Korku Filmleri

Rec 4: Kıyamet Gecesi – [REC] 4: Apocalypse

Kanalı için haber peşinde koşan güzel televizyon muhabiri Angela Vidal, önemli bir kuruluşun yangın haberini alır. Yangını daha yakından çekebilmek için itfaiye muhabirleri ile binaya dalan genç kadın aslında yangının bir virüs taşıdığını bilmemektedir. Aniden oluşan bir gazı koklayan ve kendisini kaybeden Angela, bir kaç gün karantina altında tutulmak için tuhaf bir tankerin içine kapatılır. İhtiyacı olan her şeyi bu tankerin içinde bulabilecek olan Angela, tankerin bulunduğu konumu öğrenince hayatı için endişe etmeye başlayacaktır. 31 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek olan Rec 4: Kıyamet gecesi filminin baş rollerinde Javier Botet, Manuela Velasco ve Paco Manzanedo gibi başarılı oyuncuların yer almıştır. Film usta yönetmen Jaume Balagueró tarafından hazırlanmıştır. İyi seyirler.
0        Tarihi :17 Aralık 21:10 İzle

Işıltılı Gözler – Starry Eyes

Işıltılı Gözler (Starry Eyes) filminin konusu; Sarah, hayaller dünyasında yaşayan zeki ve güzel bir kızdır. İyi bir çevreye ve geçmişine bağlı bir aileye sahip olan Sarah, bir gün Hollywood sinema dünyasına atılmak istiyor ve bunun için çok çalışması gerektiğini biliyordu. rol aldığı küçük tiyatrolarda bir gün fark edilen ve istediği gibi Hollywood’da bir sinema da rol kazanan Sarah, deneme çekimleri yapmak ve sözleşmeleri imzalamak için Hollywood’a doğru yola çıkar. Ancak bu çekimler ve imzalayacağı tüm kağıtların kendi sonunu hazırladığını bilmeyen genç kız, içinden çıkılamaz bir belanın odak noktası olacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :15 Aralık 14:29 İzle

Tusk

2014 - ABD yapımı Korku, komedi tarzında bir film olan Tusk, başarılı yönetmen Kevin Smith tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde Justin Long, Genesis Rodriguez ve Michael Parks gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Filmde; Hayatını tek düze yaşayan genç bir adam, en yakın arkadaşının yaşadığı bir problemle esrarengiz bir işe girişir. Zira genç adamın en yakın arkadaşının kız arkadaşının kaybolduğunu ve en son Kanada’da görüldüğünü öğrenir. Genç arkadaşı için Kanada'ya giden ve ıssız bir ormanın derinliklerinde rastladığı izleri takip eden genç adam, hayatını büyük bir tehlikeye atacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :9 Aralık 14:10 İzle

Dehşet Kasabası – Aux Yeux Des Vivants

Dehşet Kasabası filminin konusu; Biraz eğlenmeye karar veren bir grup lise öğrencisi, okulu asarak yakınlarda bir kamp alanında sohbet etmeye karar verir. Ancak kamp alanına giderken yolda tuhaf bir olayla karşı karşıya kalan öğrenci grubu, yaşanan olaya karşı tepkisiz kalamazlar. Zira yüzü maskeli bir adam, genç bir kadını kanlar için de zorla yerde sürüklüyordu. Maskeli adamı takip etmeye karar veren ve hayatlarını büyük bir tehlikeye atan öğrenci grubu, korkunç işkenceler yapılan bir evde kendilerini bulurlar. Hem kadının hem de kendi hayatlarını kurtarmak için ellerinden geleni yapacak olan öğrenciler, iğrenç işkencelerin tanıkları olacaklardır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :5 Aralık 13:31 İzle

Asmodexia

Kısa süre önce film camiasında gerilim ve korku türünde kendini iyice belli eden İspanyol sinemasından başarılı bir örnek daha. Baş rollerinde Irene Montalà, Lluís Marco ve Sílvia Sabaté gibi tecrübeli isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Marc Carreté'ın yaptığı filmin senaryosu Mike Hostench'a aittir. Filmin konusu; Barcelona'nın gelişmiş kesimlerinde yaşayan yaşlı bir adam ve küçük torunu bazı doğa üstü olaylara tanık olur. Şeytan çıkarma ve cin çağırma gibi bazı ruhani işlere bulaşan yaşlı adam ve torunu hayatının en kötü 5 gününü yaşayacak ve başlarına sardıkları beladan kurtulmaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :3 Aralık 21:31 İzle

Lanetin Pençesinde – Grace: The Possession

Sosyal yaşamdan oldukça yoksun bir şekilde babaannesinin himayesi altında büyüyen Grace, oldukça sıkı kurallar doğrultusunda yetiştirilmişti.Dinine ve inanışlarına oldukça bağlı bir katolik olan yaşlı babaanne, Grace'inher ne kadar iyiliğini düşünse de genç kız bu konuda oldukça şikayetçidir. Neyse ki Grace, artık üniversite çağına gelir ve bu güne kadar yaşayamadığı her şeyi üniversite ortamında görmeye başlar. Henüz üniversiteye başlayalı bir kaç ay olmasına rağmen kendisinde bazı farklılıkların olduğunu gören Grace, aynı zamanda kendinin başkası tarafından kontrol edildiğini de fark etmiştir. 2014 Amerika yapımı olan Lanetin Pençesinde (Grace: The Possession) filmin baş rollerinde Alexis Knapp, Alan Dale, Alexia Fast gibi tecrübeli oyuncular yer almış ve filmin yönetmenliğini Jeff Chan üstlenmiştir. İyi seyirler.
0        Tarihi :1 Aralık 2:40 İzle

Şeytanın Kapısında – At The Devil’s Door

Pazarlama yeteneği oldukça kuvvetli olan Leigh, işinde oldukça başarılı bir emlakçıdır. Kendi dükkanında oldukça iyi satışlara imza atan Leigh, son aldığı eve bir kiracıyı gezdirmek için gittiğinde tuhaf bir olay yaşar. Zira genç adam evin için kırmızı montlu bir kız görür. Fakat bu kızı kendisinden başka kimse görmüyordur. Kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek ona yardım etmek isteyen Leigh, kendi kız kardeşini de eve çağırır. Kız kardeşi geldiğinde tuhaf ve doğa üstü olaylara tanık olacak olan Leigh ve kardeşi, bu olaydan canlarını zor kurtaracaktır. Baş rollerinde Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno ve Ashley Rickards gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Korku, gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Kasım 15:42 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .