SON EKLENEN FİLMLER

I Smile Back

Oldukça zeki ve tatlı 2 güzel çocuk annesi olan Laney Brooks, kendi içinde gel gitler yaşayan genç bir kadındır. Kimseye belli etmese de içinde yaşadığı kaos genç kadını günden güne bir bilinmeze sürüklüyordur. Çocukları ve kocası ile iyi vakit geçirmesine rağmen yeni ve farklı bir hayat tarzı edinmek isteyen Laney, alkol ve uyuşturucu madde kullanmaya başlar. Bu durum günden güne artarken, hayatına yeni adamlar almaya başlayan Laney, korkunç şeylere bulaştığını çok geç fark edecektir. Dramatik bir aile öyküsünün anlatıldığı I Smile Back filmi ünlü yönetmen Adam Salky tarafından hazırlanmıştır. Sarah Silverman, Josh Charles ve Terry Kinney gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film duygusal filmler kategorisi ile sitemizde yerini almıştır.
0    İzlenme : 1158     Tarihi :27 Kasım 17:55 İzle

Sesini Duyuramayanlar İçin – For Those Who Can Tell No Tales

Bir ülkenin tarihini bilmeden sadece gezmek insanın boş yere vakit harcamasından başka bir şey değildir. Farklı düşünceler ile diğer insanlardan ayrıcalıklı olan Kym, aslen Avustralya'lı bir gezgindir. Bu güne kadar bir çok ülke de bulunmuş ve gezdiği yerlerin geçmişi ile ilgili bilgi toplayan Kym, bu kez yolunun üzerinde yer alan Bosna Hersek ve Sırbistan'ın ortak kasabası Visegrad'a uğrar. Sadece bir gece burada kalmayı planlayan genç kadın, daha sonra buranın tarihi ile öğrendikleri karşısında büyülenir. Kasabada zaman geçirmek ve daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyecek olan Kym, geçmişte de kalsa savaşın soğuk izlerine rastlayacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1648     Tarihi :27 Kasım 14:28 İzle

Straight Outta Compton

Savaşın ve adaletsizliğin yaşandığı California sokaklarında yaşamlarını farklı tarzları ile sürdürmeye çalışan 5 genç, yaptıkları Hip Hop müzikleri ile ülkenin her bir yanında kültür çatışmasına neden olmuştur. Dar kafalı insanların kabullendiği pop ve yerli müzikler haricinde farklı bir tarzın kabul edilmesi oldukça zordur. Zira insanı suça ve kötü yollara teşvik edici bir özelliği olduğu düşünülen bu tür müzikler gençlerin akıllarını karıştırıyordur. Ancak davalarından asla vazgeçmeyecek olan 5 genç, istedikleri yolda azimle ilerleyerek zirveye ulaşacaklardır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 1850     Tarihi :27 Kasım 13:11 İzle

Karanlık Kiracı – Fatal Flip

Senelerdir huzurlu ve güzel bir evde yaşama hayali ile avunan Jeff ve Alex, sonunda istedikleri semtte bir ev bulmuşlardı. Bir çok tadilata ve yeniden düzenlenmeye ihtiyacı olan evin tüm eksikleri için tek tek uğraşacak olan genç çift, burada aşklarını ve evliliklerini yeniden tazelemeye karar verirler. Bu karar genç çiftin aralarında ki bir çok soruna çözüm olurken, hızla yakınlaşmaya başlayan bir bela Jeff ve Alex'in tüm dengesini bozacaktır. Zira psikopat bir tamircinin saldırısına uğrayacak olan çift, daha önce hiç görmedikleri işkencelere ve tacizlere maruz kalacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 1946     Tarihi :27 Kasım 12:55 İzle

Entertainment

Yıllarca şöhretin zorlu yollarında yıpranarak ilerleyen bir komedyen şimdilerde zihinsel hakimiyetini kaybetmek üzeredir. Yalnız ve kimsesiz oluşu yaşlı komedyeni daha da sarsarken, seneler önce terk ettiği kızı bir gün varlığını yeniden hatırlatır. Terk ettiği zamanlar oldukça küçük bir çocuğu ardında bıraktığını hatırlayan yaşlı komedyen şimdi ise bambaşka bir kadınla karşılaşmıştır. Hayat kendisinden bir çok şeyi götürürken kızına ve yeni gençlere yeni şeyler katmıştır. Dramatik bir hikayenin konu edildiği Entertainment filmini kaçırmayın.
0    İzlenme : 1995     Tarihi :27 Kasım 12:18 İzle

Victoria

Berlin'de doğup büyümüş olan Victoria, 20'li yaşlarda genç ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadındır. İş hayatında oldukça başarılı olan Victoria, özel hayatında da eğlenmeyi bilen sevecen bir kişiliğe sahiptir. Hafta bir gittiği kulüpte sınırsızca eğlenen ve alkol alan genç kadın her zaman ki gibi yine bir cumartesi akşamı eğlence mekanına uğramıştır. Belki de diğerlerinden oldukça farklı geçecek olan bu gece Victoria'ya Sonne isimli genç bir adamla tanışma şansı verir. Kimine göre bu tanışma Victoria'nın sonu olsa da genç kadın için daha çok varoluşun başlangıcıdır. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 2173     Tarihi :27 Kasım 11:38 İzle

Kaçış Yok – No Escape

Kendi yurtlarından iş gerekçesi ile mecburen ayrılmak zorunda kalan Amerikalı bir aile, lüks bir kesimde güzel bir ev satın alır. Okyanusa sıfır olması tüm aile fertlerini oldukça mutlu ederken aile, yeni evlerinin ve yeni yurtlarının heyecanını yaşıyorlardır. Ancak kötü bir haber bu heyecanı yarıda keserek canları için mücadele etmelerine sebep olur. Zira yeni yerleştikleri bölge askeri bir darbe ile yerle bir edilmiştir. Yurtta yakalanan tüm yabancılar sebep gerekmeksizin öldürülecektir. Şimdi kaçmak için yollar arayacak olan Amerika aile, korkunç bir kaosun içine sürüklenecektir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 3349     Tarihi :27 Kasım 10:33 İzle

Spectre 007 – Spectre

Suçluların korktuğu isimlerden biri olan ajan Bond, uzun zaman önce çekildiği inzivasını yarıda kesmiş ve kendisine gelen bir mesajla Mexico City'nin yolunu tutmuştur. Yeniden hızlı bir giriş yaptığı suç dünyasında, gizlenmesine rağmen kendisine kimin ulaştığını araştırmaya başlar. İp uçlarını takip ederek Roma'ya kadar gelen Bond, burada eski bir düşmanının karısı ile tanışır. Genç kadın sayesinde bir çok bilgiye sahip olan Bond, Spectre isimli bir örgütün uzun zamandır peşinde olduğunu öğrenir. Oldukça tehlikeli bir grup insandan oluşan bu örgüt çok yakında Bond'un gerçek yüzü ile karşı karşıya kalacaktır. İzleyicinin merakla beklediği Spectre filmi sevilen aktör Daniel Craig ayrıcalığı ile bir kez daha sizlerle.
0    İzlenme : 11613     Tarihi :27 Kasım 0:43 İzle

Gizli Krallık – Hidden Kingdoms

İtalya, Kanada, İngiltere ve Fransa ortaklığında hazırlanarak beyaz perdeye sunulan Gizli Krallık (Hidden Kingdoms) filmi keyifli ve bir o kadar eğitici bir belgesel yapımıdır. 177 Dakikalık 3 bölümden oluşan film, daha önce BBC kanalında yerini almıştır. Yönetmenliğini Simon Bell tarafından yapılan filmin oldukça büyük ve tecrübeli bir teknik ekibi bulunuyor. Farklı duyguları tadacağınız film 7'den 70'e her yaştan insanın keyifle izleyeceği bir filmdir. İyi Seyirler.
0    İzlenme : 5257     Tarihi :26 Kasım 16:27 İzle

Close Range

2015 ABD yapımı olan Close Range filminin konusu şu şekilde; Ordudan uyum problemi yüzünden yıllar sonra atılmış olan Colton MacReady, hırslı ve genç bir adamdır. Kendine göre bir adalet kavramı olan genç asker, kendi yaşamı dışında işleyen kötü kavramın işleyişini değiştirmeye karar verir. Kendine göre sebepleri olan Colton, yozlaşmış bir şerifin ve yerli bir uyuşturucu kartelinin korkulu rüyası olacaktır. Scott Adkins, Caitlin Keats, Nick Chinlund ve Jake La Botz gibi oyuncuların rol aldığı filmin yönetmenliğini Isaac Florentine üstleniyor. Keyifli Seyirler.
1    İzlenme : 5378     Tarihi :26 Kasım 16:13 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .