SON EKLENEN FİLMLER
Dad’s Army
Türkçe Dublaj

Dad’s Army

Savaşa mizahi bir bakış açısı sunan ve izleciyi 1968 yapımı ile kahkahaya boğan Dad's Army filmi 2016 yılında yepyeni bir jenerasyonla geri dönüyor. Filmde bir kazanılan savaşın ardından küçük bir köyde yaşananları ve insanarın psikolojisini düzeltmeye çalıaşan genç bir kadını konu alan filmin baş roldeki psikolog karakterini Catherine Zeta-Jones canlandırıyor. Güzel aktiriste Michael Gambon, Bill Nighy ve Toby Jones gibi yetenekli oyuncular eşlik ederken yapımın yönetmenliğini Oliver Parker üstleniyor. Filmden kısaca bahsetmen gerekirse şöyle; Savaştan sonra genç nüfusun azaldığı bir köyde, psikolojik travmalar yaşanmış ve insanlar sıradan yaşantılarına dönmekte oldukça zorlanmıştır. Hayat kazanılan zaferin ardından yavaş yavaş normale dönemeye başladığında köye ansızın gelen bir psikoloji uzmanı köyde tüm insanları tedavi etmeye başlamıştır. Özellikle erkeklerin sıklıkla konuşma yapmak istediği genç psikolog, bir anda tüm köy halkının oadk noktası olmaya başlayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 89294   tarih   Tarihi : 10 Haziran 13:05   İmdb : 5.3 İzle
Karlar Kralı Norm – Norm Of The North
Türkçe Dublaj

Karlar Kralı Norm – Norm Of The North

Türünün sahip olduğu hiç bir yırtıcı özelliği taşımayan Norm, kutupların en güzel hayvanları beyaz ayılardan biridir. Şen ve komik tavırları ile bölgenin en dikkat çekici hayvanı olan Norm, aynı zamanda cinslerinin dışında insanlarla iletişim kurma özlliğine sahiptir. Bu durum buzla kaplı diyarlarında hiç bir işe yaramasa da bir gün şehre inmeye aklına koymuş olan Norm'u bir çok beladan kurtaracaktır. Genç ayının heyecanla eklediği gün çok yakın zamanda gelecektir ancak farklı olaylar incirinin sonrasında. Zira Mr. Greene isimli bir iş adamı şehirde yaptığı konaklama tatil köylerinin üzerine kutuplarda da büyük bir yapıt yapmaya karar vermiştir. İnsanların her zaman uğrak yeri olabileceği ve alışveriş merkezlerinin bulunacağı proje ne yazık ki Norm ve tüm arkadaşlarının evlerini yok edecektir. Bir gün küçük hayvanat bahçelerinde yer alma riskine rağmen bu işi halletmeye karar vermiş olan Norm, saygın iş adamı ile küçük bir anlaşma imzalayarak şehe gidecektir. Genç adamın planlarını bozmak için elinden geleni yapacak olan Norm aynı zamanda şehirde kendisine yeni bir yaşam tarzı edinecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 105670   tarih   Tarihi : 6 Haziran 10:52   İmdb : 3.7 İzle

Onur – Pride

23 Mayıs 2014 tarihinde gösterime giren Pride filminin baş rollerinde tecrübeli aktör Bill Nighy yer alıyor. Filmin konusu; 1984 yılının en kavurucu yaz aylarında gündemi işgal eden Maden işçileri, tarihin en uzun grevini sürdürmeye devam ediyordur. Haklarını hukuk yoluyla alamayan ve greve baş vuran bu işçilere İngiltere'de yaşayan eş cinsel topluluğu da destek vermeye başlar. Bu değişik destek gündemi daha da sarsarken İngiltere hükumeti bir kaos ortamına sürüklenmeye başlayacaktır. Yönetmen Matthew Warchus tarafından farklı bir dille eleştirilen politikayı bir de bu bakış açısından izlemek ister misiniz? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 45008   tarih   Tarihi : 27 Ekim 12:32   İmdb : İzle

Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 – The Second Best Exotic Marigold Hotel

24 Nisan 2015 tarihinde Türkiye'de vizyona girmiş olan keyifli komedi filmi Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2 (The Second Best Exotic Marigold Hotel), sinema severlerin büyük ilgisini görmüştü. Baş rollerini Richard Gere, Dev Patel ve Maggie Smith gibi isimlerin paylaştığı filmi yönetmen John Madden yönetmiştir. filmin konusu; Yaşamı boyunca ilk defa düzgün bir karar alarak Marigold Oteli'ni açan Sonny, işlerinin yolunda gitmesiyle yeni bir şube açmaya karar vermiştir. Bu otel sadece yaşlıların konakladığı bir huzur evi gibidir. Ancak bu otel işleri genç adamın fazla zamanını almaya başlamıştır. Kendi düğünü için hazırlık yapan aynı zamanda otel işleri için koşuşturan genç adam, otelinin son odasını da Guy ve Lavinia isimli bir çifte kiralar. Fakat bu çift otele adıma attıktan sonra otel sakinler arasında başlayan fısıldaşmalar yeni sorunların habercisi olacaktır. Sizde vaktinizi eğlenceli bir komedi filmi izleyerek geçirmek istiyorsanız. Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2 tavsiye ettiğimiz filmlerin arasında. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 60078   tarih   Tarihi : 25 Haziran 14:29   İmdb : İzle

Güç Gösterisi – Salting The Battlefield

Usta yönetmen David Hare'nin BBC kanalı için çektiği dram, gizem temalı Güç Gösterisi (Salting the Battlefield) filmi daha önce çektiği 2. filmin son serisi olarak nitelendirilmektedir. Daha çok politik konulara değinen ve yer yer keyifli bir dramaya değinilen filmin konusu şöyle; Johnny Worricker, uzun zaman önce bulaştığı bir olaydan sonra kin duygusu içine işlemiş bir başkandan kaçma yolları aramaktadır. Eski sevgilisi ile ülkeyi bir uçtan diğer ucuna kadar dolaşacak olan ikili bu olaya artık bir çözüm bulmaları gerektiğini düşüneceklerdir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 72444   tarih   Tarihi : 25 Nisan 14:48   İmdb : İzle

Turks & Caicos

İngiltere yapımı olan Turks & Caicos filminin konusu; Bir çok iş adamının bulunduğu Turks & Caicos adasında bir konferans vermek için bulunan Johnny Worricker, adayı oldukça sevmiş ve konferansın ardından bir kaç gün daha burada kalmaya karar vermişti. Fakat bu karar Johnny'i için hiçte iyi olmaz. Zira Johnny, adada bir CIA ajanı ile tanışır ve ajan Johnny'den kendileri için casusuluk yapmasını ister. Amerika'lı bir iş adamının şirketine sızarak bazı belgeleri toplamaya çalışacak olan Johnny, yaptığı işin açığa çıkmasıyla başını büyük bir belaya sokacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 55564   tarih   Tarihi : 31 Ekim 14:56   İmdb : İzle

Karanlıklar Ülkesi 1 – Evrim Türkçe Dublaj

2004 Yılı ABD Yapımı olan karanlıklar ülkesi Filminin ilk serisinde Selene Vampirler Kralı olan Marcus u Hayati bir pazarlık için aramaktadır. Bir Melez Olarak Doğan Micheal Selene ye Bu olay Esnasın da Marcus u Bulabilmesi için yardım etmek ister. Ancak damarlarında taşıdığı kurt adam kanı onu şüphe içerisinde bırakır. İstemeden selene zarar vermekten çok çekinir. Ve ayrıca selene onun yardımını ve arkadaşlığını kabul etmek istemez. Aralarında Büyük Bir Aşk Vardır. Marcus Selene yi yok etmek ister. Aralarında Büyük bir savaş ortaya çıkar fakat daha sonra ortaya çıkan gerçek çok daha vahimdir. Selene Kendi ailesi çok kötü şekilde ihanette bulunmuştur. Ancak Selene İntikam almak için her şeyi yapacaktır. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 16187   tarih   Tarihi : 1 Ağustos 3:42   İmdb : İzle