SON EKLENEN FİLMLER

Barely Lethal

Türkiye'de vizyona girmesine çok kısa bir süre kalan Barely Lethal filmi internet ortamında yayılmaya ve izlenmeye başlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Kyle Newman üstlenmiş ve baş rollerinde Jessica Alba, Samuel L. Jackson ve Jaime King gibi isimler yer almıştır. Filmin konusu; Çocuk yaşta bir ajanlık okuluna başlayan Megan Walsh, merhametli ve vicdanlı bir kişiliğe sahiptir. Bu okulda Megan'ın kişiliğinde bir kıza yer verilmezken, genç kızın yetenekleri okul hocalarını öylesine etkilemiştir ki bu okula girmesi için tek bir şans verilmiştir. Ancak görev harici gerçek dünyayı hiç görmemiş olan Megan, bu durumdan oldukça şikayetçidir. Bu yolu kendi seçmediği için kendi seçtiği hayatı yaşamak isteyen Megan, yakın zamanda sahte bir ölümle okuldan ve hocalardan kurtulacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41490   tarih   Tarihi : 29 Ağustos 11:01   İmdb : İzle

Ruh – The Spirit

1940 yılında çıkan bir çizgi romandan uyarlanan Ruh filmi usta yönetmen Frank Miller tarafından hazırlanmıştır.İzleyicinin oldukça beğendiği bir tür olan filmde bir kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Baş rollerinde Gabriel Macht, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi tecrübeli isimler yer almıştır. Filmde; Kısa süre önce hayatını kaybeden genç bir adam kendine bahşedilen bir şans sayesinde bazı yeteneklere sahip olarak Dünya'ya geri gönderilmiştir. Fakat dönmesinin tek bir şartı vardır. Genç adam tüm gücünü masum insanlara yardım etmek için harcayacaktır. Şartları kabul ederek Dünya'ya tekrar gelen genç adam, tüm genç kızların sevgilisi ve halkın kahramanı olacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 65487   tarih   Tarihi : 24 Kasım 12:19   İmdb : İzle

Anneler Günü

İşlerinin ters gitmesiyle evlerini kaybeden bir aile, bir gece yarısı evlerine evin yeni sahiplerinin gelmesiyle büyük bir şok yaşarlar. Evin yeni sahipleri gece yarısı yeni evlerine gelip doğum günü partisi vermek isterler. Ev halkı daha olayın şokunu üzerinden atamamışken eve gelen davetsiz bir misafir evi kan gölüne çevirecektir. Keyifli Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 41969   tarih   Tarihi : 26 Ağustos 16:20   İmdb : İzle