SON EKLENEN FİLMLER
Kötü Komşular 2 – Neighbors 2: Sorority Rising
Türkçe Altyazı

Kötü Komşular 2 – Neighbors 2: Sorority Rising

Geçtiğimiz ay vizyona giren Kötü Komşula 2 (Neighbors 2: Sorority Rising) filmi ilk yapımından sonra yine bomba gibi geliyor. Baş rollerini Seth Rogen, Rose Byrne ve yakışıklı oyuncu Zac Efron'un paylaştığı filmin senaryosu Seth Rogen, Nicholas Stoller, Evan Goldberg gibi bir çok başarılı senarist tarafından yazılmıştır. Yapımın yönetmenliğini Nicholas Stoller üstlenirken filmde şöyle bir konu hakim; Teddy ile Pete isimli uslanmaz iki erkek komşularından artık oldukça sıkılmış ve onların yaptığı taşkınlıklara daha fazla dayanamayacaklarına karar vermiş olan Mac ve Kelly çifti, başka bir muhitte yeni bir ev satın alırlar. Artık daha sakin bir aile hayatı yaşayacaklarındna emin olan ve bunun için ev sahibinin kendilerine sunduğu 30 günlük geri değişim kararını bile ret eden genç çift, pekte umdukları gibi bir evle karşılaşmayacaklardır. Zira yan komşuları bir süredir üniverisiteye giden küçük kızlardır. Henüz yaşlaırı 20-25 arası olan bu kızlar sanılanın aksine mutevazi bir hayat yaşamıyorlardır. Oldukça çılgın, eğlence dolu geceler geçiren alkol ve uyuşturucu madde tüketen bu kötü kızlar genç çifte neredeyse eski yaşamlarını aratacaktır. Onlardan kurtulmak için Teddy ile Pete'e adeta muhtaç kalan çift, çok yakında büyük bir eğlence programında yeniden mağdur kalacaklardır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 96431   tarih   Tarihi : 17 Haziran 11:54   İmdb : 6.1 İzle
5. Dalga – The Fifth Wave
Türkçe Dublaj

5. Dalga – The Fifth Wave

5. Dalga - The Fifth Wave filminin konusu; Bir süre önce gökyüzünde beliren dev bir cisim tüm insanlığın neredeyse sonu olmuştur. Yalnızca 5. evrede yıktığı dünya şimdilerde kimsenin yaşamadığı sokaklarda cesetlerin ve düşmanların bulunduğu bir yer olmuştur. Diğer yandan, hayatını kurtarabilmek adına ailesi ile birlikte ayrıldığı evinden kurtulan Cassie Sullivan, yaşama sıkı sıkıya tutunmuş bir kaç insandan biridir. Elektriklerin kesilmesine, sel vurgunun dünyada büyük zararlar vermesine ve depremlerin derin çatlaklar oluşturmasına rağmen bir şekilde bu felaketlerden kurtulmuş olan Cassie, kendisi ile beraber evden ayrılan kardeşini bulmaya karar vermiştir. Küçük kardeşinin ölmüş olacağına inanmayan Cassie, bu yolda yeni bir dost edinecek ve zorlu engeller atlatacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 128357   tarih   Tarihi : 21 Mayıs 15:06   İmdb : 5.2 İzle
Karanlık Yerler – Dark Places
Türkçe Dublaj

Karanlık Yerler – Dark Places

Karanlık Yerler filminin konusu; Çok küçük yaşta ailesinin acımasızca can verişine şahit olan Libby Day, olayın üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala psikolojisini tam olarak toparlayamamıştır. Yaşamında her şeyi tek başına yapmak zorunda olan ve aile kavramını çok uzun süre önce unutan Libby, günün birinde kendine gelen tuhaf bir teklif ile yeniden bir şok yaşar. Bu teklif Libby'nin ailesini bir kez daha görmesini sağlayacak. Ancak genç kadının yaşadığı korkunç olay yeniden yaşanacaktır. Dram ve psikolojik bir gerilimin hakim olduğu Karanlık Yerler (Dark Places) filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 91802   tarih   Tarihi : 9 Mayıs 12:41   İmdb : 6.2 İzle

Eğer Yaşarsam – If I Stay

Aradığınız aşk hikayesi tam da bu filmde. Eğer Yaşarsam filminin konusu; Mia Hall başarılı, güzel ve çekici bir kızdır. Hayatının aşkı olan Adam ile düzgün bir birliktelik yaşamayan Mia genç adama aşık olduğuna kesinlikle emindir. Fakat Juillard’da alacağı müzik eğitimi tüm isteklerini bağlıyordur. Mia'nın bir çıkmaz da olduğunun farkında olan Adam, Mia ile her ne kadar gerçek bir birliktelik istese beklemek zorun da olduğunun farkındadır. İki gencinde kurduğu hayaller, ve istekler kaderin onlara oynadığı bir oyunla alt üst olacaktı. Zira Mia, ailesi ile birlikte çıktığı ufak gezinti de büyük bir kaza geçirerek ölümle yaşam arasındaki ince çizgi de sıkışık kalacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 43125   tarih   Tarihi : 14 Temmuz 10:40   İmdb : İzle

Sils Maria ve Perde – Clouds of Sils Maria

19 Aralık 2014 tarihinde bazı ülkelerde beyaz perdeye sunulan Sils Maria ve Perde filmi Türkiye'de henüz vizyona girmemiştir. Belki de izleyeceğiniz en başarılı filmlerin arasında yer alacak olan bu yapım hayata dair gerçek olayların içinden koparılıp alınmış gibi. Filmin konusu ise şöyle; Maria Enders yetenekli ve güzel bir oyuncudur. İlk rolünü Helena isimli bir tiyatro oyuncusunun elinden alarak oynamış olan Maria, o günden sonra baş roller için tercih edilen bir oyuncu olur. Aradan geçen 25 yılın ardından kariyerinde zirve yapan Maria, artık yaşlanır ve oyunculuk temposuna yetişememeye başlar. Bu durum Maria'nın 25 yıldır oynadığı karakteri de elinden kaçırmasına neden olacaktır. Tarihin bir tekerrürden ibaret olduğunu düşünen Maria, Helena'nın hissettiklerini yeni yeni idrak etmeye başlar. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 54664   tarih   Tarihi : 15 Mayıs 13:45   İmdb : İzle

Hugo – Hugo Cabret

2011 Yılının başarılı animasyon, aile filmlerinden olan Hugo, keyifli bir hikayeyi sizlere sunuyor. Brain Selznick’in çocuk romanından uyarlanan filmin baş rollerinde Asa Butterfield, Chloë Grace Moretz ve Ben Kingsley, gibi isimler yer alırken Martin Scorsese filmin yönetmenliğini üstlendi. Filmde; Anne ve babasını eve yapılan bir suikastte kaybeden ve daha sonra Paris tren istasyonunda yaşamaya başlayan küçük bir çocuk üzerine vazife olmayan bir işi üstlenir. Zira istasyonun tam ortasında bulunan saat çalışmıyordur. Bu saati tamir etmeyi kendine borç bilen küçük çocuk aynı zamanda saatin dev odasında babasının kendisine bıraktığı bir mirasın izine rastlar. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 63899   tarih   Tarihi : 7 Nisan 14:12   İmdb : İzle

Laggies

Keira Knightley, Chloë Grace Moretz ve Sam Rockwell, gibi yıldız oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Laggies filmi karışık duygular içinde, 28 yaşında olmasına rağmen hala olgunlaşmamış bir kadının duygularını konu alıyor. Keyifli bir dram komedi hikayesi olan filmi usta yönetmen Lynn Shelton hazırlamıştır. $31,800 gibi cüzi bir miktar hasılat ile hazırlanan filmin çekimleri genellikler Seattle, Washington ve USA'de geçmiştir. Filmin konusu; Genç, güzel ve çekici bir kadın olan Megan 28 geçtiğimiz günlerde yirmi sekiz yaşına basmıştı. Nişanlışı ile aynı evde yaşayan Megan, nişanlısının kendisine yalan söylediğinden şüphelenmekte ve günlerini yoğun bir düşünce altında geçirmektedir. Bir gün 18 yaşında bir lise öğrencisi ile tanışan ve hayatının büyük bir çoğunluğunu küçük kızla geçirmeye başlayan Megan, aslında yoksun olduğu duyguları yeniden tadacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 90185   tarih   Tarihi : 26 Ocak 12:59   İmdb : İzle

Adalet – The Equalizer

Hayatını bir süredir Boston'da geçiren Robert McCall, aslında eski bir Black Ops üyesidir. Yaklaşık 2 ay önce kendine kurmaca bir ölüm hazırlayan ve yeni bir kimlikle Boston'da yaşamaya başlayan genç adam, sessiz ve sakin giden hayatında oldukça mutludur. Zira yeni bir işe ve yeni bir ilişkiye başlayan Robert, bu güne kadar hep böyle bir hayatının hayalini kurmuştur. Ancak Robert'ın bu sorunsuz hayatı uzun sürmeyecektir. Çünkü ilişki yaşadığı genç kadın Teri başına büyük bir bela açmış ve Robert'tan kendisine yardım etmesini istemiştir. 26 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren Adalet (The Equalizer) filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 83218   tarih   Tarihi : 16 Aralık 12:39   İmdb : İzle

Kanıma Gir – Let Me In

2011 Amerika ve İngiltere ortak yapımı olan Kanıma Gir filmi, İskandinav sinemasının en iyi filmleri arasına girmeyi başardı. Senaryosunu ve yönetmenliğini Matt Reeves'in üstlendiği film sinema sevenler tarafından tam not almayı başardı. Kanıma Gir Filminde; Hiç bir sosyal faaliyeti olmayan ve içine kapanık bir çocuk olan Owen, tüm gününü evde tek başına geçirmekteydi. Yıllardır kimseyle arkadaşlık edinmeyen Owen, karşı daireye yeni taşınan Abby ile arkadaş olacaktır. Geceleri vampire dönüşen Abby, Owen'i her türlü tehlikelerden koruyacak ve çok geçmeden Owen'da bunun farkına varacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 41515   tarih   Tarihi : 15 Eylül 14:26   İmdb : İzle