Korku Filmleri

Ölümcül Labirent – Escape Room türkçe dublaj izle

Escape Room filmini indirmeden tek part izleyin. Filmimizin yönetmenliğini Adam Robitel yapmaktadır.2019 en iyi korku filmlerinden haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi takipte kalın. Ölümcül Labiren filmi gişe rekorları kırabilecek bir konuya sahiptir. Bilim kurgu, Dram, Gizem ve korku filmlerini aratmayacak bir sahneye sahiplik yapmış filmimizin konusunu; Bir labirent’in içeriside sıkışıp kalan 6 kişinin hayatı ele alınmıştır. Birbirlerini daha önce hiç görmemiş 6 kişi labirent gibi karışık bir yerde birbirlerinden habersiz ölüm ve yaşam mücadelesi vermek için hayatta kalmaya çalışacaktırlar. Bu yaşam mücadelesinde bazı kişiler denk geldiklerinde yaşamak için tek bir şansa sahiptirler öldürmek. Yaşamak için öldür kuralı tek bir kişi kalana kadar devam edecektir. İnsanların birbirlerinden habersizce çıkış yolu aramaları sizlere korku dolu anlar yaşatacaktır. Karanlık odalarda yaşam mücadelesi veren insanlar ellerine aldıkları tüm neslelerle kendilerini savunmaya çalışırken karşısına çıkan diğer karanlık odalardaki kişileri öldürmeye çalışacaktır. Bir oyun gibi gözüksede bu bir yaşam mücadelesidir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:21 İzle

Suspiria hd seyret

Suspiria filminin yönetmenliğini yapan değerli isim Luca Guadagino olmuştur. İtalyan yapımı olan filmde Korku, Gerilim, Gizem, Fantastik sahneler yer almaktadır. Film türleri arasında bir çok dalı barındıran bu konu dans ekibinin hayat hikayesi yer almaktadır. Almanya’da bir dans grubu başarısına başarı katarken onları çekemeyen ve onlar hakkında olumsuz düşünceler kuran kişiler hep onlara zarar vermek istiyordu. Kötü güçlerini onların bu hayattaki başarılarını elinden alarak onlara verebilecekleri en büyük zararı ekiplerini dağıtmak istiyordu. Berlindeki dans ekibine yönelik saldırılar yapan grup dans ekibine yapmış olduğu kirli oyunları ortaya sermektedir.
0        Tarihi :29 Ocak 13:36 İzle

The Clovehitch Killer

En iyi korku filmleri arasında sıralamada yer alan The Clovehitch Killer herkesi şaşırtarak izleyenlerine beklentinin üzerinde bir seyir zevki vermiştir. The Clovehitch Killer filmi şuan filmiizle.gen.tr adresinde türkçe alt yazılı yayınlanmış ve ilerleyen zamanlarda türkçe dublajı yayınlanacaktır. Gizem, dram, gerilim, korku türlerini içerisinde bulunduran filmimizin konusu; Kadın cinayetleri ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir katili konu almaktadır. Tyler eyalette bulunan bir kilisede görevli olarak çalışmaktadır. Görevli olarak çalıştığı kiliseden arta kalan zamanlarında izcilik yaparak kendi vaktini değerlendirmektedir. Eyalette kısa süre içerisinde herkesin diline dolanan cinayetler eyalette herkesi huzursuz etmiş ve Tyler’i araştırması için yeni bir konu olmuştur. 10 bayanın öldürülmesine ilişkin kimsenin yapamadığı açıklamayı Tyler araştırarak yapmak için mücadele başlatmıştır.
0        Tarihi :26 Ocak 20:38 İzle

Sodak Sodak

Filmimizin konusu; Eskiden lise zamanlarında sınıf arkadaşı olan bir grup ufaklık sene sonunda birbirleriyle olan bağları kopup iş dünyasına atılmadan önce son bir kez daha birlikte toplanıp farklı bir kaç şey yapmak isterler. Kafalarında lise dönemi bitmiş sırada ise üniversite hayatı karşılarındadır. Üniversiteye başlamadan önce birlikte toplu bir şekilde tatlı küçük bir gezi planı yaparlar çocukluk çağlarının son demini de birlikte yaşamak isterler. Planları sonucunda deniz kenarında bir kaç günlük bir tatili seçip bu doğrultuda yola koyulurlar. Fakat deniz kıyısı beklerken gittikleri yol ummadıkları şekilde terk edilmiş bir lunaparka çıkar ve bu durumu garipsemeden gece vakti yola devam etmeyi bırakıp, eğlenceli olacağını düşünerek terk edilen bu lunaparkı keşfetmek isterler. Lakin bu düşündükleri eğlenceli keşifin sonunda geldikleri kadar rahat geri dönmeleri mümkün olmayacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Ocak 21:18 İzle

Keepers – The Vanishing

Filmimizin konusu; 4 tane genç daha yeni mezun olmuş oldukları için devletin onları denemek için verdiği görevi yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu görev bir ada da denizin ortasında bulunan deniz fenerine bakmaktır. Bu görevin rahat geçeceğini düşünen gençler ilk günden görünen cesetle zor olacaklarını anladılar ve çok az bir korku ile görevlerine başladılar. Ama donald bir zaman sonra cesedin yanına tekrar gider ve adamın yanında bir kutu bulur merakına yenik düşerek bu kutunun içinde ne olduğunu öğrenmek istiyordu. Ama orada yatan adam aslında ölmemişti Donaldı bayıltıp onunla ne yapacak ve acaba bu kadar önemli saklanan sandığın altından ne çıkacak. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :15 Ocak 21:35 İzle

Sosyopat – Evolution of Evil

Filmimizin konusu; Lori ile Christopher kötü bir hayat geçirmekte ve canları sıkıldığı için bu durumdan birazcık da olsa uzaklaşmak isterler. Bir sabah uyanıp hazırlıklarını yaptıktan sonra çantalarını sırtlarına takıp el değmemiş ormanlara doğru yola koyulurlar ve kendilerini dünyadan birazcık soyutlamak için bir maceraya atılırlar. İlk gece aşırı alkol tüketen çiftimiz ne yaptıklarını unutup tehlikenin farkında olmadan onun içine düşerler ve ne yapacaklarını bilmeden beklemeye başlarlar. Sabah uyandıklarında hiç bir şey aynı olmayacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :15 Ocak 21:24 İzle

The Second

Filmin özeti: Evde otururken bir kitap yazmaya karar veren yazı düşkünü bir yazar hamile olduğu için ve sancılarının biraz daha azalacağını düşünerek kitabı basan arkadaşı ile bir geziye giderler. Burada ağrılarının azalacağına inanan kadın bu zamanı boşa değerlendirmek istemez ve ikinci bir kitabı yazmak için kalem ve kağıdı eline alırlar. Orada her şey düzgün ilerlerken liseden arkadaş olduğu bir kız arkadaşı oraya gelirler ve tesadüfen karşılaşırlar. Ama bu kadın aslına yazarın hayal gücüne hitap eden eski bir dostudur onsuz bir kitap yazmak imkansızdır. Kitabı basan kişi bu iki kadını daha yakından tanımak ister ve onları karşısına alır ve ona aklından geçen her şeyi konuşarak onları tanımayı planlıyordur. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :10 Ocak 20:19 İzle

Cehennem – Die Hölle – Cold Hell

Filmin olay örgüsü: Viyana sokaklarında özgürlüğünü insanları öldürerek eline almış bir sıralı bir şekilde infaz yapan katil dolaşmaktadır. Bu suçlu özellikle para karşılığı insanları mutlu eden kadınları öldürüyor ve onlara işkenceler yapıyor. Bu sırada filmin baş kahramanı olan Özge sokaklarda taksi şoförlüğü yaparak evinin geçimini sağlıyordur. Ve çok güçlü bir kadındır. Özge bir gün işten evine döndüğünde komşusunun suçlu tarafından öldürüldüğünü görür ve onunla bakışırlar. Bu durum Özgenin ailesinin daha dikkatli ve koruyucu olması gerektiğinin başlangıcıdır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :10 Ocak 19:54 İzle

El Royale’de Zor Zamanlar – Bad Times at the El Royale full izle

Filmin özeti; Birbirlerini daha önce görmemiş bir düzine insanın hayatlarının nasıl birleşeceğini konu alan bu filmde yer olarak bir gölün yakınındaki bir otel seçiliyor. Bütün insanların hayatında yaptığı hatalardan dolayı hayatlarını mahvetmesinden herkes şikâyetçidir. Bu insanlar artık geçmişlerinden kurtulmak isterler ve onlarla yüz yüze gelirler. Otelde bir masa etrafında oturup geçmişlerindeki hatalarını ve kendilerinden bile sakladıkları gizem ve sırlarını söyleyip onlardan kurtulmak isteyeceklerdir. Ve her şey orada konuşulup bitecektir bu işin yarını olmayacak ve hayatlarına mutlu bir şekilde devam edeceklerdir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 0:46 İzle

Hotel Artemis tek part

Filmimizin konusu; 2018 yılında geçtiğimiz aylarda vizyon ülkemizde Türkçe altyazılı şekilde giren Hotel Artemis filmi Türkçe dublaj olarak şimdi sitemizde sizlerle buluşuyor. Yönetmen koltuğun da Drew Pearce oturan film gişe rekorlarını kırmaya yaklaşırken bir anda durularak ortalama bir seyirci kitlesine ulaştı ve beklenilenin biraz altında kaldı. Bilim Kurgu , dram ve korkunun bir arada bulunduğu bu filmin asıl konusu bir devlet hastanesinde hemşire olarak çalışan Jeanın suç örgütleri ile bir iş birliği yapıp para kazanması ile başlıyor ve bu işler böyle devam ederken ülkenin bir anda karışıklığa sürüklenmesi durumunda ortalık karışıyor ve bir çok ölü ve yaralı hasta hastaneye nakil ediliyor. Bu durumdan kar mı zarar mı edeceğini izliyoruz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 0:34 İzle