En iyi 50 Film

Şifacı – Healing

Hayatı boyunca yaptığı yanlışlar ile yargılanmış olan Viktor Kahdem, bir süredir açık ceza evinde kalan orta yaşlı bir mahkumdur. Kötü süreçlerden geçen ve yaşamındaki tüm değerli insanları bir bir kaybeden Viktor, şimdi kaldığı dört duvar arasında kendisini öldürmek için yollar arayan bir adam olmuştur. Durumun farkına varan ve Viktor, için bir şeyler yapmaya karar veren cezaevi yetkilileri kısa süre önce başlayan bir rehabilite merkezine göndermeye karar verir. Uzun zaman sonra ilk defa dışarı çıkacak ve program merkezi gereğince bir kuş çiftliğine götürülecektir. Burada yaralı ve bakıma muhtaç kuşlar ile ilgilenmek zorunda olan Viktor, ilk başlarda bu tedaviyi ret etse de daha sonra aşık olduğu bir kuş sayesinde yaralarını saracak, yeniden yaşamaya başlayacaktır. Dramatik konusu ile izleyicinin dikkatini çeken Şifacı (Healing) filmi yıldız yönetmen Craig Monahan tarafından yönetilmiştir. Hugo Weaving, Xavier Samuel ve Laura Brent gibi başarılı oyuncular ile zenginleştirilen oyuncu kadrosu filme keyifli bir bakış açısı sunmuş. İyi Seyirler.
0        Tarihi :28 Mart 11:48 İzle

Anormal Aktivite 2

Absürd filmlerin yapımcısı Marlon Wayans'dan bir yeni film daha. Baş rollerini Marlon Wayans, Jaime Pressly, Missi Pyle ve Cedric the Entertainer gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Anormal Aktivite 2 filminin yönetmen koltuğunda Michael Tiddes yer alıyor. Filmde; Eski sevgilisini kalbinden çıkartarak 2 çocuk annesi güzel bir kadınla yeni bir ilişkiye başlayan Malcolm, yeni taşındığı evde korkunç paranormal olaylara tanık oluyor. Delirdiğini ve halüsinasyonlar gördüğünü düşünen Malcolm, bu olaylardan kaçmaya çalışırken daha büyük engellere takılıyor. Korku ve komediyi aynı filmde tatmak isteyen izleyicilerimiz Anormal Aktivite 2 filmini sitemizden kesintisiz izleyebilir. İyi seyirler.
0        Tarihi :2 Şubat 0:12 İzle

Beraber Geldiler – They Came Together

Genç, yakışıklı ve karizmatik bir adam olan paul, özel bir şirkette çalışmaktadır. Hayatından oldukça memnun olan genç adam, yaşlanmaya başladıkça hayatında bir eksiklik olduğunu fark eder. Aşk, tutku, heyecan kısacası hayatında bir kadın eksiktir. Bir arayış çinde olmayan fakat bu duyguları yaşamak için günden güne daha çok can atmaya başlayan Paul, karakterine tam olarak uyacak bir kadınla yakın zamanda tanışacak hatta kaderin kendisine oynadığı oyunlarla aşık olma duygusunu yeniden tadacaktır. Keyifli ve komik bir film olan Beraber Geldiler filmin sitemizen kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
0        Tarihi :13 Eylül 10:30 İzle

Ait Olduğum Yer – Where I Belong

Henüz 18 yaşına yeni girmiş olan Rosemarie, ülkesinde yaşanan bir savaş dolayısıyla babası ile birlikte İngiltere'ye seyahat etmek zorunda kalır. Güzelliği ve çekiciliğiyle herkesi kendine hayran bırakan genç kız, zorunlu olarak yerleştiği İngiltere'de aşkın, tutkunun ve güzel şeyler için savaşmanın ne demek olduğunu öğrenecektir. Kaliteli film izlemek ve keyifli zaman geçirmek için bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler.
0        Tarihi :6 Eylül 13:55 İzle

Vegas’ta Son Şans

Las Vegas'ta hayatını sürdüren Bernie Loots, belkide şehrin en şansız adamlarından birisiydi. Tüm mal varlığını kaybeden ve borç batağına saplanan Loots, son olarak bir kumarhanede garson olarak işe başlar. Buradan aldığı parayla anca kendisini geçiren Loots, kumarhaneye yeni gelen Natalie isimli kadınla tanışacak ve ikilinin bu arkadaşlığı ileri zamanlarda aşka dönüşecektir. Natalie ile tanıştıktan sonra şansı dönen Loots, onun sayesinde tüm borçlarını kapatacak ve hayatını yeniden düzene sokacaktır.
0        Tarihi :5 Eylül 19:11 İzle

Şef – Chef

Başarılı bir film daha; Başarılı bir aşçı olan Carl Casper, yaptığı yemeklerle tüm ülkeye adını duyurmayı başarmıştır. Yurdun dört bir yanından herkes onun yemeklerini yemek için geliyordu. Son zamanlarda aile sorunları onuda etkilemiş ve artık yaptığı yemekler beğenilmemeye başlanmıştır. Son olarak ülkenin önde gelen Gurmelerinden biri de onu eleştirince kariyeri bitme noktasına gelir. Biriken borçlar ve sıkıntılarla baş edemeyen Carl, karısının önerisini dinleyecek oğlu ve eski iş arkadaşı Martin'ide yanına alarak karavanla şehir şehir gezerek yemek yapmaya karar verecektir.
2        Tarihi :4 Eylül 18:02 İzle

Yeraltı Peygamberi

2009 Fransa ve İtalya ortak yapımı olan Yeraltı Peygamberi filmi bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi hapishane filmi olarak görülüyor. Tüm sinema sevenler tarafından tam not alan filmde; Daha çocuk yaşta tutuklanan ve hapishaneye gönderilen Malik Djabena, hapishanedeki mahkumların suçlarına ve fiziklerine göre oldukça zayıftı. 19. yaşına geldiğinde hapishanenin belli bir kesimlerinde yavaş yavaş söz sahibi olan Malik Djabena, ilerleyen zamanlarda hapishanenin mafya babası olacaktır. İyi Seyirler
2        Tarihi :28 Ağustos 12:44 İzle

Paris’ten Sevgilerle

Paris'ten Sevgilerle Filminin konusu; James Reece, Fransa’daki Amerikan Büyük elçiliğinde görevli bir polis memuruydu. Paris’te mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan James'in oldukça güzel bir kız arkadaşı vardı. Elçiliğin alt düzey güvenlik biriminde çalışan James'in tek bir hayali vardı, o da üst düzey bir ajan olabilmekti. Bir gece yarısı birimden gelen haberle üst birime tayin edilen James, bu olayın sevincini kutlayamadan yeni ortağıyla tanışacak ve aynı gece tüm şehri birbirine katacaklardı.
1        Tarihi :23 Haziran 13:47 İzle

Bay Hiçkimse

Bay Hiçkimse Filminde; Bilimsel bir çalışma için, hayatta tutulan Némo gözleri açıldığında tam 117 yaşındaydı. Bu zamana kadar hayatta kalmış son ölümlü olan Némo ise kendisini hala 34 yaşında sanıyordu. Ölüm döşeğinde olan Némo, başına neler geldiğini hatırlamak istediğinde çocukluğuna dönecek ve bir tren istasyonunda kendisini bulacaktı. Trenin hareket etmesine kısa bir süre kalmış ve küçük Némo, bir seçim yapmak zorunda kalmıştı. Ya annesiyle trene binip gidecekti. Yada babasıyla kalıp annesine veda edecekti. Yapacağı bu seçim onun hayatını baştan sona etkileyecekti. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :19 Haziran 13:38 İzle

Turnuva Filmini izle

Bu ingiliz yapımı Filmi izlemelisiniz. Kendine güvenen dünyanın en iyi 30 suikastçisi 10 milyon dolarlık büyük bir ödül için şehrin dışındaki ıssız bir kasabada bir araya gelirler. Yarışmacılara birer izleme cihazı takarlar ve tüm yarışmacılar birbirlerini izleyebilirler. Yarışmanın tek kuralı vardı, o da hayatta kalan 10 milyon doları alır. Yarışma başladığında yarışmacılardan biri bu cihazdan kurtulur ve onu atar. Cihazı bulan alkolik rahip Macavoy, cihazı yutunca turnuvada işler karışacaktı. Turnuvanın gözde katillerinden biri olan Lai Lai son hedefini, masum bir hamile kadın bilmeden öldürmesiyle turnuvada şartlar değişecekti.
0        Tarihi :31 Mayıs 14:19 İzle