Çizgi Film izle

Tom Ve Jerry Son Ejderha – Tom and Jerry: The Lost Dragon

Yıllardır süre gelen bir klasik olan Tom Ve Jerry serisi yine yepyeni bir çizgi dizi ile karşımıza geliyor. 27 Temmuz 2014 tarihinde vizyona girmesine rağmen hala bir çok ülkede gösterime sunulmamış olan film 7'den 70'e herkesin keyifle izleyebileceği bir animasyon. Spike Brandt ve Tony Cervone gibi iki değerli isim tarafından hazırlanan filmin konusu şu şekilde; Doğdukları andan itibaren birbirlerine ezeli düşman olan Tom Ve Jerry, sıradan kavgalarının ortasına bomba gibi düşen bir ejderhanın korumalığını üstlenecektir. Küçük ejderhayı annesine ulaştırmak için kısa süreli ateşkes yapacak olan iki düşman yakın zamanda yarım bıraktığı kavgalarına kaldığı yerden devam edecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 12:21 İzle

Zamanda Yolculuk – Saving Santa

Kuzey Kutbunda zorlu bir görev alan Noel baba yardımcısı ile beraber yollara düşer. Ancak orada karşına neler çıkacağını bilmeyen Noel baba, hazırlıksız yakalandığı bir savaşın kaybeden tarafı olacaktır. Artık hayat boyu gizli bir boyutta hapis kalacak olan Noel baba yanında getirdiği yardımcısının ortalıklarda olmadığını ve onun bu boyutta hapis olmadığını fark eder. Genç yardımcısına bir şekilde yardım çağrısı göndermeyi başaran kahramanımız kurtarılmayı beklemekten başka bir çaresini fark edecektir. Leon Joosen ve Aaron Seelman ortaklığında hazırlanan Zamanda yolculuk filmi 3D animasyon türündedir. ABD yapımı olan filmin senaryosu Tony Nottage ve Ricky Roxburgh'a aittir. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 15:10 İzle

Aslan Kral – The Lion King

1994 Amerikan yapımı olan film 17 yılın ardından sonunda vizyona girdi ve 30 Eylül 2011'de tüm sinema sevenlerle buluştu. Vahşi Afrika'da her yerde olduğu gibi yine aslanlar hüküm sürmekteydi. Bölgenin kralı olan aslanın bir erkek oğlu olmasından sonra Afrika'da işler karışacaktır. Herkes yaşlı kralın ölmesini beklerken tahta bir varisinin gelmesi onun tüm düşmanlarını rahatsız etmiştir. Yavru aslanın doğmasıyla birlikte tahtta gözü olan herkes ona yönelecek ve onu ortadan kaldırabilmek için her yolu deneyeceklerdir.
0        Tarihi :3 Eylül 16:12 İzle

Kayıp Karıncalar Vadisi

Orjinal ismiyle Minuscule: Valley of the Lost Ants bilinen karıncaların amansız macerasını anlatan bu animasyon filminde maceraların ardı arkası kesilmiyor. Huzurlu bir ormanın içinde kimselere görünmeden yaşamlarını sürdüren karınca grubu çok çalışkandır. Çalışkan karıncalar soğuk havalar gelmeden önce yuvalarına toplayabildikleri kadar erzak toplarlar. Ormana pikniğe giden bir aile fırtına ve yağmur nedeni ile hemen toparlanıp evlerine dönerler. Fakat şeker kutusunu piknikte unuturlar. İçi ağzına kadar kesme şekerler ile dolu olan bu kutuyu gören karıncalar hemen bir plan yaparak kutuyu yuvasına götürmeye çalışır. Fakat siyah karıncaların düşmanları olan kırmızı karıncalar bu şeker kutusunu onların elinden almak isteyince büyük bir karınca savaşı ortaya çıkar. Güzel bir macera ve aile filmi olan Kayıp Karıncalar Vadisi sadece çocukların değil gençlerinde izleyebileceği 2014'de vizyona giren güzel bir animedir.
0        Tarihi :14 Ağustos 20:42 İzle

Lego 2014 İzle

2014 Avustralya yapımı olan Lego filminin yönetmenliğini Chris Miller ve Phil Lord ikilisi üstlendi. Filmi sinema dünyasının önemli isimlerinden Morgan Freeman ve Liam Neeson ikilisi seslendirdi. 2014 yılının en iyi animasyon ve 3 boyutlu filmlerinden olan Lego filminde; LEGO minifigürü olan Emmet, yanlışlıkla dünyayı kurtarınca, herkes tarafından tanınacak ve dünyayı kurtaran en sıra dışı kişi olarak bilinecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :9 Mayıs 11:46 İzle

Kuğu Prenses Kraliyet Ailesi Masalı İzle

Yoksul bir ailenin kızı olan Alise, iyi bir geleceği olabilmesi ve rahat edebilmesi için krallığa evlat olarak verilir. Yıllarca krallıkta prenses gibi doğup yaşayan güzel kız, bir gün ortadan kaybolur. Krallık tüm askerlerini Alise bulmak için aramaya gönderse de, tüm aramalar sonuçsuz kalacak ve kral son çare olarak ormandaki dostlarından yardım isteyecekti. 2014 yılının en iyi animasyon ve çizgi filmlerini sitemizden indirmeden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
0        Tarihi :10 Mart 11:09 İzle

Kahraman İkili

Jake ve Reggie birbirlerinden tamamen zıt olan iki hindiydiler. Bu iki hindinin amacı yaklaşan yıl başı gecesindeki yemek menülerinden tüm hindileri çıkarmaktı. İşlerinin çok zor olduğunu bilen ikili zamanı değiştirmeyi başaramayınca, dünyadaki tüm hindilerle görüşme yapmak için zamana karşı büyük bir yarışın içerisine girerler. Seslendirmeyi ünlü Türk şarkıcı Murat Boz'un yaptığı Kahraman İkili Filmini sitemizden Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :29 Ocak 10:52 İzle

Noel Babanın Peşinde

Noel Babanın Peşinde Filminin Konusu; Prenses Crystal ve kardeşi Lucinda Noel babanın varlığına inanan ve Noel babanın var olduğunu herkese ispatlamak için yollara düşen iki kız kardeşti. Kuzey kutbuna doğru yola çıkan kız kardeş yolda bir süre sonra kendilerini birilerinin takip ettiğini görür ve kaçmaya başlarlar. Babalarını tahttan indirmeye çalışan hainler gözü dönmüş korsanları da yanına alarak genç kızları yakalamak için peşlerine düşmüştü. Peşlerindeki gözü dönmüş insanlardan çok korkan iki kız kardeşin, inancı, cesareti ve Noel ruhu sayesinde bu gözü dönmüş insanlardan kurtulacaklar ve Noel Babanın da yardımıyla evlerine geri dönecekler.
0        Tarihi :23 Ocak 10:39 İzle

Köfte Yağmuru 2 İzle

Filmin ilk serisinde olduğu gibi, çıkan tehlikeli yiyecek fırtınası yüzünden Flint ve arkadaşları adayı terk etmek zorunda kalırlar. Adayı temizleme görevi üstün teknolojik aletlere ve teknik ekibe sahip olan The Live Corp Şirketi’ne verilmişti. Flint'in idolü olan Chester V Flint'inde bu ekibe katılması için ona davet yollar. Bu davet üzerine Flint ve arkadaşları adayı ve insanlığı kurtarmak için tekrar geri dönmeye karar verirler.
1        Tarihi :11 Ocak 12:11 İzle

Barbie ve Kardeşleri izle

Barbie ve kız kardeşleri yaz tatillerini Alp dağlarında ata binerek geçirmek isterler. Ata binme konusunda kendine güvenen ve oldukça başarılı olan Barbie, bu konuda kız kardeşlerine üstünlük kurabilmek için onlarla kıyasıya bir mücadeleye girer. Yaz tatili kızlar için kötü başlasa da ilerleyen zamanlarda Barbie'nin karşısına çıkacak olan bu tatili gizemli bir yolculuğa dönüştürecektir.
0        Tarihi :10 Ocak 15:02 İzle