SON EKLENEN FİLMLER
Hot Bot
Türkçe Dublaj

Hot Bot

Amerika'n komedi tarzını seven izleyiciler için kaçırılmayacak bir gençlik filmi olan Hot Bot, bu yıl vizyona girmiş bir yapımdır. Bilim Kurgu ve Komedinin aynı senaryoda birleştirildiği filmin oyuncu kadrosunda Anthony Anderson, Donald Faison ve Kirby Bliss Blanton yer alıyor. Filmde; Hayatlarının bir çok bölümünü oyun ve sıradan işler için harcayan Leo ve Limus, kişilikleri henüz gelişmemiş ancak yaşları oldukça ilerlemiş iki gençtir. Bugüne kadar herhangi bir kız arkadaşları olmayan ve sürekli birlikte takılan Leo ve Limus, kısa zaman önce servis elemanı olarak başladıkları işlerin oldukça iyi bir şekilde ilerliyorlardı. Bir gece evlerine dönmek üzere iken yoğun kar yağışı ve bölgede oluşan sis iki gencin bir kadını görmeden ezmesine neden olur. bir insanı öldürdükleri için kendilerini suçlu hisseden ve onu eve götürmeye karar veren ikili kadını saklayacaklar ve bir şekilde cezadan yırtmaya çalışacaklardır. Ancak durum eve döndüklerinde bir anda değişir. Zira güzel kadın bir insan değil Çin'liler tarafından erkekler için tasarlanmış bir robottur. Sahibinin her emrine istisnasız uyan bu robot ülke başkanına gönderilirken tesadüfen Leo ve Limus'un eline geçmiş olur. Genç robota aşık olan ve onu hiç kimse ile paylaşmak istemeyen Leo, çok yakında başına büyük dertler açacak ve başkanın bilmediği tuhaf işkence yollarına maruz kalacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 217619   tarih   Tarihi : 19 Eylül 13:14   İmdb : 3.4 İzle

Let’s Kill Ward’s Wife

Sorunlu bir evliliği ve sıkıntılı bir yaşamı olan genç adam, karısının takıntılı tavırlarından artık oldukça sıkılmıştır. Karısından kurtulmak isteyen genç adam, 4 yakın arkadaşından yardım ister. Çözümü kadını öldürmekte bulan 4 arkadaş, genç adamı bu konuda ikna çabalarına girişir. Ancak her ne kadar kötü olursa olsun ölümüne izin vermeyeceği genç kadın bardağı taşıran son damlayı da bıraktığında, genç adam artık karısını öldürmeye karar verir. Sonunda kusursuz bir planla sonunda karısını öldüren genç adam, karısının cesedini sandığı kadar kolay yok edemeyecek ve başına bir çok bela alacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 98791   tarih   Tarihi : 10 Mart 14:19   İmdb : İzle

Keşke Burada Olsam – Wish I Was Here

Aile ağlarına odaklı keyifli bir film olan Keşke Burada Olsam (Wish I Was Here) filmi başarılı yönetmen Zach Braff tarafından 2014 yılında çekilmiştir. Baş rollerinde Ashley Greene, Kate Hudson ve Jim Parsons gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu; Hayatını avare bir şekilde miskin miskin yaşayan Aidan 30'lu yaşlarına gelmiş ve sonunda bir ailesi olduğunu hatırlamıştır. Kişilik problemleri yaşayan Aidan, uzun zaman önce ailesini babasına emanet etmiş ve karakterinin oturması için çeşitli yerleri gezmeye başlamıştı. Kendince bulduğu bu çözüm bazı şeylere yararken bazen ters tepkiler doğurabiliyordu. Bir sabah babasının hastaneye yatmasını öğrenen ve evine geri dönen Aidan, çocukları ile artık ilgilenmek zorundadır. Kısa zamanda iki çocuğunun ve karısının kahramanı olacak olan Aidan, aslında çarelerini çok yanlış yerlerde aradığını fark edecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 93959   tarih   Tarihi : 9 Şubat 17:18   İmdb : İzle