SON EKLENEN FİLMLER
Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up: All In
Türkçe Dublaj

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up: All In

2006 da çıkan ilk filmi ile tüm izleyicilerin gözdesi olan Sokak dansı film serisi 12 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren son filmi ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Dram, Aşk ve Dansın bir arada olduğu film izleyicilere farklı duygular yaşattırırken keyif almalarını de sağlıyor. Adam G. Sevani, Briana Evigan ve Alyson Stoner gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Sokak Dansı 5 Rüya Takımı filminde; Uzun zamandır Sean ve ekibinin beklediği Los Angeles'taki yarışmanın nihayet vakti gelmiştir. The Mob olarak tüm hünerlerini sergileyecek olan ekip maalesef yarışmada dereceye giremez. Her şeye rağmen kalıp şansını bir kez daha denemek isteyen Sean ekibin geri kalanını ikna etme çabalarına girer. Karşılarındaki eski arkadaşı ve güçlü rakibe rağmen her şeyleriyle savaşa tekrar katılan The Mob bakalım yarışı kazanıp istedikleri hedefe ulaşabilecekler mi ? İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 180702   tarih   Tarihi : 21 Ekim 11:11   İmdb : 6.1 İzle

Keskin Adalet – A Certain Justice

Ordudaki görevini tamamladıktan sonra sıradan yaşamına geri dönen John, şiddetli bir travma geçirir. Aklının bir kısmını kullanamadığı ve sürekli hafıza kaybı yaşadığı için zorunlu emekliliğe sürüklenen John, aslında o kadar hasta olmadığını düşünmektedir. Bir gece eğlenmek için dışarı çıkan genç adam, kafasını dağıttığı sırada bir hayat kadının saldırıya uğradığını fark eder. 7 kişiden oluşan grubun içinden genç kadını kurtaran ve gruba meydan okuyan John, karşısındaki grubun tehlikeli adamlardan oluştuğunu bilmemektedir. Olayın ardından grubun hedefi haline gelecek olan eski asker John, zorlu bir hayat mücadelesi verecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 96071   tarih   Tarihi : 3 Şubat 15:21   İmdb : İzle

Sırlar Evi – Stash House

Hayatında eşi ve işinden başka hiç bir şey olmayan David, monoton ve sıradan hayatına biraz eğlence katmak için karısını neşelendirmeye karar verir. Karısı mutlu olduğu zaman kendisininde mutlu olacağından emin olan David, oldukça kullanışlı, büyük ve lüks bir ev satın alır. Evlilik yıl dönümlerinde evi karısına hediye den David, evi almadan önce bazı konuları öğrenmeyi unutmuştur. Bu evde daha önce bir uyuşturucu tacirinin oturduğunu ve evde hala uyuşturucu saklı olduğunu bilmeyen genç adam, karısını evi gezdirmeye getirdiğinde, uyuşturucu tacirleriyle soluksuz bir kovalamaca ya girecektir. Keyifli Seyirler Dileriz.
yorum0    yazar İzlenme : 45152   tarih   Tarihi : 17 Ekim 13:51   İmdb : İzle

Anneler Günü

İşlerinin ters gitmesiyle evlerini kaybeden bir aile, bir gece yarısı evlerine evin yeni sahiplerinin gelmesiyle büyük bir şok yaşarlar. Evin yeni sahipleri gece yarısı yeni evlerine gelip doğum günü partisi vermek isterler. Ev halkı daha olayın şokunu üzerinden atamamışken eve gelen davetsiz bir misafir evi kan gölüne çevirecektir. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 41970   tarih   Tarihi : 26 Ağustos 16:20   İmdb : İzle