SON EKLENEN FİLMLER

A Walk In The Woods

2 yıl önce ülkesinden ayrılarak İngiltere'ye yerleşen Bill Bryson, emekli olması ile birlikte özlediği topraklarına yeniden dönüş yapar. Artık başka hiç bir ülkede yaşamayacağına dair kendisine bir söz veren Bill, yakın bir arkadaşının vefat ettiğini öğrenir. İyi bir şekilde kurgulanmış cenaze törenine katıldıktan sonra arkadaşının kendisine bir not bıraktığını öğrenen yaşlı adam, notta yakın arkadaşının ölmeden önce yapmak istediği bir şeyi yapamadığını ve eğer ölürse küllerinin oraya dökülmesini istemiştir. Yıllarını geçirdiği arkadaşının son arzusunu yerine getirmek için kendi sözünü bile çiğneyen Bill, çıkacağı yolculukta aynı zamanda kendi içinde olan eksikleri de fark edecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 29335   tarih   Tarihi : 23 Aralık 12:13   İmdb : İzle

Ölümcül Takip – Survivor

İşlenen bir suikast girişiminden canlı olarak kurtulan genç bir kadın, bir anda ülkenin en çok aranan insanı haline gelir. Ölüm genç kadını an be an takipteyken zorlu ve mücadele gerektiren bu yol genç kadını oldukça zorlayacaktır. Zira suikasti işleyen kişiyi gördüğü ve olayın tek şahidi olduğu için yaşamaması gereken bu genç kadın hem suikastçinin hemde olay hakkında bilgi almak isteyen güvenlik güçlerinin hedefi olacaktır. Heyecanı ve aksiyonu bir an düşmeden soluksuz devam eden Survivor filmi izleyiciyi oldukça tatmin edecek gibi duruyor. Son zamanda çekilen ajan filmlerinin aksine sıra dışı kurgusu ve aksiyona hız katan gerilimini ile Survivor filmini kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 19677   tarih   Tarihi : 18 Eylül 0:34   İmdb : İzle

Effie Gray

19. yüzyılın başlarında geçen başarılı dram öyküsü Effie Gray, isimli bir kadının hayat hikayesini anlatıyor. Oldukça sevimli, güzel ve çekici bir kadın olan Effie, 5 yıl önce ünlü tarihçi ve sanat eleştirmeni John Ruskin ile evlenmiştir. Ancak ilk günden beri aralarında bir soğukluk vardır. Ve bu evliliklerini kötü yönde etkiliyordur. Aslında tutkulu bir aşkla evlenmiş olan Effie ve John, zamanla bu tutkularını yitirmiş ve en küçük problemden dolayı tartışmaya başlamıştır. Bir gün başarılı ressam John Everett'e modellik yapan ve genç adama aşık olan Effie, bu olayın duyulması ile o dönem kadınlar için yasaklanan tüm kuralları çiğnemiş olur. Ancak bu Effie'nin umurunda değildir. Dilediği gibi aşkını yaşamak isteyen Effie, zorlu yargı karşısında baş kaldıracaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 85276   tarih   Tarihi : 7 Mart 13:42   İmdb : İzle

Erkekler Kadınlar ve Çocuklar – Men Women Children

Modern çağın bize getirdiği bir güzellikte teknoloji unsurları. İnternet, sosyal medyalar, fotoğraflar ve sohbetler artık teknolojiye ayak uydurularak yapılırken çocukların ve yetişkinlerin nasıl değiştiğini ve sosyalleşme kavramlarının farklılaştığını görüyoruz. Başarılı yönetmen Jason Reitman da Men Women Children filminde bu değişimi konu alıyor. Bir çok insanın izlemesi gereken film, çocuklar üzerinde yaşanan olayları gözle önüne seriyor. Baş rollerinde Ansel Elgort, Adam Sandler ve Judy Greer gibi bir çok başarılı ismin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 83583   tarih   Tarihi : 27 Ocak 12:03   İmdb : İzle

Kalplere Vur Bir Zımba

Kalplere Vur Bir Zımba Filminde; Mutlu ve huzurlu giden bir evliliğin ardından boşanma kararı alan Kate ve Richard çifti, tam da yıllarca hayal ettikleri emeklilik baharının tadını çıkaramadan ayrılmışlardır. Yıllarca harcadıkları emeğin karışılığı olarak yüklü miktarda tazminat alan ikili, bu parayı iki acemi soyguncuya kaptırınca işler karışacaktır. Eskiden karı koca olan Kate ve Richard çifti, bu kez iş birliği yaparak paralarını geri almaya çalışacaklardır. Keyifli Seyirer
yorum0    yazar İzlenme : 26928   tarih   Tarihi : 13 Eylül 18:41   İmdb : İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 36838   tarih   Tarihi : 6 Eylül 14:12   İmdb : İzle