Dram Filmleri

Arılara Söyle – Tell It to the Bees

Arılara Söyle filmi romantik bir konuya sahiplik etmektedir. Doktor Jean isimli genç bir kadın hayatı boyunca doktorluk mesleğinin iyi ve kötü yanlarıyla verdiği savaşın yanısıra birde kendi özel hayatında vermiş olduğu idare etme savaşı onu fazlasıyla derinden etkileyecektir. Kadın sürekli hayatında yanlış kararlar verdiği için sürgün edilerek farklı eyaletlere giderek görevine oralarda devam etmektedir. Bir gün son gittiği yerden kaçış planı yaparken orada 10 yaşında kötü bir hastalığı olan hastası ile karşılaşacaktır.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:08 İzle

Miss Bala filmini izle

Miss Bala filmi Dram, gerilim, aksiyon türündedir. Amerika birleşik devletlerinde, 01 Şubat 2019 yılında çekilip vizyona giren filmin yönetmenliğini Catherine Hardwicke yapmıştır. Filmimizin konusu ise şu şekildedir; Gloria Meyer ailesinin trajedik ölümünün ardından unutamadığı bu olayı arkadaşı vasıtasıyla bulunduğu kentten uzakta tatil yaparak atlatmak isteyecektir. Arkadaşının onun aklındaki tüm kötülükleri çıkartabileceğine inandığı için en yakın arkadaşıyla birlikte yola çıkarak tatil beldesine geldiklerinde bir kaç gün sonra tuhaf olaylar olacak ve istemeden bir cinayete tanık olacaklardır. Bu tanıklık hakkında cinayeti işleyen kişiler peşlerine düşecek herhangi bir polise gitme durumunda onların canlarıyla sonuçlanacak bu durumu engellemeye çalışacaklardır. Arkadaşını mafya lideri kaçırıp alı koyarak cinayet hakkında bildiği herşeyi unutması karşılığında onları serbest bırakmayı teklif edecektir.
0        Tarihi :21 Mayıs 2:03 İzle

Eşitlik Savaşçısı – On the Basis of Sex

Eşitlik Savaşçısı filmi dram türündedir. On the Basis of Sex konusu ile izleyicilerine çok fazla duygusal sahneler yaşatmıştır. Aralık 2018 yılında vizyona giren filmimizin konusu; Genç ve güzel olan avukat Ruth çok dirençli ve iradesine sahip avukatlık görevini yapmaktadır. Onun güçlü olmasının sırrı ise mezun olduğu okulun çoğunlukla erkek öğrenci oluşundan kaynaklıdır. Erkeklerin içerisinde büyüdüğü için kendisini bu konuda çok dirençli ve güçlü yetiştirmiştir. Okulda tanıştığı ve hayatında birşeylerin değiştiğini anlayan Ruth tanıştığı erkekle evlenmeye karar vermiştir. Ruth Kocası tarafından görmüş olduğu kötü muamele karşısında avukatlığını konuşturarak hukuk konusunda bilgiler sahibi olacaktır. Erkekler kadınlara istediği muameleyi yapıp birde cezasız kalmaması için hemde kocasına tepki göstermek adına hukuk mahkemesinde bir takım işlere başlayacak ve bu konuda savaş mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:26 İzle

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile

Zac Efron'un baş rolünü üstlendiği Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile filmi 1974-1978 yıllarında tecavüz olayları artmıştır. seri katil olan Zac Efron o yıllarda bir çok kadına tecavüz edip öldürmüştür öldürtükleri kadınların sayısı bilinmemekle birlikte gizemliliğini korumaktadır.Üstünden yıllar geçtikten sonra itiraf etmeye karar verir ve 30 dan fazla cinayet işlediğini itiraf eder. Cezası idam olur Ted Bundy florida da 1989 senesinde idam edilir. 01 Mayıs 2019 Tarihinde vizyona girmiştir. türkçe dublaj ve türkçe alt yazılıdır.
0        Tarihi :17 Mayıs 0:59 İzle

Aşkın Algoritması – Zoe

Aşkın Algoritması filmin yönetmenliğini Drake Doremus yapmıştır. Aralık 2018 yılında vizyona girdiği tarihten itibaren çok sevilen romantik filmimizin konusu; Sürekli olarak ilişkilerinde kavga eden insanların tüm hayatlarını etkileyen olumsuz faktörleri ve kavga sebeplerini ortadan kaldırıp onlara daha güzel bir yaşam sunabilmek ilişkilerini istedikleri gibi mutlu bir şekilde yürütebilmek için bir teknoloji planı yapılır. Bu plan uygulanmaya başladığında ilgi ve talep artar. Plan sahiplerinin başı kısa süre sonra algoritma geliştirildikçe daha büyük tehlikeleri içerisinde barındırdığını fark etmeye başlamışlardır. Romantik türünde olan filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :1 Mart 0:57 İzle

En las estrellas

En las estrellas filmi ağustos 2018 de yayınlanmıştır. Oldukça beğenilen dram türündeki filmin yönetmenliğini Zoe Berriatûa yapmıştır. Hayalini kurduğu yönetmenlik işine atılan genç adam işinde ilerlemeyi ve güzel paralar kazanmayı hedeflerken aniden karısının vefat etmesiyle tüm hayatı alt üst olacaktır. Hayattaki en çok önem verdiği ailesinde yol arkadaşını kaybeden adam bundan sonraki hayatını 9 yaşındaki çocuğu ile devam ettirmek zorunda kalır. Yönetmenlik işine son verip ve alkol kullanmaya başlayan genç adam hayattaki tüm dayanaklarını kaybeder. Çocuğu ile zorlu bir hayat onu beklemektedir.
0        Tarihi :28 Şubat 0:51 İzle

Peder – The Padre hd

Peder - The Padre filmini indirmeden izleyebileceğiniz bir platformdasınız. Filmin yönetmenliğini Jonathan Sobol yapmaktadır. Dram türü olan filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşmektedir. Bol macera ve aksiyonlu filmde bir hırsızın hayatı konu alınmıştır. Kolombiya’da bi eyalette hırsızlık yapan genç adam farklı bir sebepten polisler tarafından aranmaya başlar. Bunu öğrenen adam acil olarak o eyaletten kaçmak için bir plan yapar ve aklına ilk gelen şey yakınında bulunan çalışır haldeki polis arabasını alarak kaçmaya başlar. Çaldığı polis arabasını hiç kontrol etmeden kaçıran adam kaçtığı farklı bir yerde kamufle olmak için rahibe kılığında dolanmaya başlar. Kimsenin fark etmediği adam sonunda polis arabasından kurtulmak için onu uzak bir yere götürdüğünde arka koltukta fark etmediği küçü kızı görür. Küçük kız hiç sesini çıkartmamıştı ki uyuyor olmalıydı. Kızı da yanında gezdirmek zorunda kalan adamın başından geçen macera dolu hikayesinde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :22 Şubat 3:15 İzle

Velayet – Custody filmini izle

Velayet filminin yönetmenliğini yapan Xavier Legrand dram hikayesini konu almaktadır. Antoine özel bir poliklinikte güvenlik uzmanı olarak hayatını sürdürmektedir. İyi bir baba iyi bir eş olabilmek için hayatta yapabileceği tüm fedakarlıkları yapmış ve karısına koca çocuklarına baba olmak istemiştir. Tek hayali olan mutlu ailesi kısa süre sonra karısıyla şiddetli geçimsizlik yüzünden son bulacak yerini mantık ayrılığına bırakacaktır. Ancak çiftin çocukları iki tarafıda çok sevdiği için seçim yapmakta zorlanacaktır. Baba oğlunun Velayetini kendi üzerine almaya çalışırken karısıda çok sevdiği oğlunu kaybetmemek için kötü planlar yapacaktır. Kocasını insanların gözünde kötü biri olarak tanıtarak ondan velayeti almak için elinden geleni yapacaktır.
0        Tarihi :29 Ocak 13:39 İzle

Kral Lear – King Lear

Filmleri çok beğenilen William Shakespeare’nin Kral Lear filmi izleyenleri tarafından tam not almıştır. 2018 yılında vizyona girmesine rağmen adından sıkça söz ettiren King Lear izleyicilerine büyüleyici bir anlatım sunmuştur. Hopkins’in baş rolünü canlandırdığı film dram türündedir. Diğer film türlerinde merak ettiğiniz tüm filmleri web sitemizden hd kalitede indirmeden izleyebilirsiniz. Kral Lear’ın 3 kızı bulunmaktaydı. Kızlarını çok sevmesi krallığı onlardan birine bırakacağı anlamına gelmekteydi. Lear’ın 3 kızından sadece en küçüğü Lear’a sevgi beslemekteydi. Diğer iki kızı sadece ün, para ve şöhret peşindeydi. Bunun için babalarının ölmesi için gün sayıyordu. Lear artık yaşlanmış ve ölümünü beklemekteydi. Kızları arasında anlaşmazlık 2 kızın birbirini tutması en küçük ve onu çok seven kızının Lear’ın gözünde küçük düşmesine sebebiyet verecektir. Kirli oyun Lear’ı çok seven kızının sürgün edilmesine neden olmuştu. Lear bu oyunu anlaması çok geçmeyecek ve küçük kızına ne kadar yanlış yaptığının farkına varacaktır.
0        Tarihi :27 Ocak 0:51 İzle

Aspern Mektupları – The Aspern Papers

Dram filmlerini konu alan Aspern Mektupları filminde. Şiir yazarlığı yapan Morton Vint çok başarılı iş kariyerine sahiptir. Onun için elinden herşey gelen adam denmektedir. Ne iş yapsa mutlaka bir başarıya sahip olacağını herkes bilir. Onun bir hayali vardı Jeffrey Aspern aşk üzerine yazılmış tüm şiirlerin baş mimarıdır. İdolü olarak kendisine onu örnek almıştır. The Aspern Papers film konusu buradan esinlenmiştir. Aşık olduğu kadının tüm hayat hikayesini Jeffrey’e olan tutkusundan yola çıkarak tekrar canlandırmış ve onun izinden gitmeye karar vermiştir. Aşık olduğu hatun’un Venedikte yaşadığı kaygısına kapılarak direk oraya seyehat eder orada sevdiği kadını aramaya başlar. Bu yolculukta başına farklı istenmedik olaylar gelecektir.
0        Tarihi :27 Ocak 0:50 İzle