Güzel Filmler

İhtirasın Bedeli – Le Prix Du Desir

Gerilim ve gizem konulu erotik film İhtirasın bedeli 2004 yılında bizle ile buluştu. Bir nevi emek hırsızı olan ve başka insanların yazdığı romanları kendi bulduğu isimlerle piyasaya süren Daniel Boltanski, çevrede başarılı bir yazar olarak tanınıyordu. İkinci evliliğini yapmış olan Daniel, sorunlu bir eşe ve birde üvey oğla sahiptir. Yaşadığı hayat her ne kadar sıkıcı olursa olsun, yaşamından memnun olan Daniel, yakın zamanda yapılacak olan üvey oğlunun düğününe hazırlanıyordu. Üvey oğluna şık bir düğün hediyesi almak için düğünden bir gece önce yola çıkan genç adam, mola verdiği yerde genç, güzel ve alımlı bir kadınla tanışır. Geceyi yeni tanıştığı kadınla geçiren Daniel, ertesi sabah oğlunun düğünü olacak mekana vardığında büyük bir şok yaşar. Zira gece beraber olduğu kadın oğlunun evleneceği kadının ta kendisidir. Keyifli Seyirler.
2        Tarihi :23 Kasım 18:03 İzle

Cavemen İzle

2014 yılında vizyona girecek olan Amerika'n yapımı Cavemen filminin yönetmenliğini Herschel Faber üstlenmiştir. Baş rollerinde Chad Michael Murray, Camilla Belle ve Alexis Knapp gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bu romantik komedi filmi, sinema sevenleri büyük bir bekleyiş içerisinde bıraktı. Filmin konusu; Tek gecelik ilişkilerin adamı olan Dean, artık bu sıradan ilişkilerden sıkılmış ve küçük yiğeninin yakın arkadaşı Tess'in tavsiyesine uyarak uzun süreli bir ilişkiye başlamaya karar verir. Ancak eski güvenilmez kişiliği Dean'ın bu konuda zorluk çekmesine neden olacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :1 Nisan 11:39 İzle

Vampir Akademisi İzle

En iyi Wampir Film izlemenin keyfini sitemizden yaşayın, film konu itibariyle Yarı insan yarı vampir olan 17 yaşındaki Rose Hathaway, bu yaşına kadar kendisini vampirlerden korumak ve onları yok etmek için eğitim almıştı. Ona göre vampirler iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılır. Moroi'ler sadece bağışçı olmak isteyen insanlardan kan alıyor ve doğadaki dört elementten su, toprak, ateş, hava gibi elementlerden en az birini kontrol edebilme yeteneğine sahiptiler. Strigoi'ler ise, Moroi'ler'in insanlarla böyle iç içe yaşamasını cezalandırmak amacıyla onların kanıyla beslenen vampirlerdi. Rose'nin yakın arkadaşı Lisa'nın bir Moroi çıkmasının ardından Strigoi'ler onun peşinde düşerler. Rose yakın arkadaşını kurtarmak için Vampire Academy'sindeki arkadaşı Dimitri ile birlikte güçlerini birleştirip Strigoi'lere karşı büyük bir savaş başlatacaklardır.
0        Tarihi :24 Eylül 16:30 İzle

Düşler, Tutkular ve Suçlar

Düşler, Tutkular ve Suçlar Filminin konusu; 1968 yılında Fransa, politik bir çalkantı içerisindedir. Anne ve babalarının tatile çıkmasıyla birlikte evde yalnız kalan Isabelle ve erkek kardeşi üniversiteden arkadaşları olan Matthew'u evlerine davet ederler. Aylarca aynı evde kalacak olan 3 üniversiteli genç, sınırları zorlayacak ve cinselliklerini test etmeye başlayacaklardır. Cinsellikle ilgili tüm kuralları Isabelle, belirliyordu. 3 genç, sınırları aşacak ve birbirlerine karşı kurdukları akıl oyunlarıyla hayatlarında merak ettiği neler varsa ortaya çıkaracaklardır.
1        Tarihi :12 Eylül 11:31 İzle

Yedi Yaşam – Seven Pounds

Geçmişte işlediği suçlar ve yaptığı yanlışlardan kurtulmak isteyen Ben Thomas, her ne kadar kendisine yeni bir hayat kurmak istese de geçmişi peşini bırakmak istemeyecektir. Yaptığı hatalardan dolayı intiharın eşiğine gelen ve depresyona giren genç adam, vicdanını bir nebzede olsa rahatlatmak isteyecektir. Ben Thomas, yeni tanıştığı 7 kişinin kefaret borcunu ödeyecek ve bu sırada Emily isimli genç bir kızla tanışacaktır. Emily sayesinde aşkı ve huzuru bulan Ben, geçmişini her ne kadar unutmuş olsa da, bir gün yine geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
0        Tarihi :5 Eylül 20:19 İzle

Aşk ve Para

Güzel bir Hd Film izlemeden önce Konusunu inceleyelim. Bir süredir işsiz olan Stephanie, son olarak kuzeninin kefalet senedi veren şirketinde işe başlar. Tahsilat ajanı olan Stephanie, şirkete borçları olan kişileri bulup o parayı zorla veya güzellikle onlardan almak zorundadır. Fakat, o diğer çalışanlar gibi silah kullanmak yerine biber gazını tercih eder. Stephanie'nin ilk kurbanı eski bir cinayet zanlısı ve aynı zamanda eski bir polis memuru olan Joe Morelli'dir. Bu isim Stephanie'ye aslında hiç yabancı gelmemektedir. Çünkü, bu kişi onu yıllar önce lisede terk eden eski sevgilisinden başkası olamazdı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :2 Eylül 18:40 İzle

Büyük Hata – Chloe

Online Süper bir Full Film izlemek için bu filmi kaçırmayın. Catherine ve David çiftinin mutlu ve huzurlu bir evliliği vardır. Profesör ve doktor olan çiftin birbirlerine olan saygısı ve sadakati herkesin dikkatini çekmekteydi. Fakat, ikilinin arası David'in iş görüşmesi için yurt dışına çıkmasıyla büyük bir dönüm noktasına gelecektir. Eşinin sürpriz doğum günü partisini kaçırmasıyla, eşinin kendisine olan güvenini sarsacak ve eşi kocasının sadakatini test etmeye başlayacaktır. Bu işe ilk olarak Chloe isimli güzel bir eskortla tanışacak ve ondan kocasını ayartmasını isteyecektir. Bir deneme ile başlayan bu ilişki üçgeninde her şey sarpa saracak ve bu ilişki beklenmedik olaylara gebe kalacaktır.
0        Tarihi :2 Eylül 13:17 İzle

Generation Iron

2014 yılında vizyona giren belgesel tadında ki bu spor filmi dünyanın en ünlü vücut geliştirici sporcularının hayatlarını anlatıyor. Bu sporu en doruk noktalarda yapan body sporcuları hayatlarında ki Vücut geliştirmek ve vücut geliştirmeye başlamak için izlenmesi gereken bir film olan Generation Iron filmini türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz. Arnold Schwarzenegger gibi ünlü isimlerinde filmde oyunculuk yaptığı vücut geliştirme filminde en iyi sporcular Olympia'da bir birleri ile kıyasıya yarışamya başlıyor. Bu yarışmaya katılmadan önce sporcular günlük yaşantılarını, nasıl beslendiklerini, günlük antrenmanlarını ve sporun olmazsa olmaz temel maddesi özveri ve rekabeti belgesel tadında röportaj olarak seyirciye aktarıyor. Belgesel tadında ki bu filmde yer yer dram sahnelerine de değinilmiş. Atletik ve kaslı adamların spora nasıl başladığı ve ne aşamalardan geçtiği hayat öyküsü şeklinde anlatılıyor. Sizde vücut yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız ilk adım olarak bu filmi izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :11 Ağustos 17:21 İzle

Tanrıların Çekici

Tanrıların Çekici Filminde; Steinar, yıllar önce kaçırılan kardeşini bulmak için yollara düşer. Kardeşini kimlerin kaçırdığını ve nerede olduğunu bilmese de, onu bulmakta kararlı olan Steinar, gittiği her yerde aklını ve cesaretini kullanarak kendisine bir adam edinecek ve yavaş yavaş kendi ordusunu kuracaktı. İlerleyen zamanlarda yetenekli ve başarılı bir savaşçıya dönüşen Steinar, çıktığı bu yola kardeşini bulmadan geri dönmeyecekti.
0        Tarihi :28 Mayıs 17:05 İzle

Bebek Panda

2014 Çin yapımı olan Bebek Panda filmi, hareketleri ve videolarıyla sosyal medyada fenomen haline gelen Bebek Pandanın doğal yaşamını izleyeceksiniz. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :20 Mayıs 14:00 İzle