SON EKLENEN FİLMLER
Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life
Türkçe Dublaj

Bir Asinin Efsane Hikayesi – Life

1936 yılında kurulmuş ve insanlara bir çok faydalı bilgiyi öğretmiş olan LİFE dergisi 55 yılında oldukça popüler ve herkes tarafından keyifle takip edilen bir dergi haline gelmiştir. İlk başlarda haftalık çıkarılan sayıları yoğun ilgi almaya başlayınca ayda bir insanlara sunulmuştur. Haberleri hazırlayan başarılı foto muhabiri Dennis Stock, dergide yayınlamak adına bir yazı bulamazken, o dönem yeni yeni tanınmaya başlanan James Dean ile tanışır. Oldukça farklı kişiliklere sahip olmalarına rağmen birbirlerine iş adına dayanmak zorunda kalacak olan James ve Dennis, dönemin en iyi makalesini alarak kariyerlerinde hızlı bir yükseliş yakalayacaklardır. Bunun yanı sıra sıkı bir dost olacak olan ikili, dostluk kavramını ne kadar farklı bedenlerde olsalar da tek bir vücut gibi yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 55610   tarih   Tarihi : 21 Nisan 14:18   İmdb : 6.1 İzle

Robot Overlords

2014 İngiltere yapımı olan Robot Overlords bilim kurgu türünde keyifli bir film. Baş rollerinde Ben Kingsley, Callan McAuliffe ve Gillian Anderson gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu şu şekilde; Uzak bir evrenden dünyamıza yerleşen bir asker robotlar, bir çok insanın canına kıymış geride kalanları ise kendilerine mahkum etmiştir. Robotların hüküm sürdüğü bu Dünya'da hiç bir özgürlüğü olmayan insanlar yaşamak için yeniden savaşmaya başlayacaktır. Ancak bu savaş kendilerine takılan bir cihazdan dolayı oldukça zorlu bir hal alacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 43231   tarih   Tarihi : 18 Mart 1:15   İmdb : İzle
Tehlikeli Yürüyüş – The Walk
Türkçe Dublaj

Tehlikeli Yürüyüş – The Walk

2008 yılında Teldeki Adam isimli yapım ile tanıdığımız Philippe Petit, New York'un en yüksek kulelerinin üzerine ip gererek yürüyüş yapmıştır. İnce bir ip üzerinde ölüme meydan okuyan genç adam, tüm ayrıntıları bir bir düşünmüş ancak yaşanan olumsuzluklar tüm insanlara korkulu zamanlar yaşatmıştır. 4 saatin sonunda ismini tarihe yazdıracağı yürüyüşü tamamlamak üzere olan ip cambazı yaşadıkları ile bir çok insana öncü olacaktır. 09 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren ve kısa bir süre içinde sitemizde yerini alan Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi sizlerle.
yorum0    yazar İzlenme : 65609   tarih   Tarihi : 28 Ocak 9:12   İmdb : İzle

Aşk Sürüşü – Learning to Drive

Kocasına bağımlı bir şekilde yaşayan Wendy, hayatında hiç bir işte tek başına karar vermemiş ve yalnız başarılı olamamıştır. 19 yaşından beri kocası ile birlikte yaşadığı için araba kullanmayı bile öğrenmeyen genç kadın, kocasının ani boşanma kararı ile şok olmuştur. Yaşamı bundan sonra kendisi düzenleyeceği ve çalışması gerektiği için tedirgin olan Wendy, bu karara ilk başlarda her ne kadar çözüm bulmaya çalışsa da sonunda pes etmiş ve yalnız kalmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar verdiğinde ilk önce araba sürmeyi öğrenmeye karar veren Wendy, kocasından aldığı tazminat ile özel hoca tutmaya karar verir. Diğer yandan Darwan hint asıllı zoraki bir evlilik yapmak üzere yakışıklı bir adamdır. Hayatı istediği gibi gitmezken Wendy'nin özel hocalığını kabul eden Darwan, genç kadınla birlikte istemediklerine hayır demeyi öğrenerek kendine yeni bir yaşam kurmaya karar verecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 44537   tarih   Tarihi : 3 Aralık 16:14   İmdb : İzle

Selfless – Self/less

Oldukça varlıklı bir iş adamı olan Damian, zeki ve olgun bir adamdır. Her kadını kolaylıkla elde edebilecek bir fiziğe sahip olan genç adam, ne yazık ki kötü bir hastalığın pençesinde son demlerini yaşıyordur. Hastalığın son evresinde olduğunu öğrendiğinden beri bir çok tedaviye baş vuran ve sonunda çok farklı bir yöntemi denemeyi kabul eden Damian, kendi hayatını artık farklı bir bedende yaşamaya devam edecektir. Farklı bir bedene sahip olmasına rağmen ruhu hala kendisine ait olan Damian, bu bedenin geçmişte karanlık işlere karıştığı ve kirli bir geçmişi olduğunu öğrenince pekte masum bir hayatı olmayacaktır. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 46116   tarih   Tarihi : 1 Aralık 1:29   İmdb : İzle

Hugo – Hugo Cabret

2011 Yılının başarılı animasyon, aile filmlerinden olan Hugo, keyifli bir hikayeyi sizlere sunuyor. Brain Selznick’in çocuk romanından uyarlanan filmin baş rollerinde Asa Butterfield, Chloë Grace Moretz ve Ben Kingsley, gibi isimler yer alırken Martin Scorsese filmin yönetmenliğini üstlendi. Filmde; Anne ve babasını eve yapılan bir suikastte kaybeden ve daha sonra Paris tren istasyonunda yaşamaya başlayan küçük bir çocuk üzerine vazife olmayan bir işi üstlenir. Zira istasyonun tam ortasında bulunan saat çalışmıyordur. Bu saati tamir etmeyi kendine borç bilen küçük çocuk aynı zamanda saatin dev odasında babasının kendisine bıraktığı bir mirasın izine rastlar. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 63898   tarih   Tarihi : 7 Nisan 14:12   İmdb : İzle

Göç Tanrılar ve Krallar – Exodus Gods and Kings

Hz.Musa'nın hayatı konu alınarak hazırlanan Göç Tanrılar ve Krallar (Exodus Gods and Kings) filminin senaryosu Tevrat'ın bazı bölümlerinden alınarak hazırlanmıştır. Baş rollerinde Christian Bale, Ben Kingsley ve Sigourney Weaver gibi başarılı isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Ridley Scott üstlenmiştir. Filmin konusu; Geçmiş asırlarda hayata gözlerini açtığından itibaren zorlu bir yaşam sürmeye başlayan Hz. Musa Firavun Ramses'in acımasızlıklarından kurtulmak için arkasında 600 bin kişi ile büyük bir savaşa hazırlanır. Bu savaşta süreç biraz yavaş ve acımasız geçecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 96845   tarih   Tarihi : 5 Mart 13:56   İmdb : İzle

Savaş Hikayesi – War Story

2014 Amerika yapımı Savaş Hikayesi (War Story) filmi başarılı yönetmen Mark Jackson'un eseridir. Baş rollerinde Ben Kingsley, Catherine Keener ve Donatella Finocchiaro gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosu Kristin Gore ve Mark Jackson ortaklığından yazılmıştır. Çarpıcı savaş sahneleri ve yaşanan insanlık dramını konu alan film izleyiciden tam not almayı bekliyor. Filmin konusu; Libya'da çıkan iç savaş sonrası halk yaşanmaz hale gelen ülkesinden göç etmeye yada üzerilerine düşen bombalardan kurtulmak için kaçmaya başlamışlardı. Yaşanan insanlık dramı bir gazete fotoğrafçısının konusu olur. Yaşanan vahşeti fotoğraflamak için çalışmalara başlayan genç fotoğrafçı talihsiz bir gözaltı sonrası sınır dışı edilir. Soluğu Sicilya'da alan genç fotoğrafçı, Libya'da fotoğrafını çektiği bir kızın tıpa tıp benzeri ile tanışacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 91505   tarih   Tarihi : 28 Ocak 11:56   İmdb : İzle

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır Filmi İzle

2006 yılında çekilen ilk filmi ile izleyicinin gönlünde taht kuran Müzede Bir Gece film serisi 2 ocak 2015 tarihinde yepyeni bir hikaye ile geri dönüyor. Baş rollerinde serinin ilk filminden beri tanıdığımız Ben Stiller yer alırken ona Robin Williams, Owen Wilson ve Ben Kingsley gibi yeni oyuncular eşlik ediyor. Yönetmenliğini Shawn Levy'in üstelendiği filmin senaryosu Thomas Lennon ve Robert Ben Garant gibi değerli senaristler tarafından hazırlanmıştır. Filmde; Larry uzun zamandır geceleri New York'da müzenin bekçiliğini yaparken tayinin çıkması nedeniyle Londra'ya gider. Yeni bir şehir, yeni bir görev ve yeni insanlarla tanışacak olan Larry bu kez henüz varlığını yitirmemiş olan bir sihrin korumalığını yapacaktır. Tabi müzede yeni olaylara tanık olacak olan genç adam, yeni bir kahramanlık hikayesine imza atacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 78046   tarih   Tarihi : 9 Ocak 12:14   İmdb : İzle

Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda – The Boxtrolls

Karolin ve Gizli Dünya ve Paranorman'ın oscar adayı yapımcılarından muhteşem bir animasyon filmi daha Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda.. Elle Fanning, Ben Kingsley ve Simon Pegg gibi başarılı isimlerin seslendirdiği film Graham Annable ve Anthony Stacchi ortaklığında hazırlandı. Filmde; Efsaneye göre Cheesebridge sokaklarının altında yaşayan bir grup Boxtroller, geceleri kasaba halkının en sevdiği eşyaları çalıyor ve kullanmak üzere kendi yaşadıkları yer altı dünyasına taşıyorlardı. Aslında korkak ve çekingen varlıklar olan Boxtroller, halkın düzenini iyice bozmaya başlayınca bir imha edici onları ne pahasına olursa olsun yok etmeye karar verir. Hayatları tehlikede olan Boxtroller'ın bir kahramanı olmalıdır.. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 68297   tarih   Tarihi : 10 Aralık 12:33   İmdb : İzle