SON EKLENEN FİLMLER

Roman Gibi Bir Aşk – A Novel Romance

Genç, yakışıklı ve oldukça romantik bir adam olan Liam, yazarlık yaptığı kitap evinde oldukça sıkıcı günler yaşamaktadır. Yeni yazmaya başladığı bir romantik komedi kitabında oldukça zorlu bir yerde takılmış ve gelmeyen ilhamlarına lanet etmeye başlamıştır. Bir kaç günlük tatilin kendine iyi geleceği düşünen ve Portland'a gitmeye karar veren genç adam, bu şehirde gerçek aşkı ile tanışarak, yaşamını bambaşka bir şekilde yaşamaya başlayacaktır. Sevgilinizle yada eşinizle keyifli bir romantik komedi filmi izlemek istiyorsanız Roman Gibi Bir Aşk filmine bakmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 38357   tarih   Tarihi : 7 Ekim 13:40   İmdb : İzle

Feed the Gods

2014 Kanada yapımı olan Feed the Gods filminin konusu; Hayatlarını uzun süredir yalnız geçiren iki kardeş, belli bir olgunluğa gelmiş ve kendilerini terk eden anne ve babalarını aramaya karar vermişlerdi. Anne ve babasının en son görüldüğü Tendale kasabasına doğru yolculuğa çıkacak olan iki kardeş, kasaba halkının azizliğine uğrar. Zira başka bir şehirden gelen insanları iyi karşılamayan Tendale kasabası iki kardeşi acımasızlıklarla karşı karşıya bırakacaklardır. Baş rollerinde Emily Tennant ve Brittney Irvin'ın tol aldığı Feed the Gods filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 95560   tarih   Tarihi : 10 Şubat 12:16   İmdb : İzle

Hep Seni Düşünüyorum Seyret

Kanada yapımı olan ve 2009 yılında vizyona giren Hep Seni Düşünüyorum Filminde; Okulun sessiz ve çalışkan bir öğrencisi olan Denis Cooverman, mezuniyet töreninde yaptığı konuşma ile tüm sessizliğini bozar. Mezuniyet töreninde yıllarca aşık olduğu ve aşkını bir sır gibi sakladığı Beth Cooper’ a tüm okulun önünde aşkını itiraf edince, okulun gündemine bomba gibi düşer. Beth'den beklediği cevabı alsa da başına daha büyük bir bela alan Denis, Beth ile birlikte bu beladan kurtulabilmek için her yolu denerler.
yorum0    yazar İzlenme : 15351   tarih   Tarihi : 15 Ocak 16:41   İmdb : İzle