SON EKLENEN FİLMLER

Hangman

Keyifli bir tatilin ardından evlerine dönen Miller Ailesi, evlerine hırsız girdiği gerekçesi ile polise başvururlar. Zira eve döndüklerinde her şey dağılmış karıştırılmış ve kimi eşyalar kaybolmuştur. Araştırmalar yapılmasına rağmen hiç bir şey bulunamaz ve Miller Ailesi, tedirgin bir şekilde evlerinde yaşamaya devam eder. Ancak tedirginlikleri hiç bir zaman bitmeyecektir. Zira ailenin korkunç günleri yeni başlamıştır. Evlerinde gizlenen bir adam tüm yaşamlarını darmadağın edecektir. 2015 İngiltere yapımı olan Hangman filminin baş rollerinde Amy Smart, Jeremy Sisto, Ty Simpkins ve Kate Ashfield, gibi isimler yer alırken yönetmenliğini Adam Mason üstlenmiştir.
yorum0    yazar İzlenme : 45220   tarih   Tarihi : 16 Şubat 13:09   İmdb : İzle

Bir Aşk Meselesi – Matters of the Heart

Romantik komedi filmlerinin sıradanlaşmış konusunun işlediği Bir Aşk Meselesi (Matters of the Heart) filmi tutkunu olan sinema seveler için oldukça keyifli bir yapım. Filmin konusu: Yaklaşık 5 yıl önce hayatını güzel karısı ile birleştirmiş olan Tracey Hecht, günü şantiyelerde geçiren ve monoton bir yaşama sahip olan sıkıcı bir mimardır. Oldukça genç olmasına rağmen eğlenmeyi ve kadınlarla ilgilenmeyi şimdiden unutmuş olan Tracey, akşam yemeklerinde ailecek yapılan sohbetler dışında başka bir eğlencesi kalmadığını fark eder. Hayatına renk katmak için farklı çözüm yolları arayan ve çeşitli aktivitelere başvuran genç adam, çok yakında tanışacağı Kate isimli bir bayanda yeni duygular ve tutkular tatmaya başlayacaktı. Bu şansız tanışma Tracey'nin hayatında bir çok şeyi değiştirirken aynı zamanda bir seçim yapmasına neden olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 58016   tarih   Tarihi : 13 Ocak 13:14   İmdb : İzle

Aynalar – Mirrors

Emekli polis memuru Ben Carson, büyük bir aileye ve huzurlu bir yaşama sahiptir. Bazı ufak sıkıntıları olan Ben, bu sorunlardan dolayı çalışması gerektiğine karar verir. Eskiden polis olduğu için bir alışveriş merkezin de güvenlik görevlisi olarak kolaylıkla iş bulan yaşlı adam, burada geceleri nöbet tutmaya başlar. Bir kaç güvenlik görevlisi ile birlikte her gece bu AVM'yi beklemeye başlayan Ben, AVM'nin tam ortasında duran dev aynalardan her geçen gün daha da rahatsız olur. Bu aynalar hava kararmaya başlayınca daha ürkütücü olurken Ben'in tahmin ettiği gibi kısa bir süre sonra dev aynalar yaşlı adamın başına büyük belalar açacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 51378   tarih   Tarihi : 28 Mayıs 13:54   İmdb : İzle

Uçuş 7500

Japonya ve ABD ortak yapımı olan Uçuş 7500 filminin yönetmenliğini Takashi Shimizu üstlenmiştir. Baş rollerinde Amy Smart ve Jamie Chung gibi iki yıldız oyuncunun yer aldığı Filmde; yeni evlenmiş bir çift, 2 arkadaşı ile birlikte Tokyo' ya bir gezi planlar. Uçak biletleri alınır ve nihayet seyahat etme vakti gelir. Daha önce Tokyo'yu daha önce hiç görmemiş olan dört arkadaş oldukça heyecanlıdır. Uçakla 10 saatlik bir yolculuk yapacak olan gençler, başlarına gelen korkunç olayla neye uğradığını şaşıracak ve doğa üstü varlıklarla savaşmak zorunda kalacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44423   tarih   Tarihi : 20 Eylül 11:31   İmdb : İzle

İpucu Peşinde – No Clue

Bir kaç yıl önce bir bilgisayar oyunu yüzünden kaçırılan ve sonra hiç haber alınamayan genç adam, kız kardeşi Kyra tarafından aranmaya başlar. Profesyonel bir aranmaya ihtiaç duyan Kyra, erkek kardeşi için bir dedektif tutmaya karar verir. Leo adlı bir adama ulaşan ve onun dedektif olmadığını bilmeyen Kyra, dedektif olduğuna inanarak bu işte onu tutar. Kyra'dan çok hoşlanan ve başına geleceklerden habersiz olarak işi kabul eden Leo, işin gerçek yüzünü öğrenince bocalayacak ve bir kaosa sürüklenecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44059   tarih   Tarihi : 19 Eylül 14:24   İmdb : İzle

Bad Country – Kötülük Diyarı

Güncel hayatta olan bitenler ve yaşanan olaylar konu alınarak Kötülük Diyarı isimli film sinema sevenler için hazırlanmıştır. Filmde geçen hikaye'de Başarılı bir dedektif ve istihbarat için çalışan bir Muhbirin yaşantıları izleyenlere anlatılmaya çalışılmıştır. Chris Brinker tarafından yönetilen film adeta Aksiyon ve Suç filmi sevenler için zengin sahnelere sahiptir. 2014 ABD yapımı olan Kötülük Diyarı filmini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film hakkında görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.
yorum1    yazar İzlenme : 31779   tarih   Tarihi : 25 Temmuz 6:02   İmdb : İzle