Dram Komedi

Don Kişot’u Öldüren Adam

Don Kişot'u Öldüren Adam filmimizin konusu oldukça sürükleyici ve macera türündedir. Aralık 2018 yılında yayına giren film macera filmleri arasında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Uzun yıllardır çekimi için uğraşılan filmin konusu; Aşk üzerine yoğunlayan bir adamın dengesini değiştiren bir kadını konu almıştır. Tüm hayatı boyunca kimseye boyun eğmeyen ve kendi ayakları üzerinde duran adam sadece aşkına yenik düşecektir. Aşkının peşinden her yere gidebileceğini bildiği için yenik düşmesi çok sevdiği kız arkadaşının işine gelecektir. Bir zamanlar ayrıldığı eski aşkı ile tekrar alevlenen aşk onu maceradan maceraya sürükleyecektir.
0        Tarihi :1 Mart 1:03 İzle

Ayrılmak İstiyorum – The Breaker Upperers

The Breaker Upperers filmi türkçe dublaj izlemek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. Mayıs 2018 yılında vizyona giren komedi ve dram filminde anlatılmak istenen olay şu şekilde gerçekleşir; Jen ve Mel çok sonradan aynı hayatı ve aynı duyguyu paylaştıklarını öğrendiklerinde iş işten geçmiş olduğunu fark ettiler. Mel ve Jen bir erkek tarafından aynı hayat içerisinde aynı duyguları yaşamaya mecbur bırakılmış idare edilerek aldatılmayı en güzel şekilde yaşayan iki kader arkadaşıdır. Bu duruma tepki göstermek için bir şirket kurarak ayrılmak isteyipte hayatlarında bağlı tutulan kişileri ayırmak için bir şirket kurmaya karar verdiler. Mel ve Jen bu düşünceyle tüm huzursuzluk hikayelerinde baş rol oynayan kadın ve erkeklere umut ışığı olmayı hedeflediler. Romantik komedi türünde olan filmimizde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :28 Şubat 0:58 İzle

Hazinelerim – Mes tresors

Mes tresors filmi komedi türünde içerisinde aksiyon türü bulunduran bir konuya sahiptir. Hazinelerim filminin konusu; Patrick isimli hırsız ve ortağı işini çok iyi yapmakta ve hiçbir kimseye yakalanmamaktadır. İyi bir ekip işiyle profösyonelce hırsızlık yapan grup son vurgunlarını yapmak için hazırlıklarına başlamıştır. Söz konusu 15 milyon olunca aralarında istenmeyen olaşlar yaşanmaya başlamıştır. Pay bölüşümlerinde birbirlerinin yapmış olduğu işler dolayısıyla fazla pay alma kavgası birbirlerini ikileme düşürecek düşman olarak bu hırsızlığı ayrı yapmaya karar vereceklerdir. Patrick tek başına bu hırsızlığı gerçekleştiremeyeceği için yeni bir ekibe ihtiyac duyduğunu fark eder. Eski dostundan olan kızlarını yanına çağırır bu işi yapmak için yardım ister. Masum olarak gözüken kızlarının işi kabul etmesi aslında büyük bir risk taşımaktadır.
0        Tarihi :24 Şubat 23:49 İzle

Yucatan filmi donmadan seyret

Yucatan filmini full izlemek için doğru seçim yaptınız. Yucatan filmi Ağustos 2018 yılında vizyona girmiş olup google, yahoo, bing gibi sosyal arama motorlarında kendisini komedi film türleri listesinin en başına yazdırmayı başarmıştır. Filmimizin konusunda; birbirlerine düşen iki yakın arkadaş konu alınmıştır. Hızlıklıkla hayatlarını geçindirmeye çalışan iki yakın arkadaş bulundukları çevrede büyük bir parayı lotodan kazanan bir adama dadanmaya karar verirler. Amaçları adamdan parayı çalmaktır. Fırıncı loto’dan tutturduğu parayı kazandığını herkesten saklamaya çalışıyor olsa da hırsızların bundan haberi olmuştu. Hırsızlar aralarında anlaşmazlık çıktığı için birbirlerine de düşman olacak bu son işi birbirlerinden ayrı kendilerine rakip olarak yapmaya başlayacaktır. Komedi filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :23 Şubat 3:41 İzle

Cadılar Balosu – A Witches Ball

A Witches Ball filmini türkçe dublaj seyretmek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yönetmenliğini Justin G. Dyck’in üstlendiği Cadılar Balosu filmi izleyenlere bol kahkaha dolu sahneler yaşatmıştır. Ailenizle izleyebileceğiniz en güzel komedi, kahkaha filmi sizleri gülmekten kırıp geçirecek. Beatrix hayatta eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seven birisidir. Bu hayatta değer ve önem verdiği durumlardan biride Cadılar balosudur. Cadılar Balosunu hiç kaçırmadan takip eder ve o günü her yıl heyecanla bekler. Gün gelmiş Cadılar Bayramı için hazırlıklara başlanmıştı. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Beatrix Balo da eğlenmeye başlamıştı. Eğlence istediği gibi devam ederken hayatında istemediği şeyler olacak ve eğlencenin en güzel yerinde sihirli olaylar yaşanacaktır.
0        Tarihi :22 Şubat 3:23 İzle

Son Bir Gülüş – The Last Laugh

Greg Pritikin en iyi filmi Son bir gülüş olarak gösterilmektedir. Amerika birleşik devletlerinin yapmı filmi güldüren bir konu içermektedir. 2019 yılı içerisinde vizyona giren filmde; iki menejer’in zıt hayatlarını konu almıştır. Geçmiş yıllarda menejerlik yapan iki dost birlikte çalışmaya başlayalı uzun zaman olmuştu. Ancak birbirlerine olan bağlılıklarını zaman geçtikçe kaybedecek yerini bir takım anlaşmazlıklara bırakacaklardı. Bu anlaşmazlık işlerindeki birlikteliği ayıracak onları zıt dünyalara sevk edecekti. İki yakın arkadaş bir zaman sonra işlerini ayırarak birbirlerinden uzakta iş yapmaya karar verdiler. Fakat hayat onların istediği gibi olmayacaktı. Onların birbirlerinden kaçışı aynı huzur evinde son buldu. Yıllar sonra bir araya gelişleri onları tekrar bir dünya turuna çıkarmaya yetmişti.
0        Tarihi :27 Ocak 0:47 İzle

Cennetteki İnci – Pearl in Paradise

Cennetteki İnci filmi sürükleyici bir macera hikayesi bulunmaktadır. İzleyenleri büyüleyici gözlerle kendisine hayran bırakan Pearl in Paradise filmin konusu şu şekilde gerçekleşir. Bir kentte var olduğu hep dilden dile yayılan zarif bir incinin olduğu söylenir. Bu inciyi sürekli farklı şehirlerden kasabalardan aramak için gelen insanların olduğunu herkes bilir. Ancak kim aramaya başladıysa hep sonuçsuz kalacak başladıkları iş hep yarıda sonlanacaktır. Fakat inciyi aramakta olan çekici bir fotoğrafçı ve akıllı bir yazar bulunmaktaydı. Bir gün inci için tüm araştırmalarını yapmış bu iki yabancının yolları bir araya gelecek inciyi bulmak için kendi düşüncelerini birleştirmelerine sebep olacaktır. Sırlarla dolu inci macerasında sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :26 Ocak 20:48 İzle

Oyun Bozan – The Game Plan

Oyun Bozan filmi eski yıllarda en çok izlenen filmler arasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Komedi filmi olan The Game Plan zengin bir adamın düzensiz hayatını konu almaktadır. Komedi filmlene meraklı olan Joe sürekli olarak zengin olduğu için hayallerini gerçekleştirir ve her gününü yarın hatırlamamak üzere yaşar. Yaşadığı sıradışı hayat çoğu insanın hayali olmuş olsa da bu pek ona aldırış etmeden düzensiz bir hayatın içerisinde devam eder. Ne yaptığını hatırlamayacak kadar düzensiz hayatı ilerleyen zamanlarda başına büyük bir dert açaçaktır. Amerikan futboluna meraklı olan Joe günün birinde gününü gün ederken aniden karşısına çıkan küçük bir kızın kendi kızı olduğunu öğrenecek çoğu yaptığı kötü davranışlardan uzak durmaya başlayacaktır. Hiç alışmadığı hayatın içerisinde bulunmak onu zorlayacak ve isyan ettirecektir.
0        Tarihi :26 Ocak 20:43 İzle

Şampiyonlar – Campeones

Filmimizin özeti: Şampiyonlar adlı filmin yönetmen koltuğunda tecrübesi ile dram filmlerinin yıldızı olan Javier Fesser oturuyor. Meksika yapımı bir film olan bu eserde dram ve komedi bir arada işlenerek beyaz perdeye güzel bir eser hazırlanmış. 2018 yılında ülkemizde vizyona giren bu film Türkçe altyazı seçeneği ile ülkemizde vizyona girmiştir. Filmin konusuna gelirsek ise tecrübeli bir takım yönetmeni olan adamın illegal bir olaya karışması nedeni ile bir cezaya çarptırılacaktır. Bu ceza ise zihinsel engellilerden oluşan bir spor takımıdır bakalım nasıl başa çıkacak ve onları nasıl mutlu edecek.
0        Tarihi :10 Ocak 19:45 İzle

Çılgın Değişim – Freaky Friday

Filmin özeti; Çılgın Değişim adlı eser de komedi , fanstastik gibi türler bir arada çekilmiş ve izleyicilere sunulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 2018 yılının Ağustos ayında yayınlanmış ve ülkemiz de Türkçe dublaj olarak yayınlanmış ve izleyicilerin önüne serilerek onları güldürmeyi amaçlamıştır. Kız çocuğunun büyüme zamanlarında düşüncelerinin birbirine çakışması durumundan dolayı evde sürekli bir kavga ve gürültü söz konusudur. Bir gün sabah uyandıklarında bir şeylerin farklı olduğunu fark eden anne ve kız çocuk birbirlerinin bedenlerine geçiş yapmışlardır ve bundan sonra böyle yaşamanın zorluklarına kendi aralarında çözüm bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:35 İzle