SON EKLENEN FİLMLER
The Ridiculous 6
Türkçe Dublaj

The Ridiculous 6

Batılı tarzı ile komedi, western türünde keyifli bir yapım olan The Ridiculous 6 filmi, 5 kardeşin yaşadığı trajikomik öyküyü anlatmaktadır. Adam Sandler, Taylor Lautner ve Rob Schneider gibi başarılı aktörlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliğini Frank Coraci yapıyor. Filmde; Amerika'lıların bir soyguncu gibi büyüttüğü Tommy, anne ve babasının boşanmasının ardından dağılan 6 çocuktan yalnızca biridir. Hayatı sürekli sokaklarda ve başkaların evinde soygun yaparak geçen Tommy, kısa bir süre sonra hiç tanımadığı kardeşleri ile tanışacak ve kaybettikleri babalarını aramaya başlayacaklardır. Bundan sonra daha farklı bir yaşamı olacak olan Tommy, hayatında tatmadığı duyguları tatmaya başlayacak ve kardeşleri ile yeni maceralar yaşayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 235429   tarih   Tarihi : 8 Ekim 12:37   İmdb : 5.0 İzle
The Do Over
Türkçe Dublaj

The Do Over

Kadınlarlar hiç bir zaman arası iyi olmamış olan Charlie McMillan, iki oğlunun annesinden başka hiç bir kadınla birlikte olmamıştı. Hayatı tek düze ve monoton bir şekilde ilerleyen Charlie, her gece eğlenmek için gittiği bardan başka hobisi yoktu. Bir çok komşusunun dalga geçtiği hatta evlatlarının kale almadığı bir adam olan Charlie, bu kötü süreçt kendisini anlayacak bir arkadaş arayışına girmişken eski dostu Max ile karşılaşır. Hayatın iyi davrandığı adamlardan biri olan Max, tüm karizması ve fit vücudu ile geçmiştekinden bile iyi görünüyordur. Bu durum Charlie'nin moralini daha çok bozarken Max'in yaptığı bir teklif genç bekarın tüm hayallerinin birden gerçekleşmesini sağlayacaktır. Zira büründükleri başka bir kimlik iki eski arkadaşın yeni bir hayata başlamasını sağlarken sorunlarıda beraberinde getirecek. Komedi filmlerinin vaz geçilmezi Adam Sandler The Do Over filminin baş rollerini paylaştığı Paula Patton ile oldukça keyifli bir yapıma imza atmış. İzlemenizi tavsiye edeceğimin komedi filmlerinin arasında yer alan yapımı sitemizden çeşitli seçenekleri bulabilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 98596   tarih   Tarihi : 1 Haziran 14:45   İmdb : 6.3 İzle

Otel Transilvanya 2 – Hotel Transylvania 2

2012 de çekilen ilk filminin ardından yepyeni bir jenarasyonla yeniden beyaz perdeye taşınan Otel Transilvanya (Hotel Transylvania 2) filmi yine oldukça beğeni toplayacak gibi duruyor. Yönetmenliği Genndy Tartakovsky tarafından üstlenilen keyifli animasyon filminin seslendirme kadrosunda Adam Sandler, Selena Gomez ve Kevin James, gibi ünlü isimler yer alıyor. filmin konusu ise şu şekilde; Eski dönemlerde insanlardan oldukça korkan Otel Transilvanya üyeleri yerlerini kusursuz bir şekilde saklıyordu. Büyük partide aralarına katılan küçük yeni üye insanlara karşı olan tüm tabularını yıkmıştır. Şimdi insanlarla iç içe yaşayan yaratıkları onlara kendi kültürlerini bile öğretmeye başlayacaklardı. Bu sıradan kızının yarı insan yarı vampir oğlu Dennis ile ilgilenmek zorunda olan Dracula küçük torununda kendi köklerine ait hiç bir belirti göremeyince ona vampir olmanın inceliklerini öğretmeye karar verir.
yorum0    yazar İzlenme : 65632   tarih   Tarihi : 14 Ocak 11:45   İmdb : İzle

Pixels

1982 yılında Nasa'da bilim adamları tarafından tasarlanarak uzaya gönderilen bir zaman kapsülü, bizden uzak diyarlarda yaşayan canlılar için bir dost mesajı ile doldurulmuştu. Klasikleşmiş oyunlarımızın ve kültürlerimizin kayda alındığı bu kapsül ne yazık ki dostluk teklif ettiğimiz uzaylılar tarafından yanlış anlaşıldı. Bir savaş bayrağı açılarak Dünya'ya saldırmaya başlayan uzaylılar, Dünya'mız da oynanılan atari oyunlarını karakterlerini kendi bedenlerine uydurarak saldırırlar. Bu olaya bir çözüm yolu bulmak umuduyla 1980'li yılların atari dehası ile irtibata geçen Başkan Will Cooper, zorlu bir mücadele ile savaşın içine dahil olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 43639   tarih   Tarihi : 24 Ekim 11:34   İmdb : İzle

Otel Transilvanya – Hotel Transylvania

2012 yılında beyaz perde de yerini alan Otel Transilvanya (Hotel Transylvania)filmi 85 000 000 $ gibi yüksek bir bütçe ile hazırlanmış keyifli bir animasyon yapımıdır. Yönetmenliği Genndy Tartakovsky tarafından üstlenilirken filmin seslendirmelerini Adam Sandler, Selena Gomez ve Kevin James gibi başarılı isimler tarafından yapılmıştır. Filmde; Gözü gibi koruduğu ve acnından çok sevdiği kızının 118. doğum gününü kutlamak için hazırlıklara başlayan Dracula, tüm canavar ailesine layık bir parti planlıyordur. Bolca yemeğin sunulacağı ve eğlenmek için keyifli bir zaman olacağı bu partinin tek bir kuralı vardır. Zira partinin yapıldığı mekana asla bir insan girmeyecektir. Fakat genç ve cesur bir erkek bu kuralı çiğner. Üstüne üstlük Dracula'nın kızına kalbini kaptırır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 59959   tarih   Tarihi : 24 Haziran 15:16   İmdb : İzle

Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler

Şans Ayağıma Geldi (The Cobbler) filminin konusu; Umutlarını ve isteklerini uzun zaman önce bir köşeye bırakmış olan Max Simkin, basit bir ayakkabı tamircisidir. Nesillerdir aynı dükkanda hayatlarını çürüten Simkin ailesinin son bireyi Max'dir. Her gününü bu küçük dükkan da insanlara yararlı olabilmek için harcayan Max, aynı zamanda özel hayatı da unutmuş bir adamdır. Fakat bir gün tüm dengeler alt üst olur. Zira Max, kendinde daha önce hiç fark etmediği bir yeteneği keşfetmiştir. Her ayakkabıda farklı bir kişiliğe sürüklenen genç adam, çok yakında başına büyük belalar alacaktır. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 62862   tarih   Tarihi : 20 Haziran 16:51   İmdb : İzle

Erkekler Kadınlar ve Çocuklar – Men Women Children

Modern çağın bize getirdiği bir güzellikte teknoloji unsurları. İnternet, sosyal medyalar, fotoğraflar ve sohbetler artık teknolojiye ayak uydurularak yapılırken çocukların ve yetişkinlerin nasıl değiştiğini ve sosyalleşme kavramlarının farklılaştığını görüyoruz. Başarılı yönetmen Jason Reitman da Men Women Children filminde bu değişimi konu alıyor. Bir çok insanın izlemesi gereken film, çocuklar üzerinde yaşanan olayları gözle önüne seriyor. Baş rollerinde Ansel Elgort, Adam Sandler ve Judy Greer gibi bir çok başarılı ismin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 88577   tarih   Tarihi : 27 Ocak 12:03   İmdb : İzle
Babasının Oğlu – That’s My Boy
Türkçe Dublaj

Babasının Oğlu – That’s My Boy

Donny oldukça küçük bir yaşta, baba olmuş ve karısından ayrıldıktan sonra küçük oğlu Todd'a tek başına bakmak zorunda kalmıştı. Ailesinden destek almayan yarı çatlat Donny, oğlunu en iyi şekilde büyütmek için yıllarca çalışmış hatta ek işlere başvurmuştu. Küçük oğlu Todd, 18 yaşına geldiğinde babasından ayrı bir eve geçmeye karar verir. Basının kırmadan bu isteğini sunan genç adam, isteğine onay aldıktan ve eve taşındıktan kısa bir süre sonra babasını unutur ve hiç aramamaya başlar. Bu konudan oldukça yakınan ve bir evde tek başına yaşamak zorunda kalan Donny, artık yaşlanmış ve çocuk sevgisine muhtaç kalmıştır. Bakıma ve sevgiye ihtiyaç duyan yaşlı Donny, bir gün küçük oğlunun güzel bir kızla evlilik kararı aldığını duyar. Davet almadığı düğüne apar topar giden Donny, Todd'un tüm düzenli hayatını bir anda alt üst etmeye başlar. Keyifli Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 46713   tarih   Tarihi : 19 Eylül 16:05   İmdb : İzle

Karışık Aile – Blended

Birbirlerini hala seven genç bir çift buluşmaya karar verirler fakat buluşmaları tam bir fiyasko ile sonuçlanınca bir daha görüşmemeye karar verirler. Çiftin çocukları olduğu için sadece onlar için bir araya gelirler ve onun haricinde asla görüşmezler. Babaları Jim bir tatil için kayıt yapar ve kaydı onaylanınca ailesine müjdeyi vermek için gider. Tatil ise Afrika'dadır. Afrika macerasının anlatıldığı bu aile filmi 2014 komedi filmleri arasında yer alıyor. Ayrıca tatil sırasında Jim ve eski karısı Lauren aynı odayı paylaşmak zorunda kalınca film hareketlenmeye başlıyor. Mecbur olarak yeniden birlikte olan iki genç ruhlu aşığın güzel maceralarını izleyebilirsiniz. Amerika yapımı komedi filmlerinin unutulmaz iki ismi Adam Sandler ve Drew Barrymore baş rolleri paylaşıyor.
yorum0    yazar İzlenme : 31753   tarih   Tarihi : 16 Ağustos 17:54   İmdb : İzle