SON EKLENEN FİLMLER
Waffle Street
Türkçe Dublaj

Waffle Street

Dram, komedi türünde oldukça keyifli bir film olan Waffle Street yapımı izlemek için oldukça iyi bir seçim. İnsan hayatında yaşanan sıradan sorunları klişeleşmiş görüntülerin dışında tutan film zorluklar karşısında yeni bir bakış açısı sunuyor. Baş rollerinde Danny Glover, James Lafferty ve Julie Gonzalo'nun yer aldığı filmin yönetmenliğini Ian Nelms ile Eshom Nelms ortak bir çalışma çerçevesinde yapıyor. Filmde; New York şehrinin en ihtişamlı şirketlerinden birinde finans danışmanı olarak çalışan Adams, mutlu bir evliliğe ve lükse bir yaşama sahip olan genç bir adamdır. İşte gösterdiği üstün başarıları ile her zaman el üstünde tutulan Adams, bir gün kriz dolayısıyla işten çıkarıldığını öğrenir. Bu güne kadar işten başka hayatı olmamış olan Adams, iş saatlerinin boşa çıkması ile ne yapacağını şaşırır. İlk günlerde evde geçen vakti her ne kadar keyifli olsa da karısının işe başlaması ile sıkıcı bir hal almaya başlar. Kendisi için bir şeyler yapması gerektiğini bilen Adams, çok yakında eski çalıştığı küçük büroya geri dönecektir. Zira tüm deneyimini kazandığı bu yeri yeni baştan yaratacağını düşünen Adams, beklemediği sorunlarla karşılaşacaktır. Kendi kişiliği ile verdiği bir savaş içerisine girecek olan genç adam, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 227684   tarih   Tarihi : 18 Ekim 16:40   İmdb : 6.2 İzle
Andròn – The Black Labyrinth
Türkçe Altyazı

Andròn – The Black Labyrinth

İtalya'nın oldukça beğenilen filmleri arasında şimdiden yerini almış olan Andròn (The Black Labyrinth) filmi izleyici tarafından Açlık Oyunları ve Labirent gibi başarılı yapımlara benzetilmiş ve geniş bir seyirci kitlesine sahip olmuştur. Kurgusu ve senaryosu ile oldukça keyifli bir yapım olan Andron'un senaristliğini ve yönetmenliğini Francesco Cinquemani yapıyor. Film IMDB'den aldığı 5.5'lik orta dereceli puanı ile 2015 yılında beyaz perdedeki yerini almış ve meraklısına eğlenceli dakikalar sunmuştur. Filmin konusu; Sıradan yaşamlara sahip olan bir grup insan korkunç planları olan sadist bir adamın hedefleri haline gelmiştir. Yıkılmak üzere olan bir depoda grup için hazırlanan çetrefilli oyunlar çok yakında gün yüzüne çıkarılacak ve piyon olarak görülen insanlar adeta bir kobay fare gibi oyunlara sanılanacaktr. Kobaylar ya oyuna başlayacak ve gelecekleri için savaşacak yada hiç bir yere kıpırdamadan ölümlerini bekleyeceklerdir.
yorum0    yazar İzlenme : 205580   tarih   Tarihi : 29 Ağustos 11:12   İmdb : 2.8 İzle

Diablo

Tek düze bir yaşam biçimine sahip olan Jackson, 20'li yaşlar genç ve çekici bir kovboydur. Bir süre önce yaptığı evlilik geçmişten gelen bazı kuralları çiğnemesine ve cezalandırılmasına neden olur. Zira en yakınları tarafından karısı kaçırılarak büyük bir mücadeleye zorlanan genç adam, hayatının en zorlu savaşını vermek üzeredir. Dostlarının bile düşman olduğu bu mücadele Jackson'a büyük dersler verecek ve en yakınlarına dahi güvenmemeyi öğretecektir. Sevilen efsane aktör Clint Eastwood'un oğlu Scott Eastwood filmin baş rolünde yer alıyor. Macera ve western seven izleyiciler için en iyi örneklerden biri olan Diablo filmi sizin için sitemizdeki yerini aldı.
yorum0    yazar İzlenme : 55104   tarih   Tarihi : 11 Ocak 0:57   İmdb : İzle

Ağır Abiler 3 – Bad Asses on the Bayou

2011 yılında çekilen il filmi ile izleyicinin gölünde taht kuran Ağır Abiler 3 (Bad Asses on the Bayou) filmi 2015 yılında 3. serisi ile yeniden gündeme geliyor. Filmin aksiyon ve komedi ağırlıklı kurgusu insanı cezbederken çarpıcı sahneleri ise sizi ekrana kilitleyecek. Filmde; Frank Vega ve Bernie Pope, uzun zamandır çok yakın dosttur. Her işi birlikte yapan ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bu üçlü, yakın zaman önce kaçırılan bir arkadaşlarının izini sürerek Louisiana’ya doğru yola çıkar. Bu yolculukta başları beladan kurtulmayacak olan Frank Vega ve Bernie, zorlu bir macera yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 35361   tarih   Tarihi : 1 Ocak 10:11   İmdb : İzle

Minik Kuş – Yellowbird – Gus

Soğuk ve korkunç kışın yaklaşması ile sıcak ülkelerin yollarını tutan göçmen kuş sürüsü, liderleri Darius'un peşinden bir bir havalanmaya başlar. Uzak bir yolculuğun ardından mola bahanesi ile yere inen ve bir kaç yemek ile karınlarını doyuran kuşlar, liderleri Darius'un hastalandığını ve yola devam edemeyeceğini öğrenirler. Bu durumda aralarından en güçlü ve zeki kuşu lider seçmeleri gereken kuşlar, tamamen şans eseri sakar, salak ve bilgisiz bir kuş olan Gus'u lider kabul ederler. Bu karar sürüyü bir bilinmezliğe sürüklerken Gus'a bu yolculuk kendisini yeniden keşfetmesi için büyük bir şans olacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 45389   tarih   Tarihi : 5 Aralık 9:52   İmdb : İzle

Şah Mat – Checkmate

İşlerinde oldukça başarılı 6 soyguncu, birbirinden habersiz bir banka soygunu için hazırlık yapmaktadır. Tüm ayrıntıları ile hesaplanmış ve planları hazırlanmış olan soyguncular, banka içerisinde birbirlerini fark ettiklerinde bunun bir tesadüf olduğunu düşünse de her adımda farklı bir adamla karşılaşmaları onların oyun içine hapsedilmiş birer piyon olduklarını gösterecektir. Keyifli bir aksiyonun başarılı bir gerilim ile harmanlandığı Şah Mat (Checkmate) filmi 2015 yılında vizyona girmiştir. Baş rollerinde Danny Glover, Mischa Barton ve Vinnie Jones gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliği Tim Woodward Jr.'ye ait. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 47382   tarih   Tarihi : 3 Eylül 13:17   İmdb : İzle

Büyük Lider – Supremacy

Henüz hapishane den yeni çıkmış olmasına rağmen hayatını hiçe sayarak bir soyguna girişen Garrett Tully, kız arkadaşının gazına gelerek siyahi bir polisi başından vurarak öldürür. özgürlüğüne kavuşalı daha bir kaç saat olmuşken yeniden o soğuk hücrelerde uyumayacağına dair kendine söz veren Garrett, kaçmaya başlar. Ancak bu kaçış hem kendinden uzaklaşmasına hemde daha bir çok insanı öldürmesine neden olacaktır. Haz alacağınız bir dram, gerilim filmi izlemek istiyorsanız 2015 ABD yapımı Büyük Lider (Supremacy) filmi tam size göre. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 42735   tarih   Tarihi : 7 Temmuz 15:51   İmdb : İzle

Işıklar Altında – Beyond the Lights

Ses yeteneği çok küçük yaşta bir öğretmeni tarafından fark edilen Noni Jean, hep geleceği parlak bir öğrenci olmuştur. Bir gün şöhret dünyasının kapılarını aralayacağını bilen genç kız, bu şöhrete beklediğinden erken kavuşur. İlk başta gözlerini kamaştıran büyülü dünya daha sonra Noni'nin kabusu olacaktır. Zira sesinden faydalanmak isteyen bir menajer Noni'nin tüm cevherlerinden faydalanmaya başlayacaktır. Baskı ve kısıtlanmadan ibaret olan bu dünya Noni'nin canına kıymasına neden olurken, güçlü bir el genç kızı bu sorunlu yaşamın içinden çekip çıkaracaktır. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 47533   tarih   Tarihi : 30 Haziran 15:44   İmdb : İzle

Ninjanın Kalbi – The Ninja Immovable Heart

Uzun zaman önce varlığı unutulmuş bir ninja kulübüne üye olan Reeve, bu kulübün gizliliğini sürdürmek için kimseye bu konudan bahsetmiyordu. Hayatına normal sıradanlığı ile devam eden Reeve, bazı gizli kuruluşların ajanlığını üstlenir. Ancak bu iş Reeve'nin tüm hayatını alt üst eder. Zira yapılan bir baskında kaçırılan Reeve, küçük bir depoda tutsak edilir. Burada ant içtiği intikam duygusu her geçen gün genç adamı sıkıştırırken Reeve, ninjalığın asıl kuralını ve neden kaçırıldığını asla unutmaması gerektiğini her dakika kendine hatırlatacaktır. Kara mizahi bir gerilim filmi olan Ninjanın Kalbi, zaman zaman sizi keyifli bir aksiyona sürükleyecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 67557   tarih   Tarihi : 9 Nisan 13:06   İmdb : İzle

Day Of The Mummy

Baş rollerinde Danny Glover, Brandon Despain ve Andrea Monier gibi birbirinden değerli oyucuların bulunduğu Day Of The Mummy filminin yönetmenliğini Johnny Tabor üstlenmiştir. Filmin konusu; Hayatını bir define avcısı olarak geçiren Jack Wells, arkeolog arkadaşlarının kazı yaptığı tüm ülkelerde bulunuyor ve çıkan defineler den kendisine pay biçiyordu. Aslında biraz hazıra konan Jack, bu kez arkadaşları vasıtasıyla Mısıra doğru yola çıkar. Zira daha önce arkeolog arkadaşlarının gittiği ve bir mezarın bulunduğu Mısır'da bu kez mezarda yatan bir kralın ziynetleri bulunmuştu. Kıymetli parçaları görmek için Mısır'a giden ve burada araştırmalar yapmaya başlayan Jack, kıymetli eşyaların lanetli olduğunun farkına varamayacaktı. Kendisi için bir kaç tane eşya alan Jack, arkadaşları ve kendi başını büyük bir derde sokacaktır. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 80020   tarih   Tarihi : 23 Aralık 13:02   İmdb : İzle