SON EKLENEN FİLMLER
Kesik Yılan – Cut Snake
Türkçe Dublaj

Kesik Yılan – Cut Snake

Avustralya'nın Victoria eyaletinin küçük bir kentinde hayatını sürdürmekte olan Sparra, kısa bir süre önce yerleştiği bu kentte kendisine yeni bir yaşam kurmuş ve güzel Paula ile evlilik kararı almıştı. Oldukça iyi bir işe ve saygın bir çevreye sahip olan Sparra, zamanının çoğunu evinde huzurlu bir şekilde geçiriyordur. Yava yavaş başlayan düğün hazırlıkları ve koşuşturmalar içerisinde Sparra'nın kötü geçmişinden hiç beklenmeyen bir misafir çıkagelir. Tüm hayatını düzene soktuğu için oldukça sevinçli olan Sparra, eski hücre arkadaşı Pommie'nin gelmesi ile yeniden kendisini kötü işlerin içerisinde bulacaktır. Zira gelir gelmez Sparra'yı geçmişi hakkında sıkıştırmaya başlayan Pommie, aynı zamanda genç adamın güzel nişanlısına da hakim olmayı düşünecektir. Sparra'nın geçmişte yaşadıkları hakkında hiç bir fikri olmayan ve yaşamaya başladıkları ile neye uğradığını şaşıran genç kadın ise büyük bir oyunun parçası olmak zorunda kalacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 87418   tarih   Tarihi : 15 Haziran 12:15   İmdb : 5.7 İzle

İnan Bana – Believe Me

Yüzde yüz kazandıkları bursu kaybeden ve üniversitenin harçlarını ödemek zorunda kalan Sam, Gabriel, Pierce ve Tyler hayatlarında hiç bir arada görmedikleri kadar yüksek bir bütçe toplamak zorunda kalır. Zira burslarını kaybettiklerini ailelerinin öğrenmelerini istemeyen 4 arkadaş, aynı zamanda üniversite ortamında da ayrılmak istemiyordur. Ancak gidişatları kötüdür. Ellerinde kendilerine bile yetecek para yokken harçlarını karşılamak Sam, Gabriel, Pierce ve Tyler için çok zordur. Ancak akıllarına gelen kusursuz bir fikir 4 genci bu sorundan kurtaracak ve her şeyi düzeltmelerine yardımcı olacaktır. Kısa bir sürede istediklerinde de fazla para toplayan gençler bu planı devam ettirmek istediklerinde işler çığırından çıkarak korkunç boyutlara ulaşacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 31420   tarih   Tarihi : 11 Şubat 16:53   İmdb : İzle

Azimli – Unbroken

2014 yılında kamera başına geçen ve duygusal bir dram hikayesini konu alarak Azimli (Unbroken) filminin çekimlerine başlayan Angelina Jolie, ikinci kez yönetmen koltuğun yer almıştır. İzleyicinin büyüleneceği ve keyifle izleyeceği filmin baş rollerinde Garrett Hedlund, Jai Courtney ve Domhnall Gleeson gibi yetenekli oyuncular yer almıştır. Filmde; Aslen Amerikan vatandaşı olan Louis Zamperini, dünya üzerinde yaptığı bir çok işle dikkat çekmiştir. 1936 yılında Almanya'da düzenlenen uzun mesafe koşusuna katılan ve dereceye giremediği halde Nazi komutanı Adolf Hitler'in dikkatini çekmeyi başaran Louis Zamperini, daha sonra bir uçak kazasında ve katıldığı savaşlarda tarihin güzel kısımlarında yer almıştır. Aynı zamanda büyük zorluklar geçiren Louis Zamperini, hayat hikayesini bu filmde güzel bir drama örneği haline getirmiştir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 71114   tarih   Tarihi : 24 Nisan 14:03   İmdb : İzle