SON EKLENEN FİLMLER
Suçlu – Criminal
Türkçe Dublaj

Suçlu – Criminal

2016 ABD ve İngiltere yapımı olan Türkiye ye ise Suçlu adı ile vizyona girecek olan Criminal şimdiden merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunda yönetmenine senaristliğine kadar usta isimlerin işbirliği yaptığı film 15 Nisan 2016 tarihinde Türkiye’de vizyondaki yerini alacak . Filmin yönetmenliğini Ariel Vromen üstleniyor. Filmin senaryosu ise Douglas Cook ve David Weisber imzası taşıyor. Dram, aksiyon ve suç türündeki filmin belki de en dikkat çekici durumu usta oyuncu kadrosunda Bugün kadar bir çok filme imza atan Kevin Costner ve Gary Oldman gibi usta sanatçıların yanında yakın zamanda Deadpool ile adından oldukça söz ettiren Ryan Reynolds da bu kadronun içinde yer alıyor. Bunların yanında Tommy Lee Jones Alice Eve, Gal Gadot, Natalie Burn de filmde yer alan diğer oyunculardandır. Film 15 Nisan’da izleyicisiyle buluşacak.
yorum0    yazar İzlenme : 211187   tarih   Tarihi : 25 Ağustos 15:37   İmdb : 6.3 İzle

Gece Bitmeden – Before We Go

Şehrin hiç bilmediği kesiminde tren istasyonunda yaklaşık 1 saattir bekleyen Brooke Dalton, genç ve alımlı bir bayandır. Henüz gelmeyen trenle hayallerine doğru yola çıkacak olan Brooke, hiç beklemediği bir anda treni kaçırır. Kaçan trenle tüm hayalleri ve umutları suya düşen genç kadın şehrin bu kısmında kaybolunca tüm dengeleri alt üst olur. Zira suç kokan sokaklarda her dakika başka bir adamın göz tacizine uğrayan Brooke, son olarak bir grubun kendine doğru yaklaştığını hatırlıyordur. Gözlerini başka bir adamın kollarında açan ve neler olduğunu anlamaya çalışan Brooke'ı hiç beklemediği keyif verici ve heyecanlı günler beklemektedir. Yönetmen koltuğunda başarılı aktör Chris Evans'ın yer aldığı bu romantik dakikaların bulunduğu aşk filmini izlemeden geçmeyin. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 50681   tarih   Tarihi : 26 Ocak 9:50   İmdb : İzle

Dirty Weekend

Kişilikleri birbirine tamamen zıt olmasına rağmen bir tren garında tanışarak arkadaş olan Les ve Natalie rakip firmaların iki ayrı çalışanıdır. Ve aynı ihale için yollara düşmüşlerdir. Ancak ansızın yaşanan bir kaza ikilinin aynı şehirde 2 gününü geçirmesine sebep olur. Bu iki gün içinde oldukça keyifli maceralar yaşayacak olan Les ve Natalie, iki günün sonunda ayrı yollara gidecek ve kaderin bir daha birbirlerini birleştirmemesi için dua edecektir. 2014 ABD yapımı olan Dirty Weekend filmi dram ve komedinin harmanladığı güzel bir yapım. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37681   tarih   Tarihi : 1 Ekim 17:30   İmdb : İzle

Kadife Gibi Bir Sabah – Some Velvet Morning

Bazı Kadife Sabahlar (Some Velvet Morning) filminin konusu; Fred, oldukça varlıklı yakışıklı ve evli bir adamdır. Mutsuz bir evlilik süren ve karısı ile hiç mutlu olmayan Fred, kısa süre önce ayrıldığı sevgilisi Velvet'e geri dönmek ister. Bu kez eşinden boşanma kararı alarak ve Velvet'e iyi bir hayat sunmak için geri dönen Fred, genç kadının artık kendisine eskisi gibi tutkulu bir aşk duymadığını fark eder. Velvet'in sevgisini yeniden kazanmayı kendisine takıntı haline getirecek olan genç adam, zorlu ve psikolojik bir süreçten geçecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 96236   tarih   Tarihi : 31 Ocak 15:09   İmdb : İzle

Some Velvet Morning

2013 Amerikan yapımı olan Some Velvet Morning filminin konusu; Karısıyla problemli bir evlilik yürüten Fred, sonunda aradığı aşkı metresi Velvet'te bulmuştur. Fakat, eşinden ayrılamayınca metresinden de olan Fred, 4 yıl sonra eşinden boşanmış ve yeniden metresine dönmüştür. Aradan geçen 4 yılın ardından Fred, her şeyin eskisi gibi olmadığını anlayacak ve Velvet'tin artık kendisini istemediğinin farkına varacaktır. Ancak, Velvet'ti başkasına kaptırmak istemeyen Fred, onu bir takıntı haline getirecek ve onu elde edebilmek için her şeyi göze alacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 34177   tarih   Tarihi : 15 Eylül 13:18   İmdb : İzle