Canlı Hd Tv
Trt 1 Canlı

Trt 1 Canlı

Trt 1 kanalı'nın açıklaması (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) ve Türkiye'deki ilk açılan resmi kanalların ilkidir. 1 Mayıs 1964 tarihinde TRT kurulan ve 1990 senesinde ilk özel radyo ve televizyon kanalı olarak yayına başlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti radyo ve televizyon yayıncılığıyla ilgili ilk örnek kanallardan birisi oldu. Günümüzde 24 saatte 10 farklı kanalda yayın göstermektedir ve GAP TV'yide Güneydoğu il bölgelerinde özel yayın göstermektedir. 12 ayrı kanalda seyircilere aktarılmakta ve yine 31 farklı dış ülkelerde seyircilerine kendisini göstermektedir.

İzlenme : 79863
Star Tv Canlı

Star Tv Canlı

Türkiye'nin ilk özel kanalı olarak yayın dünyasına girmesinde, Kanal Dogan Holding'in yardımıyla İstanbul'da ilk yayını görüntülenmiştir. Türkiye'de şuanda bilinen en ünlü kanallardan olan dizi,haber,spor ve programlar ile kendisini tanıtmıştır. Star TV, Türkiye'deki ilk özel yayın kanalı olarak Magic Box ismiyle Almanya' da 1 Mart 1990 tarihlerinde test yayını olarak ve 5 Mayıs 1990 tarihinde ise güncel yayınını başlatmıştır. 1992 senesinde Cem Uzan ile Ahmet Özal ortaklıklarına son verince ilk olarak kanalın adı İnterstar ardından Star TV olarak kaldı.

İzlenme : 78547
Show Tv Canlı

Show Tv Canlı

Show Tv Fransa' da 1 Mart 1991 tarihinde yayın hayatına giriş yapmıştır. Şimdiki zamanda Ciner Medya Grubu'da olan haber, dizi ve yarışma gibi çeşitli programlarda ön planda olan ulusal kanallardan bir tanesidir. AKS Televizyon Reklamcılık ve Filmcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş şirketine bağlı olarak yayını sürdürmektedir. Erol Simavi, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Aksoy ile birlikte Fransa' da kurulup yayın hayatına girmiştir. 1 Mart 1992 Türkiye' de ekranlarda gösterilmiş ve 2000' li senelerde yarışma programları ile dizileriyle yayını ilerletmiştir. Ayrıca Türkiye' de en çok izlenilen kanallar arasına girmiştir.

İzlenme : 79531
Samanyolu Tv İzle

Samanyolu Tv İzle

Samanyolu Tv Türkiye içerisinde yayın yapmakta ve en çok izlenmekte olan dini kökenli bir ulusal kanalı içerisindedir. 1993 senesinde yayın hayatına adım atarak başlamakta olan kanal, bilinen sloganı ile Türkiye’nin kanalları arasında yer almaktadır. 1996 senesine kadar farklı ülkeler ekranlarında yayın yapmayı başarmış ve de Türksat 2A uyduna geçiş yaptıktan sonra milyonlara ulaşmayı başarmıştır. Bu kanal umumi olarak spor, dini dizi, haber, spor, film ve belgesel programlarını ekranlar yayınlamaktadır.Samanyolu Tv, ilk olarak 25 Eylül 1996 tarihinde Türksat 1-C uydusunun hizmetine girmesi sonucu ile Orta Asya Türk Cumhuriyetlerine yayınlarına başarılı bir şekilde yetiştirildi. 17 Haziran 1999’da ise Eutelsat-2 uydusuyla Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerine kadar yetişti.

İzlenme : 77954
Kanaltürk Canlı

Kanaltürk Canlı

Kanaltürk, Türkiye içerisinde yer alan kanallar arasında yayın yapmakta olan bir haber kanalı olarak bilinmektedir. Usta bir basın gazetecisi olan Tuncay Özkan aracılığından yayın içerisinde olan Kanaltürk onun yetkisi ile kurularak yayına başarılı bir şekilde girmişti. İstanbul için yayın hayatına ilk defa başlamakta olan özel kanal ekranlarda yayınlanan güzel programlar ile gündem içerisinde olmaya başlamıştır. Genel olarak ise söyleyişi, haber, resmi brokratlar ile yapmakta olduğu özel programlar ile dikkati üzerine çekmiştir.Deneyimli bir başarılı basın gazete habercisi olan Tuncay Özkan’ın sahibi olduğu Kanaltürk, Türkçe içerikli ve özel bir televizyon kanalı olmaktadır. Kanalda Yemek Bahane, Kadınlar Kulübü, Ceviz Kabuğu gibi popüler programları vardır ve bu kanallar belirli günler ile saatler arasında yayına girmektedir.

İzlenme : 75908
Kanal D Canlı

Kanal D Canlı

Kanal D yayın kanalı hakkında sizlere kısa açıklamalı bilgi vermek istiyoruz. Kanal D 1993 tarihinde yayın hayatına heyecanlı bir şekilde başlayarak herkese merhaba demişti. Aydın Doğan aracılığı ile kurulmakta olan kanal en popüler ulusal yayınlarında birisi olmaktadır. Kanal içerisinde genel olarak haber, belgesel, spor, yarışma, film, dizi programları işini yapmaktadır. Bu kanal bu zamana kadar bir çok dizi projelerine başarılı bir şekilde imza atmaktadır. Ayrıca dizi projelerine başarılı bir şekilde imza atan kanal, bu sayede milyonlar ile buluşmuştur.

İzlenme : 75003
Cine5 İzle

Cine5 İzle

Cine5 kanalı Türkiye'de yayın yapan en eski ulusal kanallardan biridir. 1993 yılında Erol Aksoy tarafından kurulan Cine5 bir dönem şifreli yayın yapmıştır. İlk olarak 20 Eylül 1993'te test yayınına başlayan Cine5 11 Kasım 1993'te Show TV'ye kardeş kanal olarak yayına başlamıştır. Cine5 ayrıca kanalın dergilerini üyelerine ücretsiz yollarak Türkiye'de bir ilke imza atmıştır. Şifreli yayına uzun bir süre devam eden Cine5 futbol maçlarının haklarınıda ele alınca kanala bağlı olan üye sayısı 700.000'e ulaşmıştı. 2004 yılında kanala TMSF Erol Aksoy'un İktisat Bankası'na olan borçlarından dolayı el koymuş ve kanal TMSF'ye geçiş yapınca şifresiz yayına başlamıştı. Cine5'in Uydu yayını Türksat 3A 12592 H 8888 3/4 ,Digiturk 64. kanal, D-Smart 48. kanaldan takip edebilirsiniz. Cine5 şu sıralar genel olarak haber,film kadın ve çocuk programları yapmaktadır.

İzlenme : 75784
Fox Tv Canlı

Fox Tv Canlı

Fox TV 24 Şubat 2007 tarihinde TGRT'nin isim ve yayını devretmenin sonrasında, İstanbul ili merkezli yayına adım atmıştır. Şimdiki ABD'li medya gruplarında bulunan News Corporation şirketince haber, sinema, dizi ve yarışma gibi çeşitli programları yayın yapan ulusal bir kanaldır. İhlas Holding tarafından kuruluşu bilinen TGRT isim ve yayn değişikliliği nedeniyle, Fox Tv aynı frekans üzerine kuruldu. Ayrıca 22 Nisan 1993'te TGR kanalı ile yayın hayatına giriş yapan İhlas Holding'in devretmesinin ardından aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde Fox Tv yayına girmiştir.

İzlenme : 74108
HaberTürk Canlı

HaberTürk Canlı

Habertürk TV 23 Mart 1999 tarihinde Ufuk Güldemir tarafından kuruldu. Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş. bünyesinde kurulan kanalın Genel yayın yönetmenliğini Erhan Çelik üstlendi. Kanal 8. yılın sonunda Ufuk Güldemir'in vefat etmesiyle birlikte Ciner Medya Grubuna devredildi. Bu el değişikliği ile birlikte kanalın genel yayın yönetmenleride değişti ve genel yayın yönetmenliğine Erdoğan Aktaş geçti. Fakat, Erdoğan Aktaş çok geçmeden kanaldaki görevinden istifa ederek a Haber'e geçiş yaptı. Erdoğan Aktaş'ın Habertürk TV'yi bırakmasının ardından ondan boşalan koltuğa Yiğit Bulut geçti. Kanaldaki sular durulmadı ve Ciner Medya Grubu'nun aldığı karar üzerine Yiğit Bulut'un kanalla olan tüm bağlantısı kesilerek görevine son verildi. Habertürk TV'de şu sıralar Tarihin Arka Odası,Gece Yarısı , Teke Tek gibi bir çok önemli programları vardır.

İzlenme : 73697
Tv8 Canlı izle

Tv8 Canlı izle

Tv8 kanalı yayına ilk olarak 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde başladı. "Farklı Kanal", "İyi Televizyon" sloganıyla iyi bir çıkış yakalayan tv8 kanalı, yayına ilk olarak haber kanalı olarak başlasa da ilerleyen zamanlarda yayının formatını ve logosunu değiştirerek kanalı eğlence kanalına çevirdiler. 14 yıllık bir çalışma sürecinin ardından MNG Medya Grubu kanalı Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubuna devretti. 13 Kasım 2013'te gerçekleşen devir teslim işleminde kanalın %70'i Acun Medya Grubuna geri kalan %30'luk hissesi ise Doğuş Yayın Grubuna verildi. Kanalın el değişikliği yapmasının ardından yayın formatına da hemen el atıldı ve yayın formatı değiştirilerek şov kanalına dönüştürülmüştür. Bu yayın değişikliğinin ardından kanalın haber departmanında çalışan tüm elemanlarının işine son verilmiştir. Bununla birlikte geçen sene Kanaltürk'den transfer edilen Telegol programı da tv8 kanalından kaldırılmıştır. tv8 kanalında şu sıralar eğlence, çocuk ve kadın programları sunulmaktadır.

İzlenme : 75442
Kanal 7 Canlı

Kanal 7 Canlı

Kanal 7 Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş. bünyesinde 27 Temmuz 1994'te İstanbul'un Eyüp kentinde yayına başladı. Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7'de sloganıyla muhteşem bir çıkış yakalayan ve reyting rekorları kıran Kanal 7 bu süre içerisinde Ülke TV kanalıyla kardeş kanal olduğunu ilan etti. 1994'ten bu yana 3 kere kanalın logosu değiştirilmiş ve son olarak 14 Eylül 2002 tarihinde seçtikleri logo hala kullanılmaya devam etmektedir. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman'ın yaptığı flaş hamlelerle kanal yeniden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Haber programını 1 saat öne çeken Kanal 7 saat 18:00'da Hülya Seloni önderliğinde Ana Haber Bültenini sunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün saat 21:00'da son dakika haberleriyle birlikte günün önemli haberleri yeniden ekrana getirilmektedir.

İzlenme : 75238
Ntv Spor Canlı

Ntv Spor Canlı

NTV Spor kanalı, Doğuş Grubu bünyesinde olan bir spor kanalı olmaktadır. Bu kanal, 14 Mart 2008 tarihinde yayın hayatına adım atmıştır. İspanya 1. Ligi'ni, İngiltere Federasyon Kupası'nı, Türkiye Milli Futbol Takımı’nın şampiyona eleme müsabaka maçlarında başarılı bir şekilde yayınlanmaktadır. NBA yayın haklarının Doğuş Yayın Grubu’nda olduğu senede bazı NBA maçlarını ekranlarda görüntülemiştir. Futbol yayınları haricinde Türkiye Milli Basketbol Takımı’nın mücadele maçlarını, Turkish Airlines Euroleague müsabaka maçlarını, voleybol maçlarında ise Plaj Voleybolu Ligi'ni ekranlarda başarılı bir halde görüntülemiştir. NTV Spor canlı izleme site sayfasına hoş geldiniz. Bu kanal Türkiye içerisinde yayın yapmakta olan en mühim spor kanalları arasında bulunmaktadır. Doğuş Yayın Grubu tarafından 2008 tarihinde ekranlarda yayın hayatına adım atmıştır. Bu kanal kısa bir süre içinde UEfa, Arjantin Ligi, İtalya Seri-A gibi futbol müsabaka maçlarını ekranlarda başarılı bir şekilde yayınlayarak akıllara kalmayı elde etmiştir. Voleybol, basketbol, futbol müsabaka maçlarını özetlerini ekranlarda ayrıntılı istatistiklerini göstermekte olan spor kanallarını gerçekleştirmektedir.

İzlenme : 75603
Ülke Tv Canlı

Ülke Tv Canlı

Ulusal haber kanallarından birtanesi olan Ülke Tv, İstanbul il merkezine bağlıdır. Ülke Tv 2006'nın Nisan ayında yaına başlamış ve ilk kuruluşundaki adı Haber 7 olup ve sonrasında Ülke Tv olarak değiştirilmiştir. Yayınına şuanda haber ve kültürlerle ilgili sunumlar ile ilermlemeye devam ederken her uydudan rahatlıkla izlenmesi mümkün. Kurulduktan sonra iyi bir haber kanalı olup ve birzaman sonra geniş bir izleyiciye sahip olmuştur.

İzlenme : 74112
Trt Spor izle

Trt Spor izle

TRT 3 devlet tekeli içerisinde olan ulusal bir spor kanalı olmaktadır. 1989 tarihinde yayın hayatına merhaba diyerek adım atan kanal genel olarak spor ağırlıklı olsa da saat başı içinde haberleriyle birlikte gündemi başarılı bir halde tutmayı başarmıştır. Bu kanal en son olarak 2013 Dünya 20 Yaş Altı Futbol Şampiyonasını ekranlarda görüntüleyerek futbol severlere zevki dakika anları yaşatmıştır. Kanal önceleri TRT 3 adında ekranlarda yayın yapmaktayken 2012 tarihinde TRT Spor adını üzerine almıştır.

İzlenme : 75637
Halk Tv Canlı izle

Halk Tv Canlı izle

Cumhuriyet Halk Partisinin sahibi olduğu Halk TV Deniz Baykal'ın yoğun uğraşları ve girişimleriyle 10 Ocak 2005'te yayına başlamıştır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Hakan Aygün yapmaktadır. 3 Şubat 2011'de kanalın yayın hayatına son verilse de, 18 Şubatta CHP yönetimi yeni bir ekip kurarak kanalın yeniden yayın yapmasını sağladı. Halk TV Digiturk'e olan 500 bin dolar borcu nedeniyle Digiturk bünyesinden çıkarıldı. Halk TV Digiturk'e olan borcunu ödemesiyle birlikte 18 Şubat 2013'ten bu yana hala yayın akışını sürdürmekte. Kanal şu sıralar Tivibu üzerinden yayın yapıyor.

İzlenme : 75014
Kanal 24 Canlı izle

Kanal 24 Canlı izle

Kanal 24 adlı olan kanala hoşgeldiniz. Kanal 24 adlı olan kanalımız Türkiye içerisinde yayın yapmakta olan ulusal haber kanallarımızın arasında yer almaktadır. Uzan Grubu tarafından yayın hayatına ilk defa adım atarak merhaba demiştir. Bu kanal daha sonra 2006 senesinde bir başka kişiye yapılan işlemler sonrasında satılmıştır. Geçen zamandan sonra ise Star Medya Yayıncılık A.ş tarafından işlemlerin ardından satın alınmıştır. Star Medya Yayıncılık A.ş tarafından satın alınmakta olan Kanal24 milyonlara başarılı bir şekilde ulaşmıştır. Yayınlarına devam etmekte olan kanal, ilk olarak Uzan Grubu aracılığından Max haber adı ile kurularak ekranlarda yayınlarına başladı. Yalnız geçen zamanda yayınlarına Star Haber 24 olarak geçiş yaptı. Bu dönem içerisinde kısa bir sürede yayın yaptı ve geride bıraktığı zamandan sonra ise kanal, alınan kararlar ile kapandı.

İzlenme : 75152
Cnn Türk izle

Cnn Türk izle

CNN Türk adlı kanal Türkiye içerisinde televizyon programları arasında yayın yapmakta olan ulusal haber kanallarında birisi olmaktadır. TV programlarında yayınlanan kanal, Doğan Yayıncılık Medya A.Ş aracılığıyla başarılı bir şekilde kurulmuştur. 1999 senesinde yayın hayatına ilk defa başlamakta olan kanal, haber ve ekonomi programlarını yapmaktadır. Ayrıca yanı sıra röportaj ve tartışma programlarıyla da izleyenlere renk katmaktadır. Teknolojinin son olanakları ile donanmış olan CNN Türk kanalı hem uydu hem de kablo yayınıyla Türkiye içerisinde 40 milyonluk seyirciyle ekranlarda bir arada olmuştur. CNN Türk kanalı, ABD ve Avrupa’da yaşamakta olan Türk toplulukları ile Orta Asya içinde yaşamaya devam eden Türki Cumhuriyetlerine kadar ulaşmayı kesin olarak hedeflemektedir.

İzlenme : 74153
Atv Canlı izle

Atv Canlı izle

ATV kanalını Dinç Bilgin 1993 senesinde kurmuş ayrıca 2002 senesinde Ciner Grubu'na devredilmiştir. Bunun sonrasında Çalık Holding'e devredildi ve 2013' e kadar yayın akışını sürdürmüştür. ATV kanalının genel merkezi Türkiye' de bulunduğu gibi tüm Avrupa ülkelerindede rahatlıkla izleniyor. Birçok haber, dizi, spor ve eğlence programları gibi milyonlarca izleyici kitlesine sahip olmuştur.

İzlenme : 74687
Bugun Tv izle

Bugun Tv izle

İpek Medya Grubu bünyesinde yer alan Bugün TV Koza Holding'e ait bir kanaldır. 1 Mayıs 2009 günü Hayata bugünün gündemine bakın sloganıyla yayına başlayan Bugün Tv Aktif spor haberleri, belgeseller ve tarihsel filmlerle yayın akışını sürdüyor. Kanaltürk'le kardeş kanal olan Bugün Tv'de her saat son dakika haberleri yayınlanmaktadır. Hafta sonları, Ceren Bektaş ile Haftasonu izleyicilerine keyifle anlar yaşatan Bugün Tv yayınını Türksat 3/A uydusundan gerçekleştirmektedir.

İzlenme : 73170
Cnbc-e izle

Cnbc-e izle

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde 16 Ekim 2000'de Türkiye'de ekonomi ve dizi üzerine yayın yapan bir kanaldır. CNBC-e Amerika ve Türkiye'ye bağlı olarak çalışan ortak bir kanaldır. Kanal gündüz yaptığı yayın formatını Amerika’dan almaktadır. Gündüzleri ekonomi ve piyasa üzerine haber yapan CNBC-e'de akşam hazırlanan yayın formatı genelde eğlence ve yarışma kanalıdır. Farklı bir yayın formatıyla Türkiye'deki bir çok kanalla rekabet eden CNBC-e ortaya koyduğu kalite ve başarısıyla bir çok ödüle layık görülmüştür. CNCB-e son zamanlarda izlenme rekorları kıran ve bir çok önemli yönetmenin filmlerini İngilizce ve Türkçe olarak yayınlayarak bir ilki gerçekleştirdi. CNBC-e frekanslarını Dizimax Entertainment ve Dizimax Comedy'a devrettikten sonra kanalı e2 ile birleştirdi. 31 Mayıs 2013'te kanalın kapanmasının ardından kanal yabancı ağırlıklı yayın yapmaya başlamıştır

İzlenme : 74724