Ölüm Belgesi – Late Phases

AÇIKLAMA Görme yetisini kötü bir kaza sonucu kaybetmiş olan Ambrose McKinley, gittiği son savaştan yaralı olarak kurtulmuştur. Artık emeklilik yaşı geldiğine inanılan Ambrose, ordu tarafından zorunlu olarak evine gönderilmiştir. Eski yaşamına geri dönmek istemeyen ve kendine yeni bir muhitte ev tutan Ambrose, bu çevrenin korkunç bir gerçeği ile karşı karşıya kalacaktır. Dolunaydan sonra dışarı çıkması yasak olan bu bölgede eski asker Ambrose, çok yakın zamanda korkunç yaratıklarla mücadele etmeye başlayacaktır. Boş vakitlerin değerlendirilebileceği eski tarz bir kurt filmi olan Late Phases'e göz atmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
Tek-PartTek-Part-Alternatif

 • Lütfen Bekleyin.. Reklamı Geç
  BİLGİLER

  Yönetmen :

  Oyuncular : , , , ,

  Kategori : 2014 Filmleri,Korku Filmleri

  İzlenme : 15842
  Eklenme Tarihi : 21 Kas 2015
  Google+'da Paylaş
 • YORUMLAR
  1. Şefik ERGÜN

   Site yöneticisi sayın arkadaşım.Bakınız ben güzel bir film izlemek istiyorum ama maalesef filmin altındaki reklamlar yüzünden izlediğim filme odaklanamıyorum.Devamlı olarak dikkatimi dağıtıyorlar. Silmek istiyorum ama nasıl silineceğinide bilmediğim için maalesef filmi izlemekten sarfı nazar etmek zorunluluğunda kalacağım. Bilgilerinize sunar saygılarımı sunarım.

   • Filmci Filmkolik

    Önerilerinizi en kısa zamanda değerlendireceğiz Şefik bey.

  2. Şefik ERGÜN

   İnce eleyip,sık dokumazsanız.şu hata var bu eksiklik var demezseniz ve bir film olarak izlerseniz,adam gibi bir film. İzlenirmi derseniz evet derim