Aşk Filmleri

Çıplak Göğüslü Sarışın – La Blonde Aux Seins Nus

Çıplak Göğüslü Sarışın filminin konusu; Bir baltaya sap olamayan ve kazanlarını babalarının teknesinde çalışarak elde eden iki kardeş Julien ve Louis, hayatları boyunca burada çalışsalar da bu tekneye sahip olamayacaklardır. Çünkü yaşlı baba vasiyetinde, öldüğünde teknenin satılmasını ve parasının yardım bekleyen tüm insanlara verilmesini istemişti. Bu haberi babaları öldükten sonra duyan Julien ve Louis, tekneyi satın alabilmek için uzun zamandır gözlerine kestirdikleri "Çıplak Göğüslü Sarışın" isimli bir tabloyu çalmaya karar verirler. Tabloyu başarıyla çaldıklarını zanneden Julien ve Louis, aslında müzenin bekçisi Rosalie, adında bir kadına yakalanırlar. Genç kadın iki kardeşi teknelerine kadar takip eder ve iki kardeşle beraber zoraki bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Yolculuk sırasında tekne içerisinde Rosalie ve iki kardeş farklı bağlar kurmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 16:14 İzle

İlk Aşk – Flipped

2010 ABD yapımı olan İlk Aşk filminin konusu; Henüz daha çok küçük yaşta tanışan Bryce ve Julie, zıt karakterler taşıyan iki küçük çocuktur. Juli, oldukça atılgan, sevecen ve öz güvenli bir kızdır. Fakat Bryce, küçük kızın tam tersine çekingen, utangaç ve huysuz bir çocuktur. Uzunca geçen yaz tatilinin ardından okullarına dönen Bryce ve Julie, birbirlerine aşık olmuşlardır. Fakat bir sorun vardır küçük Bryce, Julie'nin erkek arkadaşı olmak istemiyordur. Aradan geçen 6 yılın ardından ergenlik çağlarına giren ve birbirlerine olan aşklarını hala açıklayamamış olan Bryce ve Julie, yaklaşan yaz tatilinde tatillerini beraber geçirmek ve birbirlerine açılmak için ellerinden geleni yapacaklardır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 14:37 İzle

Stockholm

Hayatı boyunca hep istediği işlerde çalışmış istediği her kadını elde etmiş olan genç bir adam, yakın zamanda katıldığı bir partide istediği kadın tarafından reddedilmiştir. Ne kadar uğraşsa da bir türlü genç ve güzel kızı elde edemeyen yakışıklı playboy bu işe biraz aşk biraz romantiklik ve birazda aksiyon katmak için farklı yollara başvuracaktır. Yenilgiyi hazmedemeyen genç kahramanımız, en yakın zamanda akıllara durgunluk verecek muhteşem sürprizlerle geri dönecek ve o gece parti de reddedildiği kızı elde etme şansı yakalayacaktır. Başarılı yönetmen Rodrigo Sorogoyen tarafından 2013 yılında çekilen Stockholm filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Baş rollerinde Aura Garrido, Lorena Mateo ve Javier Pereira gibi isimlerin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 22:21 İzle

Hep Seni Aradım – Wicker Park

16 Mayıs 2008 tarihinde vizyona giren Hep Seni Aradım filminin konusu; Uzun süredir kendini çalışmaya odaklamış olan Matthew, Chicago' da yaşamaktadır. Wicker Park diye adlandırılan lüks bir bölgede adı oldukça duyulmuş bir şirkette çalışan Matthew, Bir sabah ofisinin penceresinden dışarıyı izlerken mağaza vitrinlerine bakan bir kız görür. Yakın bir arkadaşından kızı adının Lisa olduğunu öğrenen Matthew, genç ve güzel kızla tanışmak için bir çok yola başvuracaktır. Zamanla Matthew'in yersiz sürprizlerine alışacak olan Lisa'da genç adama aşık olacak ve yeni bir ilişkinin başlamasına izin verecektir. Fakat iki genç aşığın unuttuğu bir şey vardır kader.. Her zaman insanların arkasından türlü oyunlar oynayan kader Matthew ve Lisa içinde güzel bir oyuna başvuracaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 15:55 İzle

Ya Aşksa – What If

Tıp Fakültesini 3. sınıftan terk etmiş olan Wallace, yaşadığı ilişkilerde sürekli başarısız olmuş ve kısa bir süre ilişki işlerini rafa kaldırmıştır. Daha çok tek gecelik ilişkilerde yer alacak olan Wallace, yakın zamanda Chantry ile tanıştıktan sonra aldığı karardaki fikirleri yeniden değişecektir. Korku ve aşk cesareti arasında sıkışan Wallace, bu sefer başarısız olmamak için elinden geleni yapacak ve hayatının kadını olması için Chantry'e bir teklif sunacaktır. Başarılı senarist Elan Mastai'nin kaleminden beyaz perdeye aktarılan Ya Aşksa filmi başarılı oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmiş ve iyi bir izlenme kitlesi yakalamıştır. Yönetmenliğini Michael Dowse'in üstlendiği Romantik, Duygusal filmi izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Kasım 16:04 İzle

Mutlu Mutlu – Happy Happy

Mutlu Mutlu Filminin konusu; Filminin ana konusu bir hastalık, ancak bu hastalığı daha önce hiçbir yerde duyduğunuzu ve şahit olduğunuzu sanmıyoruz. Mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan Carlie’nin tek bir sorunu vardı. Oda, mutluluk hastalığına yakalanmasıydı. Ne olursa olsun, hiç üzülmeyen ve her şeyden haz alıp, mutlu olan genç kadın bu hastalığı yüzünden başına büyük belalar açacak ve ister istemez kocasını aldatmak durumunda kalacaktır. Karısının bu hastalığını bilen ve hiçbir şey yapamayan genç adam, gününün tamamını neredeyse karısının peşinde harcayacaktır. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Kasım 15:34 İzle

Şubatta Yaz – Summer in February

Dominic Cooper ve Emily Browning'in baş rollerinde yer aldığı Şubatta Yaz filmini usta yönetmen Christopher Menaul hazırlamıştır. Senaryosu Jonathan Smith'e ait olan film izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmış ve oldukça iyi bir izlenme kitlesi yakalamıştır. Filmin detayları; 19. yüzyılın sonlarında 1913 yılında oldukça ünlü olan Newlyn artistlik okuluna hazırlanan genç bir kız, sınavlara girebilmek için ailesinin evinden ayrılır ve yakın bir akrabasına yerleşir. Burada kendini bir aşk üçgenin tama ortasında bulacak olan genç kız, doğru kararın hangisi olduğundan emin değildir. Fakat bu karar tüm hayatını etkileyecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :11 Kasım 14:11 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .