Dram Komedi

Yucatan filmi donmadan seyret

Yucatan filmini full izlemek için doğru seçim yaptınız. Yucatan filmi Ağustos 2018 yılında vizyona girmiş olup google, yahoo, bing gibi sosyal arama motorlarında kendisini komedi film türleri listesinin en başına yazdırmayı başarmıştır. Filmimizin konusunda; birbirlerine düşen iki yakın arkadaş konu alınmıştır. Hızlıklıkla hayatlarını geçindirmeye çalışan iki yakın arkadaş bulundukları çevrede büyük bir parayı lotodan kazanan bir adama dadanmaya karar verirler. Amaçları adamdan parayı çalmaktır. Fırıncı loto’dan tutturduğu parayı kazandığını herkesten saklamaya çalışıyor olsa da hırsızların bundan haberi olmuştu. Hırsızlar aralarında anlaşmazlık çıktığı için birbirlerine de düşman olacak bu son işi birbirlerinden ayrı kendilerine rakip olarak yapmaya başlayacaktır. Komedi filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :23 Şubat 3:41 İzle

Cadılar Balosu – A Witches Ball

A Witches Ball filmini türkçe dublaj seyretmek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yönetmenliğini Justin G. Dyck’in üstlendiği Cadılar Balosu filmi izleyenlere bol kahkaha dolu sahneler yaşatmıştır. Ailenizle izleyebileceğiniz en güzel komedi, kahkaha filmi sizleri gülmekten kırıp geçirecek. Beatrix hayatta eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seven birisidir. Bu hayatta değer ve önem verdiği durumlardan biride Cadılar balosudur. Cadılar Balosunu hiç kaçırmadan takip eder ve o günü her yıl heyecanla bekler. Gün gelmiş Cadılar Bayramı için hazırlıklara başlanmıştı. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Beatrix Balo da eğlenmeye başlamıştı. Eğlence istediği gibi devam ederken hayatında istemediği şeyler olacak ve eğlencenin en güzel yerinde sihirli olaylar yaşanacaktır.
0        Tarihi :22 Şubat 3:23 İzle

Son Bir Gülüş – The Last Laugh

Greg Pritikin en iyi filmi Son bir gülüş olarak gösterilmektedir. Amerika birleşik devletlerinin yapmı filmi güldüren bir konu içermektedir. 2019 yılı içerisinde vizyona giren filmde; iki menejer’in zıt hayatlarını konu almıştır. Geçmiş yıllarda menejerlik yapan iki dost birlikte çalışmaya başlayalı uzun zaman olmuştu. Ancak birbirlerine olan bağlılıklarını zaman geçtikçe kaybedecek yerini bir takım anlaşmazlıklara bırakacaklardı. Bu anlaşmazlık işlerindeki birlikteliği ayıracak onları zıt dünyalara sevk edecekti. İki yakın arkadaş bir zaman sonra işlerini ayırarak birbirlerinden uzakta iş yapmaya karar verdiler. Fakat hayat onların istediği gibi olmayacaktı. Onların birbirlerinden kaçışı aynı huzur evinde son buldu. Yıllar sonra bir araya gelişleri onları tekrar bir dünya turuna çıkarmaya yetmişti.
0        Tarihi :27 Ocak 0:47 İzle

Cennetteki İnci – Pearl in Paradise

Cennetteki İnci filmi sürükleyici bir macera hikayesi bulunmaktadır. İzleyenleri büyüleyici gözlerle kendisine hayran bırakan Pearl in Paradise filmin konusu şu şekilde gerçekleşir. Bir kentte var olduğu hep dilden dile yayılan zarif bir incinin olduğu söylenir. Bu inciyi sürekli farklı şehirlerden kasabalardan aramak için gelen insanların olduğunu herkes bilir. Ancak kim aramaya başladıysa hep sonuçsuz kalacak başladıkları iş hep yarıda sonlanacaktır. Fakat inciyi aramakta olan çekici bir fotoğrafçı ve akıllı bir yazar bulunmaktaydı. Bir gün inci için tüm araştırmalarını yapmış bu iki yabancının yolları bir araya gelecek inciyi bulmak için kendi düşüncelerini birleştirmelerine sebep olacaktır. Sırlarla dolu inci macerasında sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :26 Ocak 20:48 İzle

Oyun Bozan – The Game Plan

Oyun Bozan filmi eski yıllarda en çok izlenen filmler arasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Komedi filmi olan The Game Plan zengin bir adamın düzensiz hayatını konu almaktadır. Komedi filmlene meraklı olan Joe sürekli olarak zengin olduğu için hayallerini gerçekleştirir ve her gününü yarın hatırlamamak üzere yaşar. Yaşadığı sıradışı hayat çoğu insanın hayali olmuş olsa da bu pek ona aldırış etmeden düzensiz bir hayatın içerisinde devam eder. Ne yaptığını hatırlamayacak kadar düzensiz hayatı ilerleyen zamanlarda başına büyük bir dert açaçaktır. Amerikan futboluna meraklı olan Joe günün birinde gününü gün ederken aniden karşısına çıkan küçük bir kızın kendi kızı olduğunu öğrenecek çoğu yaptığı kötü davranışlardan uzak durmaya başlayacaktır. Hiç alışmadığı hayatın içerisinde bulunmak onu zorlayacak ve isyan ettirecektir.
0        Tarihi :26 Ocak 20:43 İzle

Şampiyonlar – Campeones

Filmimizin özeti: Şampiyonlar adlı filmin yönetmen koltuğunda tecrübesi ile dram filmlerinin yıldızı olan Javier Fesser oturuyor. Meksika yapımı bir film olan bu eserde dram ve komedi bir arada işlenerek beyaz perdeye güzel bir eser hazırlanmış. 2018 yılında ülkemizde vizyona giren bu film Türkçe altyazı seçeneği ile ülkemizde vizyona girmiştir. Filmin konusuna gelirsek ise tecrübeli bir takım yönetmeni olan adamın illegal bir olaya karışması nedeni ile bir cezaya çarptırılacaktır. Bu ceza ise zihinsel engellilerden oluşan bir spor takımıdır bakalım nasıl başa çıkacak ve onları nasıl mutlu edecek.
0        Tarihi :10 Ocak 19:45 İzle

Çılgın Değişim – Freaky Friday

Filmin özeti; Çılgın Değişim adlı eser de komedi , fanstastik gibi türler bir arada çekilmiş ve izleyicilere sunulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 2018 yılının Ağustos ayında yayınlanmış ve ülkemiz de Türkçe dublaj olarak yayınlanmış ve izleyicilerin önüne serilerek onları güldürmeyi amaçlamıştır. Kız çocuğunun büyüme zamanlarında düşüncelerinin birbirine çakışması durumundan dolayı evde sürekli bir kavga ve gürültü söz konusudur. Bir gün sabah uyandıklarında bir şeylerin farklı olduğunu fark eden anne ve kız çocuk birbirlerinin bedenlerine geçiş yapmışlardır ve bundan sonra böyle yaşamanın zorluklarına kendi aralarında çözüm bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:35 İzle

Evde Curcuna – Parental Guidance filmi izle

Filmimizin konusu; Billy ile Bette çiftinin evlatlarının sevgili ve hayat ilişkilerini onları üzmeyen bir şekilde dile getirip düzeltmeye çalıştıkları bu dram komedi, aile ve komedi filminde olaylar ailenin evlatlarının sevgilileri ile tanışması ile başlıyor. Bu kız arkadaştan çok hoşlanmayan aile evlatlarını ondan uzaklaştırmayı çok isteyeceklerdir. Ve bu yüzden evladını eski sevgilisi ile barıştırmak için elinden gelen her şeyi yapacak olan bu aile evlatlarını zor olsa da bu yoldan çıkaracak ve doğru yola sokacaklardır. Bu komedi filmini izlerken bol kahkaha atarak normla dünyanın yorgunluğundan bir azcık da olsa uzak kalır ve rahatlarsınız umarım. İyi seyirler dileriz.
1        Tarihi :6 Ocak 0:52 İzle

Kabile – The Tribe – La Tribu full izle

Filmimizin konusu; İspanya ülkesinin öne çıkan komedyenlerinin bir araya geldiği ve orta bir bütçe ile çekimlerine başlandığı ve yönetmen koltuğunda ise Fernando Colomo’nun oturduğu bu film izleyicilerle 2018 de izleyicilerle buluştu. Büyük bir iş adamı olan genç adamın kamera karşısın da çektiği fotoğrafları ve videoları internet sayfalarına yükleyerek insanların dikkatinin çekiyor. Bu adam bir anda fenomen oluyor ve bir sürü başına sıkıntılar çıkıyor ve bunları atlatmaya çalışıyor. Ve ona kötülük yapan üvey annesi ile de başına büyük dertler açıyor. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :4 Ocak 22:34 İzle

Kapımdaki Aşk – Home Again full izle

Filmimizin konusu; Yönetmen ve senaryosunu Hallie Meyers-Shyer’in yazdığı bu komedi ve aşkın bir arada olduğu filmde sürükleyicilik izleyicilere yansıtılmış olarak görünüyor. Geçtiğimiz eylül aylarında vizyona girmiş olan film çok geçmeden Türkçe dublaj olarak vizyona girmiştir. Çekim yeri olarak her zaman ve filmlerin ortak noktasının kesin olduğu yer olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Los Angeles tercih edilmiştir. Evlilikleri sıradanlaşmaya ve mutsuzlukla devam ederken ayrılmak isterler ve mahkeme yolunu tutarlar. Boşanma davası biter ve Kinney 2 çocuğunu da yanına alarak ilk dünyaya geldiği şehre gitmek için yola çıkarlar. Orada yardım isteyen bir adama evini açacaktır ve ona yardımcı olacaktır. Tanışmaya başlayan Alice Kinney ve adamların çok ortak yönü çıkacaktır ve kadın aşık olacaktır. Boşanmış olduğu eski kocası ise geri gelip pişmanlığını dile getirecekken ortada kalacağının farkına varmayacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :29 Aralık 0:02 İzle