SON EKLENEN FİLMLER
Hayatımın en kötü gecesi türkçe dublaj
Türkçe Dublaj

Hayatımın en kötü gecesi türkçe dublaj

Yabancı Filmler arasında çok iyi bir yere sahip olan Hayatımın en kötü gecesi filmi çok komik bir filmdir. Filmde başrol oyuncusunun bir gece yanında hiçbir şey olmadan sokakta kalmasını ve sabah çok önemli bir yere yetişmesi gerektiği için berbat bri gece geçirdiği gösteriliyor kahramanın başından geçenler sizi çok güldürecek aynı zamanda da keyifli vakit geçirtecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 161729   tarih   Tarihi : 30 Ocak 5:02   İmdb : 6.7 İzle
İhanet Oyunu – Sexual Life
Türkçe Dublaj

İhanet Oyunu – Sexual Life

Elizabeth Banks ve Anne Heche gibi yıldız oyuncuların baş rollerini paylaştığı İhanet Oyunu filminin senaryosu ve yönetmenliği Ken Kwapis'a aittir. 2005 yılında çekilen ve günümüzde halen izlenlenmeye devam eden Dram - Erotik türünde ki film IMDB'den 5.0 gibi yüksek bir puan almıştır.Filmde; ilişkileri ve yaşadıkları ile bir araya gelen 9 farklı karakter, kaderin kendilerine oynadığı oyunla ihanet zincirinin bir halkası olacaklardır. Gizli sırlar, kötü ihanetler ve yapmacık yüzlerle arkadaş olmaya çalışacak olan 9 insan bakalım bunu başarabilecekler mi? İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 265154   tarih   Tarihi : 29 Eylül 11:34   İmdb : İzle
Danışmanlar – Resident Advisors
Türkçe Dublaj

Danışmanlar – Resident Advisors

2015 yılında televizyon dizisi olarak çekilmiş ve oldukça tutulmuş olan Danışmanlar (Resident Advisors) filmi aynı yıl içerisinden sinema filmi olarak da tasarlanmıştır. Bu yıl bir çok Ülkede vizyona giren ve başarılı yönetmen Ira Ungerleider tarafından çekilmiş olan yapımın başa rollerini Jamie Chung ve Vanessa Lengies canlandırıyor. Filmde Bir grup gencin üniversite hayatı konu alınırken, yaşananlar ve olaylar sizi keyifli bir maceraya sürükleyecek. Max Handelman ile Michael Petok'un yapımcılığını üstlendiği filmde konu tamamen gençlere yönelik çılgın hayatların anlatıldığı bir kurgu üzerine kurulmuştur. boş vakitlerini değerlendirebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğini Danışmanlar filmini izlemeden geçmeyin.
yorum0    yazar İzlenme : 211301   tarih   Tarihi : 20 Eylül 11:32   İmdb : 7.2 İzle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2

İyilik ve sevgi dolu bir şehrin bağrından kopup kusursuz bir savaşçı olmayı başarmış olan Katniss, ailesinden geriye kalan son parçasını da savunduğu davasına kurban etmiştir. Artık ardında beklediği kimse olmayan Katniss, bu dünya da yalnız başına kaldığı için bir uğura bağlanmayı karar kılmıştır. Bu karar genç savaşçının hayatında bir çok şeyi kaybetmesine neden olsa da 76. açlık oyunları arenasında Başkan Snow'a yeniden meydan okuyacaktır. Bu kez diğerlerinden daha güçlü bir ordu ile başkana ilerleyecek olan Katniss bakalım yıllardır uğruna savaştığı özgürlüğünü geri kazanabilecek midir? İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 54306   tarih   Tarihi : 24 Mart 1:11   İmdb : İzle

Aşk ve Merhamet – Love & Mercy

Başarılı yönetmen Bill Pohlad'ın 2014 yılından çekimlerine başladığı Aşk ve Merhamet (Love & Mercy) filmi 2015 yılının ağustos ayında sevenleri ile buluştur. Müzikal, Drama ve biyografi kategorisinde yerini alan filmde 1960'ların başarılı solisti Brian Wilson'ın yaşam öyküsü konu alınıyor. Filmin kısaca özeti şu şekilde; Geleceği parlak ve yetenekli bir ses sanatçısı olan Brian Wilson 1960 yılında bir yapımcı tarafından fark edildikten sonra büyük bir çıkış yapmış ve dillerden düşmeyen şarkıları dinleyicilerine sunmuştur. zaman ilerledikçe The Beach Boys isimli grubu kurarak kariyerini daha da ileri taşıyan Brian, ne yazık ki geçmişte yaşadığı dravmatik olaylar nedeni ile psikolojik sorunlar yaşamaya başlamıştır. Uyuşturucu madde ve alkol bağımlılığı ile bu hastalığını daha ileri bir boyuta taşıyan Brian bir anda yükseldiği zirveden hızla düşmeye başlar. Doktoru Eugene Landy ve aşık olduğu kadın Melinda sayesinde yeniden tedaviye cevap veren Brian, düştüğü bataklıktan çıkmak için elinden geleni yapacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 36034   tarih   Tarihi : 4 Ocak 9:30   İmdb : İzle

Lovely Still

Emekli olmasına rağmen çalışmayı seven ve insanlarla sürekli iletişim halinde olmak isteyen Robert Malone, 70 yaşına gelmiş eğlenceli ve sevecen bir adamdır. Robert'ın yaşına rağmen dur durak bilmeyen enerjisi insanların dikkatini çekiyor ve yaşlı adama ayrı bir sempati duyulmasını sağlıyordur. Robert'e bu konudan dolayı sempati duyan bir kişi de Mary'dir. Cildindeki buruşukluklara rağmen hala genç ve güzel bir kadın olan Mary, Robert ile aynı yaşta eğlenceli bir kadındır. Hayatı yalnız yaşamayı sevmeyen ve uzun bir süredir Robert'tan hoşlanan Mary, yakın zamanda yaşlı adamla bir ilişki yaşamaya başlayacak, ancak bu konularda utangaç ve ne yapacağını bilmeyen tavırlara sahip olan Robert, Mary'e karşı acemilikler yaşayacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 27362   tarih   Tarihi : 11 Eylül 11:01   İmdb : İzle

Mükemmel Uyum 2 – Pitch Perfect 2

Mükemmel Saha filminin devamı niteliğinde hazırlanan Mükemmel Uyum 2 (Pitch Perfect 2), oldukça keyifli bir yapım halini almıştır. Yönetmenliğini Elizabeth Banks'ın üstlendiği film izleyiciyi komedi dolu bir hikayeye sürüklerken aynı zamanda yeni nesil bir öyküsünü de içinde barındırıyor. Oyuncu kadrosunda Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Brittany Snow ve Hailee Steinfeld, gibi tanıdık isimler yer alıyor. Filmde; Şampiyonluğu elde ettikten sonra dünya çapında bir yarışmaya katılmaya karar veren Barden Bellas grubu, zorlu bir mücadelenin içine doğru sürüklenmeye başlar. Artık daha zor ilerlemeye başlayan yarışma tüm yarışmacıların hayatını değiştirmeye başlayacaktır. Boş vakitlerinizi değerlendirmek amacı ile web sitemizdeki filmleri keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 40408   tarih   Tarihi : 27 Ağustos 0:47   İmdb : İzle

Sır Peşinde – Every Secret Thing

filmin konusu; Geçmiş yıllarda 2 genç kızın kaybolmasının ardından davayı üstlenen Dedektif Nancy Porter, olayı açıklığa kavuşturamamış ve kariyerinde büyük bir çöküş yaşamıştır. Olayın üzerinden geçen 8 yıla rağmen hala genç kızların neler yaşadığını merak eden Dedektif Nancy, aynı olayın yeniden tekrar etmesi ile büyük bir şans yakaladığına inanır. İlk başta iki olayın birbirinden bağımsız geliştiğini düşünse de olayların aslında bağlantılı olduğunu anlayan Nancy, eşi ile bitlikte bu gizemli olayın sır perdesini aralayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 50193   tarih   Tarihi : 27 Temmuz 16:28   İmdb : İzle

Hayatımın En Kötü Gecesi

Hayatımın En Kötü Gecesi Filminde; Yıllarca haber spikeri olabilmek için uğraşan Sarah, sonunda beklediği iş teklifini almıştı. Fakat, bir gün öcne tanıştığı erkek arkadaşının evine giden ve tek gecelik ilişki sonunda terk edilen Sarah'ın iş görüşmesine gidebilmesi için yalnızca 8 saati kalmıştı. Çantasını ve cüzdanını erkek arkadaşında unutan Sarah, eğer hayallerini gerçekleştirmek istiyorsa, bir yolunu bulup şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmesi gerekiyordu. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 51555   tarih   Tarihi : 17 Temmuz 0:25   İmdb : İzle

Davetsiz – The Uninvited

Hayatının uzun bir kısmını hastanede geçiren Anna, annesi öldükten sonra psikolojik sorunlar yaşayan genç bir kızdır. Yakın zamanda taburcu olacak olan Anna, annesinin ruhunu görmeye başlar. Yeniden hastaneye yatmak istemeyen ve bunun bir geçiş süreci olduğunu düşünene genç kız, daha sonra ki zamanlar da aslında annesinin kendisini bir şeyler anlatmak istediğini fark eder. Ancak anlatılanların ne olduğunu çözemeyen Anna, yinede olayların peşini bırakmaz. Annesinin ruhunu rahata erdirene kadar neler yaşandığını anlamaya çalışacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 60533   tarih   Tarihi : 19 Mart 16:24   İmdb : İzle