En İyi Filmler

Simmba

2018 yılının en iyi hint filmi olmaya aday gösterilen Simmba yönetmenliğini Puri Jagannadh yapmıştır. Alt yazılı yayınlanan Simmba filmi izlemek için web sitemizi takipte kalın. Filmimizin konusu; Polis memuru olarak hayatını idame ettiren Simmba aslında polislik görevinde kötülüklerle ve insanların huzur içerisinde sağlamaya çalışması gerekirken kendisi huzursuz edecek ve bir çok kötü olaya bulaşmıştır. Mesleğin ona katmış olduğu ekstra yetkiler ve polisliğini kullanarak bütün pis işlere kendisini alet etmiştir. Kötülükler başına büyük bir bela açtıktan sonra düzelmek isteyecek ve iyi bir polis memuru olmaya çalışacaktır. Ahlaksız polisin hayat hikayesi konulu filmimizde keyifli seyirler.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:45 İzle

Time Raiders

Time Raiders fantastik film türündedir. Uncle Three yazarlığında ki filmimizin konusu; hayatını insanları yağmalayarak ve hırsızlık yaparak geçinen birinin karşısına çıkan savaşcı karakteri olan güçlü bir adamla aynı yolda yürümek zorunda kalacaktır. Bu yolda yürürken ortaya çıkan ve sürekli gücünü büyüten bir doya üstü varlık daha fazla bütünleşmeden gücüne güç katmadan ortadan kaldırılması gerekmektedir. Mezar hırsızlığı yapan ve savaşçı karakterli bireyin birleşmesi bu varlığı ortadan kaldırmaya yetecekmidir. Türkçe alt yazılı yayınlanan Time Raiders filminizde size iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:41 İzle

Cehennemin Batısı – West of Hell

Cehennemin Batısı filmimiz Western türündedir. Türkçe alt yazılı yayınlanan 2018 yapımı olan filmimizin konusu; 1872 yılında Georgia’da çıkan sivil halkın savaşından sonra 7 yıl geçmiş herşey yoluna girmiş diye düşünülürken aniden tuhaf olaylar bir bir arkasına gelmeye başlayarak insanları tedirgin etmiştir. Bir tren yolculuğu yapılması gerekiyor ve şehir değiştirilecektir. Bu trende birbirinden çok tehlikeli kiralık katiller ve olağan üstü güçlere sahip kişiler bulunmaktadır. Trende 3 kişi birbirleriyle hasım olduklarını öğrenince trende vahşet başlayacaktır. Birbirlerini öldürmeye çalışan katiller ve hayatta kalmaya çalışan sivillerin yaşam ve ölüm mücadelesi sizlerle.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:40 İzle

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game

Yenilmezler 4 Son Oyun filmi 2019 yılının en iyi çekilmiş Bilim Kurgu Filmidir. Bu herkes tarafından kabul edilmiştir. Avengers 4 End Game yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo üstlenmiştir. 01 Mayıs 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşan Avengers 4 End Game filmi sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak yayınlanmıştır. Dünya nufusunun yok olmasıyla birlikte işler iyice çıkmaza girecek ve kahramanlara görevler düşecektir. İnsanlar ölmeye başladığında Tony starka zaman taşını getiren doktor strange görmüş olduğu Thanosu yenebilme duygusunu yaşayabileceklermidir.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:25 İzle

2024 – Twenty Twenty-Four Hd

01 Şubat 2017 vizyon girişli olan Twenty-Twenty-Four film'i nükleer felaketi anlatmaktadır. Bilim adamlarının yaptığı çalışmalar felakete yol açmaktadır. Tüm dünyaya karşı tehdit oluşturan bu nükler felaket sonunda patlamasıyla tüm insanlar ölmektedir. Ve sadece bir bilim adamı dünyada kalacaktır ve dünyada kimse kalmadığı için umudunu kaybetmeye başlamıştır.Kendi kendini sorgulamaya başlayacaktır.
0        Tarihi :15 Mayıs 1:46 İzle

Ada – The Isle donmadan izle

The Isle filmini tek part full haliyle web sitemizde bulabilirsiniz. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizde anlatılmak istenilen olay şu şekilde; Gerilim filmlerinde olan tüm olayları içerisinde barındıran Ada filminde bir ticaret gemisi konu alınmaktadır. 16 kişilik mürettabatla yola çıkan yük gemisi bir süre yol aldıktan sonra karşılarına çıkan büyük sis bulutlarının arasında kalacak ve sis bulutları yüzünden önünü göremez hale gelecektir. Mürettebatta bu durumda yetersiz kalacaktır. Göremedikleri dev kayaya çarptıklarını sonradan fark eden yük gemisi batmaya başlar ve parçalara ayrılır. 16 kişinin bulunduğu gemide artık yaşam mücadelesi başlar. Herkesin tek bir amacı vardır hayatta kalmak. 13 kişinin öldüğü ve sadece 3 kişinin kurtulduğu gemi parçalarıyla birlikte bir kıyıya savrulur. Yaşayan 3 kişide hiç bilmedikleri bir adada mahsur kalırlar. Bu adayı gezdiklerinde ise sadece 4 kişinin yaşıyor olduklarını fark edeceklerdir. Adada yaşayan 4 kişi geminin mürettebatına çok ilginç gelecek ve gizemli gerilimli günler yaşatacaktır.
0        Tarihi :28 Şubat 1:01 İzle

Jim Button ve Makinist Luke – Jim Button and Luke the Engine Driver

Jim Button and Luke the Engine Driver filmini hd kalite izle. Yakın arkadaşların hayatındaki küçük bir notun ne kadar değerli olduğunu ve birbirlerine ne kadar sadık olduklarını konu alan en iyi fantastik film olarak gösterilen Jim Button ve Makinist Luke filmi türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Jim doğalı bir kaç ay olmuştu ki ailesinden uzak kalmak zorunda bırakılmıştı. Ailesi tarafından bir kutuya koyulmuş ve okyanusa bırakılmıştı. Jimi okyanusta bulan kişiler yaşadıkları yere götürerek büyüklerine haber verdiler. Dağ eteğinde bulunan bir adaya götürülen Jim orada bulan ve sahip çıkmak isteyen kişilerin çok hoşuna gider orada büyümeye başlar. Jim yetişkin birey haline gelince artık kendi başına hayat mücadelesini vermeye başlar. Ailesi gibi gördüğü kişilerin yanı sıra yakın 2 arkadaşıda vardır. Büyüdüğü adanın kralı fazla nufus artışından dolayı orada çok sevilen kişilerden başlayarak tren rotasını başka bir yere çevirerek ayırmaya bölmeye çalışır. Buna kızan yerli halk arasında arkadaşları da olduğu için Jimde destek vererek birlikte yola çıktılar. Deniz yolculuğu başlayan arkadaşlar denizde bir pet şişe buldular. Şişenin içerisinde küçük bir kağıda yazılı bir not bulunmaktaydı. Not içerisinde yardıma ihtiyacı olan bir kızın anlattıkları vardı. Jim ve arkadaşlarını yeni bir maceraya sürükleyen not çok önemli olsa gerek hemen yola koyuldular.
0        Tarihi :22 Şubat 3:32 İzle

Kül Yutmaz – Nobody’s Fool Hd sinema

Tyler Perry hayatını bazı insanlara göre farklılaştırmak için bir yol seçmişti. Bu yolda küçük kız kardeşiyle birlikte yürümekte vardı. Komedi film türünde olan filmimiz güzel komik ve dram sahnelerine deyinmektedir. Tyler ne kadar da hayatını monoton gibi görüyor olsa da çok hızlı gelişen sokak olaylarına elini bulaştıracak ve bu hayat yüzünden kısa süreliğine cezaevine girecektir. İşlediği suçun bedelini ödedikten sonra birbirine düşünce ve hareket olarak zıtlaştığı kardeşiyle beraber yaşamaya karar verdiği hayatına kaldığı yerden devam etmesi gerekecektir. Tyler’in hayat ve yaşam mücadelesi sizlerle web sitemiz aracılığı ile buluşmaktadır.
0        Tarihi :17 Şubat 19:11 İzle

Melekler Uyurken – When the Angels Sleep – Cuando los angeles duermen tek part

Filmimizin konusu; Melekler uyurken adlı gerilim filmimizin altyazılı olarak yayınlanması biraz geç oldu ama geçen günlerde vizyona giren filmler arasında kendine yer buldu. Filmi kısaca anlatmak gerekirse kendini güzel bir güne uyanmış şekilde düşünün bir aracın içinde ve direksiyonun başında ilerliyorsunuz ama her şeyi hayal gibi hatırlıyorsunuzdur. İlerlerken yolda çok şiddetli bir şekilde bir ağaca çarpıyorsunuz ve o anda gözlerinizi kapatıyorsunuz. Gözlerinizi açtığınızda ise bir ağaca değil de bir canlıya çarptığınızı düşünüyorsunuz. O an işte dünya tersine dönmeye başlıyor ve vicdanınız sizi rahat bırakmayacak.
0        Tarihi :3 Ocak 19:28 İzle

Çavuş Stubby Bir Amerikan Kahramanı full hd izle

Filmimizin özeti; Gerçek bir yaşantıdan konu alınan animasyon ama her yaş kitlesine hitap edebilecek bir yaşantıyı beyaz perdeye yansıtmışlardır. Robert genç olmasına rağmen savaşa katılmak için kendi isteği ile katılmış ve savaşa göğüs germiştir. Görev yaparken orada bir köpekle tanışan ve ona çok bağlanan her yere yanında götüren bir asker olmuştur. Stubby koymuştur bu çok sevdiği hayvanının adını. Stubby artık o bölükte tüm rütbeli ve erlerin dikkatini çekmiştir, onlara kendini sevdirmiştir. Ama ayrılık vakti gelmiştir Robert sevgili dostundan ayrılacaktır. Tam cepheye gitmek için yolculuk için bindiği vapurun ön cephesinde Stubby ile karşılaşır ve dostuyla birlikte büyük bir maceraya atılırlar.
0        Tarihi :24 Aralık 0:30 İzle