Erotik Filmler

Strictly Sexual

Joel Viertel'in yönetmenliğini yaptığı 2008 yapımı filmin senaryosu Stevie Long'a aittir. Amerika'da yapımı gerçekleşen erotik konulu filmin oyuncu kadrosuna göz attığımız zaman Johann Urb, Elizabeth Wood, Amber Benson, Kristen Kerr gibi ünlü isimleri görüyoruz. Filmden kısaca bahseder şöyle; Orta yaşların üstünde iki kadın bir gün jigolo erkek arayışına girerler. Uzun süren bir araştırmanın ardından jigolo web sitesi üzerinden iki genç adam ile tanışan iki kadın, bu gençler ile evlerinde bir randevu ayarlarlar. Sıcak bir gece geçirmeyi tahmin eden iki kadın, gençlerin ücretlerini hallettikten sonra ilginç sahnelere tanık olacaklardır.
0        Tarihi :26 Mayıs 20:18 İzle

Bare Witness

Saygın bir politikacı bir süre önce güzel bir hayat kadını ile randevu ayarlamıştır. Gizliliğe çok önem veren genç politikacı hayat kadınını kimsenin bilmediği bir mekana davet eder. Fakat bu hayat kadını ünlü politikacıyı tanımış ve aralarında geçen herşeyi kayıt altına almayı başarmıştır. Politikacıya şantaj yapmak isteyen güzel hayat kadını işleri bittikten sonra görüntüleri patronuna gösterir. Mafya olan patron ise bunu değerlendirmek için şantaj işlemlerine başlar. Ancak politikacı itibarının sarsılmaması için bir kiralık katil tutar ve ona bu oyunu tezgahlayan herkesi yok etmek için planlar yapmaya başlar. Olayın kendine dönmemesi için tüm delilleri yok eder.
0        Tarihi :19 Mayıs 19:08 İzle

Büyük Sır – Breaking the Girls

Sara Ryan ve Brooke Potter kısa bir süre önce tanışırlar. Bu iki genç kız gel zaman git zaman iyice birbirlerine ısınırlar, aynı düşüncelere sahip olduklarını gören ikili, birbilerini ruh ikizi ilan ederler. Aralarında su sızmaz hale gelince ise korkunç sırlar bir bir dökülmeye başlar. Sara bundan kısa süre önce ayrıldığı erkek arkadaşından intikam almak istemektedir, bu intikam ise o kadar tatmin edici olmalıdır ki gerekirse ölmelidir. Brooke ise annesinden nefret eden bir genç kızdır, annesinin hayatını alt üst ettiğine inanan genç kızın tek amacı onu yok etmektir. İki genç kız bu gizli büyük sırlarını birbirine döktükten sonra ölüm planlarını karalamaya başlamışlardır.
0        Tarihi :21 Nisan 22:11 İzle

Fransız Parkı

2011 Fransa yapımı olan film Fransa'nın o dönemde yaşadığı ekonomik krizi ve insanların hayatını anlatmaktadır. Laurent Bouhnik'in kaleminden yazılan senaryoda Déborah Revy, Hélène Zimmer ve Gowan Didi gibi oyuncular rol almaktadır. Filmden bahsedersek; Gece hayatını çok seven Cécile genç ve güzel bir kadındır. Geceleri barlardan ve kulüplerden çıkmayan genç kadın buralarda bir sürü genç adamın dikkatini çeker. Onlara mesaj verir, fakat onlar ile yatmaz. Bu şekilde dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Cécile, çok mutlu olur. Ancak bir gün karşısına çıkan Mat adında ki genç adam, güzel kadının adeta dengesini bozacaktır.
1        Tarihi :15 Nisan 22:01 İzle

Konuk Evi -The Guest House

2012 Amerikan yapımı olan Konuk Evi filminin baş rollerini Jennifer Barlow ( Amy ), Madeline Merritt ( Rachel ), paylaşıyor. İki lezbiyenin hayat hikayesinin anlatıldığı bu filmde, annesini kaybettikten sonra koca evde tek başına yaşamaya çalışan Amy, şehir dışından kazandığı koleji okumak için gelen Rachel'i evinde konuk ediyor. Amy'nin lezbiyen olduğunu bilmeyen Rachel, evde rahatça iç çamaşırlarıyla gezip onunla şakalaşıyordu. Misafiriyle şakalaşırken tuhaf olan Amy, bu sırrını Rachel'le paylaştıktan sonra aralarında duygusal bir bağ oluşacak ve Konuk Evinde oldukça hoş vakit geçireceklerdi. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :14 Nisan 14:10 İzle

Sexaholic

2015 Hindistan yapımı olan Sexaholic filmi vizyona girdiği günden beri eleştri oklarının hedefi olsa da, şu sıralar internette en çok izlenen filmler arasında yer alıyor. Jonathan Morgan'ın yönettiği filmin baş rollerinde Shay Fox, Dava Fox ve başarılı oyuncu Mandy Muse yer aldı. Senaryo her ne kadar aşk konusu üzerine kurulsa da, filmdeki erotik sahneler izleyenleri oldukça etkilemişti. Sexaholic filminin konusu; Erkek arkadaşıyla ilk birlikteliğini yaşayan Shama, bir erkekle yetinmeyip neredeyse mahalledeki tüm erkeklerle yatacaktı. Cinsel arzularına ve fantezilerine karşı koyamayan genç kız, yıllarca seks manyağı gibi yaşasa da, karşısına çıkan hayatının aşkını kaybetmemek için bu tutkularından vazgeçmek zorunda kalacaktı. Her ne kadar geçmişinden kurtulmaya çalışsa da, içindeki arzuların yeniden depreşmesiyle yaşantısının dönüm noktasına gelecek ve bu nokta da ya aşkı yada cinselliği seçecekti.
0        Tarihi :14 Nisan 12:42 İzle

Şehvet Okulu – Ninas Mal

Adela Leon güzel ve genç bir kızdır. Hayatı pek umursamayan ve kafasına göre yaşayan Adela eğlenceye ve gece hayatına oldukça düşkündür. Hal böyle oluncada başını sürekli derde sokan genç kız babasını hayli üzmekte ve kızdırmaktadır. Genç kızın babası Martin Leon yakın bir zamanda seçimlere adaylığını koyacak ve Vali olma yolunda ilerleyecektir. Saygın ve sevilen bir adam olan Martin kızının hal ve hareketlerini hiç beğenmemektedir. Bu yüzden onu yatılı bir okula göndermeye karar verir. Disiplinli bir okula kaydını yaptıran genç kız burada sert eğitmenleri ile mücadele ederken diğer kız öğrencileride yoldan çıkartacaktır.
0        Tarihi :7 Nisan 19:15 İzle

Gli sfiorati

Bir süre önce ailesini kaybeden genç adam artık yeni bir başlangıç yapmak ister. Bu yüzden şehirden uzak bir yere taşınır. Yeni hayatına hazır olan genç adam bir süre sonra davetsiz bir misafirle karşı karşıya gelir. Bu davetsiz misafir onun hiç bilmediği üvey kız kardeşidir. Babasının başka bir kadınla ilişkisi sırasında dünyaya gelen bu davetsiz misafir genç adamın yeni hayatını alt üst eder. İlk başlarda durumu kabullenmeyen genç zamanla üvey kız kardeşine karşı farklı duygular besleyecek ve hislerine yenip düşüp ona çarpılacaktır. 2011 yılında vizyona giren filmi İtalyan yapımcı Matteo Rovere yazıp yönetmiştir. Erotik - komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Andrea Bosca, Miriam Giovanelli ve Claudio Santamaria gibi isimler yer almıştır.
0        Tarihi :31 Mart 11:30 İzle

Manastır Günlükleri

Disiplinli ve sert bir manastır yakın bir zamanda babasını kaybeden güzel bir kızı daha bünyesine dahil eder. Dinine düşkün bir aileden gelen bu genç kız yakında bu gaddar manastırda kötü sahnelere tanık alacaktır. Dıştan bakıldığında melek gibi görünen rahibeler öğrenciler ile baş başa kaldığında adeta bir şeytan kesilirler. Öğrencilere kötü davranan ve zaman zaman onlara cinsel istismarda bulunan rahibeler genç kızın adeta korkulu rüyası haline gelir. 1978 yılında uyarlanan erotik konulu filmi İtalyan film yapımcısı Walerian Borowczyk yönetmiştir.
0        Tarihi :24 Mart 22:00 İzle

Bizarre

Anne ve babası ile uzun zamandır büyük sıkıtılar yaşayan Maurice, kendisi için en iyi olanın evi terk etmek olduğunu anlar. Onlardan uzaklaşmak için Amerika'dan kalkıp Fransa'ya giden genç adam, burada kendine sıfırdan bir hayat kurmak ister. Şehirde ortam yapmak için büyük bir kulüpte takılan Maurice, bir süre sonra burada çevresini genişletir. Fransa'da dostlukların çok iyi olduğunu gören ve kendini yeniden değerlendiren genç adam, buraya hayli alışır. Gece hayatı ve eğlenceler onu çok mutlu eder. Fakat bir süre sonra ailesi ile olan sorunları yine gün yüzüne çıkacaktır.
0        Tarihi :17 Mart 13:33 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle