SON EKLENEN FİLMLER
Günahkar
Türkçe Dublaj

Günahkar

Angelina Jolie filmleri seviyorsanız Günahkar filmini mutlaka seyretmeniz gerekmektedir. Cesur ve seksi sahneleri ile nefes kesen filmin konusu ise şöyle. Luis yakışıklı ve sempatik biriydi. Bu zamana kadar tanıştığı kızlarla gününü gün etmiş artık ciddi bir ilişkinin şart olduğunun farkına varmıştı. Son olarak tanıştığı kıza gerçekten aşık olmuş ve hayatını birleştirme kararı almıştı. Fakat tanıştığı kız Luis'i sadece dolandırmak ve dolandırıcılık işinde kullanmak istiyordu. Luis geçte olsa olanların farkına varmış. Ve Julia'dan intikam almak için fırsat kolluyordu. Erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin yoğunlukla olduğu bu filmi izlerken çocuklarınızı uzak tutmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler
yorum1    yazar İzlenme : 1059235   tarih   Tarihi : 28 Kasım 16:50   İmdb : İzle

The 33

2010 yılında Şili'de yaşanan maden kazasını konu alan The 33 filmi toprak altında mahsur kalan işçilerin dramatik hikayelerine ışık tutuyor. Baş rollerini Antonio Banderas, Rodrigo Santoro ve Juliette Binoche, gibi ünlü oyuncuların paylaştığı filmin yönetmenliğini Patricia Riggen üstlenmiştir. Filmde; Bir kaç saat sonra hayatları hiç bilmedikleri bir patlama ile kararacak olan 33 madenci San Jose madenine doğru ilerlemektedir. Her gün monoton bir şekilde yaptıkları bu iş bugün onların için bir ölüm çukuru olacaktır. 69 gün boyunca mahsur kalacakları bu maden 33 madenci için ya mezar olacak ya da hayatlarına katmalarına gereken bir deneyim. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 49779   tarih   Tarihi : 22 Şubat 9:11   İmdb : İzle

Automata

2014 İspanya yapımı olan Automata filmi başarılı bir bilim kurgu ürünüdür. Baş rollerinde Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen gibi yıldız oyuncuların yer aldığı filmi Gabe Ibáñez yönetti. Filmde, Çeşitli robot üretimi yapan bir fabrikada çalışan Jacq Vacuan, başarılı bir teknik elemanıdır. Her gün yeterli sayıda robotu kontrol eden Jacq, bir gün robotların eksildiğini fark eder. Robotların çalınmış olunduğundan şüphe eder. Olayları üstlerine bildiren ve bu işin peşine düşen Jacq, günden güne farklı bilgilere ulaşmaya başlar. Hayatını riske atarak tüm olayı araştıran genç adam, bir sonuca ulaştığında şimdiye kadar insanoğlunun akıl edemeyeceği yapıda sonuçları doğurmaya başlayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 47696   tarih   Tarihi : 18 Mayıs 16:41   İmdb : İzle

Annemin Yeni Sevgilisi – My Mom’s New Boyfriend

Annemin Yeni Sevgilisi Filminin konusu; 2 Sene önce tayini çıkmasıyla yurt dışında bir ülkeye taşınmak zorunda kalan Henry, iki senenin sonunda evine yani Shreveport, Louisiana'ya geri döner. Her şeyin eskisi gibi yerli yerinde olduğunu, fakat annesinin çok değiştiğini gören Henry, giderken annesini kilolu çirkin ve mutsuz bir kadın olarak bırakmış fakat geri döndüğünde oldukça seksi alımlı ve tüm erkekleri elde edebilecek bir kadın olarak bulmuştur. Annesinin bu değişikliği karşısında onu nasıl koruyacağını kara kara düşünen Henry, aynı zamanda genç sevgilisi Emily'ye de sahip çıkmak zorundadır. Henry'nin bu korumacı tavırlarıyla eğlenen Emily, erkek arkadaşının annesi Marty ile tanıştığı içinde çok mutludur. Marty, oğlunun gelişi ile hayatında bazı şeyleri düzene sokmak zorunda kalır. Zira soyguncu bir erkek arkadaşa sahip olan Marty,oğlundan bazı şeyleri gizleyecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41877   tarih   Tarihi : 24 Ekim 15:49   İmdb : İzle

Uzun Boylu Esmer Adam

Sürdürmekte olduğu hayattan ve birlikte yaşamaya devam ettiği eşi Helena’dan bunalmakta olan Alfie, onlarca sene içerisinde beraber olduğu yakın arkadaşını ne işle uğraştığı belli olmayan Charmine için bırakıp gider. Bütün hayatını mantık üzerine düzenlemekte olan Helena ise bu zamanın ardından her şeyi es geçerek, dolandırıcı olmakta olan falcının dile getirdiklerini yerine getirmeye başlar. Evliliklerinde mutsuz bir hayat sürdüren çiftin kızı Sally ve onun eşi olan Roy’un ise evlilik hayatlarından hiçbir fark kalmamıştır. İki çiftler arasında mutsuz bir evlilik geçirmekte olan Sally sanat galerisi işiyle uğraşmakta olan patronu Greg’e geçen zaman içerisinde aşık kalırken, gazeteci olan eşi Roy ise hayatı içerisindeki aşkını geçen zaman içinde Dia ismindeki bir bayanda bulacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 30910   tarih   Tarihi : 18 Ağustos 17:07   İmdb : İzle

Hayalimdeki Aşk Filmi Seyret

Calvin okulunu bitirmiş ve hayalini ettiği roman yazarlığı konusunda önemli adımlar atmıştı. İlk başlarda herşey çok iyi gitse de Calvin, önemli sıkıntılar la baş başaydı. Ve bu sıkıntılardan kurtulabilmek için kendisine Ruby adında bir karakter yapar. Calvin roman yazmaya başladığında veya birşeyler kurmak istediğinde Ruby'e danışır ondan akıl alırdı. Bir gün odaya girdiğinde Calvin'nin hayali Ruby gerçek insan gibi karşısında duruyordu. Fakat bu nasıl olurdu ? Kelimelerin canlı bir insana dönüşmesi Calvin'i hayretler içinde bıraksa da Calvin hayatının aşkını ve dert ortağını bulmuştu bir kere. Calvin'in hayatının aşkı ve gizli kahramanı Ruby'nın aşkını izlerken büyük keyif alacaksınız. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 17880   tarih   Tarihi : 16 Kasım 15:25   İmdb : İzle