SON EKLENEN FİLMLER
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War
Türkçe Dublaj

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War

Çıktığı ilk günden beri hızla büyüyen bir izleyici kitlesine sahip olan Kaptan Amerika serisi 3. filmi ile 2016 yılının Mayıs ayında yeniden karşıma çıkıyor. Oldukça başarılı bir senaryoya sahip olan filmde bu kez tüm süper kahramanları yanlış anlaşılmaları sonrası ikiye bölünüyor. Kaptan Amerika, Iron Man'e meydan okurken dışarıdan olaya dahil olanlar kendi tarafında seçerek savaşa devam ediyor. Baş rollerinde Robert Downey Jr., Scarlett Johansson ve Chris Evans gibi ünlü yıldızlar yer alıyor. Anthony Russo ve Joe Russo beraberliğinde hazırlanan film IMDB'den 8.5 gibi standarların üzerinde bir puan almıştır. Filme çok yakında sitemizden 1080p ve Türkçe Dublaj seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 104694   tarih   Tarihi : 11 Mayıs 12:26   İmdb : 8.5 İzle
Iron Man 2 – Demir Adam 2
Türkçe Dublaj

Iron Man 2 – Demir Adam 2

Macera ve Bilim Kurgu filmlerinin başında gelen demir adam lakaplı Tony Stark'ın ikinci filminde yine aksiyon hız kesmiyor. Şehrin en zengin adamı olan Tony Stark, Stark şirketler grubunun kurucusudur. Aslında küstah bir adam olarak görünen Tony'nin tek istediği ülkede ve dünya da kesin olarak barışı sağlamaktır. Yalnız silahşörlük ve kahramanlık peşinde olan Iron Man aslında herkesin sandığının aksine ne yaptığını bilen bir adamdır. Fakat ülke yetkilileri bu zırhın ve Iron Man'ın sırrının açıklanmasını ister. Fakat Tony bunu anlatmak istemez çünkü bu zırh kötü adamların eline geçerse gerçekten durdurulamaz bir güç haline gelecektir. Bir polis gizlice starkın ofisine gelerek zırhını çalar ve starkı öldürmeye çalışır. Fakat zırh insan bedeni ile bütünleşmeyince güç kazanmamaktadır. 200 milyon dolarlık bütçesi ile film 3 kat hasılat elde etmiştir. Ayrıca bir çok dalda oscar adaylığı ve 2 ödüle sahiptir. Jon Favreau'nun yönetmenliğini yaptığı Iron Man 2 filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
yorum1    yazar İzlenme : 34148   tarih   Tarihi : 16 Ağustos 13:53   İmdb : İzle

Iron Man 3 İzle

Kahraman, mucit ve milyarder bir iş adamı olan Tony Stark, bu defa gücü ondan daha çok, hatta bir takım düşman ile yüz yüze geliyor. Ayrıca bu düşman, o çok sinirlendirecek bir saldırı yaparak özel yaşamını ortadan kaldırıyor. Stark, bu zamanda ise olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadele içerisinde kendisini sokuyor. Ayriyeten sevdiklerini ve yakınlarını koruma altına almak için zekasını, cesaretini ve içgüdülerine de ihtiyacı vardır. Stark’ın bu savaşı içerisinde kafasında en çok soru işareti bırakan şey ise bütün olayların en can alıcı yanı, kıyafet midir adamı adam yapan yoksa adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan?
yorum0    yazar İzlenme : 20126   tarih   Tarihi : 11 Nisan 15:34   İmdb : İzle