SON EKLENEN FİLMLER
Aşk Uğruna – Equals
Türkçe Altyazı

Aşk Uğruna – Equals

Fantastik bir ülke sınırları içerisinde imkansız bir aşkın güzel duygularını konu alan Aşk Uğruna (Equals) filmi son zamanların en başarılı yapımlarından biri. Baş rollerini Kristen Stewart ve Guy Pearce'in paylaştığı 100 dakikalık başarılı filmin yönetmenliği Drake Doremus'a ait. Senaryosunu Nathan Parker ve Drake Doremus ortak bir çalışma üzerinde hazırlarken filmde şöyle bir konu hakim; Yaşamı boyunca belkide yalnızca bir kere şık olan insanların duyguları sabote edilmiş ve insanlar yakın bir gelecekte her şeyi berbat eden romantik duygulardan arındırılarak yeni bir dünyada yaşatılmaya başlanmıştır. Burası kalplerin unutulduğu ve kimsenin aşk gibi duyguları hissedemeyeceği bir yerdir. Aşık olanlar ya öldürüyor ya da tespit edilerek dayanılmayacak işkencelerle yeniden sıradan yaşama adapte ediliyordur. S.O.S isimli bir virüs ne yazık ki Silas adlı bir gencin duyguların yeniden hatırlamasına ve Nia'ya aşık olmasına neden olmuştur. Aynı şekilde tuhaf duygular hissetmeye başlayan ve yavaş yavaş aşk denen muhteşem duyguyu tüm bedeninde hissetmeye başlayacak olan Nia, çok yakında imkansız aşkı için savaşmaya ve kendisini bulduğu yaşama tutunmaya çalışacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 100342   tarih   Tarihi : 27 Haziran 13:10   İmdb : 6.3 İzle
Prometheus
Türkçe Dublaj

Prometheus

Ridley Scott olay yaratan ve 2012'nin en iyi çıkış yapan filmi olan Prometheus. Kaşiflerin yaptıkları derin araştırmalar ve uğraşlar sonucu insanoğlunun izine rastlarlar.Ancak araştırmalar sonucunda insanoğlunun geleceği tehlike altındadır.Kaşiflerin bir araya gelerek yaptığı karar sonucu hepsi insanoğlunun geleceğini kurtarmak için bu tehlike ile mücadele etmeye hazır oldukları kanaatini getirirler. Ridley Scott'un yönetmenliğinde hazırlanan baş rollerinde Charlize Theron, Guy Pearce ve Michael Fassbender, gibi isimlerin yer aldığı filmi henüz izlemediyseniz tavsiye ederiz. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 46640   tarih   Tarihi : 7 Mart 8:51   İmdb : İzle

Akıl Defteri – Memento

Akıl Defteri filminin konusu; Geçirdiği talihsiz olaylardan sonra evine hiç uğramayan ve otel odalarında kalmaya başlayan Leonard Shelby, oldukça olgun, şık ve zengin bir beyefendidir. Kaldığı yerle tamamen tezat bir bağlamda olan ve bir çok mala sahip olmasına rağmen otel odalarında konaklayan Leonard Shelby, yakın zamanda karısını bir saldırıda kaybetmiştir. Hayatını karısını öldüren adamı bulmaya adayan ve milyonda bir görülen bir hastalıkla baş eden genç adam, karısının saldırganı hariç yaşadığı her şeyi sık sık unutmaktadır. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 48030   tarih   Tarihi : 2 Ekim 10:30   İmdb : İzle

Results

Filmin konusu; İki geçimsiz spor eğitmeni olan Trevor ve Kat, aynı mahallede yaşamalarına rağmen sürekli bir rekabet içerisindelerdir. Aynı spor salonunu ve ortak dükkanları kullanan iki geçimsiz eğitmen bir gün spor salonuna başlayan zengin bir adamın ardında büyük değişiklikler yaşamaya başlar. Zira vurdum duymaz, sorumsuz ve eğlenceli bir kişiliği olan bu adam ikilinin yeniden sıradan olaylara dönmelerine ve yeni hobiler edinmesine yardımcı olur. Artık eskisi kadar rekabet etmeyen Trevor ve Kat, belkide yakın zamanda daha samimi duygular paylaşacaktır. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 53494   tarih   Tarihi : 25 Temmuz 13:51   İmdb : İzle

Takip – The Rover

Sıkıntılı ve zor günler geçiren Eric, eski bir emekli askerdi. Son yıllarda büyük bir krizin eşiğine gelmiş ve elindeki tüm mal varlığını kaybetmişti. Her şeyini kaybettikten sonra acımasız ve sert bir adam olan Eric, bir banka soyguncularının arabasını çalmasıyla birlikte büyük bir şok yaşayacak ve arabasını çalanların peşine düşecekti. Hırsızlardan geriye sadece geride bıraktıkları yaralı arkadaşı kalmıştı. Yaralı genci iyileştirdikten sonra hem gencin intikamını almak hemde aracını geri almak için hırsızların peşine düşeceklerdir. İyi Seyirler
yorum1    yazar İzlenme : 102117   tarih   Tarihi : 2 Mart 12:49   İmdb : İzle

Aşk ve Nefret – Hateship Loveship

2013 Dram filmi olan Aşk ve Nefret (Hateship Loveship) filmi güzel yönetmen Liza Johnson tarafından hazırlanmıştır. Filmin konusu; Johanna Perry, hayatı boyunca hep pasif ve sessiz bir kadın olmuştu. Şimdilerde 40 yaşına basmış olan Johanna, 13 yaşında emanet edildiği dadısı ile birlikte devam ediyordur. Anne ve babasını uzun yıllar önce kaybetmiş olan genç kadın, sonunda dadısını da kaybedince artık hayatta tek başına kalmıştır. Çalışmak ve para kazanmak zorunda olan Johanna, ölen dadısı gibi bakıcılık yapmaya karar verir. 50 yaşlarında torunu ile birlikte yaşayan bir adamın yanında iş bulan Johanna, küçük toruna anne ve babasının yokluğunu hissettirmeden bakıcılık yapacaktır. Fakat Johanna'dan hiç hoşlanmayan küçük kız yakın arkadaşı ile Johanna'ya bir kaç oyun oynayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 86801   tarih   Tarihi : 21 Ocak 13:33   İmdb : İzle

Zaman Makinası – The Time Machine

Hayatını sürekli küçük laboratuvarın da geçiren Alexander, o gece sevgili ile buluşmak için evini toparlamış ve şık bir akşam yemeği hazırlamıştı. Sevgilisi ile beraber yemek yediği sırada bazı seslere takılan Alexander, evde bir hırsız olduğunun farkına varmış ve tedbirli olmak için elinden geleni yapmıştı. Fakat bu tedbir işe yaramamış çünkü zamansızca ateşlenen bir silah Alexander'ın kız arkadaşına isabet eder ve genç kızın oracıkta can vermesine neden olur. Bu olayın üzerin kısa bir süre geçtikten sonra Alexander, aklına koyduğu zaman makinesini elindeki tüm malzemelerle yapmaya başlar. Zira genç bilimcinin tek hedefi geçmişe bir yolculuk yaparak kız arkadaşını geri kazanmak olacaktır. Fakat her şey Alexander'ın istediği gibi gitmemiş istenilen tarihin çok daha ötesine gidilerek genç adamın zamanda kaybolmasına neden olur. Türünün en başarılı örneklerinden biri olan Zaman Makinası filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 68458   tarih   Tarihi : 22 Kasım 13:55   İmdb : İzle

Karanlıktan Korkma – Don’t Be Afraid Of The Dark

Annesini kaybettikten sonra içine kapanık ve kimseyle konuşmayan bir kız olan Sally, babasının kız arkadaşı Kim’le tanıştıktan sonra onu sevmeye başlayacaktır. Evlerindeki anılarından ve geçmişte yaşadıklarını unutmak isteyen Sally, babasıyla birlikte buradan taşınacak ve 19. Yüzyıldan kalma bir eve taşınacaklardır. Yeni evlerinde her şey mutlu ve huzurlu giderken, Sally bir gün evde gizli bir bölme olduğunu fark edecek ve buraya girdiğinde evin tüm karanlık yüzü ortaya çıkacaktır. Buradaki yaratıkları Kim’e ve babasına söyleyen Sally, bu olanlara onları bir türlü inandırmayacak ve bu yaratıkları ispatlamak için o bölmeye tekrar girecektir. Fakat, oradaki yaratıklar Sally’nin ruhunun kendilerine ait olduğunu düşünecek ve onu ele geçirebilmek için saldırıya geçeceklerdir. Bir gece yarısı gizli bölmeye gitmeye hazırlanan Sally, yaratıkların evin içinde dolaştığını sezecek ve durumu hemen babası ve kız arkadaşı Kim’e haber verecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 46346   tarih   Tarihi : 12 Kasım 15:23   İmdb : İzle

Jack Irish: Dead Point

Baş rollerinde Guy Pearce, Marta Dusseldorp ve Aaron Pederse gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı Jack Irish: Dead Point filmini başarılı yönetmen Jeffrey Walker yönetti. 2014 Australia yapımı olan filmde; Kariyerinde oldukça başarılı ve disiplinli bir yargıç, verdiği adaleletli kararlar ile iyi bir ün salmıştır. Uzun zamandır hayatını kurcalayan bir kitabı arayan genç yargıç, Jack adında bir adamla tanışır ve aradığı kitabı genç adamdan bulmasını ister. Aslen İrlandalı olan Jack, daha önce hiç görmediği yer altı dünyasına, ve çeşitli çetelerin takıldığı yerlere girecek ve kitabı bulmak için hayatını tehlikeye atacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41512   tarih   Tarihi : 11 Kasım 12:50   İmdb : İzle

Soluk – Breathe

Amerika yapımı olan Breathe yani Türkçe ismiyle Soluk Filmi 2014'ün en iyi dram ve romantik film kategorisinde yer alıyor. Sophie isimli genç kız ABD'de uygulanan değişim projesi içi yola çıkar. Sophie hiç tanımadığı New York'da ki bir ailenin yanına taşınır. Sophie bu aile’de ki birine aşık olur fakat bu aşk imkansızdır. Çünkü aşık olduğu kişi evin babasıdır. Uzun süre acılar çeken Sophie’in yardımına birisi gelir. Sophie'nin bu aileye alışması hiçte kolay olmayacaktır. Fakat yeni bir ülkeye ve topluma alışmak oldukça zordur. Sophie'nin bu mücadelesini dramatik bir film olarak sergileyen Drake Doremus dram ve romantiği bir arada sergiliyor. Baş rollerinde G.Pearce ve F.Jones yer alıyor.
yorum1    yazar İzlenme : 48858   tarih   Tarihi : 24 Eylül 16:14   İmdb : İzle