Ölüm Oyunu – Killers

AÇIKLAMA Japonya ve Endonezya ortak yapımı olan Ölüm Oyunu filmi başarılı iki yönetmen Kimo Stamboel ve Timo Tjahjantotarafından çekilmiştir. Başrollerinde Mei Kurokawa, Oka Antara ve Kazuki Kitamura gibi yıldız oyuncular yer alıyor. Filmin konusu; Endonezyalı bir kameraman ve Japonyalı bir seri katil. İkisininde tek ortak noktaları bir oyun. Sosyal medya üzerinden tanışan ve birbirleriyle rekabet eden iki psikopat aynı zamanda bazı katliamlarda birbirlerine yardımda bulunuyordur. Son oyunları ise dünyayı sarsacak bir bomba olacaktır.

 • Lütfen Bekleyin.. Reklamı Geç
  BİLGİLER
  Google+'da Paylaş
 • YORUMLAR
  1. Meryem21

   oha falan oldum resmen, izleyin, izleyin, izleyin ama anlayarak izleyin. (keşke ingilizce kısmını da altyazı geçseydiniz)

  2. Amedli Dînê

   aslında iki karakterin farkı yok biri diğerinin bir üst sürümü o kadar. biri kardeşi için öldürebilmiş öbürü kızı için öldürdü. Dostoyevski’nin suç ve ceza sındaki masum kız kardeş gibi oldu ölümlerden biri, istemediği halde mecbur kaldı zengin adamın oğlunu öldürmeye karakterimiz. sanırım biraz da intikam lazımdı, dişine bakarkenki duygular. üst katta olmaları tanrısallık katıyordu biraz, üstten bakma. ve aslında olay buydu : tanrısallık.
   zorunluluklar bazen zevki oluşturuyor. bodruma sürgün edilen halikarnas balıkçısının bodruma daha sonrdan aşık olması gibi misal.
   iletişim dili aslında ingilizce değildi, duygulardı.
   bazen öldürürsün bazen ölürsün. bazen ölümü kayda alırsın bazen de senin ölümünü kayda alırlar.