Dram Filmleri

Aşkın Algoritması – Zoe

Aşkın Algoritması filmin yönetmenliğini Drake Doremus yapmıştır. Aralık 2018 yılında vizyona girdiği tarihten itibaren çok sevilen romantik filmimizin konusu; Sürekli olarak ilişkilerinde kavga eden insanların tüm hayatlarını etkileyen olumsuz faktörleri ve kavga sebeplerini ortadan kaldırıp onlara daha güzel bir yaşam sunabilmek ilişkilerini istedikleri gibi mutlu bir şekilde yürütebilmek için bir teknoloji planı yapılır. Bu plan uygulanmaya başladığında ilgi ve talep artar. Plan sahiplerinin başı kısa süre sonra algoritma geliştirildikçe daha büyük tehlikeleri içerisinde barındırdığını fark etmeye başlamışlardır. Romantik türünde olan filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :1 Mart 0:57 İzle

En las estrellas

En las estrellas filmi ağustos 2018 de yayınlanmıştır. Oldukça beğenilen dram türündeki filmin yönetmenliğini Zoe Berriatûa yapmıştır. Hayalini kurduğu yönetmenlik işine atılan genç adam işinde ilerlemeyi ve güzel paralar kazanmayı hedeflerken aniden karısının vefat etmesiyle tüm hayatı alt üst olacaktır. Hayattaki en çok önem verdiği ailesinde yol arkadaşını kaybeden adam bundan sonraki hayatını 9 yaşındaki çocuğu ile devam ettirmek zorunda kalır. Yönetmenlik işine son verip ve alkol kullanmaya başlayan genç adam hayattaki tüm dayanaklarını kaybeder. Çocuğu ile zorlu bir hayat onu beklemektedir.
0        Tarihi :28 Şubat 0:51 İzle

Peder – The Padre hd

Peder - The Padre filmini indirmeden izleyebileceğiniz bir platformdasınız. Filmin yönetmenliğini Jonathan Sobol yapmaktadır. Dram türü olan filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşmektedir. Bol macera ve aksiyonlu filmde bir hırsızın hayatı konu alınmıştır. Kolombiya’da bi eyalette hırsızlık yapan genç adam farklı bir sebepten polisler tarafından aranmaya başlar. Bunu öğrenen adam acil olarak o eyaletten kaçmak için bir plan yapar ve aklına ilk gelen şey yakınında bulunan çalışır haldeki polis arabasını alarak kaçmaya başlar. Çaldığı polis arabasını hiç kontrol etmeden kaçıran adam kaçtığı farklı bir yerde kamufle olmak için rahibe kılığında dolanmaya başlar. Kimsenin fark etmediği adam sonunda polis arabasından kurtulmak için onu uzak bir yere götürdüğünde arka koltukta fark etmediği küçü kızı görür. Küçük kız hiç sesini çıkartmamıştı ki uyuyor olmalıydı. Kızı da yanında gezdirmek zorunda kalan adamın başından geçen macera dolu hikayesinde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :22 Şubat 3:15 İzle

Velayet – Custody filmini izle

Velayet filminin yönetmenliğini yapan Xavier Legrand dram hikayesini konu almaktadır. Antoine özel bir poliklinikte güvenlik uzmanı olarak hayatını sürdürmektedir. İyi bir baba iyi bir eş olabilmek için hayatta yapabileceği tüm fedakarlıkları yapmış ve karısına koca çocuklarına baba olmak istemiştir. Tek hayali olan mutlu ailesi kısa süre sonra karısıyla şiddetli geçimsizlik yüzünden son bulacak yerini mantık ayrılığına bırakacaktır. Ancak çiftin çocukları iki tarafıda çok sevdiği için seçim yapmakta zorlanacaktır. Baba oğlunun Velayetini kendi üzerine almaya çalışırken karısıda çok sevdiği oğlunu kaybetmemek için kötü planlar yapacaktır. Kocasını insanların gözünde kötü biri olarak tanıtarak ondan velayeti almak için elinden geleni yapacaktır.
0        Tarihi :29 Ocak 13:39 İzle

Kral Lear – King Lear

Filmleri çok beğenilen William Shakespeare’nin Kral Lear filmi izleyenleri tarafından tam not almıştır. 2018 yılında vizyona girmesine rağmen adından sıkça söz ettiren King Lear izleyicilerine büyüleyici bir anlatım sunmuştur. Hopkins’in baş rolünü canlandırdığı film dram türündedir. Diğer film türlerinde merak ettiğiniz tüm filmleri web sitemizden hd kalitede indirmeden izleyebilirsiniz. Kral Lear’ın 3 kızı bulunmaktaydı. Kızlarını çok sevmesi krallığı onlardan birine bırakacağı anlamına gelmekteydi. Lear’ın 3 kızından sadece en küçüğü Lear’a sevgi beslemekteydi. Diğer iki kızı sadece ün, para ve şöhret peşindeydi. Bunun için babalarının ölmesi için gün sayıyordu. Lear artık yaşlanmış ve ölümünü beklemekteydi. Kızları arasında anlaşmazlık 2 kızın birbirini tutması en küçük ve onu çok seven kızının Lear’ın gözünde küçük düşmesine sebebiyet verecektir. Kirli oyun Lear’ı çok seven kızının sürgün edilmesine neden olmuştu. Lear bu oyunu anlaması çok geçmeyecek ve küçük kızına ne kadar yanlış yaptığının farkına varacaktır.
0        Tarihi :27 Ocak 0:51 İzle

Aspern Mektupları – The Aspern Papers

Dram filmlerini konu alan Aspern Mektupları filminde. Şiir yazarlığı yapan Morton Vint çok başarılı iş kariyerine sahiptir. Onun için elinden herşey gelen adam denmektedir. Ne iş yapsa mutlaka bir başarıya sahip olacağını herkes bilir. Onun bir hayali vardı Jeffrey Aspern aşk üzerine yazılmış tüm şiirlerin baş mimarıdır. İdolü olarak kendisine onu örnek almıştır. The Aspern Papers film konusu buradan esinlenmiştir. Aşık olduğu kadının tüm hayat hikayesini Jeffrey’e olan tutkusundan yola çıkarak tekrar canlandırmış ve onun izinden gitmeye karar vermiştir. Aşık olduğu hatun’un Venedikte yaşadığı kaygısına kapılarak direk oraya seyehat eder orada sevdiği kadını aramaya başlar. Bu yolculukta başına farklı istenmedik olaylar gelecektir.
0        Tarihi :27 Ocak 0:50 İzle

Yalnız – Solo

Başarılı yönetmen Hugo Stuven Casasnovas Yalnız filminde tekrar karşımıza çıkmaktadır. İspanyada yapımı gerçekleşen dram filmimizin konusu sörfçü’nün hayatı konu alınmıştır. Romantik komedi türünü de andıran filmde kendi halinde yaşamını sürdüren bir sörfçünün kendi hayatını idame ettirdiği şehirde hobi olarak yaptığı sörfle zamanını geçirmektedir. Hayatı boyunca zorluklardan geçen genç adam geçmişte yaşadıklarını ancak sörf yaparak unutabildiği için kızgın ve sert dalgaların olduğu şehire bu yüzden yerleşmişti. Aniden herşeyi unuttuğunu düşünürken Sörf esnasında aklına yaşanmış olan kötü anılar gelecektir. Solo filmini indirmeden hd kalitede izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :27 Ocak 0:48 İzle

Nobel Adayının Karısı – Eş – The Wife

Aile filmleri izlemek isteyen izleyicilerimize önerebiliriz. Joe ailesine sadık bir babadır. Tüm vakitlerini ailesiyle geçirerek işinden kalan tüm vakitlerde ailesine sürprizler yaparak onları sürekli mutlu etmeye çalışmaktadır. İşinde başarılı kariyer sahibi biridir. Son zamanlarda hayal ettiği Nobel edebiyat ödülünü sonunda kazanmayı başarmıştır. Bunun üzerine başarılarını kutlamak için şehir dışında bir yolculuğa adım atmaya karar verdiler. Gittikleri şehirde bir otelde kendilerine ayrıttırılan odada tüm bu heyecanı yaşamaya çalışırken aniden ailenin içerisinde olumsuzluklar çıkmaya başlamıştırlar. Oğlu’da kendisi gibi başarılı bir yazar olmak istediği için babasından sürekli destek istemesi babasının kendi ayakları üzerine durması gerektiğini söylemesi bir olumsuzluğa yol açmıştı. Ancak bu ile yetinmeyen olumsuzlukların en büyüğü karısından gelmiştir. Aralarında bulunan büyük ve çok kritik bir sırrın ortaya çıkması an meselesiydi. Daha fazla saklanacak hali kalmayan sır ortaya döküldüğünde ailenin mutluluğu bozulacaktır.
0        Tarihi :26 Ocak 20:49 İzle

Aspern Mektupları – The Aspern Papers

Filmin özeti; Vint işinde çok üstün bir yeteneğe sahip ve bulaştığı şeyi bırakmayan bir film editörüdür. Bu adamın bir takıntısı var dır. Bu takıntı bir insanadır boş bir insan değildir bu kişi şair Aspern dir. Ve bu kişi dünyada çok fazla kalmadan hayatına son vermiştir eserlerini arkasında bırakarak gider. Vint çok fazla bu konu üzerine düşer ve aşık olduğu kadının hayatta olduğunu öğrenir ve onun peşine düşüp onu bulmak ister. Bu zor bir süreç olacaktır ve oda bunu bilerek bütün zorlukların üzerine giderek onu bulmak ister. Onu ararken bir anda kendisini Venedikde bir şehir de bulur ve bundan sonra tek yol onu bulmaya çıkıyordur. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Ocak 19:32 İzle

Scott ve Sid – Scott and Sid

Scott ve Sid – Scott and Sid 2018 yılında vizyona girmiştir. Dram, Komedi, Aşk türünde olan filmimiz sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Scott ve Sid – Scott and Sid filmimizin konusu; Scott ve Sid yakın zamanlarda tanışmışlardır ve bir o kadar da birbirlerine zıt özellikleri vardır. Zaman geçtikçe daha samimi olan bu iki arkadaş artık bir arkadaştan daha fazlası olmaya başladılar ve hayata hiç küsmemeye çalıştılar. Scott ve Sid hayatın tüm kötülüklerine rağmen ayakta kalmaya çalışacaklardır.
0        Tarihi :11 Ocak 23:29 İzle