Eski Filmler

Jimmy’nin Salonu – Jimmy’s Hall

Jimmy’nin Salonu filminin konusu; Yenilikçi fikirleri ile sürekli halktan soyutlanmış olan Jimmy Gralton, ufak bir seyahate çıktığı sırada bir cafeyi çok beğenmiş ve bu cafenin aynısını yaşadığı kasabaya da açmaya karar vermişti. İstediği gibi cafeyi açan ve oldukça ilgi gören Jimmy Gralton, günden güne artan işleri ile çok kazanmaya başlar. Fakat yaptığı işte çıktığı gibi bu cafe işinde de bir pürüz çıkar. Zira kasabanın bağnaz kişilikte olan bir kaç insanı cafenin insanlara karşı kötü bir alışkanlık yaptığını idda ederek cafeyi kapattırmak için dava açar. Verilen karara göre 10 yıl kendi yaşadığı topraklardan sürülen Jimmy Gralton, 10 yılın sonunda tekrar kasabaya döndüğünde inatla aynı işinde devam edecek ve başına daha büyük belalar alacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :6 Kasım 13:10 İzle

Hannah Ve Kız Kardeşleri

Aşk hayatında bir türlü doğru insanı bulamayan Holly, bu sıralar televizyon yapımcısı olan ve Hannah' ın eski kocası ile birliktedir. Tek aklında ki düşünse ise ölmesine az bir zaman kaldığı ve Hannah' ı da bu düşüncesine ortak etmek için uğraşacaktır. Aralarında en ufak bir sorun olmayan üç kardeşin de konu aldığı bu öyküde ilgisiz bir şekilde gönderilerini aydınlatan yönetmen, evli olduğu takdirde baldızına karşı ilgi duyan ve için de bir takım hisleri olan Elliot' un bu durum karşısında düşmüş olduğu komik durumlar kaleme alınıyor. Manhattan' da yaşamlarını sürdüren insanların duygusal maceraları anlatılmaktadır.
0        Tarihi :22 Eylül 17:09 İzle

Dört Nikah Bir Cenaze

Kızlarla konuşup eğlendiren ve hiç bir şekilde evlilik düşünmeyen Charles genç bir adamdır. Bir gün en yakın arkadaşının davet ettiği düğüne giden Charles, hayatının aşkı ile karşılaşır. Charles, Amerikalı olan Carrie' ye deli gibi aşık olur ve hissettiği bu aşkı bir türü dile getirip kendisini ifade edemez. Asıl garip olan ise Charles ve Carrie birbirlerine ne kadarda uzak durmaya çalışsalar da üç ayrı düğünde karşı karşıya gelecektir. Her karşılaşmada arkadaşları tekrardan yenilenecektir. Fakat birbirlerine açılamadıkları için başka insanlar ile nişanlanacaklardır.
0        Tarihi :12 Eylül 16:52 İzle

Dişi Kovboy – Hannie Caulder

Western yapımı filmlerden hoşlanıyorsanız dişi kovboy filmini izlemeden geçmeyin. 1971 yapımı film İngiltere de geçmektedir. Hannie Caulder filmin baş rol kahramanı bir kadındır. Christopher Lee'nin canlandırdığı Baily isimli bir kovboy Hannie'nin oturduğu yere giderek atı ve kendisi için biraz su ister. Fakat tek başına yaşayan kadın ona güvenmediği için silahıyla ensesine vurarak onu etkisiz hale getirir. Fakat bu bayılttığı adamla seksi kovboyumuz Hannie arkadaş olur ve uzun bir yolculuğa çıkar. Aslında bu adam bölgenin en tehlikeli kişisidir. Güzel kovboyumuzu Raquel Welch canlandırıyor. Hannie'in asıl derdi ise kocasının katillerini bularak tek tek intikam almak ve huzura ermektir. Burt Kennedy'nin yönetmenliğini yaptığı Dram tadında ki Western filmini türkçe dublaj olarak seyredebilirsiniz. Kadın kovboyun maceralarının ardı arkası kesilmiyor ve yanında ki sert adam ile birlikte çalışmalara başlayarak silah kullanmayı ve ata binmeyi de öğreniyor.
1        Tarihi :16 Ağustos 18:50 İzle

Jumanji

İki kardeş evde otururken canları sıkılır ve çatıya çıkarlar. Çatıda eski bir kutunun içinde bir oyun bulurlar. Basit sıradan bir masa üstü oyunu gibi gözüken bu oyunu aşağı indirirler. Milyoner ya da monopoli tarzına benzeyen bu oyunu açtıklarında içinden bir adam çıkar. 25 yıldır bu oyun kutusuna hapsolmuş olan Alan Parris hayata tekrar döner fakat onunla birlikte eski çağdan kalma bazı dinazor ve hayvanlarda gelir. Oyunu kapatmak ve bu egzotik hayatı bitirmek için oyunun son oyuncusunu bulmak zorundadırlar. Bu kişi ise Robin Williams'ın arkadaşı Judy'dir. Oyunu Judy'e götürerek zarları atmasını isterler fakat kabul ettirmesi zor olacaktır. Maymular, gergedanlar, devasa filler ve bir çok yırtıcı hayvanın şehir de dolaşmasını engellemeye çalışan genç arkadaşlarımızın maceraları oldukça keyifli. Güzel bir aile ve bilim kurgu filmi olan Jumanji küçükten büyüğe herkesin izleyebileceği bir filmdir.
0        Tarihi :16 Ağustos 13:05 İzle

Gece Gözcüsü

Angela adındaki karakterin öz annesi, çok mutlu ve sorunsuz görünmesine rağmen bilinmeyen bir neden üzerine bileklerini kesip hayatına son vermiş, ölü bulunmuş ve hayatını kaybetmiştir. Acısını dindirmek için bir yardımcı grubunun toplantılarına gitmeye başlayan Angela, burada kendisiyle aynı durum içerisinde olan Brian ile tanışmaktadır. Kısa süre sonrasında ise bağlantılarının hiçbir şekilde tesadüf olmadığını anlar. Angela’nın intihar eden öz annesi ve Brian’ın öz babası ölümlerinden önce aynı hastanede işçi olarak çalışmaktadır. Geçen zaman sonra ise gece yarısı kendilerine gönderilmiş olan, korkunç ve inanılmaz görüntüleri bulunan cd alır. İki karakterinde hareketleri ailesi bir sapık tarafından her saniye izlenmekte, her hareketleri ise kamera ile kaydedilmekte. Peş peşe çoğalan intiharların da bir rastlantı olmadığını fark eden iki genç ise hayatlarını kötüye sokan bir seri kati ile karşılaşacaklardır ve saklanacak da hiçbir yerleri yoktur.
0        Tarihi :4 Ağustos 17:00 İzle

Muhteşem Kahramanlar

Muhteşem Kahramanlar filminin Orijinal adı - The League of Extraordinary Gentlemen olup konusu şöyle geçmektedir; İnsanların hiç görmediği fakat olduğunu düşündüğü Süper Kahramanlarda oluşan bir grup vardır ve bu grubun başında aşırı macera tutkusu ile bilinen Allan Quatermain yer alır. Süper Kahramanlar halk tarafından sevilir nedeni ise Dünya barışı için çalışmalarıdır. Fakat insanlığı tehdit eden bir durum oluşur ve Süper Kahramanlar'ın dünyayı kurtarması için zamanları çok azdır. Macera ve Aksiyon sahneleri ile dolu Muhteşem Kahramanlar filmini nefesinizi tutup izleyeceğinize emin olabilirsiniz.
0        Tarihi :3 Ağustos 4:10 İzle
12345...10...

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .