Aşk Filmleri

Aşk ve Yemek – The Food Guide To Love

2013 İrlanda, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan Aşk ve Yemek filmi yıldız Teresa Pelegri ve Dominic Harari gibi başarılı yönetmenler tarafından çekilmiştir. Baş rollerinde Leonor Watling, Richard Coyle ve Bronagh Gallagher yer almıştır. Filmin konusu; Hayatı boyunca özel hayatında hep başarısız olmuş bir yemek kitabı yazarı, bir gün başarılı bir siyaset kadını ile tanışır. İkilinin arasında kısa sürede bir yakınlaşma başlar ve bu yakınlaşma zamanla tutkulu, şehvetli ve muhteşem bir aşka dönüşür. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :27 Kasım 10:59 İzle

Kış Gelmeden – Avant l’hiver

Muhteşem bir Fransız filmi daha sizlerle. Öğrencilik yılları boyunca hep iyi bir cerrah olmak için çabalayan Paul, tıp fakültesinden mezun olduktan hemen sonra yeni tanıştığı Lucie ile evlenir. Hayatını hiç bir zaman sorgulamayan ve gelişi güzel yaşayan Paul, yıllar geçtikten sonra orta yaşlı bir adam olmuş ve geriye dönüp baktığında aslında hayatında karısı ve oğlu haricinde hiç bir şey yaşamadığını fark etmiştir. Kocası için her zaman iyi bir kadın olmayı başaran Lucie, ise kariyerini kocası için bir kenara bırakmış ve mutlu bir yuvanın kurucusu olmanın tadını çıkarmıştır. Lucie ve Paul, aslında muhteşem bir hayat sürerken, bir tehdit ikisininde hayatını alt üst etmeye yakındır. Zira Paul, hayatının son baharında yeni ve genç bir kadınla tanışmış ve onun duygusal gizemine kapılmıştır. Her gün yeni jestlerle genç kadına yaklaşmaya çalışan Paul, bir komplonun içerisinde olduğunun farkına çok geç varacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :22 Kasım 13:32 İzle

İtalya Tatili – Walking on Sunshine

Oldukça çekici, güzel ve bakımlı bir kadın olan Maddie, hayatını başarısız ilişkilerle geçirmiş ve zorlu bir hayat mücadelesi vermiştir. Aradığı aşkı bir türlü bulamadığını düşünen Maddie, Raf adına bir adamla tanışır. İkilinin arasında oldukça sıcak bir bağ oluşurken Maddie, Raf'ın aşk büyüsüne kapılmış ve yakın zamanda gelen evlilik teklifini kabul etmiştir. Yaz tatilinde İtalya'da evlenmeye karar veren Maddie ve Raf, ailelerini bu düğünden haberdar etmek için yoğun görüşmelere girişir. Sonunda ailelerine ulaşan Raf ve Maddie, herkesi düğüne davet eder. Fakat bu davetliler arasında yalnız bir kişi bu düğünü tamamen alt üst edecekti. Taylor, Maddie'nin kız kardeşi Raf'ın eski kız arkadaşı hatta hayatının aşkıdır. İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 14:40 İzle

Çıplak Göğüslü Sarışın – La Blonde Aux Seins Nus

Çıplak Göğüslü Sarışın filminin konusu; Bir baltaya sap olamayan ve kazanlarını babalarının teknesinde çalışarak elde eden iki kardeş Julien ve Louis, hayatları boyunca burada çalışsalar da bu tekneye sahip olamayacaklardır. Çünkü yaşlı baba vasiyetinde, öldüğünde teknenin satılmasını ve parasının yardım bekleyen tüm insanlara verilmesini istemişti. Bu haberi babaları öldükten sonra duyan Julien ve Louis, tekneyi satın alabilmek için uzun zamandır gözlerine kestirdikleri "Çıplak Göğüslü Sarışın" isimli bir tabloyu çalmaya karar verirler. Tabloyu başarıyla çaldıklarını zanneden Julien ve Louis, aslında müzenin bekçisi Rosalie, adında bir kadına yakalanırlar. Genç kadın iki kardeşi teknelerine kadar takip eder ve iki kardeşle beraber zoraki bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Yolculuk sırasında tekne içerisinde Rosalie ve iki kardeş farklı bağlar kurmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 16:14 İzle

İlk Aşk – Flipped

2010 ABD yapımı olan İlk Aşk filminin konusu; Henüz daha çok küçük yaşta tanışan Bryce ve Julie, zıt karakterler taşıyan iki küçük çocuktur. Juli, oldukça atılgan, sevecen ve öz güvenli bir kızdır. Fakat Bryce, küçük kızın tam tersine çekingen, utangaç ve huysuz bir çocuktur. Uzunca geçen yaz tatilinin ardından okullarına dönen Bryce ve Julie, birbirlerine aşık olmuşlardır. Fakat bir sorun vardır küçük Bryce, Julie'nin erkek arkadaşı olmak istemiyordur. Aradan geçen 6 yılın ardından ergenlik çağlarına giren ve birbirlerine olan aşklarını hala açıklayamamış olan Bryce ve Julie, yaklaşan yaz tatilinde tatillerini beraber geçirmek ve birbirlerine açılmak için ellerinden geleni yapacaklardır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 14:37 İzle

Stockholm

Hayatı boyunca hep istediği işlerde çalışmış istediği her kadını elde etmiş olan genç bir adam, yakın zamanda katıldığı bir partide istediği kadın tarafından reddedilmiştir. Ne kadar uğraşsa da bir türlü genç ve güzel kızı elde edemeyen yakışıklı playboy bu işe biraz aşk biraz romantiklik ve birazda aksiyon katmak için farklı yollara başvuracaktır. Yenilgiyi hazmedemeyen genç kahramanımız, en yakın zamanda akıllara durgunluk verecek muhteşem sürprizlerle geri dönecek ve o gece parti de reddedildiği kızı elde etme şansı yakalayacaktır. Başarılı yönetmen Rodrigo Sorogoyen tarafından 2013 yılında çekilen Stockholm filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Baş rollerinde Aura Garrido, Lorena Mateo ve Javier Pereira gibi isimlerin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 22:21 İzle

Hep Seni Aradım – Wicker Park

16 Mayıs 2008 tarihinde vizyona giren Hep Seni Aradım filminin konusu; Uzun süredir kendini çalışmaya odaklamış olan Matthew, Chicago' da yaşamaktadır. Wicker Park diye adlandırılan lüks bir bölgede adı oldukça duyulmuş bir şirkette çalışan Matthew, Bir sabah ofisinin penceresinden dışarıyı izlerken mağaza vitrinlerine bakan bir kız görür. Yakın bir arkadaşından kızı adının Lisa olduğunu öğrenen Matthew, genç ve güzel kızla tanışmak için bir çok yola başvuracaktır. Zamanla Matthew'in yersiz sürprizlerine alışacak olan Lisa'da genç adama aşık olacak ve yeni bir ilişkinin başlamasına izin verecektir. Fakat iki genç aşığın unuttuğu bir şey vardır kader.. Her zaman insanların arkasından türlü oyunlar oynayan kader Matthew ve Lisa içinde güzel bir oyuna başvuracaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 15:55 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .