşam süreceğini düşünen Frank, bir gün bazı arkadaşları ile market arabasına atılır. Sonunda huzurlu yaşamına kavuştuğunu düşünen Frank, beklemediği korkunç olaylarla karşılaşacak ve markette kendilerine anlatılan güzel yaşamın aslında gerçek olmadığını anlayacaktır.
0        Tarihi :24 Ekim 11:22 İzle

Robinson Crusoe

Her yaştan izleyicinin rahatlıkla izleyebileceği ve eğlenceli kurgusundan keyif alacağı Robinson Crusoe filmi Sammy'nin yapımcıları ile tasarlanarak ekranlarınıza geliyor. 17 Haziran 2016'da vizyona girmiş ve daha sonra internet ortamında videoları yayınlanmaya başlamış olan filmin yönetmenliğini Ben Stassen ile Vincent Kesteloot ortak bir çalışma üzerinde hazırlamış. Filmde en çok merak edilen konusu olurken karşımıza bilindik senaryonun dışında daha çocuksu ve eğlenceli bir senaryo geliyor. İzlemek isteyenler için kaçırılmayacak bir komedi olan filmimizin konusu merak edenler için şöyle; Okyanusun ortasında dört bir tarafı su ile kaplı olan tropik adalarında mutlu ve mesut bir şekilde yaşayan hayvanlar Robinson'un gelişi ile neye uğradığını şaşırır. İlk defa gördükleri bu canlı acaba zarar vermek için mi yoksa yardım etmek için mi adaya gelmiştir? Soruların ilgi odağı olan Robinson, geçirdiği kazanın ardından kısa zamanda alışacağı ada hayatına şuan oldukça yabanidir. Ve bu yabaniliği bir çok derdin başlangıcı olacaktır.
0        Tarihi :11 Ekim 11:55 İzle

Ratchet and Clank

Günümüzde oldukça popülerleşmiş birer oyuncak haline gelmiş olan Xbox, oyun konsolları ve çeşitli bilgisayarlar çocukların zeka gelişimin yanı sıra hayal dünyasını da bir hayli genişletiyor. Gün geçtikçe gelişen ve yeni profillerle insanlara sunulan oyunlarda bu keyifli aktivitelerin cabası. Bir zamanlar oyun konsollarında oldukça fenomen bir oyun olmuş olan Ratchet and Clank bu yıl yeni bir sinema filmi olarak karşımıza geldi. Animasyon, aksiyon ve macera türünde sinema perdelerindeki yerini alan film izleyici tarafından da tam not aldı. Oyunda geçen senaryonun işlendiği filmin yönetmenliği Kevin Munroe ile Jericca Cleland'e ait. Keyifli zaman geçirmek çocuklarına izlettirmek için oldukça iyi bir tercih olan Ratchet and Clank filmini kaçırmayın.
0        Tarihi :8 Ekim 11:22 İzle

Scooby-Doo Ve Hız Yarışının Laneti – Scooby-Doo! And WWE: Curse of the Speed Demon

Her yaştan izleyicinin keyifle seyredebileceği Scooby-Doo film serisi bu yılda yeni bir yapımla vizyona girdi. Animasyon filmi sevenler için kaçırılmayacak keyifli bir yapım olan filmin yönetmenliği Tim Divar'a ait. Ernie Altbacker'ın kaleminden hayat bulan kurgunun karakterlerini Matthew Lillard, Paul Levesque ve Mark Calaway gibi daha nice yıldız isimler seslendiriyor. 1969 yılında Hanna-Barbera'nın canlandırdığı bir karakter olarak hayatımıza giren Scooby-Doo ve arkadaşlarının hikayeleri nesillerdir yepyeni hikayelerle izleyiciye sunuluyor. İzlemekten keyif aldığımız çizgi filmin bu kez konusu şu şekilde; Hayatlarını canavarları avlamaya adamış olan Scooby-Doo ve 4 insan dostu, son zamanlar fazla çalışmış ve dinlenmeye ihtiyaçları olduğuna karar vermişlerdi. Yaklaşan şampiyonların yarışı ile tatil köyüne gitme hazırlıklarına başlayan Scooby-Doo ve arkadaşları ilginç arabaları ile şampiyonluk yarışlarına katılan ünlü isimleri izleme şansıda bulacaklardı. Güzel günler geçireceklerini düşünen 5 arkadaş, yarışta yaşanmaya başlayan tuhaf olaylarla yeniden esrarengiz bir canavarın peşine düşecek ve yepyeni bir öyküden haberdar olacaklardı.
0        Tarihi :30 Eylül 12:54 İzle

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV – Kingsglaive: Final Fantasy XV

Bu yıl sinema perdelerindeki yerini almış olan Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV (Kingsglaive: Final Fantasy XV) filmi Takeshi Nozue'nin yönetmenliğinde hazırlanmış oldukça başarılı bir yapım. Animasyon ve aksiyon filmi sevenlerin özellikle izlemesini tavsiye ettiğimiz filmin konusu şöyle; Yüzyıllar önce ülkenin kralı tarafından güç kristallere sahip olan Lucis kenti, her geçen gün topraklarını geliştirmiş ve gelen yeni teknolojiler ile güçlerine güç katmışlardı. Düşmanlarından her zaman bir adım önde olan bu kent hem savaşçıları hemde yönetilme şekli ile oldukça taktir edilen bir yerdi. Ancak bir gün kaybolan kristaller kentin tüm kaderini değiştirmeye başlar. Zira son dönemlerde acımasız ordusu ile aşılmaz bir güce sahip olmuş olan Niflheim, dünya üzerinde neredeyse bir çok kara parçasına sahip olmuştur. Kurduğu ordusu hiç bir zaman yüzünü kara çıkarmamış ve karşısındaki düşmanları bir bir yok etmiştir. Şimdi sıra Lucis'tedir. Konumu ve verimi açısından oldukça değerli bir toprak olan Lucis çok yakında Niflheim'in işgal ettiği yerlerden biri haline gelecek. Ancak gizli bir güçle orduya karşıya gelecek olan bir grup kentin tüm kaderini değiştirmek ve yeniden özgür olmak için elinden geleni yapacaktır.
0        Tarihi :29 Eylül 14:56 İzle

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı – The Secret Life of Pets

Geçtiğimiz günlerde vizyondaki yerini alan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (The Secret Life of Pets) filmi animasyon, komedi türündedir. Oldukça sevimli olan evcil hayvanların gizli yaşamlarına ışık tutan film, sahipleri yokken onların evde neler yaptığını anlatıyor. Yönetmenliğini Chris Renaud ile Yarrow Cheney'in üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda bir çok başarılı isim yer alıyor. Filmde; Sahibi Katie ile birlikte Amerika'nın Manhattan bölgesinde küçük bir evde yaşayan Max, oldukça güzel, sağdık ve sevimli bir köpektir. Sahibesi Katie'yi çok seven ve o her işe gittiğinde bıkmadan onun gelişini bekleyen Max, bir gün dış dünyada arkadaşlarının yaptığı keyifli ev toplantıları olduğunu öğrenir. Artık Katie gittiğinde evde boş boş oturup onu beklemek zorunda değildir. Sıradan geçen günlerin ardından bir gün hayatının tam merkezine çöreklenen Luke, Katie'nin sokaktan bulduğu ve yalnız kalmaması için eve aldığı bir köpek olur. Cüssesi itibari ile evdeki her şeye sahip olan Luke, Max ile Katie arasındaki ilişkiye günden güne zarar vermeye başlayacaktır. Yaşadığı sorunları daha fazla dayanamayan ve Luke'nin evden gitmesi için elinden geleni ardına koymayacak olan Max, çok yakında uzun soluklu bir maceraya atılacaktır. Sizce de siz yokken evcil hayvanınız uslu uslu bir köşede oturuyor mu? eğer böyle düşünüyorsanız sitemizde animasyon komedi kategorisinde yer alan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmimize göz atmanızı tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :10 Eylül 11:35 İzle

Batman: Öldüren Şaka – Batman: The Killing Joke

Mark Hamill, Tara Strong ve Ray Wise'nin seslendirme kadrosunda yer aldığı keyifli animasyon filmi Batman: The Killing Joke (Batman: Öldüren Şaka) filmi bu yıl vizyona hızlı bir giriş yaptı. Her yaştan sinema severin merakla takip ettiği Batman serisi izleyicisini yine şaşırtmadı. Oldukça kaliteli bir kurguya sahip olan filmin yönetmenlik koltuğunda Sam Liu'yi görüyoruz. Eğer sizde Batman'in son filmini merak ediyorsanız bu yapımı kaçırmayın deriz. Filmin konusunu özetlemek gerekirse de kısaca şöyle; Uzun zamandır tutuklu kaldığı hapishanede değişik planlar hazırlayan Joker, Batman'in kendisini ziyarete gelmesinine ardından hücresinden kaçmış ve yeniden sorunlar yaratmaya başlamıştır. Düşman olarak gördüğü Gordon ailesine yaptığı saldırı Batman için bardağı taşıran son damla olur. Joker artık çıktığı hücresine geri dönmelidir. Bunu da en iyi şekilde yapacak olan Yarasa adamdır. Alehine işleyen zamanlar yarışacak ve düşündüğünden daha güçlü bir düşmanla savaşmak zorunda kalacak olan Batman, bir yandan da Gordon ailesini korumaya çalışacaktır.
0        Tarihi :3 Eylül 12:05 İzle

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma – Ice Age: Collision Course

İlk dört filmi ile çocukların en çok sevdiği animasyon yapımlarından biri olan Buz Devri serisi bu sene 5. filmi ile yeniden karşımıza geliyor. Çocukların yanı sıra her yaştan izleyici kitlesine sahip olan filmin sevimli karakterleri ve kurgusu oldukça keyifli. Yönetmenliğini Mike Thurmeier ve Galen T. Chu'nun birlikte yaptığı filmin senaryosunu Michael Berg, Michael J. Wilson ve Yoni Brenner gibi başarılı isimler ortak bir çalışma üzerinde hazırlamıştır. Türkiye'de 15 Temmuz 2016'da vizyona giren yapımın konusunu merak ediyorsanız şöyle; Ayrılmaktan korktuğu ve her zaman peşinden koştuğu meşe palamudunu yakalamak için bu kez dünya dışına çıkan Scrat, merkezi istasyonlara zarar vermiş ve dünyanın büyük bir kayıp vermesine neden olmuştur. Bunun sınırlı kalmayan Scrat, dünyanın kısa zaman sonra infilak etmesi için büyük bir Meteor'un evrenimize doğru hareket etmesini sağlamıştır. Artık Dünya kısa zamanda yok olacaktır. Bundan haberdar olan ve ölmeden önce bazı şeyler yaşamak isteyen Manny, Sid, Diego ve diğerleri, hem olayın çözüm yolunu araştıracak hemde hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :27 Ağustos 11:34 İzle

Kuzular Kurtlara Karşı – Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie

Rusya, Amerika ve İngiltere'nin ortak çalışması üzerine hazırlanmış olan Kuzular Kurtlara Karşı orijinal adıyla Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie filmi Andrey Galat ile Maxim Volkov'un yönetmenliğinde çekilmiştir. IMDB'den 6.9 gibi yüksek bir puan almış olan film animasyon ve macera türünde yerini almıştır. Filmin konusu; Sulh içerisinde köylerinde mutlu bir yaşam süren kuzular, bölgede kendi önderliğini ilan etmiş ve uzun bir zaman özgür bir hayat sürmüşlerdi. Ta ki kurtlar yakın bir çevrede kendi kentlerini kurana dek. Artık karşı köylerin hayvanları olan iki azılı düşman birbirlerinden faydalanabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. Kuzular kendi köyleri içerisinde kurtlardan korunmanın yollarını ararken kurtlar kendi liderlerini seçmek ve bir an önce avlarına saldırmak için hazırlanıyorlardı. Yaşlı liderlerinden sonra önder olmaya adaylığını koyan hiç bir işe yaramaz Gri, çok yakında yaptıkları ile hem kendisini komik duruma düşürecek hemde hiç iyi sonuçlar vermeyen maceraların peşine düşecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :11 Ağustos 13:51 İzle

Zootropolis: Hayvanlar Şehri – Zootopia

Tüm hayvanların barış içerisinde yaşadığı Zootopia, kenti her sene olduğu gibi yeni üyelerini kabul etmişti. İnsanların olmadığı özgür ve rahat olan bu kent, hayvanların kendi kontrolü altında hür bir şekilde gelişmeye devam ederken, Judy isimli bir tavşanda ailesinden ayrılarak bu kente gelir. Zootopia'nın ilk en küçük polisi olmaya hak kazanan ve istemese de küçük görevlerde yer almaya başlayan Judy, park cezaları kesmeye devam ederken hiç bulaşmaması gereken bir işe burnunu sokar. Nick, isimli bir tilki masum olduğu halde iftira ile suçlu konumuna düşürülmüş ve Zootopia'da rahat yaşamı kısıtlanmıştır. Aslında doğal hayatında da bazı dolandırıcılıklar yapmış olan genç tilki bu işin çözülmesi için Judy ile iş birliği yapmaya karar verince küçük tavşan kendisini hiç bilmediği bir maceranın içerisinde bulacaktır. Her yaştan izleyicinin beğenerek izleyeceği Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Zootopia) filmi eğlenceli kurgusu ve macera içeren sahneleri ile 10 Haziran 2016 vizyona girecek. Henüz sinema perdelerinde bulamayacağınız bu keyifli yapıma sitemizden Türkçe Dublaj, 1080p ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. İyi Seyirler.
0        Tarihi :5 Temmuz 0:01 İzle
12345...10...