SON EKLENEN FİLMLER
Neon Şeytan – The Neon Demon
Türkçe Altyazı

Neon Şeytan – The Neon Demon

Genç bir kadının hedefleri uğruna başvurduğu korkunç olayları konu alan Neon Şeytan (The Neon Demon) filmi gerilim, korku türünde oldukça başarılı bir yapımdır. Elle Fanning ve Karl Glusman'ın baş rollerini paylaştığı filmin yönetmenliği Nicolas Winding Refn'e ait. Filmin konusu; Genç ve güzel bir kız olan Jesse, kısa zaman önce Los Angeles'e yerleşmiş ve bu yeni şehirde hayallerinin gerçekleşmesi için bir modellik ajansına kayıt olmuştur. Bir kaç gün içerisinde genç kız bazı toplantılara ve cast görüşmelerine davet edilirken, kendisi gibi model olma yolunda ilerleyen milyonlarca insan olduğunun farkına varır. Kötü geçen görüşmelerinin ardından tüm umutlarını kaybetmeye başlayan Jesse, tanıştığı bir grup modelle arkadaşlık kurmaya başlayınca tüm hayatını baştan sona gözden geçirmeye karar verir. Zira çocukluktan beri istediği hayali için sandığından daha gerçekçi bir güzelliğe sahip olması gerektiğini öğrenen Jesse, çok yakında diğer modellerin başvurduğu yöntemleri denemeye başlar. Ancak kendisinden ödün verdiği bu yollar hem Jesse'nin rutin yaşantısına hemde özel hayatına büyük zararlar verecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 210277   tarih   Tarihi : 1 Eylül 13:50   İmdb : 7.0 İzle

Trumbo

1940'lara kadar uzanan hikayesi ile sinema severlerin beğenisi toplayacak olan Trumbo filmi Hollywood'un ünlü senaristlerinden biri olan Dalton Trumbo'nun yaşam öyküsünü anlatıyor. Bryan Cranston hayat verdiği karakter ile marjinal bir şekil alan filmin oyuncu kadrosunda Diane Lane, Elle Fanning ve Helen Mirren gibi yetenekli isimler yer alıyor. Filmde; Kariyerinin en iyi noktasında korkunç bir çöküş yaşamaya başlayan Dalton Trumbo, soğuk savaşta yaşanan cadı avlarından birine yakalanmış ve saygınlığı yerle bir olan ünlülerden biri olmuştur. Tırnakları ile kazıya karıya çıktığı zirveden hızlı bir iniş yaşayacak olan Trumbo, aynı zamanda yaptıkları hakkında zorlu bir sürece girecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 47154   tarih   Tarihi : 4 Şubat 10:11   İmdb : İzle

Deja Vu

Deja Vu Filminde; New Orleans’taki bir tur gemisine koyulan bomba patlaması sonucunda büyük bir felakete yol açmıştı. Bu patlamanın kimler tarafından yapıldığını bulmak ajan Carlin'e düşmüştü. Carlin, eldeki delillerle soruşturmayı çözmeye çalışsa da bu imkansız gibi bir şeydi. Fakat, patlama ile ilgili çalışmalarını sürdürürken yaşadığı dejavu sayesinde patlamanın tüm detaylarını bir bir öğrenecekti. 2006 yılının en iyi bilim kurgu ve korku filmleri arasında yerini almış olan Deja Vu, sinema severlerin hd kalitesinde izlemesi için güncellenmiş ve görüntü kalitesi yükseltilmiştir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 30567   tarih   Tarihi : 11 Eylül 8:30   İmdb : İzle

Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda – The Boxtrolls

Karolin ve Gizli Dünya ve Paranorman'ın oscar adayı yapımcılarından muhteşem bir animasyon filmi daha Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda.. Elle Fanning, Ben Kingsley ve Simon Pegg gibi başarılı isimlerin seslendirdiği film Graham Annable ve Anthony Stacchi ortaklığında hazırlandı. Filmde; Efsaneye göre Cheesebridge sokaklarının altında yaşayan bir grup Boxtroller, geceleri kasaba halkının en sevdiği eşyaları çalıyor ve kullanmak üzere kendi yaşadıkları yer altı dünyasına taşıyorlardı. Aslında korkak ve çekingen varlıklar olan Boxtroller, halkın düzenini iyice bozmaya başlayınca bir imha edici onları ne pahasına olursa olsun yok etmeye karar verir. Hayatları tehlikede olan Boxtroller'ın bir kahramanı olmalıdır.. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 70160   tarih   Tarihi : 10 Aralık 12:33   İmdb : İzle

Gençler – Young Ones

22. Yüzyılın başlarında insan nesli artık büyük bir tehdit altındadır. Zira su oldukça az bulunan bir kaynak haline gelmiş tüm barajlar ve göller kurumaya yüz tutmuştur. Dünya'nın belli başlı kısımlarında bulunan su bazı suç çeteleri tarafından kazanç haline getirilmiş, eski zamanlarda bol bol harcadığımız su artık yüksek meblalar da para karşılığında satılmaya başlanmıştır. Kendi kasabasında da tek bir damla su bulamayan genç bir adam ailesinin hayatı için zorlu bir mücadeleye girerek su aramaya ve Dünya'da kalan son su birikintilerini tek tek gezmeye başlayacaktır. Başarılı yönetmen Jake Paltrow tarafından oldukça önemli bir konuya değinerek çekilen film Dram ve BilimKurgu'nun zor bulunan keyifli türlerinden biridir. İzlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 70787   tarih   Tarihi : 19 Kasım 16:29   İmdb : İzle

Benjamin Button Tuhaf Hikayesi izle

2008 Yılı Amerika - Fransa ve İngiltere de çekilmiş Müthiş Bir Hikayedir. Film Gerçek bir olaydan esinlenerek yapılmıştır.Yönetmenliğini David Fincher yapmıştır. Oyuncu Kadrosu Başrolde Brad Pitt aşık olduğu kadın rolünde Cate Blanchett, Chandler Canterbury gibi Güçlü sinema oyuncularına sahiptir. Benjamin Button Tuhaf Hikayesi diyen geçen bu büyük eserde Yaşlılık hastalığına sahip bir bebek olarak dünya ya geliyor. Daha hayata gözlerini açtığın da annesini kaybediyor. Onun Doğumu esnasında hayatını kaybeden annesi son nefesin de eşine ona sahip çıkması için rica ediyor. Ancak Eşinin ölümünden bu hasta bebeği sorumlu tutan bana bebeğin lanetli olduğuna inanıyor. Bebeği Kaptığı gibi nehre atmak içni götürse de yapamıyor. Onu Hiç tanımadığı bir evin Kapısına koynuna 18 dolar para bırakarak terk ediyor. Benjamin Button Yaşlıların kaldığı bir bakım evinde yaşamaya başlar. Onu bulan bir siyahi kadın ona annelik eder. Ordaki yaşlıların birinin yiğeniyle gönül ilişkisi başlar ama benjamin 80 yaşında göstermektedir. Oysaki 12 yaşında bile değildir. Kız ise 12 yaşında normal bir çocuktur. Yıllar mektuplaşmalar yaşanamayan aşklar ve Yıllar sonra tekrar tekrar tüyler ürperten karşılaşmalar. En iyi Romantik Film En iyi Dram Filmi En iyi Yabancı Film ve bir çok dalda ödül almış muhteşem Bir eser. Kim Tahmin edebilirdi ki Benjamin Gençleşmeye başlayacak ve günün birinde aşık olduğu o küçük kız 70 yaşlarına geldiğinde 1 yaşında bebek olarak onun kollarında ölecekti... Müthiş Bir Yabancı Film Macera, Trajedi Aşk Ve Her şey Benjamin Button Tuhaf Hikayesi izleyin...
yorum0    yazar İzlenme : 18588   tarih   Tarihi : 5 Ağustos 6:37   İmdb : İzle