SON EKLENEN FİLMLER
Merkezi İstihbarat – Central Intelligence
Türkçe Altyazı

Merkezi İstihbarat – Central Intelligence

17 Haziran 2016'da Türkiye'de vizyona girecek olan Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) filmi eğlenceli ve bir o kadar keyifli kurgusu ile izleyiciyi güldürmeye geliyor. Baş rollerini Dwayne Johnson ve Kevin Hart'ın paylaştığı yapımın yönetmen koltuğunda Rawson Marshall Thurber'i görüyoruz. Yurt dışında oldukça olumlu yorumlar alan film,IMDB'den de aldığı 7.8'lik puanı ile ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu gösteriyor. Ike Barinholtz ve Peter Steinfeld'ın kaleme aldığı filmin konusu şöyle; Çok küçük yaştan beri annenin kendisini fazla beslemesinden dolayı üç rakamlı kilolara ulaşmış olan Bob, okuduğu lisede arkadaşları tarafından rezil edilince kendine verdiği bir sözle tüm fazlalıklarından kurtulmaya karar verecekti. Kendisini olduğu gibi seven Calvin'den başka hayatında hiç bir şey olmayacağını düşünen Bob, lisenin ardından geçen 20 senede arkadaşını hiç görememiş ancak bir gün onu yeniden bulmuştur. Bir ofiste muhasebecilik yapan ve sıradan bir yaşama sahip olan Calvin, Bob'la yeniden karşılaşmasına her ne kadar sevinse de bundan sonra yaşananlar eski lisenin popüler çocuğunu pekte mutlu etmeyecektir. Zira bir CIA ajanı olmuş ve aksiyon dolu bir yaşama başlamış olan Bob, Calvin'i de bu sorunlu hayatın içerisine sürükleyecektir. Bir yandan kahkahalarla güleceğiniz Merkezi İstihbarat filmi izlemekten zevk alacağınız bir yapım olacak. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 158982   tarih   Tarihi : 18 Temmuz 18:05   İmdb : 6.7 İzle

San Andreas Fayı – San Andreas

Vizyon tarihi henüz çok yeni olmasına rağmen çok yüksek bir izlenme kitlesine ulaşan San Andreas Fayı filmi zengin bir oyuncu kadrosu ile karşımıza geliyor. Dwayne Johnson, Alexandra Daddario ve Carla Gugino, gibi isimlerin öderlik ettiği filmin yönetmenliğini Brad Peyton üstleniyor. 114 Dakikalık bu keyifli filmin konusu ise şu şekilde; Bir arama kurtarma ekibinin hava kuvvetlerinde çalışan Tom, uzun süredir ailesinden uzakta çalışmaktadır. Güzeller güzeli bir eşe ve tatlı bir kız çocuğuna sahip olan Tom, bu uzun sürecin ardından nihayet ailesine kavuşma şansı yakalamıştır. Ancak bu şans Tom'un yola çıktığı andan itibaren yok olmaya başlar. Zira Kaliforniya bölgesinde yaşanan büyük çaplı bir deprem ülkeye girişi kapatacak ve Tom'un ailesine yardım etmesine engel olacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 39124   tarih   Tarihi : 28 Eylül 10:03   İmdb : İzle

Hızlı ve Öfkeli: Kompresörlü – Fast & Furious: Supercharged

2015 yılının ilk kısa metrajlı yapımı olma özelliğini taşıyan Hızlı ve Öfkeli: Kompresörlü (Fast & Furious: Supercharged) filmi başarılı yönetmen Thierry Coup tarafından hazırlanmıştır. Senaryosu Thierry Coup ve N. Scott Trimble ortaklığında yazılan film, Hızlı ve Öfkeli film serisinin alay konusu olduğu bir kurgudan ibarettir. Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Dwayne Johnson gibi başarılı isimlerle zenginleştirilen oyuncu kadrosu izleyicinin dikkatini çekecek gibi gözüküyor. Kısa zaman sonra Türkçe dublajına yer vereceğimiz filmi şimdilik orijinal dili ile yayınlıyoruz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 32093   tarih   Tarihi : 22 Eylül 11:02   İmdb : İzle

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7

2014 yılının temmuz ayında vizyona girmesi beklenilen Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filmi başarılı aktör Paul Walker'ın ölümünün ardından ertelenmiş ve 31 Mart 2014 de çekimlerine yeniden başlanılarak 03 Nisan 2015 tarihinde vizyona girmiştir. Abu Dhabi ve United Arab Emirates gibi ülkelerde çekimleri yapılan filmin baş rollerinde Jason Statham, Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez, gibi ünlü oyuncular yer aldı. Filmin yönetmenliğini James Wan üstlenirken senaryosunu Chris Morgan, Gary Scott Thompson ortaklığında yazılmıştır. Filmde; Dominic Toretto ve ailesi son işlerinden sonra huzur içinde hayatlarını sürdürürken, bir anda Owen Shaw'ın abisi Ian Shaw yeni düşmanları oluvermiştir. Zira kardeşinin komada oluşu Ian Shaw'ın uzun zamandır canını sıkıyordur. Kardeşi gibi ekibin her üyesini birer birer toprağa gömecek olan Ian, Tokyo'da yaşayan Han'dan başlamış ve daha sonra ajan Hobbs'u hastanelik etmiştir. Ailesinin canını yakan bu adamı öldürmeye ant içen Dominic, yeniden zorlu bir mücadeleye girişecektir. İyi seyirler.
yorum5    yazar İzlenme : 55231   tarih   Tarihi : 3 Ağustos 9:30   İmdb : İzle

Muhbir – Snitch

John Matthews, disiplinli ve sorumluluk sahibi bir iş adamıdır. Başarısız bir evlilik yaşayan John, eşinden boşandıktan sonra oğlu Jason'u da yanına alarak başka bir eve taşınmış ve kendi düzenini kurmuştur. Sürekli sorumsuz ve sorun çıkaran bir çocuk olan 18 yaşındaki Jason, bu kez üstünde bir kaç kilo uyuşturucu ile polise yakalanmıştır. Bu haberi duyduktan sonra yıkılan ve nerde hata yaptığını sorgulamaya başlayan genç baba John, yakın bir ahbabı aracılığıyla davaya bakan savcı Joanne Keeghan'ın ile bir kez görüşme ayarlar. Bu konuşma sadece ikisinin arasında kalırsa ve savcı Joanne Keeghan'ın istediği ufak bir isteği yerine getirirse oğluna kavuşacak olan John, bir anda kendini ölümcül bir savaşın ortasında bulacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 51625   tarih   Tarihi : 5 Kasım 13:41   İmdb : İzle