Fragmanlar

Çakallarla Dans 4 İlk Fragman

2010 yılından beri komedi senaryoları ile izleyicisini kahkahalara boğan Çakallarla Dans filmi Kasım ayında serisine bir yeni film daha ekliyor. Yine bol komedili ve eğlenceli bir öykü ile karşımıza gelecek olan filmin oyuncu kadrosunda ilk filmden beri değişmeyen vazgeçilmez isimleri Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği film TAFF Pictures şirketlerinin yapımcılığı ile sinema perdelerindeki yerini alacaktır. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Hayatlarındaki en kötü dönemleri yaşamaya başlamış olan Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi tuttukları küçük evin içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlardır. Beş parasız bir mucize olmasını bekleyen ve çalışmaya yanaşmayan 4 kafadar, buldukları hazine haritası ile yeni bir maceranın peşine düşer. Hazineyi bulduktan sonra sonunda rahat erdiklerini düşünen Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi üvey yeğen vakası ile yeni bir çakallık planı oluşturmaya başlayacaktır.
0        Tarihi :1 Kasım 11:32 İzle

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı İlk Fragmanı yayınlandı

2003 yılından bu yana bir çok filmi ile karşımıza gelmiş olan Kaptan Jack Sparrow ve onun sürükleyici hikayeleri 2017 yılının mayıs ayında bir kez daha izleyici ile buluşacak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken filmin oyuncu kadrosunda oldukça büyük değişiklikler göze çarpıyor. Örneğin önceki filmde oyuncu kadrosunda yer almayan Orlando Bloom yeniden filme dönüyor. Efsanevi karakteri ile Johnny Depp hala yerinde baş rolü canlandırıyor. Bu kez hikayede karışan işler Kaptan Jack Sparrow'un yeni oyunlara girişmesine neden olacak gibi. Zira uzun zamanda şeytan üçgeninde sıkışmış olan Salazar üçgenden çıkış yolunu bulmuş ve hayaletli gemisine yeniden kavuşmuştur. Okyanus üzerindeki tüm korsanları bir bir temizleyecek olan Lider Salazar, Jack'e gönderdiği haberle ölümün yaklaştığını bildirir. Olası saldırıya karşı hazırlıklı olmak isteyen kaptan Jack, dünyadaki tüm su birikintilerinin hakimi olmak için Poseidon vadisinin yolunu tutar. Orada kendisini bekleyen ödüle ulaşabilirse Sparrow korsanların ve denizlerin hakimi olacaktır.
0        Tarihi :4 Ekim 12:49 İzle

Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker

2015 yılında kurgusu yüzünden kötü yorumlara maruz kalmış olan Grinin Elli Tonu filmi tüm sorunlara rağmen 2017 yılından Karanlığın Elli Tonu ismi ile bir kez daha izleyici karşısına geçiyor. Baş rollerini yine Jamie Dornan ve Dakota Johnson'un canlandırdığı filmin senaryosunu Niall Leonard kaleme almış. E.L. James'in efsanevi üçlemesinin 2. serisi olan Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) fragmanı yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kırıyor. Filmin kısaca konusuna göz atmak isterseniz şöyle; Aralarındaki çekimin oluşturduğu arzu ile yaşamlarına yön vermiş olan Cristian Grey ve Anastasia Steele, bir süre sonra gizemin ve sırların içerisinde kaybolur. Kendi hayatını kurmak ve yeniden düzenli bir şekilde yaşamak isteyen Anastasia, her ne kadar Cristian'a karşı bazı duygular barındırsa da mantığıyla ilerlediği bir yola girecektir. Anastasia'nın kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan ve onunla tekrar güzel bir yaşam kurmak isteyen Cristian, çok yakında kendisine çizdiği sınırları aşacak ve kendisinden beklenilen romantik bir ak doğru yelken açacaktır. 14 Şubat 2017 sevgililer gününde vizyona girmesi beklenilen Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmini kaçırmayın.
0        Tarihi :19 Eylül 11:45 İzle

Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası

Yeni yılın ilk saatleri ile birlikte beyaz perde de yerini alacak olacak Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası (Alvin and the Chipmunks: The Road Chip) daha çok çocuk izleyiciler tarafından beklenilen keyifli bir yapım. 2007 yılında ilk filmi ile sinema severlerle tanışmış olan küçük sevimli sincaplarımız bu kezde bambaşka bir macera ile karşımıza geliyor. Filmin konusuna da değinmek gerekirse kısaca şöyle; Alvin, Simon ve Theodore'nun yaramazlıkları artık Dave'i oldukça sıkmaya başlamışken genç adam özel hayatında bazı değişiklikler yapmaya karar vermiştir. Uzun zamandır görüştüğü genç bir kadınla ilgilenmek ve bir kadın tarafından ilgi görmek isteyen Dave, Alvin, Simon ve Theodore'nun düşüncelerini sormadan Miami'de genç kadınla bir tatil ayarlamıştır. Bu tatilin kendisine oldukça iyi geleceğini düşünen Dave, küçük yaramazları ardında bırakarak yola çıkmayı düşünür. Ancak arkadaşlarını kaybetmek istemeyen Alvin, Simon ve Theodore, hiç vakit kaybetmeden Dave'nin peşinden yola çıkar. Çeşitli maceralara tanık olacak olan küçük sincaplar, sonunda istedikleri hedefe ulaşarak Dave'nin tüm planlarını bir kez daha alt üst edecekler. Çok yakında sitemizde yerini alacak olan filmin şimdilik fragmanını yayınlıyoruz.
0        Tarihi :23 Mart 6:55 İzle

Rock The Kasbah

Ünlü ses sanatçısı Ronnie'nin konser planlarını hazırlayan Richie Lanz, menajerlik yaparak para kazanıyordur. Genel hiç umursamadığı hayat son zamanlarda kendisine fazla iyilik yapmış ve Richie'ye bu işlerde iyi olduğunu göstermesi için yeni bir şans tanımıştır. Amerikan askerleri için Afganistan'da verecekleri konser, Richie için yaşamının dönüm noktası olacaktı. Taki yaşanan terslikler ve önüne çıkan engeller Richie'ye sorun çıkarmasalardı. Korkunç bir şekilde ülkeden tüm parasını ve iletişim araçlarını çaldıran ve sanatçısının da ortadan kaybolması ile bir başına kalan Richie, son umut olarak yeni bir şarkıcı arayışına girecektir. Selime isimli bir kızla tanışan ve muhteşem bir sese sahip olduğunu fark eden Richie, çölün ortasında tanıdığı bu kızla çok daha iyi yerlere ulaşacaktır.
0        Tarihi :9 Şubat 0:13 İzle

X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse

Marvel imzalı bir yapım daha 2016 yılının ilk aylarında karşımıza geliyor. X-Men serisin son yapımı olan X-Men:Kıyamet (X-Men: Apocalypse) filmi izleyicisine muhteşem bir şölen sunacak. Animasyonları ve kurgusu ile sinema severleri ekrana kilitleyecek olan film aynı zamanda bir çok eleştirmen tarafından da yorumlanacak gibi gözüküyor. X-Men'den sonra Dünya'nın yaşayan ilk mutantı Apocalypse'yi anlatan filmin konusuna değinmek gerekirse kısaca şu şekilde; Fiziki olarak diğer tüm mutantlardan daha güçlü ve zeka bakımından daha iyi bir zekaya sahip olan Apocalypse, bedenine ağı gelen güçlerinden dolayı artık çok yorulmuştur. Devrinin yeniden başlaması için elinden geleni yapsa da bir türlü eskisi gibi olmayı beceremeyen Apocalypse, sonunda bedenini başka bir insanla değiştirmeye karar verir. Bu karar genç bir insanın hayatını karartacak iken Apocalypse, tüm dünyaya yeniden hakim olmaya oynayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :16 Aralık 16:48 İzle

Beden – Cialo

Yemek yeme ile ciddi problemleri olan Olga, anoreksik adalı psikolojik bir rahatsızlığa yakalanmıştır. Annesinin ölümü bu hastalığı daha çok tetiklerken genç kadının babası onu bir kliniğe yatırmaya karar verir. Burada daha iyi olacağı düşünülen Olga, kendi içine kapanması ile daha kötüye gitmeye başlar. Annesi ile iletişim kurmak isteyen ve onu deli gibi özleyen Olga, tuhaf doktorunun sıra dışı bir teorisi ile yeniden hayata döner. Zira ölen insanlarla yeniden konuşulabileceğini düşünen tuhaf doktor Olga'yı da bu inancına dahil etmeye başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :15 Temmuz 14:06 İzle

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
2        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Günah Şehri – Uğruna Ölünecek Kadın

Frak Miller'in efsane senaryosunu yönetmen Robert Rodriguez filme çevirmiştir. Aksiyon ve dramın hat safhada olduğu Günah Şehri filminin ikincisidir. 2014'ün Ağustos ayında seyircisi ile buluşan filmin fragmanı yayınlandı. Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın filmini izlemek istiyorsaız 22 ağustosu beklemeniz gerekmektedir. Filmin konusu ise koyu bir gece vakti Dwight yaptığı pis ve kötü işleri düşünürken kendisini nasıl düzeltebileceğini de hesaplamaktadır. Fakat hayata sıfırdan başlamak istese de geçmişi onun peşini bırakmaz ve cehennemin içinde boğulup kalır. Kendi sorunları ile boğuşurken düşünmesi gereken diğer şey ise tek aşkı olan Ava'dır. Ava, güçsüz ve bitkin adamın en zor gününde çıkıp gelecektir ve onu yeniden hayal kırıklığına uğratacaktır. Çünkü sevdiği kadın başka birisiyle evlidir. Ava'nın eşi çok zengin ve güçlü olan Damien Lord'dur. Fakat Ava eşinden ve onun korumalarından kurtulmak için Dwight'e sığınır. Aşkı için kendisini tehlikeye atan ve canını hiçe sayan bu adamın hikayesini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Baş rollerinde J.Brolin, Eva Green, Jessica Alba gibi çok ünlü yabancı isimler yer alıyor.
0        Tarihi :14 Ağustos 17:26 İzle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Cesur ve korkusuz cücelerin evlerini geri alma istekleri ve ejderha'nın hükmettiği hazineye tekrar kavuşabilecekleri merak konusuydu. Serinin son filmi 2014 Aralık ayında seyirci ile buluşuyor. Daha önce ki ismiyle Hobbit: Gittim ve Döndüm olarak bilinen filmin adını serinin yönetmeni olan Peter Jackson değiştirdi. Hobbit: Beş Ordular Savaşı olarak değiştirilen filmin yönetmeni resmi olarak bir açıklama yaparak filmin adının neden değiştirildiğini belirtti. Gittik ve Döndüm kitabında Erebor'un işgalini ve tekrar ele geçirilmesini anlatılıyordu. Bilbo'nun buraya gidişi ve Erebor'un sırrı hobbit 2 filminde anlatılıyordu. Bu yüzden filmin adı değiştirilerek The Hobbit: The Battle Of The Five Armies olarak değiştirilmiştir. Çünkü filmde toplam 5 farklı ordu savaşa gidecektir. Savaşın amacı ise Bilbo ve kral başta olmak üzere Gandalf'ın yardımıyla Erebor'da ki hazineye ulaşmaktır. Fakat Orc'lar ve ejderha buna engel olacaktır. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk ve Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filmini izleyenler hobbit serisinin 3.filmi olan Hobbit: Beş Ordunun savaşını 17 Aralık 2014'de izleyebilecek. Hobbit 3 Filminin orjinal fragmanını izleyebilirsiniz. Peter Jackson'ın yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı fantastik ve savaş tadında ki Yüzüklerin efendisi filminin devamı niteliğinde ki cücelerin maceralarını kaçırmayın.
0        Tarihi :12 Ağustos 13:34 İzle