Fantastik Filmler

Çılgın Değişim – Freaky Friday

Filmin özeti; Çılgın Değişim adlı eser de komedi , fanstastik gibi türler bir arada çekilmiş ve izleyicilere sunulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 2018 yılının Ağustos ayında yayınlanmış ve ülkemiz de Türkçe dublaj olarak yayınlanmış ve izleyicilerin önüne serilerek onları güldürmeyi amaçlamıştır. Kız çocuğunun büyüme zamanlarında düşüncelerinin birbirine çakışması durumundan dolayı evde sürekli bir kavga ve gürültü söz konusudur. Bir gün sabah uyandıklarında bir şeylerin farklı olduğunu fark eden anne ve kız çocuk birbirlerinin bedenlerine geçiş yapmışlardır ve bundan sonra böyle yaşamanın zorluklarına kendi aralarında çözüm bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:35 İzle

Gazap – Romans full izle

Filmin konusu; Gazap filminin özetini sizlere kısaca anlatmak gerekirse dram filmleri türünde ilk önce alt yazılı şekilde ülkemizde vizyona girdi daha sonra Türkçe dublaj olarak sinema salonlarında bizlerle buluştu. Gişe rekorlarının birazcık altında kalan bu film sevenlerine yine de orta derecede bir eser çıkararak film için ayırdığı bütçeyi çıkararak zarar etmeden vizyondan geçmiş oldu. Konusuna gelecek olursak fantastik bir film olan Gazap bir kahramanı anlatıyor ve zeusun kayıp şimşeğini bulup kendini kanıtlamak istiyor. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Ocak 19:23 İzle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı hd izle

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı kitaptan filme uyarlanmıştır. Fantastik, Macera, Aksiyon türünde sitemize Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Filmimizin konusu; Percy adındaki bir gencin babasının bir Mitolojik yunan Tanrısı Posedion ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu herkesin tuhafına gitmektedir. Percy kendini ispatlamak ve babasına kendini kanıtlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek istiyor. Bu sayede yıllardır görmediği babasıyla bir yüzleşme şansıda yakalıyor.
0        Tarihi :7 Ocak 18:49 İzle

Deadpool 2 izle

Filmin özeti; Birinci filmindeki gibi yine çılgınlıklarına devam eden Deadpool kendisinin dışındaki tüm süper kahramanları umursamadan kendi adaletini kendi sağlıyor aynı zamanda da marvelin yarattığı en komik ve en sıra dışı süper kahraman olmaya devam ediyor. İlk filmin sonunda hayatına aldığı kadın ve kendisinden daha çok sevdiği karsını bu seride tüm kötülüklerden korumaya yemin ediyor. Bir gün evinde oturup hayatına aldığı ve canından çok sevdiği karısı ile zaman geçirirken deadpoolun azılı düşmanları onun evinin basar ve karısının hamile olduğu haberini verip deadpoolu mutlu ettiği anda karısına bir kurşun atıp onun hayatını alacaktır. Deadpool bu sefer yalnız değildir geçmişten gelen bir adam onun karsını tekrar hayata döndürmesine yardım edecek ve kötülerle savaşmasında ona yardımcı olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 19:58 İzle

Yedi Ölümcül Günah – The Seven Deadly Sins Prisoners of the Sky animasyon izle

Filmimizin konusu; 20178 yılının sonlarına doğru uzak Asya ülkelerinde olan Japonya da yapımına başlanan animasyon, aksiyon ve maceranın bir arada olduğu bu filmin yönetmen koltuğunda Noriyuke Abe oturuyordur. Filmin kısaca konusuna değinilmek gerekirse insanlığın dünyada hüküm sürmeye başladığı ilk yıllarda bir şeytanın dünyayı ele geçirmek üzereyken yok edilmesini konu alıyor. O zamanlardan beri o şeytana tapanların soyundan gelen bir ailenin bu şeytanı tekrar dünyaya döndürmek için girdiği çabayı anlatıyor. Bu şeytanı tekrar dirilterek hakimiyeti kendi ailelerine alarak insanları köleleri yapacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :3 Ocak 21:01 İzle

Mary Poppins Dönüyor – Mary Poppins Returns filmi seyret

Mary Poppins Dönüyor – Mary Poppins Returns 28 Aralık 2018 Türkiye’de vizyona girmiştir. Sitemize Türkçe dublaj olarak eklenen film Komedi, Aile, Fantastik, ve Müzikal türündedir. Filmimizin konusu; 1930’ lu yılların fantastik ve macera dolu dünyasına yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Londra’ da geçen film, bir dadının bir ailenin hayatına girip onların eksikliklerini ve fazlalıklarını görmelerini sağlayacaktır.
0        Tarihi :3 Ocak 20:32 İzle

Görgü Kuralları – As Boas Maneiras full hd izle

Filmimizin konusu; Ana, hamile ve genç bir kadındır. Hamileliği yüzünden ailesi tarafından istenmemektedir. Ana’nın hamileliği oldukça sorunlu ve istenmeyen bir gebeliktir. Ana çocuğuna bakabilecek uygun bir dadı aramaktadır. Clara adında bir dadı bulur ve tam istediği bir dadı olduğuna karar verir. Clara yalnız başına yaşan ve geçim sıkıntısı çekmektedir ve Ana’nın kendi evinde kalması gerektiğini söylemesi Clara için çok iyi haberdir. Clara ve ana kısa bir sürede çok iyi anlaşmışlardır ve bir birlerini anlamaya başlamışlardır. Ana’nın hiç beklenmedik bir şekilde erken doğum yapması ve hayatını kaybetmesi üzerine Clara, Ana hakkında ki her şeyi öğrenir. Ana’nın canı pahasına olsa da doğurduğu bebeği yalnız bırakmaz istemez ve onu yetiştirmek ister fakatişler burada değişir.
0        Tarihi :27 Aralık 17:43 İzle

Aladdin filmi izle

Filmin konusu; Aylarca beklenen Aladdin isimli film yakın zamanda izleyicilerle buluşacağını açıkladı ve yüreklere su serpti. Bu tarih 24 Mayıs olarak açıklandı. Tüm yaş kitlelerine hitap edecek şekilde bir senaryosu bulunan çok güzel bir film. Yönetmen koltuğunda ise Guy Ritche oturuyor. Aladdin bu sefer bir animasyon filmi olmuyor sınırları aşıyor ve izleyicilere farklı şeyler izletmeyi amaçlıyor. Film artık bilgisayardan yapılmakdan çıkıyor ve gerçek insanlar, gerçek nesneler kullanılmaya gidiyor. 1992 yılında ilk animasyon çizgi filmi olarak çıkan Aladdin şimdi büyük bir seri ile seyircileri ile buluşmaya geliyor. Geçmiş günlerde fragmanı yayınlanan bu herkesin beklediği film büyük gişe rekorları kırmanın peşinde ve öyle olacak gibi de duruyor. Guy Ritchie yine iyi bir iş çıkaracağa benziyor. Aladdin gibi vizyon filmlerini sitemizde bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :25 Aralık 0:34 İzle

Karanlıklar Ülkesi 2 tek part

Film İzleyicileri tarafından büyük bir keyif ile izlenen fantastik filmler arasında serinin beşinci filim olan Karanlıklar Ülkesi 2 yer almaktadır. Bu filmde korku aksiyon, gizem ve elbette sizleri fantastik bir dünya beklemektedir. Serinin daha önce ki filmleri çok beğenilmiştir ve bu filmi sizlerde büyük bir ilgi ile izleyecek ve devamını da sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.
0        Tarihi :24 Aralık 19:06 İzle

Güzel ve Çirkin – La belle et la bete full izle

Çok güzel bir kızın büyük ve korkunç bir şatoda yaşayan Çirkin bir adamanı esiri olmasıyla birlikte maceralar başlıyor ve aile filmleri kategorisinde bu filmi izleyebilirsiniz. Tüm aile birlikte keyifle izleyebileceğiniz Güzle ve Çirkin filminde sizler konuşan eşyalar bir canavara dönüşen adam ve iyiliğin kötülüğü yenmesi ile birlikte güzel bir zaman geçireceksiniz.
0        Tarihi :24 Aralık 18:58 İzle