SON EKLENEN FİLMLER
Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak – Mike and Dave Need Wedding Dates
Türkçe Dublaj

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak – Mike and Dave Need Wedding Dates

Zac Efron ve Adam DeVine'nin baş rollerini paylaştığı Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak (Mike and Dave Need Wedding Dates) filmi yaşları oldukça ilerlemiş ancak hala büyüyememiş iki kardeşin yaşadığı komik maceraları konu alıyor. Filmin yönetmenliğini Jake Szymanski üstlenirken senaryosunu Andrew J. Cohen ve Brendan O'Brien ortak bir çalışma üzere kaleme almıştır. Komedi filmi sevenler izleyiciler için başarılı bir örnek olan Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak filminin konusu şöyle; 20'li yaşlara gelmiş ancak hala çocukluk heyecanlarından bir şey kaybetmemiş olan Mike ve Dave, uzun bir süre önce ailelerinin yanından ayrılmış ve başka bir evde yaşamaya başlamışlardı. İki kardeş oldukça keyifli bir şekilde hayatlarını sürdürürken aile toplantılarında sürekli bir maraza çıkardıkları yüzlerine vurulur. Çok yakında kız kardeşlerinin düğününe gidecek olan iki kardeş, babalarının emri ile yeni ve ahlaklı kız arkadaşlar bulmak zorundalardır. Bunun için bir televizyon programına katılırlar. Çok yakında tanışacakları kızlar düşündüklerinden farklı çıkınca işler tamamen karışacak ve bir yarış haline dönecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 96378   tarih   Tarihi : 28 Ekim 12:29   İmdb : 6.1 İzle
Bay Doğru – Mr. Right
Türkçe Dublaj

Bay Doğru – Mr. Right

Baş rollerini Anna Kendrick ve Sam Rockwell'in paylaştığı tatlı bir romantik komediye ne dersiniz? Eğlenceli bol aksiyonlu ve içinde barındırdığı aşkı ile izleyici ekrana kilitleyen Mr. Right filmi yönetmen Paco Cabezas tarafından hazırlanmıştır. Max Landis'in kaleminden beyaz perdeye aktarılan filmin hikayesi şu şekilde; Sevgilisine hazırladığı sürprizle birlikte aldatıldığını öğrenen Martha McKay, henüz 25 yaşında genç bir kadındır. İyi bir kariyeri ve sevimli bir çevresi olan Martha, yaşadığı trajedinin ardından sıradan yaşantısına geri dönerken bir daha başka bir erkekle birlikte olmayacağına dair kendisine söz verir. Ancak Martha'nın bu sözü kısa sürecektir. Zira hayatına ansızın girecek olan Francis namı diğer Mr. Right iki kimliğiyle de genç kadının hayatında yer etmeyi başaracaktır. Ta ki Martha Francis hakkında gerçekleri öğrenene dek. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 158739   tarih   Tarihi : 11 Ağustos 11:21   İmdb : 6.3 İzle
Get A Job
Türkçe Altyazı

Get A Job

Anna Kendrick'in baş rolünde yer aldığı Get A Job filmi 2016 yılının komedi filmleri arasındadır. Dylan Kidd'in önderliğinde hazırlanan film Stacey Sher ve Michael Shamberg'in yapımcılığı ile beyaz perdede ki yerini almıştır. Filmde; Öğrencilik dönemlerinde tanışmalarının ardında güzel bir ilişkiye başlayan Will ve Jillian, aşk vu tutku ile bağlı oldukları ilişkilerinde bir sorun çıkmaması için ellerinden geleni yapıyordur. 4 sene boyunca aynı bölümde azimle çalışan ve üniversite bittikten hemen sonra aynı evde yaşamaya başlayan genç çift, ailelerinin de yardımı ile bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Evlilik yolunda emin düşüncelerle attıkları adımlar atan çift, ilk öce kariyerlerine başlamak isterler. Ancak tuhaf ve bir o kadar ilginç işler, sürekli ikilinin kapısını çalar. Henüz hayata başlamadan pes etmek üzere olan Will ve Jillian, arkadaşları ve aile dostları sayesinde kendilerini kısa bir süre sonra eğlenceli bir macera içerisinde bulacaklardı. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 76260   tarih   Tarihi : 28 Nisan 11:14   İmdb : 5.2 İzle

Sesler – The Voices

2014 ABD, Almanya ortak yapımı olan Sesler (The Voices) filmi başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çekici senaryosu ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Filmde; Jerry Hickfang, küçük bir şehir de yaşayan sıradan bir insandır. Evinin yakınlarında ki küvet fabrikasında çalışan ve hayatını monoton bir şekilde sürdüren Jerry, aslında iç dünyasında bambaşka biri oluyordur. Zira sevimli ve çekici tavırlarına rağmen Jerry'nin kadınlarla kurduğu ilişkiler hep bir süreden sonra bitiyor, yada bir aksaklık çıkıyordur. Bu aksaklıklardan ve sevdiği kadınların kendisini terk etmesinden oldukça sıkılan Jerry, her ilişkinin sonunda farklı bir yola baş vurarak bir şekilde kadınlar yanında kalmasını sağlıyordur. Ancak bu yol ya ölümdür ya da korkunç bir son. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 39701   tarih   Tarihi : 16 Şubat 0:38   İmdb : İzle

Son 5 Yıl – The Last 5 Years

Başarı merdivenlerini bir bir tırmanmaya başlamış olan Jamie Wallerstein, gelecekte oldukça iyi bir yazar olacağı düşünülen güzel ve alımlı bir kadındır. Hayatı sürekli bir koşuşturmanın içinde iken oldukça eğlenen ve durmak bilmeyen bir hızlı hayatı seven Jamie, daha güzel bir hayata sahip olmak için elinden geleni yapıyordur. Diğer yandan işinde kötü dönemler geçiren Cathy Hyatt, oyunculukta oldukça iyi olmasına rağmen kimse ona bir rol teklifi sunmamış ve yavaş yavaş bir düşüşe geçmiştir. İkili kısa zaman sonra muhteşem bir aşk yaşamaya başlayacak, ancak bu aşkında arsına yine kariyerleri girecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 24674   tarih   Tarihi : 10 Eylül 11:38   İmdb : İzle

Mükemmel Uyum 2 – Pitch Perfect 2

Mükemmel Saha filminin devamı niteliğinde hazırlanan Mükemmel Uyum 2 (Pitch Perfect 2), oldukça keyifli bir yapım halini almıştır. Yönetmenliğini Elizabeth Banks'ın üstlendiği film izleyiciyi komedi dolu bir hikayeye sürüklerken aynı zamanda yeni nesil bir öyküsünü de içinde barındırıyor. Oyuncu kadrosunda Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Brittany Snow ve Hailee Steinfeld, gibi tanıdık isimler yer alıyor. Filmde; Şampiyonluğu elde ettikten sonra dünya çapında bir yarışmaya katılmaya karar veren Barden Bellas grubu, zorlu bir mücadelenin içine doğru sürüklenmeye başlar. Artık daha zor ilerlemeye başlayan yarışma tüm yarışmacıların hayatını değiştirmeye başlayacaktır. Boş vakitlerinizi değerlendirmek amacı ile web sitemizdeki filmleri keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 39949   tarih   Tarihi : 27 Ağustos 0:47   İmdb : İzle

Cake

Uzun zaman önce hayata küsen ve evinde yaşamaya başlayan Claire, genç ve güzel bir kadındır. Sıkça yaşadığı sorunlardan ve hastalığından dolayı içine kapanan Claire, dışarıda sadece psikoloğu ve yakın arkadaşı Silvana ile görüşmektedir. Kimi zaman üye olduğu bir grubun terapi toplantılarına giden ve onun haricinde evinden çıkmayan Claire, gün geçtikçe kendisini yaşama bağlayan ekte bir şey kalmadığını fark eder. Terapi grubundan bir arkadaşının kendisini öldürmesiyle bu düşüncesine daha çok bağlanan Claire, artık yaşamına son vermeyi düşündüğü anda değişik olaylar yaşamaya başlayacaktır. Psikolojik bir dram öyküsünü konu alan Cake filmini başarılı yönetmen Daniel Barnz hazırlamış ve baş rollerinde Jennifer Aniston, Sam Worthington, Anna Kendrick gibi oyuncular yer almıştır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 32729   tarih   Tarihi : 25 Ağustos 10:54   İmdb : İzle

Sihirli Orman – Into the Woods

Çocukluk dönemlerimizde dinlediğimiz ve televizyonlarda izlediğimiz çizgi film klasiklerinin bir arda toplanmış hali sizce nasıl bir kargaşa yaratır. Baskınlıklar kavgalar ve onları eğitmeye çalışan öğretmenler. Komedinin müzikal bir şenlikle bezendiği muhteşem bir kurgusu olan Sihirli orman filmi başarılı yönetmen Rob Marshall tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde en iyi film serisinden tanıdığımız Johnny Depp yer alırken, usta aktöre Emily Blunt, Meryl Streep ve Anna Kendrick, gibi isimler eşlik ediyor. İzlemenizi tavsiye ettiğimiz yapımlar arasında yerini alan Sihirli Orman (Into the Woods)'ı kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 36227   tarih   Tarihi : 20 Ağustos 13:08   İmdb : İzle

Life After Beth

Uzun zamandır birlikte olan Zach ve Beth çifti, birbirlerine aşırı bağlı ve korumacılardı. Güzel giden ilişkilerinde yakın zamana evlilik tarihi alan ve güzel bir törenle evlenmeyi planlayan genç çift, kaderin kendilerine oynadığı bir oyun tüm planlarını değiştirmek zorunda kalır. Zira Beth, küçük bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Beth'in ani ölümü ile birlikte hayatı alt üst olan Zach, bazı doğa üstü olaylarla Beth'i yeniden canlandıracağına inanmaya başlar. Bazı değişik olaylarla gerçekten dünya ya geri dönen Beth, Zach ile yaşayamadığı her şeyi yeniden yaşamaya başlayacak ve tüm yaşantısına yeniden şekil verecektir. İngiltere yapımı olan Life After Beth filmi Dram-Komedi türündedir. Baş rollerinde Anna Kendrick, Matthew Gray Gubler ve Dane DeHaan gibi oyuncuların yer aldığı filmi Jeff Baena yönetti. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44505   tarih   Tarihi : 15 Ekim 11:50   İmdb : İzle

Akşamdan Kalanlar – Drinking Buddies

Chicago'da kendi publarını işleten Luke ve Kate, oldukça iyi iki arkadaştır. Aralarında sürekli yakın bir ilişki olan Luke ve Kate'in yakınlaşamamalarının tek sebebi ikisininde ayrı insanlarla ilişkileri olmasıdır. Luke 6 yıl güzel bir kızla çıkmış ve artık evlilik aşamasına gelmişlerdir. Kate ise gece yarısı tanıştığı ve kurtulmaya çalıştığı bir müzik prodüktörü ile çıkıyordur. İşlerden yorulan ve artık tatil yapmanın zamanı geldiğine inanan Luke ve Kate, sevgilileri ile beraber bir orman evinde hafta sonlarını dinlenerek geçirmeye karar verirler. Güzel zaman geçirmek için planlanan bu tatil bir anda tuhaf bir ilişki trafiği hali almaya başlayacaktır. Keyifli seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 35693   tarih   Tarihi : 7 Ekim 15:16   İmdb : İzle