SON EKLENEN FİLMLER

Star Wars 7: Güç Uyanıyor – Star Wars: Episode VII

2005 yılında son filmi ile vizyona veda ettiğini düşündüğümüz Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi 10 yıl aradan sonra yepyeni bir jenerasyonla geri döndü. Son filmde Luke ve ekibinin Han'ı düşman elinden geri almak için verdiği mücadeleye tanık olurken, aynı zamanda Luke'un babası ile karşı karşıya geldiğini hatırlıyoruz. Tüm hikayenin bu burada sonlandığına inansakta beklediğimiz gibi olmadı. Baş rollerinde Harrison Ford, Carrie Fisher ve Daisy Ridley gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin konusu henüz bilinmiyor. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 59344   tarih   Tarihi : 23 Mart 0:52   İmdb : İzle

Ölümsüz Aşk – The Age of Adaline

Adaline Bowman, bir devrin yeniden doğumunda dünyaya geldiği için tanrı tarafından eşsiz bir özellikle mükafatlandırılır. Bu özellik Adaline'nin bir adamla birlikte olmadığı sürece devam edecek, ancak genç kadın kalbini bir yabancıya kaptırırsa son bulacaktır. Bu güne kadar gücünü kaybetmesine değecek bir adam bulamamış olan Adaline, yüzyıllardır tek başına yaşadığı kulübesinde hayatını sürdürmeye devam eder. Ancak kısa bir süre sonra ruh arkadaşını bulacak olan Adaline, sevdiği adamın ailesi ile tanışmaya karar verince sakladığı gizli sırrı bir anda gün yüzüne çıkacaktır. Sevdiği adamı kaybetmemek için elinden geleni yapması gereken Adaline, bundan sonra doğrular üzerine bir yaşam kurmaya çalışacaktır. İyi Seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 30116   tarih   Tarihi : 18 Kasım 0:45   İmdb : İzle

Yıldız Savaşları 5: İmparatorun Dönüşü

Yavin Savaşı'ndan tam 3 yıl geçmiş fakat isyan güçlerinin en önemli 3 adamı olan Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Leia hala yakalanamamıştı. Darth Vader ve İmparatorluğa bağlı tüm askerler onları hala aramaktaydı. Galaksinin diğer ucuna Hoth buzul dağlarına bir üst bölgesi kuran asiler, yerini belli etmişti. Kısa bir süre sonra Darth Vader ve İmparatorluğa bağlı askerler Hoth buzul dağlarını ablukaya almış asilerin teslim olmasını beklemekteydi. Fakat asiler ateşle karşılık verince orada büyük bir çatışma gerçekleşir.
yorum0    yazar İzlenme : 19452   tarih   Tarihi : 12 Aralık 10:14   İmdb : İzle

Paranoya Türkçe Dublaj İzle

Fransa ve ABD ortak yapımı olan bu filmin yönetmenliğini Robert Luketic üstlenmiş ve 2013 yılında vizyona girmiştir. Bir telekomünikasyon şirketinde çalışan Adam Cassidy, çalışma azmi ve başarılarıyla şirkette önemli bir kariyere sahiptir. Fakat bir anlık dalgınlığıyla oluşan hata şirketi büyük bir zarara uğratır. Patronun öfkesi ve beklentisi karşısında çaresiz kalan Cassidy, zarara karşılık patronun rakip şirkette çalışarak kendilerine muhbirlik yapma teklifini kabul eder. Fakat bu muhbirlik işi hiçte istediği gitmeyecek ve onu daha büyük felaketler bekleyecektir. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 14125   tarih   Tarihi : 20 Kasım 12:21   İmdb : İzle