Eski Filmler

Hayatımın en kötü gecesi türkçe dublaj

Yabancı Filmler arasında çok iyi bir yere sahip olan Hayatımın en kötü gecesi filmi çok komik bir filmdir. Filmde başrol oyuncusunun bir gece yanında hiçbir şey olmadan sokakta kalmasını ve sabah çok önemli bir yere yetişmesi gerektiği için berbat bri gece geçirdiği gösteriliyor kahramanın başından geçenler sizi çok güldürecek aynı zamanda da keyifli vakit geçirtecektir.
0        Tarihi :30 Ocak 5:02 İzle

Lolita Erotik Hd Film İzle

Edebiyat öğretmeni olan Humbert, hiç olmayacak bir tutkulu aşka kapılır. Ev sahibinin küçük kızı olan Lolita’ya büyük bir tutku besleyen Humbert, ona yakın olabilmek için annesi Charlotte, ile evlenir. Charlotte, ile evlendikten sonra yinede Lolita'dan vaz geçmeyen Humbert, genç kıza duyduğu aşk her kezin kulağına giderek kendini bir hayli düşürür. Uzun zaman bu tutkusunu içinde tutan Humbert, karısının ölümünden sonra evde Lolita, ile birlikte yalnız yaşamaya başlar ve genç kızı kendi tuzağına düşürerek yasak bir ilişki yaşayacaktır.
4        Tarihi :4 Ekim 13:09 İzle

Beyaz Saray Düştü – White House Down

2013 yılında Beyaz Saray Düştü ismi ile vizyona giren aksiyon, dram filmi başarılı yönetmen Roland Emmerich'in eseridir. Keyifli bir senaryonun işlediği filmin baş rollerini Channing Tatum ve Jamie Foxx canlandırıyor. Filmin konusu; Kentin en hızlı ve en başarılı polis memuru olarak bilinen John Cale Beyaz Saraya Başkan James Sawyer'in yakın korunması olarak istenmekteydi. Hükümet kaosun içindeyken ve tamda bu zamanlar başkana olan suikast girişimleri artmışken John bu sorumluluğun üstesinden nasıl geleceğini düşünmekteydi. Kızıyla birlikte yeni görev yerini gezmeye giden John kızına etrafı gezdirirken tamda o esnada Beyaz Saraya büyük bir saldırı olmuştu. Girişte ve binadaki tüm korumalar ölmüş teröristler başkanın eşini ve çocuklarını yakalamak için tüm gizli sığınakları aramaktaydı. John kızını güvenli bi yere yerleştirdikten sonra başkanın eşi ve çocuklarını kurtarmak için beyaz sarayda sıcak çatışmaya girmiştir. Bölgedeki takviye ekipler gelene kadar John teröristlerden önce başkanın eşi ve çocuklarını bulmak zorundaydı. İyi Seyirler
0        Tarihi :29 Eylül 10:08 İzle

Hayali Üniversite – Accepted

2006 yılında sinema sektörüne bombe gibi bir giriş yapan Hayali Üniversite (Accepted) filmi günümüzde hala komedi filmleri arasında en çok tercih edilen yapımlardan biri. Keyifli arkadaş ortamlarının ve düşük moralli zamanlarımızın en iyi çözümlerinden bir olacak olan filmin yönetmenliği Steve Pink'e ait. Baş rollerinde Blake Lively, Kellan Lutz ve Justin Long'un yer aldığı filmin konusu merak edenler için şöyle; Uzun zamandır dersleri yerine yaramazlığa ve arkadaşları ile geçirdiği vakitlere daha çok değer veren Bartleby Gaines, lisenin son dönemlerine geldiğinde hiç bir üniversiteye kabul edilmediğini öğrenir. Geleceğini kötü bir çıkmaza doğru sürüklendiğini düşünen Bartleby, baskıcı ve bağnaz düşüncelere sahip olan ailesi yüzünden kendisine yeni çıkış yolları aramaya başlar. Umutları tükenmeye başladığı bir zamanda kendisi gibi üniversite kazanamayan ve bu durumu ailesinden saklayan bir arkadaş grubu ile tanışır. O dakikadan itibaren aklında oluşan çözümler hem Bartleby'i hemde yeni arkadaşlarını bambaşka bir maceraya doğru itecektir. Keyifli ve bir o kadar komedi dolu sahneleri ile 2006 yılında vizyona girmiş olan Hayali Üniversite (Accepted) filmi henüz izlememiş olan izleyiciler için sitemizdeki yerini aldı. İyi seyirler.
0        Tarihi :28 Eylül 11:18 İzle

The Keeping Room

2014 yılında vizyona girmiş olmasına rağmen bir çok izleyici tarafından izlenmeyen ve başka yapımların gölgesinde kalan The Keeping Room filmi kadrosu ve kurgusu ile oldukça kaliteli bir yapım. Ülkede yaşanan kötü bir kaos ortamının ardından tüm erkek bireyleri savaşmak adına cepheye çağıran hükumet bir çok kadının yalnız ve kimsesiz kalmasına neden olmuştur. Günden güne ülkede erkek nüfus azalmaya devam ederken kadınlar yalnız yaşamanın ve geriye kalan kötü adamlardan kendilerini korumanın yollarını yavaş yavaş öğreniyordur. Ancak talihsiz bir rastlantı ve ardından başlayan saplantı, iki kız kardeşin ve yakın arkadaşları genç bir bayanın başını yakmak üzeredir. Şehvet ve arzu ile sadist duygulara kapılmaya başlayan genç bir düşman askeri aynı evde yapayalnız yaşayan 3 bayana musallat olacak ve onları ölüm ile korkutmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Temmuz 13:17 İzle

Libertador – The Liberator

2013 Venezuela, İspanya yapımı olan The Liberator filmi yıldız yönetmen Alberto Arvelo Mendoza tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerini Maria Valverde, Danny Huston ve Edgar Ramirez gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosunu Timothy J. Sexton yazmış ve yapımcılığını Winfried Hammacher ile Jose Luis Escolar üstlenmiştir. Filmin konusu; İspanya krallığının sömürgesi altında olan Güney Amerika da bir çok savaşta boy göstermiş olan Simon Bolivar, 100'den fazla savaş alanında bulunmuş ve bir çok askerin gözdesi olmuştur. Çıkardığı başarı işler Simon'un günden güne rütbesini arttırırken o, ülkesine ve halkına layık bir insan olabilmek için savaşıyordur. At üstünde yaklaşık 112655 km. yol alan ve hiç bir zaman yönettiği savaşları kaybetmeyen Simon Bolivar'nın başarılı hayatına sizde tanık olamak istiyorsanız The Liberator filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :30 Haziran 13:20 İzle

Sinbad: Beşinci Seyahat – Sinbad: The Fifth Voyage

Eski dönemlerin korkusuz hükümdarı uzun zaman sonra nihayet erkek bir evlat sahibi olmuştur. Neslini devam ettirebilecek güçlü bir şehzade yetiştireceğinden emin olan hükümdar, kendisini bir süredir rahatsız eden bir büyücünün kötü oyunlarının odak noktası olacaktır. Zira yeni doğmuş küçük şehzadeye kara bir büyü yaparak onu lanetleyecek olan kötü büyücü, aynı zamanda küçük bebeği harabe bir kuleye kaçıracaktır. Hükümdar istediklerini gerçekleştirene kadar küçük şehzadeyi kendi istediği şekilde büyütecek olan büyücü, Sinbad'ın ortaya çıkıp kendine savaş açması ile tüm büyücüleri ortak bir savaşa davet edecektir. Olanlar karşısında büyücüler ve cadılarla savaşmak zorunda kalacak olan Sinbad, engeller karşısında yılmayacak ve uzun soluklu bir maceraya atılacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :20 Haziran 12:57 İzle

Kesik Yılan – Cut Snake

Avustralya'nın Victoria eyaletinin küçük bir kentinde hayatını sürdürmekte olan Sparra, kısa bir süre önce yerleştiği bu kentte kendisine yeni bir yaşam kurmuş ve güzel Paula ile evlilik kararı almıştı. Oldukça iyi bir işe ve saygın bir çevreye sahip olan Sparra, zamanının çoğunu evinde huzurlu bir şekilde geçiriyordur. Yava yavaş başlayan düğün hazırlıkları ve koşuşturmalar içerisinde Sparra'nın kötü geçmişinden hiç beklenmeyen bir misafir çıkagelir. Tüm hayatını düzene soktuğu için oldukça sevinçli olan Sparra, eski hücre arkadaşı Pommie'nin gelmesi ile yeniden kendisini kötü işlerin içerisinde bulacaktır. Zira gelir gelmez Sparra'yı geçmişi hakkında sıkıştırmaya başlayan Pommie, aynı zamanda genç adamın güzel nişanlısına da hakim olmayı düşünecektir. Sparra'nın geçmişte yaşadıkları hakkında hiç bir fikri olmayan ve yaşamaya başladıkları ile neye uğradığını şaşıran genç kadın ise büyük bir oyunun parçası olmak zorunda kalacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :15 Haziran 12:15 İzle

Ölüm Emri – Death Sentence

Nick kendi halinde sessiz,sakin komşularıyla arasını iyi tutan örnek bir aile babasıydı. Fakat eşinden geriye kalan tek varlığı olan oğlunun gözlerinin önünde vuruluşu ve öldürülmesi onu bambaşka bir adam yapmıştı. Her ne kadar mahkeme soygunculara en ağır cezayı verse de Nick zaten dünyadaki tek varlığı, tek sırdaşını, karısından kendisine kalan tek mirası kaybetmişti. Oğlunun bir hiç uğruna öldürülüşü onun içinde çok büyük bir intikam ateşi uyandırmıştı. Soygunda kimin parmağı varsa ailesiyle birlikte aynı şekilde cezalandıracaktı. Filmde ailesini bir bir kaybeden ve en sonunda oğlununda ölümü ile kötülerden hesap somaya karar veren Nick isimli bir babanın öyküsü anlatıyor. Hayatı kararmış ve intikam ateşinden ne yapacağını şarşırmış olan genç adamın imtihanı yaşamakatan daha zor ve acımasız ir hal alacaktır. Zira baş kaldırdığı adamlar sandığından çok daha fazla güce sahiptir. İyi seyirler.
0        Tarihi :13 Haziran 11:56 İzle

While We’re Young

Evlendikten hemen sonra çalışma hayatlarına geri dönen Josh ve Cornelia, birbirlerine düşündüklerinden daha az vakit ayırmaya başlamıştı. Aralarındaki ilişkinin sıradanlaşması ile kariyer hayatlarına daha çok yoğunlaşan iki yetişkin çift yıllarca bu şekilde kötü bir ilişki sürdürmüş ve aralarındaki bağ bir süre sonra kopmaya başlamıştır. Vakitlerinin çoğunu kendilerinden başka bir çok gereksiz işe ayıran çift, bir çocukları olduğunda bunun daha çok farkına varacaktır. ancak geriye dönmek ve ilk baştaki gibi aşık olmak Josh ve Cornelia, için oldukça zordur. Zira alışkanlıkları ve işleri artık aralarında koca bir engeldir. Bu engeli aşmak için genç bir çiftten yardım alacak olan iki yetişkin, genç çiftin aşkından etkilenerek bambaşka bir hayata doğru yelken açacaktır. Ben Stiller ve Amanda Seyfried gibi iki yetenekli oyuncunun baş rollerinde yer aldığı While We're Young filmi romantik, komedi türünde keyifli bir yapım. Senaristliğini ve yönetmeliğini Noah Baumbach'ın yaptığı filmi henüz izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederiz.
0        Tarihi :28 Mart 11:21 İzle
12345...10...