Korku Filmleri

Şeytanın Kapısında – At The Devil’s Door

Pazarlama yeteneği oldukça kuvvetli olan Leigh, işinde oldukça başarılı bir emlakçıdır. Kendi dükkanında oldukça iyi satışlara imza atan Leigh, son aldığı eve bir kiracıyı gezdirmek için gittiğinde tuhaf bir olay yaşar. Zira genç adam evin için kırmızı montlu bir kız görür. Fakat bu kızı kendisinden başka kimse görmüyordur. Kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek ona yardım etmek isteyen Leigh, kendi kız kardeşini de eve çağırır. Kız kardeşi geldiğinde tuhaf ve doğa üstü olaylara tanık olacak olan Leigh ve kardeşi, bu olaydan canlarını zor kurtaracaktır. Baş rollerinde Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno ve Ashley Rickards gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Korku, gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Kasım 15:42 İzle

V/H/S: Viral

2015 yılında vizyona girecek olan V/H/S 3 filmini Justin Benson yönetti. Baş rollerinde Carrie Keagan, Justin Welborn ve Jessica Luza gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senaryosunu David White ve Justin Bennett ortaklığında yazılmıştır. Filmin büyük bir çoğunluğu Amerika da çekilmiştir. İzleyiciden tam not alan başarılı film sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle.Filmin konusu; Ün ve şöhret düşkünü olan bir grup gencin yaşadığı sıra dışı olayları ve internet fenomenleri olan gençleri konu almaktadır. Filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
0        Tarihi :22 Kasım 18:51 İzle

Telekinezi – Dark Touch

Henüz daha 11 yaşında olan Neve, ailesinin acımasızca katledilmesine tanık olmuştu. Kabadan uzakta sessiz ve sakin bir bölgede olan evleri Neve'nin zaten her zamana bir korku içinde büyümesine neden olurken şimdide ailesini katletmişti. Olay yerine gelen dedektifler, cinayetleri ne kadar bir çetenin işlediğini idda etse de Neve, olayın böyle olmadığını ve evde yaşanan paranormal olaylardan dolayı ailesinin öldüğünü söylüyordu. Küçük kızın psikolojinin bozulduğunu düşünen ve onu yardımsever bir ailenin yanına gönderen güvelik güçleri olayı araştırmaya devam edecek, ancak Neve, bu olaylardan ve peşinden gelen kötü güçlerden kurtulamayacaktı. Art Parkinson'un muhteşem oyunculuğu ile renk kattığı Telekinezi (Dark Touch) filmini Marina De Van yönetti. İyi seyirler.
0        Tarihi :22 Kasım 14:17 İzle

Karanlık Ülke – Dark Country

2010 ABD yapımı olan Karanlık Ülke (Dark Country) filmi başarılı yönetmen Thomas Jane tarafından sinema perdelerine aktarılmıştır. Baş rollerinde Ron Perlman, Thomas Jane ve Lauren German gibi bir çok tecrübeli ismin yer aldığı filmin senaryosunu Tab Murphy yazmıştır. Filmde; Uzun süredir yaşadıkları ilişkilerine artık bir ad koymaya ve evlenmeye karar veren genç bir çift, kısa sürede hazırladıkları düğün töreniyle evlenir ve lüks bir otelde evliliklerinin tadını çıkarmaya başlarlar. Balayını tamamlayan ve artık geri dönmek için hazır olan genç çifti, dönüş yolunda korkulu bir kabus bekliyordur. İyi Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 16:48 İzle

Balta 3 – Hatchet 3

Yaşanan tüm olayların ardından bir arama kurtarma ekibi terörün yaşandığı lanetli bataklık bölgesine doğru yola çıkar. Görevlilerin bataklığa doğru yola koyulduğu sırada güvenlik güçlerine teslim olan Marybeth, 3 senedir gözleriyle tanık olduğu Honey Island bataklığında yaşanan olaylara artık bir son vermek istiyordur. Bunca zaman vudu büyüsünün etkisi altında olan Marybeth, her şeyin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Hatchet (Balta) üçlemesinin son filmi olan Balta 3 başarılı yönetmen Adam Green tarafından çekilmiş ve ona Danielle Harris, Derek Mears, Kane Hodder gibi başarılı isimler eşlik etmiştir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 13:37 İzle

Run Like Hell

Run Like Hell Filminin konusu; Bilmedikleri bir şehirde küçük bir gezintiye çıkan 4 genç, gezilerinin sonunda şehirden soyutlanmış ve hiç bir yeri ile bağlantısı olmayan Spaulding kasabasına ulaşırlar. Oldukça sessiz ve sakin olan kasabaya sanki ölüm sessizliği vurmuştu. Tüm evleri gezen ve sonunda bir evin dolu olduğunu gören 4 genç, evdeki adamdan yardım ister. Kalacak yerlerinin olmadığını ve nasıl geri döneceklerini bilmediklerini söyleyerek eve kabul edilen 4 arkadaş aslında bu kasaba da yabancı insanların sevilmediğinin hiç farkında değillerdir. Kendileri için hazırlanan bir tuzak hepsinin hayatına mal olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 12:58 İzle

Hayalet Sesler 2 – White Noise 2: The Light

2005 yılında çekilen ilk filmi ile geniş bir izlenme kitlesi yakalayan Hayalet sesler filminin 2. serisinde; Tanı tarafından verilen bir güçle artık insanların ne zaman öleceğini görebilen genç adam, anne ve babasını da aynı şekilde kaybetmiştir. En yakınlarının ölüm tarihini bilmek ve kadere karşı çıkamamak genç adam için oldukça zordur. Kendi ölüm tarihini bile bilen genç adam çevresinde dolaşan insanların ölüm anlarını ve ne kadar yaşayacaklarını göre göre psikolojisi alt üst olmuş ve buna bir son vermek için her yolu denemeye karar vermiştir. Aynı zamanda ölecek olan insanlar içinde kazaları ve bunun gibi benzer şeyleri engellemek için elinden geleni yapacak olan genç adam son derece zorlu bir mücadelenin içinde çırpınacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :19 Kasım 16:48 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .