SON EKLENEN FİLMLER
Barry Seal: Kaçakçı donmadan hızlı izle
Türkçe Dublaj

Barry Seal: Kaçakçı donmadan hızlı izle

Gerilim ve polisiye filmlerinin tümünün gerçek içeriklerinin anlatıldığı bu filmde , CIA için pilotluk görevini üstlenen Barry tehlikeli olmayan yerlere izinsiz giriş yapar ve ardından bunu öğrenen CIA gizli ajanları Barry'nin peşine düşerler ve onu pilotluktan attırıp, yargılamak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. Bu ajanlarla uğraşamayacağını anlayan Barry bu görevden istifa eder etmez kendini bir uyuşturucu patronunun pilotu olarak bulur. Olayların ardından geçmişi ile yargılanan Barry artık bir uyuşturucu patronun her şeyini biliyor ve düşmanlarına bu bilgileri sızdırmak için çok tehlikeli bir göreve atılıyordur.
yorum0    yazar İzlenme : 222915   tarih   Tarihi : 14 Aralık 22:10   İmdb : 7.4 İzle

Diriliş – The Revenant

İskoçya'da doğup büyümüş olan Hugh Glass, profesyonel bir şekilde avcılık yapmaktadır. Bu güne dek bir çok keşif gezilerinde ve av partilerinde yer alan Glass, yakın zamanda Dakota bölgesinde yapılması gereken bir keşif gezisine katılmaya karar verir. Bu karar Glass'ı korkunç bir sona sürüklerken, genç adam yaşanacaklardan habersiz bir şekilde geziye katılır. Yolda korkunç bir ayının saldırısına uğrayarak kötü bir şekilde yaralanan genç adam, arkadaşları tarafından iyileşmeyeceği düşünülerek o bölgede bırakılır. Ancak bir şekilde yaşama tutunan Glass, kendisinden sonra oğlunun öldürüldüğünü öğrenir. Bu haber genç adamın iyileşme sürecinin daha da kısaltırken Glass, oğlunun intikamını almak için tüm Amerika'yı dolaşmaya hazırlanacaktır.
yorum3    yazar İzlenme : 61194   tarih   Tarihi : 22 Mart 0:17   İmdb : İzle

Ex Machina

Pratik bir zekaya ve çevik bir vücuda sahip olan Caleb, başarılı bir öğrencilik döneminden sonra ülkesinin en köklü teknoloji marketinde çalışmaya başlamıştır. Zamanla rütbesi yavaş yavaş yükselen Caleb, şu sıralar, program tasarımcılığına kadar yükselmiş ve dolgun bir maaş almaya başlamıştır. Son tasarladığı bir program sayesinde şirketi tarafından 5 günlük bir tatille ödüllendirilen Caleb, bu haberin ardından bavullarını toplamaya başlar. Ancak bu tatil hiç bir teknolojik aletin çalışmadığı bir dağ evindedir. Henüz bu durumdan habersiz olan genç adam, bu tatilin de bir sınav gereği olduğunu çok geç fark edecektir. Başarılı bir bilim kurgu keyfine ne dersiniz? İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 46625   tarih   Tarihi : 16 Mayıs 13:29   İmdb : İzle

Azimli – Unbroken

2014 yılında kamera başına geçen ve duygusal bir dram hikayesini konu alarak Azimli (Unbroken) filminin çekimlerine başlayan Angelina Jolie, ikinci kez yönetmen koltuğun yer almıştır. İzleyicinin büyüleneceği ve keyifle izleyeceği filmin baş rollerinde Garrett Hedlund, Jai Courtney ve Domhnall Gleeson gibi yetenekli oyuncular yer almıştır. Filmde; Aslen Amerikan vatandaşı olan Louis Zamperini, dünya üzerinde yaptığı bir çok işle dikkat çekmiştir. 1936 yılında Almanya'da düzenlenen uzun mesafe koşusuna katılan ve dereceye giremediği halde Nazi komutanı Adolf Hitler'in dikkatini çekmeyi başaran Louis Zamperini, daha sonra bir uçak kazasında ve katıldığı savaşlarda tarihin güzel kısımlarında yer almıştır. Aynı zamanda büyük zorluklar geçiren Louis Zamperini, hayat hikayesini bu filmde güzel bir drama örneği haline getirmiştir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 68931   tarih   Tarihi : 24 Nisan 14:03   İmdb : İzle

İnfaz – Calvary

Hayatı boyunca hiç suç işlememiş bir adam, günün birinde inanışlarına göre rahip James'e gelir ve günah çıkarmak istediğini söyler. Konuşma sırasında farklı bölümlerde olan James ve genç adam, tuhaf bir konuşma yapar. Zira kim olduğu bilinmeyen bu genç adam hayatı boyunca hiç günah işlemediğini ve yakın zamanda James'i öldüreceğini dile getirir. Konuşmadan sonra neye uğradığını şaşıran James, aldığı ölüm tehdidi ile beraber bir dize tehlikeli olay yaşamaya başlar. Aynı zamanda rayından çıkan kasaba halkını da dize getirmek zorunda olan James, bakalım bu zorlu mücadele de hayatta kalmayı başarabilecek midir? İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 76303   tarih   Tarihi : 28 Şubat 13:19   İmdb : İzle

Frank

80'li yıllardaki müzik kültürüne ve döneme damga vurmuş isimlerin anlatıldığı bu filmde, müziğe karşı küçüklükten beri tutkusu ve yeteneği olan Jon, kendi çapında klavye çalmaktaydı. Jon'un bu yeteneğini fark eden bir kişi, onu bir müzik grubuna yönlendirecek ve Jon katıldığı eksantrik bir pop grubunda meşhur olacaktır. Jon Ronson, ve ekip arkadaşlarının anılarının anlatıldığı bu filmi sitemizden HD kalitesiyle indirmeden izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 30799   tarih   Tarihi : 15 Eylül 13:35   İmdb : İzle