SON EKLENEN FİLMLER
İhtirasın Bedeli – Le Prix Du Desir
Türkçe Dublaj

İhtirasın Bedeli – Le Prix Du Desir

Gerilim ve gizem konulu erotik film İhtirasın bedeli 2004 yılında bizle ile buluştu. Bir nevi emek hırsızı olan ve başka insanların yazdığı romanları kendi bulduğu isimlerle piyasaya süren Daniel Boltanski, çevrede başarılı bir yazar olarak tanınıyordu. İkinci evliliğini yapmış olan Daniel, sorunlu bir eşe ve birde üvey oğla sahiptir. Yaşadığı hayat her ne kadar sıkıcı olursa olsun, yaşamından memnun olan Daniel, yakın zamanda yapılacak olan üvey oğlunun düğününe hazırlanıyordu. Üvey oğluna şık bir düğün hediyesi almak için düğünden bir gece önce yola çıkan genç adam, mola verdiği yerde genç, güzel ve alımlı bir kadınla tanışır. Geceyi yeni tanıştığı kadınla geçiren Daniel, ertesi sabah oğlunun düğünü olacak mekana vardığında büyük bir şok yaşar. Zira gece beraber olduğu kadın oğlunun evleneceği kadının ta kendisidir. Keyifli Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 846277   tarih   Tarihi : 23 Kasım 18:03   İmdb : 8.1 İzle

Kış Gelmeden – Avant l’hiver

Muhteşem bir Fransız filmi daha sizlerle. Öğrencilik yılları boyunca hep iyi bir cerrah olmak için çabalayan Paul, tıp fakültesinden mezun olduktan hemen sonra yeni tanıştığı Lucie ile evlenir. Hayatını hiç bir zaman sorgulamayan ve gelişi güzel yaşayan Paul, yıllar geçtikten sonra orta yaşlı bir adam olmuş ve geriye dönüp baktığında aslında hayatında karısı ve oğlu haricinde hiç bir şey yaşamadığını fark etmiştir. Kocası için her zaman iyi bir kadın olmayı başaran Lucie, ise kariyerini kocası için bir kenara bırakmış ve mutlu bir yuvanın kurucusu olmanın tadını çıkarmıştır. Lucie ve Paul, aslında muhteşem bir hayat sürerken, bir tehdit ikisininde hayatını alt üst etmeye yakındır. Zira Paul, hayatının son baharında yeni ve genç bir kadınla tanışmış ve onun duygusal gizemine kapılmıştır. Her gün yeni jestlerle genç kadına yaklaşmaya çalışan Paul, bir komplonun içerisinde olduğunun farkına çok geç varacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 61936   tarih   Tarihi : 22 Kasım 13:32   İmdb : İzle

Saklı – Caché

Georges, eşiyle birlikte bir televizyon kanalına edebiyat programı hazırlıyorlardı. Sıradan ev oldukça mutlu bir yaşantısı olan çiftimizin hayatı evlerine gelen bir video kasetiyle alt üst olur. Kimden ve nereden geldiği belli olmayan video kasetinde çiftin çok özel görüntüleri yer almaktaydı. Gün geçtikçe yeni kasetler gelecek ve bu durum aileyi gerçekten tehdit etme noktasına getirecektir. Georges, bu işi daha fazla uzatmadan en yakınından başlayarak herkesi izleyecek ve bunu kimin yaptığını öğrenecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 42563   tarih   Tarihi : 3 Eylül 19:49   İmdb : İzle

Köpek Dişi – Dogtooth

Vizyona girdiği günden bu yana Yunanistan'da olay haline gelen Köpek Dişi filmi sinema sevenlerden tam not almayı başardı. Tüm günlerini aileleriyle birlikte geçiren 3 kardeş, hiç bir sosyal faaliyette bulunamıyordu. Evde adeta köle muamelesi gören gençler tüm günlerini aynı kaseti dinleyerek geçiriyorlardı. Dışarıyla tüm bağlantıları kesilen kardeşlere her gün yeni kelimeler öğretiliyordu. Ancak, genç kızların sırları erkek kardeşleri tarafından fark edilince evdeki tüm dengeler alt üst olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 45927   tarih   Tarihi : 3 Eylül 19:14   İmdb : İzle