SON EKLENEN FİLMLER
Günahkar
Türkçe Dublaj

Günahkar

Angelina Jolie filmleri seviyorsanız Günahkar filmini mutlaka seyretmeniz gerekmektedir. Cesur ve seksi sahneleri ile nefes kesen filmin konusu ise şöyle. Luis yakışıklı ve sempatik biriydi. Bu zamana kadar tanıştığı kızlarla gününü gün etmiş artık ciddi bir ilişkinin şart olduğunun farkına varmıştı. Son olarak tanıştığı kıza gerçekten aşık olmuş ve hayatını birleştirme kararı almıştı. Fakat tanıştığı kız Luis'i sadece dolandırmak ve dolandırıcılık işinde kullanmak istiyordu. Luis geçte olsa olanların farkına varmış. Ve Julia'dan intikam almak için fırsat kolluyordu. Erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin yoğunlukla olduğu bu filmi izlerken çocuklarınızı uzak tutmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler
yorum1    yazar İzlenme : 1053412   tarih   Tarihi : 28 Kasım 16:50   İmdb : İzle
Hayatın Kıyısında – By The Sea
Türkçe Dublaj

Hayatın Kıyısında – By The Sea

İzleyicinin merakla beklediği Hayatın Kıyısında (By the Sea) filmi 2015 yılının son aylarında vizyona girdi. Baş rollerini Angelina Jolie ve Brad Pitt canlandırdığı filmin yönetmenliğini yine güzel aktirist Angelina Jolie üstlendi. Jolie'nin 3. uzun metrajlı filmi olan By the Sea, oldukça marjinal bir yaşamın nasıl günden güne dejenere olduğunu ve iki insanın kişiliklerinde ki farklılıkların nasıl gün yüzüne çıktığı anlatıyor. Filmde; Amerika kökenli bir senariste can veren Brad Pitt, keyifli oyunculuğuyla senaryoya renk katarken, Angelina Jolie ise kocasına tamamen zıt bir dansçı karakterini oynuyor. İzlerken eğleneceğiniz ve kimi yerlerinde duygularınıza hakim olamayacağınız filmin hikayesi kısaca şöyle; Dönemin en iyi yazarlarından biri olan Roland, sonunda hayatının aşkını bulduğuna karar vermiş ve bir süredir takip ettiği dansçı kız yani Vanessa ile evlenmeye karar vermiştir. Aşk ve tutku ile başlayan ilişkileri kısa bir süre sonra yerleştikleri yeni evlerinde yıpranmaya başlamış ve iki birbirine zarar verir hale gelmiştir. Kalplerinde ki sevgiye güvenerek ilerlettikleri ilişkileri şimdi fikir ayrılıklarına dönüşen Roland ve Vanessa bakalım ilişkilerini kurtarmak için nasıl bir çözüm yolu bulacaklardır.
yorum0    yazar İzlenme : 126086   tarih   Tarihi : 31 Mayıs 11:16   İmdb : 5.3 İzle
Kung Fu Panda 3
Türkçe Dublaj

Kung Fu Panda 3

Kung Fu dövüşünün artık ustası olmuş olan Po, tüm neşeli tavırlarına rağmen yepyeni bir görevi üstlenmek üzeredir. Zira çocukluğundan beri görmediği babası bir gün çıkagelmiştir. Küçük oğlunu son bir kez görmeyi isteyen yaşlı baba, gitmeden Po'ya bir teklifte bulunur. Uzak diyarlarda gizli bir köyün varlığından haberdar olan ve oraya tek basına gitmek istemeyen yaşlı baba Po'ya yanında gelmesini istediğini söyler. bu yolculukta babasını tek başına bırakmak istemeyen Po, babasının teklifini kabul edecek ve bu uzun soluklu yolculuğa çıkacaktır. Ancak yolculuğun sonunda Po'yu hayati sorumluluklar bekleyecektir. 2016 yılının Mart ayında vizyona girecek olan Kung Fu Panda 3 filmi sitemiz aracılığı ile vizyon tarihinden önce orijinal dili ile yer aldı. Çok yakında Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı film izleme seçenekleriyle sinema severlere sunulacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 53163   tarih   Tarihi : 29 Şubat 0:38   İmdb : İzle

Kemik Koleksiyoncusu – The Bone Collector

Kariyerinde usta bir dedektif olan Lincoln Rhyme, yaşadığı talihsiz bir kaza sonucu bacaklarında kalıcı bir hasar oluşur. Artık bacaklarını kullanamayan Lincoln, önceki gece işlenen bir cinayetten haberdar olur. Fakat bacaklarını kullanamayan genç adam, bu görevi üstlenmek için bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Kendisine yardım etmek için başarılı bayan polis Amelia Donaghy'ı da bu göreve atayan polis teşkilatı olayın bir an önce çözülmesini istemektedir. İlk başlarda kolay gözüken bu cinayet aslında katilin ustaca oyunlarla hazırladığı bir tuzaktır. Cinayete ait video kasetlerini izleyen ve bayan Amelia ile birlikte suç malini inceleyen Lincoln'ün bu olayda iki seçeneği vardır. Ya kısa zamanda bu olayı çözecek ve suçluyu durduracaktır. Ya da kendilerinde daha iyi bir memura bu görevi devredecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 77477   tarih   Tarihi : 27 Aralık 13:46   İmdb : İzle

Hayatın Hakkını Ver – Life Or Something Like It

Angelina Jolie'nin film kariyerinde önemli bir yer tutan Hayatın Hakkını Ver filmini Stephen Herek yönetti. Angelina Jolie ve Edward Burns'un mükemmel uyumu ile izleyiciyi büyüleyen film aynı zamanda IMDB'den aldığı yüksek puanla film camiasının gözdesi olmayı başarmıştır. Filmde; Hayatındaki bütün kusurları bir şekilde kapatmış adeta kusursuz bir kadın haline gelmiş olan azimli bir haber muhabiri, karşılaştığı bir sokak büyücüsüyle başı belaya girer. Bir anda tüm kariyeri ve özel hayatı alt üst olan muhabir, artık atacağı her adımı temkinli bir şekilde atmak zorunda kalacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 35003   tarih   Tarihi : 20 Ekim 13:37   İmdb : İzle

Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart

Pakistan'da Wall Street Journal kanalının muhabiri olan Daniel Pearl, Taliban örgütü tarafından kaçırılıp, esir alınır. Amerika'nın serbest bırakma çağrılarına aldırış etmeyen taliban militanları Daniel Pearl'ı infaz ederler. Kendisi gibi gazeteci olan eşi Mariane Pearl, kocasının ölüm haberini aldığında, hem onu öldürenleri bulmak hemde bu ölümdeki sır perdelerini aralamak için Pakistan'ın yolunu tutar.
yorum0    yazar İzlenme : 36334   tarih   Tarihi : 30 Ağustos 17:28   İmdb : İzle

Tomb Raider – Yaşamın Kaynağı

2001 yılında çıkan Angelina Jolie’in Lara Croft’u canlandırdığı filmin devam niteliğinde olan Yaşamın Kaynağı filmi 29 Ağustos 2003 yılında vizyona girmiştir. Tomb Raider 2’de de yine Lara Croft’u Angelina Jolie canlandırıyor. Aksiyon ve macera dolu bu film AD, Japonya, Almanya ve İngiltere’de geçmektedir. Çünkü Lara Croft değerli bir malzeme için neredeyse tüm dünyayı dolaşıp peşinden gidiyor. Güzel ve çekici kahranamanımız Lara Croft yani Angelina Jolie çok değerli ve gizemli bir malın bulunması görevine atanıyor. Dünyanın en ücra köşelerine giden Lara bu malı bulmak zorundadır. Önceki filminde olduğu gibi motosiklet ve at yerine bu filmde jetler kullanılmıştır. İlk filmde Lara Croft değerli 2 parça taşı bulmuştur ve bu taşları birleştirince mükemmel bir güç onun olmuştur. Lara Croft İngiliz soylu bir ailenin kızı olmasına rağmen o rahat bir hayatı seçmemiştir. Çünkü L. Croft aksiyonu ve macerayı sevmektedir. 2.Filmde ise Lara Croft Çin mafyalarına karşı savaşmaktadır. Çünkü bu değerli malın peşinde aynı zamanda Çinlilerde vardır. Yaşamın kaynağı filmi ilk filme göre daha az hasılat kazanmıştır. 1 ödül ve 2 adaylık alan bu filmin yönetmen koltuğunda Jan de Bont yapmaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 32375   tarih   Tarihi : 6 Temmuz 20:00   İmdb : İzle

Lara Croft Tomb Raider

Angelina Jolie’nin baş rolünü canlandırdığı aksiyon ve fantastik tadında ki Lara Croft serinin ilki olan bu film 3 ödül ve 12 adaylık almıştır. Aynı zamanda bilgisayar ve ps3 oyunu da bulunan filmin yapımcısı harcadığı bütçe’nin iki katını hasılat olarak geri almıştır. ABD, İgiltere ve Japonya’da geçen film 100 dakikadır. Lara Croft yani Angelina Jolie aristokrat bir ailenin iyi eğitim görmüş ve çok güçlü olan bir İngiliz kızıdır. Fakat rahat, kolay ve zengin bir hayat yerine Lara macera ve aksiyonu seçmiştir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ki tehlikeli görevlere giderek eskiden kaybolmuş olan hazineleri ve uygarlıkları bulmaya çalışıyor. Lara Croft dövüş yeteneğinde ve silah kullanımında profosyonel olarak eğitim almıştır. Ayrıca Lara Croft hemen hemen her dili ana dili gibi konuşabilme yeteneğine sahiptir. L.Croft güzel ve çekici olmasıyla beraber aynı zamanda çok güçlü ve zeki bir kadındırda. Lara Croft’un yeni görevi ise çok eski zamanlarda uzayda kaybolmuş iki parçadır. Bu iki parça bir araya gelirse sahibine dünya üzerinde ki en büyük gücü verecektir. Lara bu parçalara ulaşmak için tehlikeli bir göreve atılır. Fakat Lara Croft’un bu görev sırasında bir çok düşmanı olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 33579   tarih   Tarihi : 4 Temmuz 14:10   İmdb : İzle

Ajan Salt İzle

İdealist bir ajan olan Evelyn Salt, ülkesi, şerefi ve görevi üzerine kendince bir yemin almış. Ayrıca bir devlet görevlisi olarak bilinmektedir. Ayrıca bir muhbir Evelyn Salt’ı çok kötü bir şekilde zor durumda bırakacaktır. Bunun nedeni ise muhbir, Evelyn Salt’ın bir Rus ajanı olduğunu belirlemektedir. Muhbir tarafından yapılan bu suçlama resmen bağlılığı test edilecektir. Evelyn Salt, zamanında sahip olduğu bütün gizemli görevleri üzerine kendisini ortada temize göstermek için ortalıklardan kaybolmaktadır. Evelyn Salt’ın bir suçu olmadığını kanıtlamak için göstermekte olduğu bütün çabaları hakkındaki şüpheleri çoğaltacak ve geriye yanıtlaması gereken tek bir soru bırakacaktır. Evelyn Salt kimdir? Geçen zaman içerisinde Evelyn Salt’ın bile yeni bulacağı gerçekler yüzüne çıkacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular ise şunlardır; Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Andre Braugher, August Diehl, Yara Shahidi, Zoe Lister Jones gibi oyuncular yer almaktadır.
yorum0    yazar İzlenme : 22391   tarih   Tarihi : 9 Nisan 18:30   İmdb : İzle