SON EKLENEN FİLMLER
İçimizdeki Yol – The Road Within
Türkçe Dublaj

İçimizdeki Yol – The Road Within

2014 yılında ABD'de çekimleri tamamlanmış olan The Road Within filmi psikolojik problemler yaşayan genç bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Tek dayanağı annesini kaybetmesi ile çeşitli hastalıklara yakalanan genç çocuğun yıllardır görmediği babası ile yeniden kaşı karşıya gelmesi ve hayatında bir çok değiştirmeye başlaması oldukça duygusal sahneler ile süslenmiş. Oyuncu kadrosunda bir çok yetenekli ismin yer aldığı yapımın baş rollerini Robert Sheehan ve Dev Patel paylaşıyor. İzleyicinin merakla beklediği filmin yönetmenliği Gren Wells'e ait. Filmin konusu; Annesinin ölümünden sonra sinir sisteminin kontrolünü kaybeden Vincent, Tourette Sendromu isimli bir hastalığa yakalanır. Kontrol edemediği el kol hareketleri ve ağza alınmayacak küfürler eden Vincent, henüz çok genç ve tedaviye ihtiyacı olduğu için, hiç görmediği babası ile tanışmaya karar verir. Kısa sürede babası Robert'ın yanına taşınana ve Dr. Mia Rose'un sinir hastalıkları ile uğraşan kliniğine yatan Vincent, bu klinikte kendi gibi rahatsız kişilerle arkadaşlık kurmaya başlar. Bu arkadaşlık günden güne amacını aşarken yakın zamanda yapılacak bir çılgınlık Vincent ve arkadaşlarının hayatlarına yeniden şekil vermesine neden olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 157945   tarih   Tarihi : 20 Temmuz 13:06   İmdb : 7.1 İzle

44. Çocuk – Child 44

Filmin konusu;Yıl 1954. Lenin'in ölümünde sonra Sovyetler Birliği'nin başına geçen ve adaletli bir ülke için savaşmaya başlayan Josef Stalin, koyu bir Komünist olduğunu açıkça dile getirmişti. O dönemin en kötü polis memurlarından biri olan Leo Demidov, uzun zamandır sıkça işlenen çocuk cinayetleri üzerine araştırma başlatmış ve bu cinayetlerin perde arkasında gelişen olayları gün yüzüne çıkarmaya başlamıştı. Olayı fazla irdelemesinin ardından hükumete ve ülkeye bir zararı dokunacağı düşünülen Leo, öğrendiği gerçeklerden sonra bu olayın peşini bırakamayacağını anlar. Ancak kısa bir süre sonra ülkeden ve polislikten sürülen Leo, karısının yardımları ile cinayetlerin asıl sırrını çözecektir. Keyifli Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 32526   tarih   Tarihi : 21 Ağustos 10:09   İmdb : İzle

Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili 2 – The Second Best Exotic Marigold Hotel

24 Nisan 2015 tarihinde Türkiye'de vizyona girmiş olan keyifli komedi filmi Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2 (The Second Best Exotic Marigold Hotel), sinema severlerin büyük ilgisini görmüştü. Baş rollerini Richard Gere, Dev Patel ve Maggie Smith gibi isimlerin paylaştığı filmi yönetmen John Madden yönetmiştir. filmin konusu; Yaşamı boyunca ilk defa düzgün bir karar alarak Marigold Oteli'ni açan Sonny, işlerinin yolunda gitmesiyle yeni bir şube açmaya karar vermiştir. Bu otel sadece yaşlıların konakladığı bir huzur evi gibidir. Ancak bu otel işleri genç adamın fazla zamanını almaya başlamıştır. Kendi düğünü için hazırlık yapan aynı zamanda otel işleri için koşuşturan genç adam, otelinin son odasını da Guy ve Lavinia isimli bir çifte kiralar. Fakat bu çift otele adıma attıktan sonra otel sakinler arasında başlayan fısıldaşmalar yeni sorunların habercisi olacaktır. Sizde vaktinizi eğlenceli bir komedi filmi izleyerek geçirmek istiyorsanız. Marigold Otelinde Hayatımın Tatili 2 tavsiye ettiğimiz filmlerin arasında. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 57808   tarih   Tarihi : 25 Haziran 14:29   İmdb : İzle

Chappie

Gelecek yaşamın değişen hayat tarzlarına ve güçleri eline alan koruma kuvvetlerinin bazı olaylarına değinen Chappie filminin konusu şöyle; Uzun zaman önce büyük bir değişime uğrayan dünya insanlara daha çok avantajlar sunmaya başlamış ve yaşamı kolaylaştırmıştır. Modern hizmetlerinde geliştiği bu dünya da ünlü bir bilim insanı güvenlik güçlerinin işlerinin hafifletecek bir robot türüne imza atmıştır. Tam da düşünüldüğü gibi zorlu operasyonlarda ve silahlı çatışmalarda kullanılan bu robotlar insanlara kolaylık sağlamaya başlamıştır. Ancak bir gün Chappie ismi verilen bir robot diğer robotların çizdiği programdan ayrılarak başka bir insanın elinde değişime uğramıştır. Şimdi bir insan gibi düşünmeye ve hissetmeye başlayan Chappie, bir çok macera yaşayacaktır. İyi Seyirler.
yorum4    yazar İzlenme : 62543   tarih   Tarihi : 7 Haziran 14:35   İmdb : İzle