SON EKLENEN FİLMLER
Başımın Belası – Tumbledown
Türkçe Dublaj

Başımın Belası – Tumbledown

Yılın en başarılı romantik yapımlarından biri olan Başımın Belası (Tumbledown) filmi Sean Mewshaw tarafından yazılıp yönetilmiştir. Filmin konusu; Aradan yıllar geçmesine rağmen eşinin ölümüne hala alışamamış olan Hannah, yerel bir gazetede çalışıyordur. Oldukça hoş, güzel ve çekici bir kadın olan Hannah, diğer yandan kendisini çevresindekilere karşı korumak için bir taktik belirlemiş ve etrafına duvarlar örmüştür. Her ne kadar bu duvarlar bir süre Hannah'ı idare etse de Andrew McDonnell bu duvarları aşmanın bir yolunu bulur. New York'un en sevecen üniversite öğretmenlerinden biri olan Andrew McDonnell, Hannah'ın ölen sanatçı eşinin sıkı hayranıdır. Her zaman tecrübeli sanatçının eserlerinde ilham bulan Andrew, genç adamın ölümünün ardından bir şeyler yapmaya karar verir. Hannah'a uzun uğrarşlar sonrası ulaşan ve hayatı hakkında bir röportaj yapmak istediğini, dile getiren Andrew, Hannah'ın daha iyi bir fikri olduğunu öğrenecek ve kendisini bir anda tuhaf bir maceranın içerisinde bulacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 89607   tarih   Tarihi : 2 Kasım 11:04   İmdb : 6.2 İzle
Bare
Türkçe Altyazı

Bare

Sarah Nevada'da yaşayan güzel bir genç kızdır. Yaşadığı bölgeden artık sıkılan ve gerçek hayata atılmak isteyen Sarah, ailesi geride bırakıp yeni bir sayfa açar. Bu arada ona kendisi kadar alımlı bir genç kız arkadaşlık eder. Birlikte çok iyi zaman geçiren ikili, bir süre sonra işin dozunu kaçıracaktır. Birlikte uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıklara başlayacak ve her gece tanımadığı kişiler ile yatıp kalkacaktır. Bir süre sonra Sarah ve partneri yaptıkları şeylerin yanlış olduğunu anlayınca birbirleri ile daha farklı yakınlık kurarak lezbiyen ilişki yaşamaya başlayacaktır. 2015 Amerika yapımı filmde Dianna Agron, Paz de la Huerta, Chris Zylka gibi oyuncular başrol oynamaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Natalia Leite üstlenmiştir.
yorum1    yazar İzlenme : 119193   tarih   Tarihi : 6 Haziran 23:55   İmdb : 4.9 İzle

Zipper

2015 ABD yapımı olan Zipper filminin konusu; Oldukça zeki ve saygın bir iş adamı olan Sam Ellis, sorumluluğunu aldığı bir çok şirketin genel müdürlüğünü yapmaktadır. İyi bir kariyeri ve huzurlu bir aile yaşantısı olmasına rağmen hala hayattan tat alamayan Sam, güzel kadınlara olan düşkünlüğünü yenememiştir. Her güzel kadına sahip olma dürtüsü çok yakında tüm hayatını alt üst edecek ve ailesinin dağılmasına neden olacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 24788   tarih   Tarihi : 19 Ekim 10:58   İmdb : İzle

Ben Dört Numara – I Am Number Four

Geçmişte kötü olayların içinde yer alan John Smith, şimdilerde kendisini takip eden bir tetikçiden kaçan genç bir adamdır. Zeki ve pratik bir akla sahip olan John, asistanı ve yakın arkadaşı Henri, ile her daim kimlik değiştirerek başka bir kişiliğe bürünüyordu. Bu olay iki adamın yaşadığı yerlerde iz bırakmaması yardımcı olurken, John ve Henri son durakları Ohia kentine varmışlardır. Burada iki üniversite öğrencisi olarak yaşayacak olan John ve Henri, kaçtıkları tetikçinin kendisinden önce aynı sebepten 3 kişi daha öğrenmiştir. Bilmediği bir çok gerçeği yeni yeni öğrenmeye başlayacak olan John, yaşamını kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 34498   tarih   Tarihi : 11 Eylül 11:45   İmdb : İzle