Erotik Filmler

8 Numaralı Top – 8 Pallo

2013 Finlandiya yapımı olan 8 Numaralı Top Filminde; Üniversite hayallerini uyuşturucu bataklığına bulaşarak mahfeden genç kadın, erkek arkadaşıyla uyuşturucu bulmak için her yolu deniyordu. Bu macerası kısa süren ve soluğu hapishanede alan Jessica, burada hamile olduğunu öğrenince büyük bir boşluğa düşecekti. Hamilelik süresince kendisine ve minik yavrusuna yeni hayat kurmayı hedefleyen genç kadın, buradaki cezasını tamamladıktan sonra minik kızıyla birlikte evine geri dönüyor. Çocuğunun babasını bir kere bile aramayı düşünmeyen genç kadın, eski arkadaşlarının hiç biriyle görüşmeyerek kötü alışkanlıklarından uzak durmaya çalışıyordu. Jessica bir gece yarısı kapısının çalmasıyla çocuğunun babasını karşısında bulacak ve kısa sürede eski günlerine geri dönecekti.
0        Tarihi :1 Eylül 14:17 İzle

Beni Tahrik Etme – The Big Turn On

Sıradan bir günde Dedektif Ray'ın kapısını öfkeli ve üzgün bir adam çalar. Adamı ofisine davet eden Dedektif Ray, ona olanları söylemesini ister. Adam karısının onu bir adam ile aldattığını anlatır. Bunun üzerine Ray adamdan kanıt ister. Fakat adamın bir kanıtı yoktur. Hal böyle oluncada iş Dedektif'e kalır. Kadının peşine düşen Ray, bir kulüpte kadını sevgilisi ile sarmaş dolaş bulur. Hemen fotoğraflarını çekmeye başlar. Ertesi gün olduğunda ise Ray'ın başı büyük derttedir. Çünkü fotoğraflarını çektiği kişi ünlü bir politikacıdır. Fotoğraflar ise basına çoktan sızmıştır. Ray şimdi şantaj yapma suçundan her yerde aranmaktadır.
0        Tarihi :23 Haziran 15:01 İzle

Avrupa Muhabbeti – EuroTrip

Bir süredir internette yeni tanıştığı arkadaşı ile muhabbet eden Scott, onun güzel bir kız olduğundan habersizdir. Çünkü onun ismini Mike olarak anlamıştır. Alman bir erkek arkadaşı edindiğini zanneden genç adam, bu harika süprizden habersizdir. Scott'ın konuştuğu kişi güzeller güzeli Mika'dır. Günün birinde mail adresini kontrol ederken bu yanlışlığı anlayan genç adam, Mika'dan haberdar olunca hemen Almanya'ya seyahat eder. Genç adam buraya varır varmaz Mika'nın izini sürer. Onu buluncada macera başlamış olur. Amerika ve Çek Cumhuriyetinde yapımı gerçekleşen film 2004 yılında vizyona girmiştir. Filmin başrollerinde Scott Mechlowicz, Jacob Pitts ve Michelle Trachtenberg gibi aktörler yer alırken yönetmenlğinide Jeff Schaffer ve Alec Berg ortaklaşa üstlenmiştir.
0        Tarihi :16 Haziran 3:05 İzle

Geyik Muhabbeti 2

Üniversite hayatına yeni adım atan üç çılgın arkadaş burada ilk seneleri oldukları için çok heyecanlıdırlar. Kafalarında üniversiteye dair tek şey güzel kızlar ile yatmaktır. Fakat biraz zaman geçtikten sonra kızlar ile yatmanın hayal olduğunu anlayacaklardır. Ancak pes etmeyeceklerdir, okulun bir organizasyonuna katılan üç genç araştırdıkları organizasyonda birbirinden güzel kızlarında katılacağından haberdardır. Bu kez doğru yere olta atmayı başaran üç genç, ateşli kızlar ile arkadaşlık yapmaya başlayacak ve katıldıkları organizasyonda takımları için mücadele edeceklerdir. 2009 Amerika yapımı olan filmde DJ Qualls, Mary Cobb, Rhoda Griffis gibi oyuncular yer alırken filmin yönetmenlik koltuğunda Steve Rash oturmaktadır.
0        Tarihi :9 Haziran 22:00 İzle

Sex ve Kahvaltı

Filmin konusunda dört tane gencin ilginç hayat hikayesine yer verilmiştir. Bu dört genç sürekli seks sorunları yaşamaktadır. Bu sorunlar artık aralarında büyük sıkıntılara yol açmıştır. Çareyi psikologlarda ve terapistlerde arayan gençler, ilginç hikayelerini onlara anlatacak ve burada birbirleri ile kaynaşacaklardır. Fakat bu sırada kendilerince bir çözüm bularak eşlerini birbirleri ile değiştirecekler ve sorunları böyle çözmeye çalışacaklardır. 2006 yılında yapımı gerçekleşen film 2007 yılında Amerika'da vizyona girmiştir. Erotik-komedi türünde filmi ABD'li film yapımcısı Miles Brandman yönetmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Macaulay Culkin, Kuno Becker, Eliza Dushku ve Alexis Dziena gibi aktörler yer almıştır.
0        Tarihi :2 Haziran 11:20 İzle

Strictly Sexual

Joel Viertel'in yönetmenliğini yaptığı 2008 yapımı filmin senaryosu Stevie Long'a aittir. Amerika'da yapımı gerçekleşen erotik konulu filmin oyuncu kadrosuna göz attığımız zaman Johann Urb, Elizabeth Wood, Amber Benson, Kristen Kerr gibi ünlü isimleri görüyoruz. Filmden kısaca bahseder şöyle; Orta yaşların üstünde iki kadın bir gün jigolo erkek arayışına girerler. Uzun süren bir araştırmanın ardından jigolo web sitesi üzerinden iki genç adam ile tanışan iki kadın, bu gençler ile evlerinde bir randevu ayarlarlar. Sıcak bir gece geçirmeyi tahmin eden iki kadın, gençlerin ücretlerini hallettikten sonra ilginç sahnelere tanık olacaklardır.
1        Tarihi :26 Mayıs 20:18 İzle

Bare Witness

Saygın bir politikacı bir süre önce güzel bir hayat kadını ile randevu ayarlamıştır. Gizliliğe çok önem veren genç politikacı hayat kadınını kimsenin bilmediği bir mekana davet eder. Fakat bu hayat kadını ünlü politikacıyı tanımış ve aralarında geçen herşeyi kayıt altına almayı başarmıştır. Politikacıya şantaj yapmak isteyen güzel hayat kadını işleri bittikten sonra görüntüleri patronuna gösterir. Mafya olan patron ise bunu değerlendirmek için şantaj işlemlerine başlar. Ancak politikacı itibarının sarsılmaması için bir kiralık katil tutar ve ona bu oyunu tezgahlayan herkesi yok etmek için planlar yapmaya başlar. Olayın kendine dönmemesi için tüm delilleri yok eder.
0        Tarihi :19 Mayıs 19:08 İzle

Büyük Sır – Breaking the Girls

Sara Ryan ve Brooke Potter kısa bir süre önce tanışırlar. Bu iki genç kız gel zaman git zaman iyice birbirlerine ısınırlar, aynı düşüncelere sahip olduklarını gören ikili, birbilerini ruh ikizi ilan ederler. Aralarında su sızmaz hale gelince ise korkunç sırlar bir bir dökülmeye başlar. Sara bundan kısa süre önce ayrıldığı erkek arkadaşından intikam almak istemektedir, bu intikam ise o kadar tatmin edici olmalıdır ki gerekirse ölmelidir. Brooke ise annesinden nefret eden bir genç kızdır, annesinin hayatını alt üst ettiğine inanan genç kızın tek amacı onu yok etmektir. İki genç kız bu gizli büyük sırlarını birbirine döktükten sonra ölüm planlarını karalamaya başlamışlardır.
0        Tarihi :21 Nisan 22:11 İzle

Fransız Parkı

2011 Fransa yapımı olan film Fransa'nın o dönemde yaşadığı ekonomik krizi ve insanların hayatını anlatmaktadır. Laurent Bouhnik'in kaleminden yazılan senaryoda Déborah Revy, Hélène Zimmer ve Gowan Didi gibi oyuncular rol almaktadır. Filmden bahsedersek; Gece hayatını çok seven Cécile genç ve güzel bir kadındır. Geceleri barlardan ve kulüplerden çıkmayan genç kadın buralarda bir sürü genç adamın dikkatini çeker. Onlara mesaj verir, fakat onlar ile yatmaz. Bu şekilde dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Cécile, çok mutlu olur. Ancak bir gün karşısına çıkan Mat adında ki genç adam, güzel kadının adeta dengesini bozacaktır.
2        Tarihi :15 Nisan 22:01 İzle

Konuk Evi -The Guest House

2012 Amerikan yapımı olan Konuk Evi filminin baş rollerini Jennifer Barlow ( Amy ), Madeline Merritt ( Rachel ), paylaşıyor. İki lezbiyenin hayat hikayesinin anlatıldığı bu filmde, annesini kaybettikten sonra koca evde tek başına yaşamaya çalışan Amy, şehir dışından kazandığı koleji okumak için gelen Rachel'i evinde konuk ediyor. Amy'nin lezbiyen olduğunu bilmeyen Rachel, evde rahatça iç çamaşırlarıyla gezip onunla şakalaşıyordu. Misafiriyle şakalaşırken tuhaf olan Amy, bu sırrını Rachel'le paylaştıktan sonra aralarında duygusal bir bağ oluşacak ve Konuk Evinde oldukça hoş vakit geçireceklerdi. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :14 Nisan 14:10 İzle