Fantastik Filmler

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın Intikamı

Karayip Korsanları 5 Salazar'ın Intikamı filminin oldukça ünlü oyuncu kadrosu izleyicilerine büyüleyici ve gerilim dolu maceralar yaşatmaktadır. Filmimizin konusu oldukça izleyicisini ekran başına kilitlemektedir. Jack Sparrow’un kaptanlığını yaptığı gemide herşey yolunda gidiyorken rastladığı diğer korsan gemilerden kaçarken sert ve etkileyici rüzgarlarla karşılaşmıştır. Bu rüzgarlardan kaçarken düşmanlık yaptığı Salazar ve korsan arkadaşlarına denk gelecektir. Bu rüzgarlarla mücadele ederken hayatta kalmaya çalışacaktır. Kendisini öldürmeye çalışan eski düşmanı ve korsan arkadaşlarından kurtulabilmesinin tek bir yolu çaresi olacaktır. Jack Poseidon’ın zıpkınını bulacaktır. Bu zıpkına sahip olan her kim olursa olsun denizdeki tüm üstünlüğe sahip olacak ve güç kontrol onda olacaktır. Kaptan Jack Sparrow’un zorlu yaşam mücadelesinde siz değerli izleyicilerimize keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :19 Mayıs 18:21 İzle

Time Raiders

Time Raiders fantastik film türündedir. Uncle Three yazarlığında ki filmimizin konusu; hayatını insanları yağmalayarak ve hırsızlık yaparak geçinen birinin karşısına çıkan savaşcı karakteri olan güçlü bir adamla aynı yolda yürümek zorunda kalacaktır. Bu yolda yürürken ortaya çıkan ve sürekli gücünü büyüten bir doya üstü varlık daha fazla bütünleşmeden gücüne güç katmadan ortadan kaldırılması gerekmektedir. Mezar hırsızlığı yapan ve savaşçı karakterli bireyin birleşmesi bu varlığı ortadan kaldırmaya yetecekmidir. Türkçe alt yazılı yayınlanan Time Raiders filminizde size iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:41 İzle

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları filmini izleyenler fantastik filmlerin en iyisi olduğunu söyleyebilirler. Filmin yönetmenliğini yaptığı David Yates’in en iyi filmlerinden biri olarak gösterilmektedir. Fantastik, Macera, Aile türünde olan filmimizin konusu şu şekildedir; 2018 Kasım ayında vizyona giren film Fantastik canavarlar 2 filminin devam filmi olmuştur. Filmde konu biraz eskilere gitmiştir. Gellert bir hapishanede yatmakta olan azılı suçludur. Bu hapishaneden bir kaç kez kaçmayı denemiş fakat başarısız olmuştur. En son denemesinde şansı yaver giderek kaçmayı başarmıştır. Gellert’in bir amacı vardır. İnsanlığı büyü yapabilen ve yapamayan olarak ikiye bölmeye çalışmaktır. Gellert tüm büyü yapabilen kişilere ulaşmaya başlamış insanlara karşı onları kullanmıştır. Gellert’in bu girişimi tüm büyü yapamayan insanları tedirgin etmiş bir savaş haline geldiğini göstermiştir. Çoğu insanın zarar gördüğü bu durumu durdurmak çokta kolay olmayacaktır. Bu durumu durdurabilecek bir kişi vardır oda Gellert’in eski arkadaşı mutant güçlere sahip Albus’tur. Albus Gellert’e karşı bir savaş başlatacak onun karşısında düşman olarak duracaktır.
0        Tarihi :1 Mart 1:07 İzle

Don Kişot’u Öldüren Adam

Don Kişot'u Öldüren Adam filmimizin konusu oldukça sürükleyici ve macera türündedir. Aralık 2018 yılında yayına giren film macera filmleri arasında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Uzun yıllardır çekimi için uğraşılan filmin konusu; Aşk üzerine yoğunlayan bir adamın dengesini değiştiren bir kadını konu almıştır. Tüm hayatı boyunca kimseye boyun eğmeyen ve kendi ayakları üzerinde duran adam sadece aşkına yenik düşecektir. Aşkının peşinden her yere gidebileceğini bildiği için yenik düşmesi çok sevdiği kız arkadaşının işine gelecektir. Bir zamanlar ayrıldığı eski aşkı ile tekrar alevlenen aşk onu maceradan maceraya sürükleyecektir.
0        Tarihi :1 Mart 1:03 İzle

Wu Kong filmini seyret

Wu Kong fantastik filmi indirmeden tek part izleyebileceğiniz tek adrestesiniz. Aksiyon türünü içerisinde barındıran Wu Kong filmşi türkçe alt yazılı olarak yayınlanmıştır. Film konusu şu şekilde; İki yakın arkadaşın birbirlerine karşı dostluğunun bozulması karşılığında üstün yetenekleri ve güçlerini kullanarak birbirlerine karşı koymalarını anlatmaktadır. Yakın arkadaş olan Erlang ve Sun wo kong birbirlerinde oluşan bir doğa üstü güçlerin olduğunu fark edecektir. Mutant güçlere sahip olan iki arkadaşın bunları ortaya çıkartabilmesi ve kullanabilmesi için bir Dağ’a gidip orada eğitim almaları gerekmektedir. Arkadaşlar oraya gidip hayata dair herşeyi öğrenecektir. İstenmeyen olaylar sonrasında mutant güçlerini kullanmak zorunda kalacaklardır.
0        Tarihi :28 Şubat 0:46 İzle

Along with the Gods The Last 49 Days full izle

Along with the Gods The Last 49 Days Fantastik filmini türkçe dublaj izleyebilmeniz için öncelikle web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Yong-hwa Kim yönetmenliğindeki film çok beğenilmiş ve çok izlenme elde etmiştir. Fantastik, aksiyon ve dram türündeki filmimizin konusu; İnsanların ölüm esnasında yanlarında bulunan melekleri konu almaktadır. İnsanların ölümünde onları ebedi yolculukları sırasında yolculuklarına eşlik eden meleklere ölüm gardiyanları da söylenebiliyordu. Gardiyanları görmek mümkün değilken onları izleyebilen bir kişiyi fark ettiklerinde işler değişecektir. Along with the Gods The Last 49 Days Filmini hd izleyin.
0        Tarihi :24 Şubat 23:47 İzle

Jim Button ve Makinist Luke – Jim Button and Luke the Engine Driver

Jim Button and Luke the Engine Driver filmini hd kalite izle. Yakın arkadaşların hayatındaki küçük bir notun ne kadar değerli olduğunu ve birbirlerine ne kadar sadık olduklarını konu alan en iyi fantastik film olarak gösterilen Jim Button ve Makinist Luke filmi türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Jim doğalı bir kaç ay olmuştu ki ailesinden uzak kalmak zorunda bırakılmıştı. Ailesi tarafından bir kutuya koyulmuş ve okyanusa bırakılmıştı. Jimi okyanusta bulan kişiler yaşadıkları yere götürerek büyüklerine haber verdiler. Dağ eteğinde bulunan bir adaya götürülen Jim orada bulan ve sahip çıkmak isteyen kişilerin çok hoşuna gider orada büyümeye başlar. Jim yetişkin birey haline gelince artık kendi başına hayat mücadelesini vermeye başlar. Ailesi gibi gördüğü kişilerin yanı sıra yakın 2 arkadaşıda vardır. Büyüdüğü adanın kralı fazla nufus artışından dolayı orada çok sevilen kişilerden başlayarak tren rotasını başka bir yere çevirerek ayırmaya bölmeye çalışır. Buna kızan yerli halk arasında arkadaşları da olduğu için Jimde destek vererek birlikte yola çıktılar. Deniz yolculuğu başlayan arkadaşlar denizde bir pet şişe buldular. Şişenin içerisinde küçük bir kağıda yazılı bir not bulunmaktaydı. Not içerisinde yardıma ihtiyacı olan bir kızın anlattıkları vardı. Jim ve arkadaşlarını yeni bir maceraya sürükleyen not çok önemli olsa gerek hemen yola koyuldular.
0        Tarihi :22 Şubat 3:32 İzle

Çılgın Değişim – Freaky Friday

Filmin özeti; Çılgın Değişim adlı eser de komedi , fanstastik gibi türler bir arada çekilmiş ve izleyicilere sunulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 2018 yılının Ağustos ayında yayınlanmış ve ülkemiz de Türkçe dublaj olarak yayınlanmış ve izleyicilerin önüne serilerek onları güldürmeyi amaçlamıştır. Kız çocuğunun büyüme zamanlarında düşüncelerinin birbirine çakışması durumundan dolayı evde sürekli bir kavga ve gürültü söz konusudur. Bir gün sabah uyandıklarında bir şeylerin farklı olduğunu fark eden anne ve kız çocuk birbirlerinin bedenlerine geçiş yapmışlardır ve bundan sonra böyle yaşamanın zorluklarına kendi aralarında çözüm bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:35 İzle

Gazap – Romans full izle

Filmin konusu; Gazap filminin özetini sizlere kısaca anlatmak gerekirse dram filmleri türünde ilk önce alt yazılı şekilde ülkemizde vizyona girdi daha sonra Türkçe dublaj olarak sinema salonlarında bizlerle buluştu. Gişe rekorlarının birazcık altında kalan bu film sevenlerine yine de orta derecede bir eser çıkararak film için ayırdığı bütçeyi çıkararak zarar etmeden vizyondan geçmiş oldu. Konusuna gelecek olursak fantastik bir film olan Gazap bir kahramanı anlatıyor ve zeusun kayıp şimşeğini bulup kendini kanıtlamak istiyor. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Ocak 19:23 İzle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı hd izle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı kitaptan filme uyarlanmıştır. Fantastik, Macera, Aksiyon türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Filmimizin konusu; Percy adındaki bir gencin babasının bir Mitolojik yunan Tanrısı Posedion ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu herkesin tuhafına gitmektedir. Percy kendini ispatlamak ve babasına kendini kanıtlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek istiyor. Bu sayede yıllardır görmediği babasıyla bir yüzleşme şansıda yakalıyor.
0        Tarihi :7 Ocak 18:49 İzle