Mobil Film izle

Jem ve Hologramlar – Jem and The Holograms

Çok küçük yaştan beri herkesin tanıdığı bir şarkıcı olmak isteyen Jem, günden güne ufak kardeşi Kimber'e de bu isteği aşılamış ve birlikte ses üzerine bir çok kursa gitmişlerdir. Güzel ve alımlı bir kız olmasına rağmen daha aykırı ve insanların dikkatini çeken bir dış görünüşe sahip olmak isteyen Jem, 18 yaşına geldiğinde youtube üzerinden bir video paylaşarak kendisini ve sesini insanlara duyurmak ister. Bir gecede izlenme rekorları kıran Jem'in videosu iki kız kardeşi çok yakında şöhretin zirvesine doğru taşımaya başlayacaktır. Sorunsuz başlayan işler genç kızın daha da yükselmesi ve kendi kişiliğini kaybetmeye başlaması ile karmaşık bir hal alacaktır. Kişiliğinin ve görünüşünün günden güne değişmesine dayanamayan genç bir kızın şöhret basamaklarını bir bir tırmanmasını konu alan Jem ve Hologramlar (Jem and the Holograms) filmi genç ve yetenekli oyuncu kadrosu ile 2015 yılının sonlarında izleyici ile buluştu. Yönetmenliğini Jon M Chu'nun üstlendiği filmin senaryosu Ryan Landels'e ait. İyi Seyirler.
0        Tarihi :13 Nisan 11:17 İzle

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me

Akla sığmayacak gösterilerin tek sanatkarı olan Atlas, oldukça yetenekli ve başarılı bir illüzyonistdir. Oldukça genç olmasına rağmen zekası bir saat gibi işleyen Atlas, kendisi gibi 4 yetenekli sihirbazla dünyanın en büyük gösterisini yapmaya karar verir. Oldukça eğlenceli geçen gecenin asıl bombası sihirbazlar tarafından oldukça uzak olmasına rağmen Paris'te bir banka soygunu yapmaları olmuştur. Gösteri amaçlı da olsa bir banka soygununa karışmaları Atlas, ve ekibi için hiç iyi olmamıştır. Zira Dylan isimli bir FBI ajanı artık onları gözetim altında tutmaya başlamıştır. 2013 yılının en başarılı gizem ve gerilim yapımlarından biri olan Sihirbazlar çetesi nostaji amaçlı sitemizde bir kez daha yerini almıştır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :20 Kasım 10:35 İzle

Ölümcül Fırtına – Deadly Voltage

Jamie ve Megan çifti, yıllar önce hayatlarını birleştirmiş 3 çocuk sahibi olmuşlardı. Sıkıcı ve monoton bir yaşama sahip olan çift, aile kavramını yavaş yavaş kaybetmeye başlamış, aralarındaki bağları tamamen koparmaya doğru ilerliyordur. Hem ailenin hemde yaşadıkları bölgenin üzerinde dolaşan kara bulutlar, huzursuz bir ortam yaratırken Jamie ve Megan, çifti çok yakında kopan bir fırtınanın ortasında kalacaktır. Bu fırtına ailenin yeniden bağlanmasını sağlarken aynı zamanda unuttukları duyguları yeniden yaşamalarına yardımcı olacaktır. İyi Seyirler.
1        Tarihi :23 Ekim 14:09 İzle

Şanslı Sayılar

Yaşamları içerisinde bir şeylerin peşinde olan Iván Pelayo ve Gonzalo adındaki ikili güvenleri üzerine bir ekip kurarak, hayatları içerisinde geçen zamanda karşılarına gelecek olan en iyi fırsatları kıymetlendirmek için kesin bir karar alırlar. Bu ne yaptıkları belli olmayan akıllı ailenin tek istedikleriyse kendilerine gerçek bir yöntem üzerine rulet masası üzerinden onlarca dolarla birlikte kalkmaktır. Geçen zamandan sonra ise kumarhane vurgununun çapını da fazlasıyla genişletmiş olurlar. Yalnız kendilerine farklı bir şekilde bela olan kumarhane müdürü bunu yaptıklarını çok kötü bir şekilde pişman ettirecektir.
0        Tarihi :18 Ağustos 17:42 İzle