Dram Komedi

Hannah filmi kesintisiz izle

Filmimizin anlatımı; Avrupa’nın en güzel şehirlerinde olayların yaşandığı ve Roma , İtalya ve diğer güzelliklerle dolu şehir ve ülkelerde yasa dışı bir olaya karışan ve karısının yardımına muhtaç kalan bir adamın ailesi tarafından da dışlandığını konu alan bu Dram filmimizde hayatın zorluklarına karşı oldukça dik duran bir iyi kalpli insana herkesin yüzünü çevirmesi ile neler yapacağı ve nelere şahit olacağını anlatıyor. Dram filmlerini sitemizden donmadan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:07 İzle

What Will People Say – La mauvaise réputation – Hva vil folk si izle

Filmin konusu; Nisha daha genç yaşlarda erkeklere olan merakıyla ailesinin kötü tepkisini almayı başarmıştı. Nisha Lise yıllarında kendisini bir erkeğe kaptırmış onun isteklerini karşılamaya başlamıştı. Ne derse yapmaya hazır olan Nisha bir gün erkek arkadaşının ahlaksız teklifine evet demek zorunda hissetti kendisini. Sevgilisi ona erotik filmlerde olduğu gibi ilişki teklifinde bulundu. En kötü karar bu olsa gerek. Nisha erkek arkadaşıyla yatakta babasına yakalandı. Babası ona kötü bir şey yapmamak için onu yaşadıklarından ve aklındaki kötü düşüncelerden kurtulması için Pakistandaki akrabalarının yanına göndermeye karar verdi. Bu karar babası için kolaydı fakat, öncelikle sevdiği hayattan ve sevgilisinden ayrı kalmak Nisha’yı çok üzecekti. Keyifli izlemeler.
0        Tarihi :14 Aralık 23:55 İzle

Şok ve Dehşet – Shock and Awe hd

Film konusu; Merak uyandıran bir film olarak insanlar yorumlasa da içerisinde macera ve aksiyon bulunduran bir filmdir. Sizde Şok ve dehşet türkçe dublaj izlemek istiyorsanız konusunu okumadan geçmeyin. Irak bölgesinde çıkan savaş dönemlerine ait bulgular üzerinde bir takım gazeteciler araştırma yapmaya başlar. Olay gittikçe derinleşmeye başlayınca gazeteciler bulguları bir kenera bırakıp içine girdikleri durumdan kendilerini çıkartmak isteyeceklerdir. Fakat artık çok geç olduğunu anladıklarında kendilerini ifade edebilecek bir yayın özgürlüğüne sahip olmadıklarını fark edeceklerdir. Yayınları artık kendi anlatımlarıyla insanların akıllarını kendi inandıklarına çekmek için yapacaklardır. Dram ve biyografi filminizi keyifle seyredin.
0        Tarihi :10 Aralık 22:50 İzle

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın full izle

Film konusu; Puloi hd filmi bizlere küçük yaşlarda ki bir çocuğun macera dolu hayat hikayesinden bahsetmektedir. Puloi küçük yaşlarda olmasına rağmen büyük birey gibi davranmak zorunda kaldığı hayatında ona karşı mücadele eden düşmanlara sahiptir. Daha çok küçük birey olmasına rağmen onlardan kaçmak, saklanmak ve bu süreçte hayatta kalmak için bir takım olaylar atlatmak zorundadır. Puloi bunu ailesi onun yanına gelene kadar başarmalıdır. Yoksa aksi taktirde hayatta kalamayacaktır. Ailesi 1 yıl sonra ancak yanına gelebilecektir. Bu süreyi Puloi çok iyi değerlendirmesi gerekiyor ki hayatta kalmak için 1 yılı çok zorlu geçecektir. Puloi’nin bu zorlu macerasını izleyerek öğrenebiliriz.
0        Tarihi :10 Aralık 19:49 İzle

Mogli Orman Çocuğu – Mowgli Legend of the Jungle indirmeden izle

Filmin konusu; Rudyard kipling eseri örnek alınarak çekilmiş bu animasyon filmi oldukça keyifli görüntüler ortaya koymakta. Mogli başına gelebilecek en kötü olayla karşılaşır ve kazara insanların içerisine girmekten korktuğu, vahşi ve yabani hayvanların bulunduğu doğada tek başına doğum mücadelesi vererek macerasına adım atmış olur. Doğduktan sonra her bebek gibi anne baba ilgisine ihtiyacı olmasına rağmen Mogli tek başına büyümek zorunda olduğunu anlayana kadar çok geç olurdu. Fakat Mogli’yi fark eden hayvanlar ona sıcak bir davranış sergileyerek ona anne babalık yaparak karnını doyurmaya başladı. En azından beslenme ihtiyacını karşılayan Mogli sonrasında hayvanların yardımı ile onlarla birlikte sığınacak bir yere de sahip oldu. Büyümeye başlayan Mogli’nin zorlu hayat hikayesinde sizlere keyifli izlemeler.
0        Tarihi :10 Aralık 19:47 İzle

Transit filmini tek part izle

Filmin konusu; Transit filmini tek part izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dram konulu bu filmde yer alan bir yazar’ın öyküsü ele alınmıştır. Ünlü bir yazar, bir duayen hayatındaki tüm hayallerine ulaşmış durumdadır. Güzel geçen yıllarını daha da güzelleştirmek için işine daha çok sıkı sıkı sarılan bu yazar’ın tüm hayatı Ülkesinde olan karışıklıktan dolayı alt üst olacak düzeni bozulacaktır. Hayatını araştırmalarla ve insanlığa karşı iyilik yapmayı prensip edinmiş bir yazar olarak hayatına devam etmek isterken başına gelecek bu kötü olayları yakından gözlemlemiş gibiydi. İç savaş’ın çıktığını fark eden ünlü yazar paris’e girmeyi planlayan askerlere karşı esir alınabileceği korkusuyla intihar etmeye karar verir. Birkaç gün süresi olan yazar hiç tereddüt etmeden kendisini öldürür. Bu ölümü gören komşusu ise yazarın kendisini öldürdüğünü kimseye söylemeden onun kimliğine bürünerek onun yetkilerine sahip olup onun hayatını yaşamaya karar verir. Sıra dışı bu filmde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :10 Aralık 19:47 İzle

Acayip Güzelim – I Feel Pretty hd izle

Film konusu; Acayip güzelim Türkçe dublaj olarak web sitemizde bulunmaktadır. Bir bayanın hayatından geçen olumlu olumsuz bir yol üzerinde yaşanılmışlıkları konu almaktadır. Renee isimli genç bir bayan tüm hayal ettiği herşeyin neredeyse tamamına sahip olurken, Renee sadece yaratıcısından güzellik istemektedir. Kendini bir türlü beğenemeyen Renee ona verilen yüzünü bedenini bir türlü sevememiştir. Hayatını hep dolu dolu yaşasa da artık keyif almadığının farkına varan Renee bu durumdan sıkılarak hayatını monoton bir hale sokmuştur. Keyifsiz bir şekilde işine gidip işten sonra direk evine gelmeye başlamıştır. Farkında olmadan onun hayatında dilediği dilekleri kabul edicek bir yaratıcıya inanarak hayatına sımsıkı sarılmak için kendine söz vermişti. Renee kıssa bir süre sonra kaza geçirerek hayatta tüm ümidini kestiği zamana gelmişti. Hastaneden taburcu olup evine geldiğinde aynaya bakar ve tüm dileklerinin kabul olduğunu görür. Renee artık güzel ve çekici bir bayan olmuştur. Onun tüm dileği dilekleri kabul edecek bir kaza olmuştu sanki. Bu durum onu çok mutlu etmiş olmalı ki artık eve gitmek istemez ve sürekli vaktini dışarıda keyifli geçirmeye başlamıştı. Keyifli filminizde iyi seyirler.
0        Tarihi :9 Aralık 22:07 İzle

Aşka Güven – Mistrust filmi izle

Aşka Güven – Mistrust’un yönetmenliğini üstlenen, Shane Stanley güzel ve başarılı bir film hazırlamışlar. Bir kadının hayatta başına gelebilecek olumlu, olumsuz tüm anıları canlandırdıkları senaryo şu şekilde gerçekleşir; Veronica güzel ve bi o kadar da şansız bir kadındır. Tüm hayatı boyunca istediği herşeyi gerçekleştirmek için elinden gelenin fazlasını yapan Veronica aslında herşeyin o kadar kolay olmadığını anlayacaktır. Kadının bir türlü şansı yağver gitmeyecek ve aşk konusunda çok üzülecektir. Üzüldüğü aşk konusunda onu yıpratan ve kendisini korumasını gerektiren durumları fark edecek bütün hayatını insanlardan kaçarak onlardan korunarak yaşayacaktır. Film 01 haziran 2018 ABD vizyona girmiştir. Dram ve romantik konulu filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Aralık 4:56 İzle

Hayatımın en kötü gecesi türkçe dublaj

Yabancı Filmler arasında çok iyi bir yere sahip olan Hayatımın en kötü gecesi filmi çok komik bir filmdir. Filmde başrol oyuncusunun bir gece yanında hiçbir şey olmadan sokakta kalmasını ve sabah çok önemli bir yere yetişmesi gerektiği için berbat bri gece geçirdiği gösteriliyor kahramanın başından geçenler sizi çok güldürecek aynı zamanda da keyifli vakit geçirtecektir.
2        Tarihi :30 Ocak 5:02 İzle

Aramızdaki Sözler hemen tekpart izle

Birbirlerin farklı iki hayatı olan insanlar yolculuk için bindikleri uçakta bir kaza sonucu hayatlarını birbirlerine bağlayacaklardır. Karla kaplı bir vadiye düşen uçaktan sağ çıkan bu iki bağımsız kişi orada hayatta kalmak ve korunmak için birbirlerine muhtaç olacaklardır. Çok fazla süredir yardım gelmediği için orada kalacaklarını anlayan bu insanlar birbirlerinin bütün yönlerini öğrenmek için gayret gösterecekler ve bir takım olarak oradan kurtulmaya çalışacaklardı. Bu karla kaplı vadide hayatlar birbirine bağlıydı. Dram ve aksiyon filmlerini tek part olarak sitemizden seyredebilirsiniz.
0        Tarihi :15 Aralık 22:05 İzle