Komedi Filmleri

Şampiyonlar – Campeones

Filmimizin özeti: Şampiyonlar adlı filmin yönetmen koltuğunda tecrübesi ile dram filmlerinin yıldızı olan Javier Fesser oturuyor. Meksika yapımı bir film olan bu eserde dram ve komedi bir arada işlenerek beyaz perdeye güzel bir eser hazırlanmış. 2018 yılında ülkemizde vizyona giren bu film Türkçe altyazı seçeneği ile ülkemizde vizyona girmiştir. Filmin konusuna gelirsek ise tecrübeli bir takım yönetmeni olan adamın illegal bir olaya karışması nedeni ile bir cezaya çarptırılacaktır. Bu ceza ise zihinsel engellilerden oluşan bir spor takımıdır bakalım nasıl başa çıkacak ve onları nasıl mutlu edecek.
0        Tarihi :10 Ocak 19:45 İzle

Çılgın Değişim – Freaky Friday

Filmin özeti; Çılgın Değişim adlı eser de komedi , fanstastik gibi türler bir arada çekilmiş ve izleyicilere sunulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 2018 yılının Ağustos ayında yayınlanmış ve ülkemiz de Türkçe dublaj olarak yayınlanmış ve izleyicilerin önüne serilerek onları güldürmeyi amaçlamıştır. Kız çocuğunun büyüme zamanlarında düşüncelerinin birbirine çakışması durumundan dolayı evde sürekli bir kavga ve gürültü söz konusudur. Bir gün sabah uyandıklarında bir şeylerin farklı olduğunu fark eden anne ve kız çocuk birbirlerinin bedenlerine geçiş yapmışlardır ve bundan sonra böyle yaşamanın zorluklarına kendi aralarında çözüm bulacaklardır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Ocak 20:35 İzle

Özel Bir Kadın – Pretty Woman tek part

Filmin özeti; Erotik film sektörüne oldukça ses getiren bu hem komedi hem de ilişkileri açıkça kamera karşısına çıkaran eserde bir kadının ne kadar özel olduğu ve nelerle karşı karşıya geldiğini anlatıyor. Bir kadının ilişkiden ne istediğini açıkça ortaya konu alan bu filmde kadının zevkleri ve ilişkideki erotizmin nasıl yapılacağını ve neler hissedilerek yaşanacağını öne sürüyor. Bunun gibi erotik filmleri sitemizde bulabilir ve HD kalitede izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Ocak 19:34 İzle

Evde Curcuna – Parental Guidance filmi izle

Filmimizin konusu; Billy ile Bette çiftinin evlatlarının sevgili ve hayat ilişkilerini onları üzmeyen bir şekilde dile getirip düzeltmeye çalıştıkları bu dram komedi, aile ve komedi filminde olaylar ailenin evlatlarının sevgilileri ile tanışması ile başlıyor. Bu kız arkadaştan çok hoşlanmayan aile evlatlarını ondan uzaklaştırmayı çok isteyeceklerdir. Ve bu yüzden evladını eski sevgilisi ile barıştırmak için elinden gelen her şeyi yapacak olan bu aile evlatlarını zor olsa da bu yoldan çıkaracak ve doğru yola sokacaklardır. Bu komedi filmini izlerken bol kahkaha atarak normla dünyanın yorgunluğundan bir azcık da olsa uzak kalır ve rahatlarsınız umarım. İyi seyirler dileriz.
1        Tarihi :6 Ocak 0:52 İzle

Kabile – The Tribe – La Tribu full izle

Filmimizin konusu; İspanya ülkesinin öne çıkan komedyenlerinin bir araya geldiği ve orta bir bütçe ile çekimlerine başlandığı ve yönetmen koltuğunda ise Fernando Colomo’nun oturduğu bu film izleyicilerle 2018 de izleyicilerle buluştu. Büyük bir iş adamı olan genç adamın kamera karşısın da çektiği fotoğrafları ve videoları internet sayfalarına yükleyerek insanların dikkatinin çekiyor. Bu adam bir anda fenomen oluyor ve bir sürü başına sıkıntılar çıkıyor ve bunları atlatmaya çalışıyor. Ve ona kötülük yapan üvey annesi ile de başına büyük dertler açıyor. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :4 Ocak 22:34 İzle

Bebek Firarda – Baby’s Day Out filmi izle

Filmimizin konusu; Her yılın sonunda ve yeni bir yılın başlangıcında çocukken hepimizin severek izlediği ve gözlerimizi televizyona bağlayan film olan bebek firarda yı sitemizde bulabilirsiniz. 1990’lı yılların ortasında yapılmış olan bu film çocukların yanı sıra olgun adamların da dikkatini çekmiş ve izleyici kazanmıştır. Konusu olarak da bu tatlımı tatlı minik bebeği kaçırmak isteyen iki tane beceriksiz hırsız kaçırmak ister. Ama akıllı bebek onlardan kaçmanın yolunu elbet bulacak ve onlara pişman olacağı şeyler yaptıracaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :3 Ocak 19:16 İzle

Evde tek basina filmi tek part seyret

Filmimizin konusu; Kevin her özel günde olduğu gibi ona çok fazla düşkün olan ailesinden aşırı derecede tiksiniyor ve onları görmek istemiyordur. O gün evde büyük bir kavga olur ve Kevin cezalandırılmak için evin üstündeki kilere kilitlenir ve cezasının bitmesini bekler. Uyuyup sabah olduğunda Kevin aşağı iner ve evde kimsenin olmadığını fark eder. Aşırı derecede korkan Kevin bir zaman sonra ev de tek kalmaya alışır ve bunun keyfini çıkarmak için bir sürü oyuncak ve abur cubur alarak yalnızlığını kutlar. Ama eve gözünü evden ayırmayan 2 hırsızdan da kendisini ve evi koruması gerektiğini biliyordu. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :3 Ocak 19:08 İzle

Kapımdaki Aşk – Home Again full izle

Filmimizin konusu; Yönetmen ve senaryosunu Hallie Meyers-Shyer’in yazdığı bu komedi ve aşkın bir arada olduğu filmde sürükleyicilik izleyicilere yansıtılmış olarak görünüyor. Geçtiğimiz eylül aylarında vizyona girmiş olan film çok geçmeden Türkçe dublaj olarak vizyona girmiştir. Çekim yeri olarak her zaman ve filmlerin ortak noktasının kesin olduğu yer olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Los Angeles tercih edilmiştir. Evlilikleri sıradanlaşmaya ve mutsuzlukla devam ederken ayrılmak isterler ve mahkeme yolunu tutarlar. Boşanma davası biter ve Kinney 2 çocuğunu da yanına alarak ilk dünyaya geldiği şehre gitmek için yola çıkarlar. Orada yardım isteyen bir adama evini açacaktır ve ona yardımcı olacaktır. Tanışmaya başlayan Alice Kinney ve adamların çok ortak yönü çıkacaktır ve kadın aşık olacaktır. Boşanmış olduğu eski kocası ise geri gelip pişmanlığını dile getirecekken ortada kalacağının farkına varmayacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :29 Aralık 0:02 İzle

Noel’i Kurtarmak – Saving Christmas Türkçe dublaj izle

Filmimizin özeti; Danny küçüklüğünden beri noel babanın gerçek olduğuna inanmaktadır. Çocukluğundan beri yaşadığı noel zamanındaki bir olaydan sonra gerçekten var olduğuna inanan biridir. Ne kadar gerçek olmadığını söyleselerde Danny hiçbir şekilde inanmak istemez. Noel babanın gerçek olduğunu herkese ispat etmek isteyen Danny yanına birkaç arkadaşını da alır ve yoluna devam eder.
0        Tarihi :28 Aralık 18:31 İzle

Bad Seeds full izle

Filmimizin konusu; Bu filmin yönetmen koltuğunda ve yazar seviyesinde bulunan kişi Kheiron adında bir yönetmendir. Fransızların yazıp çektiği bul filmde bulacağınız şeyler bolca kahkaha ile hayatın yorgunluğu bu güzel filmimizi izleyerek atabilirsiniz. Geçmişinde bir çok yankesicilik ve illegal işler yapan bu adam yaşça oldukça sona yaklaşmış olan annesini de kullanarak geçmişini devam ettirmekte ve bu şekilde yaşamaya devam ettirmektedirler. Aynı zamanda bir okulda eğitmen olarak görev yapan bu adam öğrencileri tarafından oldukça sevilen ve aynı zamanda öğrencileri ile oldukça zaman geçiren bir eğitmendir. Son bir iş yapıp jübilesini yapmak isteyen ve geçmişindeki tüm izleri silip hayatını devam etmek isteyen bu eğitmen, işe güzel başladı fakat sonunda olmayacak şeyler olunca paçayı kaptırdı. Fakat onu seven öğrencilerini unutmamak gerekir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :22 Aralık 22:18 İzle