SON EKLENEN FİLMLER
Kartal Eddie – Eddie The Eagle
Türkçe Dublaj

Kartal Eddie – Eddie The Eagle

Kayak sporlarına gönül vermiş genç bir adam olan Michael Eddie Edwards'ın yaşam öyküsüne ışık tutan Kartal Eddie (Eddie The Eagle) filmi dram, spor türündedir. Baş rollerinde Hugh Jackman, Christopher Walken ve Taron Egerton, gibi başarılı oyuncuların yer aldığı yapımın yönetmenliğini Dexter Fletcher yapmıştır. Filmde doğuştan bacağında sakatlık olan ve sürekli ezilerek büyüyen Eddie'nin başarı öyküsü konu alınıyor. Her adımda annesine biraz daha muhtaç olan Eddie, çok küçük yaştan beri girdiği ameliyatların nihayet sonuç vermesi ile bacağının yüzde 90'ını kullanmaya başlamıştır. Bacağında ki ağır demirlerde çıkarıldığında küçük çocuk mahalle arkadaşları gibi oyun oynayabilecek ve artık ailesine muhtaç kalmayacaktır. ancak koca demirler çıkmadan hemen önce Eddie'nin gözlerinde de sorunlar olduğu ortaya çıkmıştır. Artık yaşamı boyunca işlerinin iyi gitmeyeceğini düşünmeye başlayan küçük Eddie'nin psikolojisi günden güne daha kötü bozulmaya başlar. Ailesinin kendisine yeni ve güzel bir hobi edindirme çabaları işe yaramasa da küçük Eddie, büyüdüğünde televizyonda gördüğü engelli kayak atlayış sporcusu olacaktır. Küçük çocuğun bu hayali ya gerçek olacak yada Eddie bundan sonraki tüm inancını kaybedecektir. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 183269   tarih   Tarihi : 28 Temmuz 11:12   İmdb : 7.5 İzle

Pan

Baş rollerinde aksiyon filmlerinden tanıdığımız Hugh Jackman'ın yer aldığı Pan filmi usta yönetmen Joe Wright tarafından hazırlanmıştır. Ünlü roman yazarı JM Barrie'nin 1860 ve 1937 seneleri arasında yazdığı Peter Pan karakterinin hikayesinden esinlenerek ve modern çağa uyarlanarak hazırlanan filmin konusu şu şekilde; Annesini kaybettikten sonra büyük bir yatılı okula gönderilen Peter Pan, bir gece Neverland'ın kötü korsanı tarafından kaçırılır. Bir çok arkadaşı ile birlikte uzun bir yolculuktan sonra çalışmak için bir madene hapsedilen Peter, bir kehanetin tuhaf kuralları hakkında bazı olaylar öğrenir. Arkadaşlarını ve ülkesini kehanetin her kuralına uyarak kurtarmaya çalışacak olan Peter, herkesin tek ümidi olacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 47790   tarih   Tarihi : 3 Şubat 9:06   İmdb : İzle

X-Men Geçmiş Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past

Soluksuz bir Film izlemek için Arkanıza yaslanın. X-Men filmi ile iyi bir çıkış yakalayan Bryan Singer filmin yeni serisiyle yine hayranlarının karşısına çıkıyor. X-Men Geçmiş Günler Gelecek izleyenleri kendisine hayran bıraktı ve filmin fragmanı izlenme rekorları kırdı. James McAvoy, Michael Fassbender ve Hugh Jackman'in baş rollerini paylaştığı X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; Evrende insanlar ve tüm canlılar için oluşacak önemli bir gelişmeyi engellemek için tüm X-menler zamana yolculuk yapacaktı. Amaçları zamanda yolcululuk yaparak tüm tehlikeleri önlemek ve insanoğlunun geleceğini kurtarmaktı. X-men izlemek isteyenler sitemizden X-men serisini indirmeden izleyebilirler.
yorum2    yazar İzlenme : 54953   tarih   Tarihi : 20 Temmuz 16:04   İmdb : İzle

Chappie

Gelecek yaşamın değişen hayat tarzlarına ve güçleri eline alan koruma kuvvetlerinin bazı olaylarına değinen Chappie filminin konusu şöyle; Uzun zaman önce büyük bir değişime uğrayan dünya insanlara daha çok avantajlar sunmaya başlamış ve yaşamı kolaylaştırmıştır. Modern hizmetlerinde geliştiği bu dünya da ünlü bir bilim insanı güvenlik güçlerinin işlerinin hafifletecek bir robot türüne imza atmıştır. Tam da düşünüldüğü gibi zorlu operasyonlarda ve silahlı çatışmalarda kullanılan bu robotlar insanlara kolaylık sağlamaya başlamıştır. Ancak bir gün Chappie ismi verilen bir robot diğer robotların çizdiği programdan ayrılarak başka bir insanın elinde değişime uğramıştır. Şimdi bir insan gibi düşünmeye ve hissetmeye başlayan Chappie, bir çok macera yaşayacaktır. İyi Seyirler.
yorum4    yazar İzlenme : 64431   tarih   Tarihi : 7 Haziran 14:35   İmdb : İzle