Aşk Filmleri

İlk Görüşte Aşk – Une rencontre

İlk Görüşte Aşk (Une rencontre) filminin konusu; Pierre mükemmel bir aileye sahip orta yaşlı bir adamdır. Bir çocuğu olan ve iyi bir de kariyeri olan Pierre, hayattan daha ne istenebilir ki diye düşünürken, gittiği bir eğlencede Elsa adında bir kadınla tanışır. Elsa hayat dolu eğlenmeyi bilen ve oldukça çekici bir kadındır. Aynı zamanda eşinden yeni boşanmış olan Elsa, Pierre'e ilk görüşte aşık olur. Genç adam da Elsa'dan oldukça hoşlanmıştır. İkilinin arasından kısa zamanda doğan muhteşem aşk bir ailenin neredeyse yok olmasına sebep oluyorken, genç adam, ailesine geri dönecektir. Fakat Elsa ve Pierre'nin aşkı hiç bir zaman bitmeyecek ve birbirlerini her gördüklerinde yeniden alevlenecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :19 Aralık 13:10 İzle

Footloose

Footloose filminin konusu; Bomont kasabası 3 yıl önce korkun bir kazada 5 gencin acı ölümüne tanık olmuştur. Bu kazadan sonra Kasaba kilisesi ve yetkilileri, bir konsey oluşturarak güçlerini birleştirir. Kazanın nedenini yüksek sesle müzik dinlemek, alkol almak ve dansın etmek olarak belirleyen konsey, kasabada o yıldan itibaren tüm kötü alışkanlıkları yasaklar. geçlerin eğlenmek için alanları olmayan ve kendilerini bir kapana kısılmış gibi hisseden tüm gençler, ellerinden bir şey gelmediği için bu yasalara karşı çıkamaz. Fakat annesinin ölümünün ardından Bomont'a taşınana Ren MacCormack isimli bir genç kasaba halkının tüm ön yargılarını değiştirmek için çabalamaya başlayınca tüm gençler ona destek erecektir. Aynı zamanda kasaba konseyinin üyesi olan rahip Shaw Moore'nin genç kızının kalbini de çalacak olan Ren, bakalım sonunda bu yasakları kaldırabilecek midir? İyi seyirler.
0        Tarihi :13 Aralık 14:31 İzle

Senin İçin – Restless

Kısa zaman önce ölümcül bir hastalığa yakalanan genç kız,ölüme her zaman daha yakın olmak ve ondan korkmadığını kendine kanıtlamak için hiç tanımadığı insanların cenaze törenlerine gitmeye başlamıştır. Günden güne iyice garipleşen ve bu alışkanlığından tüm ısrarlara rağmen vazgeçmeyen genç kız, bir gün kendi gibi tuhaf bir adamla arkadaşlık kurmaya başlar. Bu genç adam da en az genç kız kadar tuhaftır. Zira 2. Dünya savaşında büyük mücadeleler veren bir pilotun hayaletini yanında gezdirdiğine inanmaktadır. Genç kız, kısa bir sürede adama aşık olacak ve sürmesi imkansız bir ilişkiyi ayakta tutmaya çalışacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :5 Aralık 13:08 İzle

Hindistanda Gece Şelalesi – Anochece en la India

Hindistan'da Gece Şelalesi Filminin konusu; Hayatının belli bir süresinde dilediğince yaşayan Ricardo, mutlu ve huzurlu bir adamdı. Fakat yakın zamanda yakalandığı tedavisi olmayan bir hastalık sonrası bacaklarını kaybeden genç adam, öleceği günü beklerken huzurunu ve hayatındaki tüm mutlu şeyleri kaybeder. Ölmek istediği tek yerin Hindistan olduğuna karar veren Ricardo, öldüğünde küllerinin Ganj nehrine savrulmasını ister. Fakat Hindistan'a gitmek için önce Türkiye, İran, Afganistan ve Pakistan sınırlarını geçmek zorundadır. Ancak bu kadar yolu bacakları bir işe yaramazken tek başına gidemeyecek olan genç adam, ailesiyle bazı sorunlar yaşayan Dana, adlı bir kadından yardım alacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :5 Aralık 12:21 İzle

Geçmişin İzinde – The Ultimate Life

Kendini bildiğinden beri çalışmayı seven Jason Stevens, zeki ve tecrübeli bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen mütevaziliğinden hiç bir zaman ödün vermeyen Jason, hayatında sürekli meçhul geçmişinin eksikliğini hissetmiştir. Zira çocukluğunu, gençlik zamanlarını ve nereden geldiğini hatırlamayan genç adam, bir gün büyük babasının kendisine miras olarak bıraktığı günlüklere ulaşır. Hayatına dair ne merak ediyorsa hepsinin yazıldığı bu günlükler sanki büyük babasının değilde kendi geçmişini anlatıyordur. 2013 yılının başarılı filmlerinden olan Geçmişin İzinde filmi saf bir dramatik hikayeyi konu almış ve izleyicinin beğenisini kazanmıştır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :4 Aralık 12:57 İzle

Son Elmas – The Last Diamond

Birbirinden usta iki soyguncu Simon ve Julia paha biçilemez bir elmasın peşindir.Oldukça korunaklı bir müzede saklanan bu elması aynı anda çalma girişiminde bulunan ikili, yaptıkları planı bozunca beraber çalışmaya ve yeniden plan yapmaya karar verirler. Başarılı bir soygundan sonra yollarını ayıracak olan ikili, kaderin oynadığı bir oyunla birbirlerine aşık olurlar ve soygunun getirdiği belaları beraber atlatma kararı alırlar. Yönetmenliğini Eric Barbier'in üstlendiği 2014 yapımı Son Elmas (Le dernier diamant) filminin baş rollerinde Bérénice Bejo, Yvan Attal ve Jean-François Stéveninyer aldığı filmi sitemizden online ve kesintisiz izleyebilirsiniz.İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Aralık 14:10 İzle

Seksin 10 Temel Kuralı – 10 Rules for Sleeping Around

2013 Amerika yapımı olan Seksin 10 Temel Kuralı filmi romantik komedi türündedir. Baş rollerinde Jesse Bradford, Tammin Sursok ve Chris Marquette gibi yıldız isimlerin yer aldığı filmin senaryosu ve yönetmenliği Leslie Greif'e aittir. Filmde; Uzun süredir birbirlerini yakın olarak tanıyan ve arkadaş olan iki çift, cinsel hayatlarında yaşadıkları sorunları ortaya dökünce, bir kural tablosu hazırlamaya karar verirler. Daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam için koyulan 10 kurala uymak zorunda kalan çiftler bu süreçte trajikomik bir çok hikayeye tanık olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :1 Aralık 0:08 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .