Fantastik Filmler

Hayatımın en kötü gecesi türkçe dublaj

Yabancı Filmler arasında çok iyi bir yere sahip olan Hayatımın en kötü gecesi filmi çok komik bir filmdir. Filmde başrol oyuncusunun bir gece yanında hiçbir şey olmadan sokakta kalmasını ve sabah çok önemli bir yere yetişmesi gerektiği için berbat bri gece geçirdiği gösteriliyor kahramanın başından geçenler sizi çok güldürecek aynı zamanda da keyifli vakit geçirtecektir.
0        Tarihi :30 Ocak 5:02 İzle

Dokuzuncu Hayat filmi izle

Değişik konusu ile sizleri gizem dolu bir yolculuğa çıkaracak bir olan gizem filmleri kategorisinde yer alan Dokuzuncu Hayat filmini ilgiyle izleyeceğinizi umut ediyoruz. Bu filmde sizler sekiz kez ölümün kıyısından dönen dokuzuncusunda da bir uçurumdan düşen bir çocuğun ölümü nasıl kandırdığı araştırılmakta ve sizleri de sonuçla şaşırtmaktadır.
0        Tarihi :16 Aralık 16:54 İzle

Çin Seddi filmi full izle

MattDiamon’un başrolünde olduğu bu fantastik filmler kategorisinde keyifle izleyebileceğiniz bu filmde sizler tarih, aksiyon, macera ve fantastik bir dünya içinde bulacaksınız kendinizi. Soluksuz izleyeceğiniz film 2016 yapımıdır. Çin Seddi dünyanın yedi harikasından biri olan bu seddin Çinliler tarafından Türklere karşı yapılmasının hikayesini destansı bir dille anlatarak izleyiciyi kendine hapsetmektedir.
0        Tarihi :16 Aralık 16:47 İzle

Sihirbazlar çetesi 2 türkçe alt yazılı tek part

İlk filmi ile çok ses getiren Sihirbazlar Çetesi 2 ile macera filmleri kategorisinde çok güzel filmler ile buluşacak ve bunlar arasından da istediğiniz filmi izlerken kendinizi de bu maceraların içinde hissedeceksiniz. Sihirbazlar Çetesi 2 görsel olarak büyüleyici sahneler ile dolu ve çeteye yeni katılan üye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinden muhteşem görüntüler de yine bu filimde bulunmaktadır.
0        Tarihi :14 Aralık 1:01 İzle

Doktor Strange – Doctor Strange

4 Kasım 2016 da vizyondaki yerini alan Doktor Strange (Doctor Strange) filmi Scott Derrickson'un yönetmenliğinde hazırlanmıştır. Baş rollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor ve Rachel McAdams 'ın yer aldığı filmin senaryosunu Thomas Dean Donnelly ile Joshua Oppenheimer yazmıştır. Filmin konusu; İş hayatında oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Stephen Strange, yaşamının büyük bir çoğunluğunu işine ayırmış ve bir çok hastaya umut olmuştur. Beyin hakkında yaptığı araştırmalar ve çalışmalar Stephen Strange'nin neredeyse tüm gününü harcamasına neden olurken bir gün genç adam çok önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken korkunç bir kaza yaşar. Beyninde çatlaklar oluşan ve apar topar hastaneye kaldırılan Stephen, kaza sonrası başka bir boyutta Ancient One ile tanışır. Mental bir yolculuğa çıkan ikili geri döndüklerinde Stephen, önemli görevleri üstlenen bir kahraman olacaktır. Zira Ancient'in ona bahşettiği güç Stephen için zorlu ancak insanlar için önemli bir değer olacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :9 Kasım 13:49 İzle

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları – Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

Dünya çapında geniş bir okuyucu kitlesi olan ünlü bir romandan esinlenerek hazırlanan Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children) filmi Tim Burton tarafından yönetilmiştir. 2016'nın Eylül ayında vizyona giren yapımda pek de alışık olmadığımız bir fantastik macera öyküsü konu alınıyor. Baş rollerinde Asa Butterfield, Eva Green ve Terence Stamp'ın rol aldığı filmin öyküsü şöyle; Sıradan bir yaşantısı olan Jacob Portman, bir gün kendisine gönderilen tuhaf ipuçlarını takip ederek 70 sene öncesine doğru ilginç bir yolculuğa çıkar. Emma Peregrine ile tanışan ve genç kızın tuhaf güçleri olduğunu öğrenen Jacob, sonu bilinmez bir maceraya sürüklenmeye başlar. İlk başlarda bir rüya olarak nitelendirdiği bu durum daha sonra gerçekliğini kanıtlayacak ve Jacob'ın çok daha tuhaf insanlarla tanışmasına neden olacaktır. Zira Peregrine ailesinin malikanesine konuk olacak olan Jacob, Bayan Peregrine ile tanışacak ve onun evlatlık edindiği çeşitli özelliklere sahip olan çocukları olduğunu görecektir. Şehirden uzakta kimsenin görmeyeceği yerlerde yaşamak zorunda olan ailenin aynı zamanda bir çok düşmanı da vardır. Artık kendi gücünü öğrenme zamanı geldiğinde Jacob'da bu tuhaf çocukların arasına katılacaktır.
0        Tarihi :31 Ekim 11:21 İzle

The BFG – The Big Friendly Giant

Yılın bir başarılı animasyon filmi de Temmuz ayında beyaz perdeye taşınıyor. 7'den 70'e herkesin beğeni ile izleyeceği ve keyifli bir kurguya sahip olan filmin baş rollerinde Rebecca Hall, Bill Hader ve Mark Rylance rol alıyor. Filmde bir devin küçük bir kız çocuğu ile kurduğu arkadaşlık konu alınırken yapım güzel sosyal mesajlar içeriyor. Yönetmenliğini Steven Spielberg'in yaptığı ve senaryosunda Steven Spielberg'in çalıştığı filmin öyküsü şöyle; Güzel bir eğitim alması için ailesi tarafından çok küçük yaşta yatılı okula verilmiş olan Sophie, geceleri öğretmenlerinden ve arkadaşlarından gizli bir şekilde küçük kedisini yatakhaneye alarak dergileri karıştırıyordur. Bir gün bu hapisten kurtulduğunda kendi dergisini hazırlayacak ve insanlara yaralı işler yapacak olan Sophie, bir gece yine yatağında gizli gizli baktığı dergisinin üzerinde korkunç bir karartı görür. Odadaki pencereden yansıyan bu karartı Sophie'nin çok yakında gizemli ve eğlenceli bir serüvene çıkmasına neden olacaktır. Sosyal platformlarda yayınlanmaya başlanan BFG filmi sitemizde Türkçe altyazı seçeneği ile yerini aldı.
0        Tarihi :26 Ekim 11:42 İzle

Çakı Gibi – Swiss Army Man

Baş rollerini Daniel Radcliffe ve Paul Dano'nun canlandırdığı Çakı Gibi (Swiss Army Man) filmi 2016 yılında vizyona girmiş ve oldukça beğeni toplamıştır. Absürt bir kurguya sahip olan filmin yönetmenliği yine başarılı oyuncu Daniel Radcliffe ve ortağı Dan Kwan'a ait. Filmde; Yıllar önce düştüğü ıssız bir adada hayatını idame ettirmeye çalışan Hank, sonunda bu yokluktan bunalmış ve kendisini öldürmeye karar vermişti. Cesedinin bulunması için sahil kıyısında bir ağacın dalında kendisini asarak hayata veda edecek olan Hank, kurduğu düzeneği kullanmak üzere harekete geçtiğinde daha önce görmediği bir şeyin farkına varır. Adada ilk defa bir insan olduğunu gören Hank, kopan ipin verdiği özgürlükle yerde yatan genç adamın yanına gidecektir. Bundan sonra başlayacak olan maceralar Hank'in iç dünyasında uzun bir yolculuğun kapılarını da aralayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :26 Eylül 11:17 İzle

Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman: Winter’s War

22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girerek izleyicisine yeni keyifli bir film fırsatı sunan Avcı: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter's War) filmi yıldı yönetmen Cedric Nicolas-Troyan önderliğinde hazılranmıştır. Baş rollerini filmin daha önce serilerinden tanıdığımız Chris Hemsworth ve Jessica Chastain paylaşırken eğlenceli yapımın senaryosunu Craig Mazin, Evan Daugherty ve Evan Spiliotopoulos ortak bir çalışma üzerine tasarlamıştır. Aksiyon ve dram üzerine kurulu olan filmin kurgusu kimi zaman romantik ve komedi dolu sahneleride sinema sevelere sunuyor. Filmin konusu; Avcıların bedeninde büyük yaralar açsından sonra ölümü hak gören Ravenna, Freya yatafından öğlümün eşiğinden alınmış ve yeniden güçlenebilmek için bakılmaya başlamışır. Kısa zaman sonra güçlerini birleştirerek avcılara karşı yeni bir savaş açacak olan iki kötü kız kardeş, beklenlen daha güçlü ve hırlı bir şekile ortaya çıkacaktır. Ansızın gelişen olaylar sonrasında çetin bir savaşa tutuşacak olan Freya, Ravenna ve Avcılar, kin öfke ve dah bir çok duygu için mücadele edecektir.
0        Tarihi :10 Ağustos 10:12 İzle

Warcraft – World of Warcraft

2016 yılında en çok beklenen filmler arasında olan Warcraft (World of Warcraft) filmi geçtiğimiz günlerde izleyici ie buluştu. Hayran kitlesi oldukça geniş bir oyundan esinlenerek kurgulanan filmin senaryo çalışması Duncan Jones ve Charles Leavitt'e ait. Oldukça büyük bir oyuncu castına sahip olan filmin baş rollerini Travis Fimmel ile Robert Kazinsky, paylaşıyor. Filmi hazırlamak için ayrılan bütçenin oldukça yüksek olduğu düşünülürken hazırlanan efektlerin ve bilgisayar üzerinde düzenlenen sahnelerin kusursuzluğu izleyiciyi mest edecek. IMDB'den 7.9 gibi aşarılı bir puan alan film Amerika ve Çin ortaklığında hazırlanmış yönetmenliğini de Duncan Jones üstlenmiştir. Filmin konusu; Kendi dünylarında yaşamın zorlaşması ile insanların bulunduğu bölgelere geçmek isteyen orklar, büyük bir savaşın başlangıcı için gizli geçitten geçerek adım atmıştır. Beraber yaşamın mümkün olmadığını bilen insanların lideri Anduin Lothar, orkların başı Durotan ile konuşmalar yapsa da alınan sonuçlar kötüdür. Artık yaşam alanıiçin başlayan savaş bir tarafın pes etmediği vea yenilmediği sürece durmayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :9 Haziran 11:56 İzle