Fragmanlar

Günah Şehri – Uğruna Ölünecek Kadın

Frak Miller'in efsane senaryosunu yönetmen Robert Rodriguez filme çevirmiştir. Aksiyon ve dramın hat safhada olduğu Günah Şehri filminin ikincisidir. 2014'ün Ağustos ayında seyircisi ile buluşan filmin fragmanı yayınlandı. Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın filmini izlemek istiyorsaız 22 ağustosu beklemeniz gerekmektedir. Filmin konusu ise koyu bir gece vakti Dwight yaptığı pis ve kötü işleri düşünürken kendisini nasıl düzeltebileceğini de hesaplamaktadır. Fakat hayata sıfırdan başlamak istese de geçmişi onun peşini bırakmaz ve cehennemin içinde boğulup kalır. Kendi sorunları ile boğuşurken düşünmesi gereken diğer şey ise tek aşkı olan Ava'dır. Ava, güçsüz ve bitkin adamın en zor gününde çıkıp gelecektir ve onu yeniden hayal kırıklığına uğratacaktır. Çünkü sevdiği kadın başka birisiyle evlidir. Ava'nın eşi çok zengin ve güçlü olan Damien Lord'dur. Fakat Ava eşinden ve onun korumalarından kurtulmak için Dwight'e sığınır. Aşkı için kendisini tehlikeye atan ve canını hiçe sayan bu adamın hikayesini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Baş rollerinde J.Brolin, Eva Green, Jessica Alba gibi çok ünlü yabancı isimler yer alıyor.
0        Tarihi :14 Ağustos 17:26 İzle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Cesur ve korkusuz cücelerin evlerini geri alma istekleri ve ejderha'nın hükmettiği hazineye tekrar kavuşabilecekleri merak konusuydu. Serinin son filmi 2014 Aralık ayında seyirci ile buluşuyor. Daha önce ki ismiyle Hobbit: Gittim ve Döndüm olarak bilinen filmin adını serinin yönetmeni olan Peter Jackson değiştirdi. Hobbit: Beş Ordular Savaşı olarak değiştirilen filmin yönetmeni resmi olarak bir açıklama yaparak filmin adının neden değiştirildiğini belirtti. Gittik ve Döndüm kitabında Erebor'un işgalini ve tekrar ele geçirilmesini anlatılıyordu. Bilbo'nun buraya gidişi ve Erebor'un sırrı hobbit 2 filminde anlatılıyordu. Bu yüzden filmin adı değiştirilerek The Hobbit: The Battle Of The Five Armies olarak değiştirilmiştir. Çünkü filmde toplam 5 farklı ordu savaşa gidecektir. Savaşın amacı ise Bilbo ve kral başta olmak üzere Gandalf'ın yardımıyla Erebor'da ki hazineye ulaşmaktır. Fakat Orc'lar ve ejderha buna engel olacaktır. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk ve Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filmini izleyenler hobbit serisinin 3.filmi olan Hobbit: Beş Ordunun savaşını 17 Aralık 2014'de izleyebilecek. Hobbit 3 Filminin orjinal fragmanını izleyebilirsiniz. Peter Jackson'ın yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı fantastik ve savaş tadında ki Yüzüklerin efendisi filminin devamı niteliğinde ki cücelerin maceralarını kaçırmayın.
0        Tarihi :12 Ağustos 13:34 İzle

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
0        Tarihi :6 Ağustos 18:50 İzle

Arınma Gecesi 2

Arınma Gecesi Filmi ile muhteşem bir çıkış yakalayan başarılı yönetmen James DeMonaco, Filmin 2. serisi olan Arınma Gecesi: Anarşi filmi ile izleyenleri yine kendine hayran bırakacak gibi gözüküyor. Arınma Gecesi: Anarşi Filminde; Yeni evli bir çift, tatil dönüşlerini tam da Arınma gününe göre ayarlamışlardı. Ne var ki, çiftin araçları tam da Arınma gecesinin başlamasına saatler kala köprüde bozulup kalacaktı. Dakikalarca aracı çalıştırmaya uğraşan çiftimiz, aracını çalıştıramayacak ve Arınma gecesi başlamadan evlerine yürümek zorunda kalacaklardı.
0        Tarihi :20 Mayıs 12:35 İzle

Nymph İzle

2014 Sırbistan yapımı olan Nymph filminin yönetmenliğini Milan Todorovic üstlendi. Gerilim ve Korku filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Nymph filminde; Tatil için Sırbistan'ın ıssız bir adasını tercih eden üniversiteli gençler, adaya ayak bastığından itibaren burada kötü bir şeyler olacağı hissini sezerler. Tarihi bir yapının içerisinde gezintiye çıkan gençler, meydandaki kuyuya doğru bakarlarken siyahlar içerisine saklanmış ve balık kuyruğu olan bir kişinin elindeki kovayla insan kemikleri ve kanlarını kuyuya döktüğünü görürler. Gençler bu yaratığın ne olduğunu sezmeye çalışırken, kendilerini gezintiye çıkaran yaşlı adamdan gerçeği öğrenecekler ve bu harabe yerden sağ çıkabilmek için her yolu deneyeceklerdi.
0        Tarihi :20 Mayıs 12:14 İzle

Jinn İzle

Jinn Filminde; Yeni evlenen Shawn eşi Jasmine ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürmekteydi. Oldukça başarılı bir kariyeri olan Shawn, bir gün kendisine gelen esrarengiz bir mesajla şoke olur. Mesajda Shawn'ın ailesinin soyundan gelen bir lanet onunda peşini bırakmayacak ve onu yakalayacaktı. Bu lanete yakalanmamak için her yolu deneyecek olan Shawn'ın işi çok zordu.
0        Tarihi :17 Mayıs 12:25 İzle

Anormal Aktivite

Komedi filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Anormal Aktivite filminde; Malcolm ve Kisha sonunda hayal ettikleri eve taşınmışlardı. Fakat, bu evde yalnız değillerdi. Taşındıkları yeni evde yıllar bir iblis yaşamış ve bu eve taşınan kimseye huzur vermemişti. Yıllar sonra böyle bir eve sahip olan Malcolm ve Kisha çifti evi terk etmek yerine şeytanı bu evden kovmak isteyecekler ve ortaya birbirinden komik olaylar çıkacaktı.
0        Tarihi :24 Nisan 12:29 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .