Need For Speed: Hız Tutkusu

AÇIKLAMA 2014 yapımı olan Need For Speed filmin konusu - Otomobil yarışçısı olan Tobey Marshall, hızı ve tutkuyu seven çevresince sevilen iyi bir adamdır. Fakat Tobey Marshall' ın yarışçı olmasının sebebi seneler önce vefat eden Babası onlara yüklü miktarda borç bırakmıştır. Yarışmadığı zamanlarda dostları ile Marshall Motors ismini verdikleri, araba servisinde gece gündüz çalışarak bir an önce borç' tan kurtulmak istemektedir. Mecburiyetten yarışıyordur ama bir yandan yarışlara katılmak onu mutlu ediyordur bunun neden ise hız Tobey' de bir tutkuya dönüşmüştür. Kin duyduğu Dino Brewster, bir gün Tobey' e ret edemeyeceği bir teklifte bulunur. Dino varlıklı ve her istediğine ulaşabilen Mustang tutkunu bir adamdır. Tobey' den dünyada eşi benzeri olmayan özelliklere sahip bir Mustang yapmasını ister. Tobey her ne kadar Dino' tu sevmesede teklif ettiği rakam ile rahatlayacağı için düşünmeden kabul eder. Bütün bunlar olurken yeni bir yarışma tertip edilir. Ve Dino ile Tobey birbirlerine rakip olacaklardır. Düzenlenen yarışta beklenmedik bir kaza meydana gelir ve yarışçılardan birisi hayatını kaybeder. Dino ne yapıp edip suçlu olarak Tobey' i gösterir Tobey iki yıl hapis cezasına çarptırılır. Hapiste kaldığı dönemde Dino' dan intikam almaya yemin eden Tobey hapisten çıkacağı günü dört gözle beklemektedir. Need For Speed filmi video oyunlarından esinlenerek sinema sevenler ile buluşuyor. Her dakikasında adrenalin yaşanan bir filmi Scoot Waugh yönetirken, Aaron Paul müthiş oyunculuğu ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

 • Lütfen Bekleyin.. Reklamı Geç
  BİLGİLER

  Yönetmen :

  Oyuncular : , ,

  Kategori : 2014 Filmleri,Aksiyon Filmleri,Son Çıkan Filmler,Vizyon Filmleri

  Etiketler:

  İzlenme : 38228
  Eklenme Tarihi : 25 Ağu 2014
  Google+'da Paylaş
 • YORUMLAR
  1. Cafer

   Selam arkadaşlar ben Cafer, aksiyon filmlerini severek izlerim söz konusu Need For Speed filmi ise hız tutkunuyum ve bu filmi izledim çok beğendim arkadaşlarıma da izleteceğim.

  2. murat

   yehenim maslakta yarış arbalarıyla uhraşıyor tabi bunlargibi deyil temenlim bir gün bunlargibi arabalarla haşır neşir olması ve böyle dost largibi bir ekip yani candan ailelerle gurp olması temenlim onun adına enkısa zamanda filime gelince nasıl anlatsam dostluk mücadele sevgi herceyden önemlisi insanlık he enson kinduyduhu kişiyi arabadan çıkarması büyük erdemlik tek kelimeyle mükemmelllll