Dram Filmleri

Aspern Mektupları – The Aspern Papers

Filmin özeti; Vint işinde çok üstün bir yeteneğe sahip ve bulaştığı şeyi bırakmayan bir film editörüdür. Bu adamın bir takıntısı var dır. Bu takıntı bir insanadır boş bir insan değildir bu kişi şair Aspern dir. Ve bu kişi dünyada çok fazla kalmadan hayatına son vermiştir eserlerini arkasında bırakarak gider. Vint çok fazla bu konu üzerine düşer ve aşık olduğu kadının hayatta olduğunu öğrenir ve onun peşine düşüp onu bulmak ister. Bu zor bir süreç olacaktır ve oda bunu bilerek bütün zorlukların üzerine giderek onu bulmak ister. Onu ararken bir anda kendisini Venedikde bir şehir de bulur ve bundan sonra tek yol onu bulmaya çıkıyordur. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Ocak 19:32 İzle

Scott ve Sid – Scott and Sid

Scott ve Sid – Scott and Sid 2018 yılında vizyona girmiştir. Dram, Komedi, Aşk türünde olan filmimiz sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Scott ve Sid – Scott and Sid filmimizin konusu; Scott ve Sid yakın zamanlarda tanışmışlardır ve bir o kadar da birbirlerine zıt özellikleri vardır. Zaman geçtikçe daha samimi olan bu iki arkadaş artık bir arkadaştan daha fazlası olmaya başladılar ve hayata hiç küsmemeye çalıştılar. Scott ve Sid hayatın tüm kötülüklerine rağmen ayakta kalmaya çalışacaklardır.
0        Tarihi :11 Ocak 23:29 İzle

Merak Etme Fazla Uzaklaşamaz – Don’t Worry, He Won’t Get Far On Foot

Merak Etme Fazla Uzaklaşamaz – Don’t Worry He Won’t Get Far On Foot 2018 yılında vizyona girmiştir. Dram, Aşk, Aksiyon türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Merak etme Fazla Uzaklaşamaz filmimizin konusu; John Callahan normal bir günde talihsiz bir kaza geçirir ve belden aşağısını kullanamaz hale gelir. Henüz 21 yaşında olan John ömrünün sonuna kadar feçli bir şekilde yaşamak zorunda kalacaktır. Ne kadar zorlansa da kendini çizime odaklayarak çizimini geliştirmeye çalışır ve dünyaca ünlü bir karikatürist olma yolunda ilerler.
0        Tarihi :11 Ocak 23:20 İzle

Şampiyonlar – Campeones

Filmimizin özeti: Şampiyonlar adlı filmin yönetmen koltuğunda tecrübesi ile dram filmlerinin yıldızı olan Javier Fesser oturuyor. Meksika yapımı bir film olan bu eserde dram ve komedi bir arada işlenerek beyaz perdeye güzel bir eser hazırlanmış. 2018 yılında ülkemizde vizyona giren bu film Türkçe altyazı seçeneği ile ülkemizde vizyona girmiştir. Filmin konusuna gelirsek ise tecrübeli bir takım yönetmeni olan adamın illegal bir olaya karışması nedeni ile bir cezaya çarptırılacaktır. Bu ceza ise zihinsel engellilerden oluşan bir spor takımıdır bakalım nasıl başa çıkacak ve onları nasıl mutlu edecek.
0        Tarihi :10 Ocak 19:45 İzle

Biz Yeniden Tanışana Dek – Till We Meet Again

Biz Yeniden Tanışana Dek - Till We Meet Again 2 Kasım 2016 yılında ABD de vizyona girmiştir. Macera, Dram türünde olan film sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Biz Yeniden Tanışana Dek - Till We Meet Again filmimizin konusu; Birbirlerini çok seven bir çiftin hayatını konu almaktadır. Çiftin Tayland ziyaretlerinde bir araya gelmesiyle başlayan oldukça bir yoğun aşk ikisinin de hiç yaşamadığı duyguları yaşattıracak ve hiç yaşamadığı deneyimleri yaşayacaklardır.
0        Tarihi :8 Ocak 21:09 İzle

Wildlife

Filmin konusu; Jerry filmimizin ana kahramanıdır. Jerry normalde iyi bir baba ve iyi bir eştir, ama evini geçindirmek için sürekli bir iş değiştiriyor ve bu işlerde bir türlü şansı yaver gitmiyor. Bir günde son işinden kovulan Jerry eve döndüğünde artık buna son vermesi için karısıyla tartışmaya girer ve Jerry nin karısı bir işe girmek için onu ikna eder. Evde para durumu sıkıntılı olduğu için Jerry nin henüz liseye giden oğlu bu durum yüzünden okuldan sonra kendisine uygun harçlığını çıkarmak için bir işe girer ve çalışmaya başlar. Bunu birkaç gün sonra öğrenen Jerry bu duruma çok sinirlenir ve en riskli ama çok para kazandıran bir işe girer bu işi yangın söndürmektir yani kısaca itfaiyeci olur. Bu duruma çok sinirlenen Jerry nın karısı ona gitmemesini söyler ama bunu dinlemeyen Jerry gider ve eve geldiğinde hiçbir şey aynı değildir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:46 İzle

Mark Felt Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam

Mark Felt Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam 2017 yılında vizyona girmiştir. Biyografi, Dram, Tarih türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. ABD yapımı olan bu filmimizin konusu; 1972 yılında Amerikan tarihine geçmiş bir olayı anlatmaktadır. Washington Post gazetesinin yayınladığı, dönemi başbakanı olan Richard Nixon ve en büyük rekabetçisi olan rakip parti başkanını izlemek ve dinlemek amaçlı parti binasına 5 hırsız görevlendirmesini anlatmaktadır.
0        Tarihi :8 Ocak 20:42 İzle

Gazap – Romans full izle

Filmin konusu; Gazap filminin özetini sizlere kısaca anlatmak gerekirse dram filmleri türünde ilk önce alt yazılı şekilde ülkemizde vizyona girdi daha sonra Türkçe dublaj olarak sinema salonlarında bizlerle buluştu. Gişe rekorlarının birazcık altında kalan bu film sevenlerine yine de orta derecede bir eser çıkararak film için ayırdığı bütçeyi çıkararak zarar etmeden vizyondan geçmiş oldu. Konusuna gelecek olursak fantastik bir film olan Gazap bir kahramanı anlatıyor ve zeusun kayıp şimşeğini bulup kendini kanıtlamak istiyor. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Ocak 19:23 İzle

El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale full izle

Filmin özeti; Birbirlerini daha önce görmemiş bir düzine insanın hayatlarının nasıl birleşeceğini konu alan bu filmde yer olarak bir gölün yakınındaki bir otel seçiliyor. Bütün insanların hayatında yaptığı hatalardan dolayı hayatlarını mahvetmesinden herkes şikâyetçidir. Bu insanlar artık geçmişlerinden kurtulmak isterler ve onlarla yüz yüze gelirler. Otelde bir masa etrafında oturup geçmişlerindeki hatalarını ve kendilerinden bile sakladıkları gizem ve sırlarını söyleyip onlardan kurtulmak isteyeceklerdir. Ve her şey orada konuşulup bitecektir bu işin yarını olmayacak ve hayatlarına mutlu bir şekilde devam edeceklerdir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 0:46 İzle

Hotel Artemis tek part

Filmimizin konusu; 2018 yılında geçtiğimiz aylarda vizyon ülkemizde Türkçe altyazılı şekilde giren Hotel Artemis filmi Türkçe dublaj olarak şimdi sitemizde sizlerle buluşuyor. Yönetmen koltuğun da Drew Pearce oturan film gişe rekorlarını kırmaya yaklaşırken bir anda durularak ortalama bir seyirci kitlesine ulaştı ve beklenilenin biraz altında kaldı. Bilim Kurgu , dram ve korkunun bir arada bulunduğu bu filmin asıl konusu bir devlet hastanesinde hemşire olarak çalışan Jeanın suç örgütleri ile bir iş birliği yapıp para kazanması ile başlıyor ve bu işler böyle devam ederken ülkenin bir anda karışıklığa sürüklenmesi durumunda ortalık karışıyor ve bir çok ölü ve yaralı hasta hastaneye nakil ediliyor. Bu durumdan kar mı zarar mı edeceğini izliyoruz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 0:34 İzle