Karışık Filmleri

Sex Melekleri

Bruno Carla, güzel bir kız arkadaşı ve düzenli bir seks hayatı olmasına rağmen içindeki isteklere ve arzulara karşı koyamıyordu. İçindeki eş cinselliği herkesten sır gibi saklayan Carla'nın bu sırrı Rai ile tanışınca gün yüzüne çıkacaktı. Kendisiyle aynı duyguları paylaşan birini bulduğu için çok mutlu olan Carla, kız arkadaşına Rai, ile birlikteyken basılınca işler karışacaktı. Kız arkadaşı her ne kadar Carla'yı terk etse de, ondan kopamayacak ve onunla barışacaktı. Fakat, tek bir şartı vardı, o da Carla, Rai ile olan ilişkisini ondan uzak tutacaktı.
1        Tarihi :7 Haziran 14:05 İzle

Sesler – The Voices

2014 ABD, Almanya ortak yapımı olan Sesler (The Voices) filmi başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çekici senaryosu ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Filmde; Jerry Hickfang, küçük bir şehir de yaşayan sıradan bir insandır. Evinin yakınlarında ki küvet fabrikasında çalışan ve hayatını monoton bir şekilde sürdüren Jerry, aslında iç dünyasında bambaşka biri oluyordur. Zira sevimli ve çekici tavırlarına rağmen Jerry'nin kadınlarla kurduğu ilişkiler hep bir süreden sonra bitiyor, yada bir aksaklık çıkıyordur. Bu aksaklıklardan ve sevdiği kadınların kendisini terk etmesinden oldukça sıkılan Jerry, her ilişkinin sonunda farklı bir yola baş vurarak bir şekilde kadınlar yanında kalmasını sağlıyordur. Ancak bu yol ya ölümdür ya da korkunç bir son. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :16 Şubat 0:38 İzle

Straight Outta Compton

Savaşın ve adaletsizliğin yaşandığı California sokaklarında yaşamlarını farklı tarzları ile sürdürmeye çalışan 5 genç, yaptıkları Hip Hop müzikleri ile ülkenin her bir yanında kültür çatışmasına neden olmuştur. Dar kafalı insanların kabullendiği pop ve yerli müzikler haricinde farklı bir tarzın kabul edilmesi oldukça zordur. Zira insanı suça ve kötü yollara teşvik edici bir özelliği olduğu düşünülen bu tür müzikler gençlerin akıllarını karıştırıyordur. Ancak davalarından asla vazgeçmeyecek olan 5 genç, istedikleri yolda azimle ilerleyerek zirveye ulaşacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :15 Ocak 8:59 İzle

Tek Aşkım – The One I Love

2014 Amerikan yapımı olan Tek Aşkım filminin yönetmenliğini sinema dünyasının efsane isimlerinden Malcolm McDowell'in oğlu Charlie yönetiyor. Romantik komedi türü olan filmde, aşkın sadakatin ve mutluluğun sırları anlatılıyor. Uzun süreli bir birlikteliğin ardından artık yıpranma noktasına gelen çiftimiz, aşklarına sadık kalarak bu ilişkinin bitmemesi için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdı. İlişkilerine yeniden aşkı tutkuyu ve heyecanı getirmek isteyen çiftimizin çıktıkları bu yolda başlarına gelen komik ve duygusal olayları izleyeceksiniz. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :10 Ağustos 13:28 İzle

James’in Kurtuluşu – Jamesy Boy İzle

James, gençken işlediği bir suç yüzünden, içi azılı katillerle dolu bir hapishaneye düşer. Burada tanışdığı azılı bir katil onun akıl hocası olur ve neyin ne olduğunu ona öğretmeye başlar. Azılı bir katille oluşturduğu dostluk sayesinde bazı şeyleri daha önceden görebilen ve ve karşısındakinin neler yapabileğini kestiren James, hapishaneden çıktından sonra dışarıya büyük bir çetenin lideri olarak döner. Bir anda kendisini karanlık bir dünyada bulan James'in hayatı hakkında bir karar vermesi gerekiyordu. İyi Seyirler
2        Tarihi :1 Ağustos 11:30 İzle

Vücut Dili – Body Language

Vücut Dili Filminin Konusu; Dansa oldukça yetenekli 5 arkadaş New york'taki büyük dans yarışmasına katılmak için para biriktirmeye başlar. Yarışmaya adaylığını koyan ve Hollanda'dan New York'a doğru yola çıkan 5 arkadaş, heyecanlarından yarışmaya kabul edilip edilmediklerini bile sorgulamayı unutmuştur. New York'a vardıklarında dans yeteneklerini yeterli görmedikleri için yarışmaya kabul edilmediklerini öğrenen 5 arkadaş, büyük bir hayal kırıklığı yaşarken geri dönecek paraları olmadığını da fark edeceklerdir. Müzikal film sevenler için hazırlanan Vücut Dili filmi başarılı oyuncu kadrosu ile sizlerle. İyi seyirler.
0        Tarihi :5 Kasım 13:28 İzle

İntikamın Bedeli – Seeking Justice

İntikamın Bedeli Filminde; Mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan Joe, bir gece eve döndüğünde karısını yerde kanlar içinde yatarken bulacaktır. Ambulans gelene kadar eşinin gözlerinin önünde can çekişmesine tanık olan Joe, karısına bunları yapanları bulmak için yollara düşecektir. Karısının başına gelen olayın başkalarının da başına gelebileceğini düşünen Joe, karısını öldüren katili yakalamadan onun peşini bırakmayacaktır.
0        Tarihi :10 Eylül 9:38 İzle

Aşk ve Para

Güzel bir Hd Film izlemeden önce Konusunu inceleyelim. Bir süredir işsiz olan Stephanie, son olarak kuzeninin kefalet senedi veren şirketinde işe başlar. Tahsilat ajanı olan Stephanie, şirkete borçları olan kişileri bulup o parayı zorla veya güzellikle onlardan almak zorundadır. Fakat, o diğer çalışanlar gibi silah kullanmak yerine biber gazını tercih eder. Stephanie'nin ilk kurbanı eski bir cinayet zanlısı ve aynı zamanda eski bir polis memuru olan Joe Morelli'dir. Bu isim Stephanie'ye aslında hiç yabancı gelmemektedir. Çünkü, bu kişi onu yıllar önce lisede terk eden eski sevgilisinden başkası olamazdı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :2 Eylül 18:40 İzle

Gizli Oyun – The East

Polisiye Konulu Online Full Hd Film izle. FBI'daki görevini bıraktıktan sonra Hiller Brood adındaki özel bir şirkette VIP müşterilerinin güvenliğini sağlayan Sarah Moss'un buradaki yeteneği ve başarısı patronunun gözünden kaçmaz. Patronu onu buradaki işten alıp özel bir göreve getirir. Sarah Moss'un yeni görevi "The East" isimli örgüte sızıp örgütten bilgi koparacaktır. Fakat, Sarah örgütün içine sızdığında örgütün gerçek faaliyetlerini öğrenecek ve içeride işler karışacaktır. Çünkü, örgüt sadece yolsuzluk yapan şirketleri ve onlara yardım edenleri hedef alıp bunları gün yüzüne çıkartıyordu. Örgüte içten içe bir sempati duymaya başlayan Sarah, örgütün lideri Benji ile yakınlaşmaya başlayınca işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
0        Tarihi :2 Eylül 12:32 İzle

Akşam Güneşi – That Evening Sun

Eşini kaybettikten sonra, çocukları tarafından terk edilen Bay Meecham, kasabanın dışındaki huzur evine yerleşir. Burada geçirdiği 8 yılın ardından evine yeniden dönmeye karar Bay Meecham, huzur evinden kaçarak kasabaya geri döner. Yıllar sonra yaşadığı kasabaya geri dönen Bay Meecham, evinin önüne geldiğinde büyük bir şok yaşar. Kasabanın ayyaş ve işe yaramaz adamlarından biri olan Choat, evin terk edilişini fırsat bilip eşi ve kızıyla birlikte Bay Meecham'ın evine yerleşmiştir. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :30 Ağustos 19:05 İzle