SON EKLENEN FİLMLER
Sosis Partisi – Sausage Party
Türkçe Altyazı

Sosis Partisi – Sausage Party

İnsan yaşamının dışında yaşanan olayları konu alan Sosis Partisi (Sausage Party) filmi bir marketin içerisinde yiyeceklerin nasıl günler geçirdiğini anlatıyor. Animasyon ve komedi türünde hazırlanmış olan yapımın senaryosunu Kyle Hunter, Evan Goldberg ve Ariel Shaffir gibi senaristlerin ortak çalışması ile yazılmıştır. Yönetmenliğini Conrad Vernon'un üstlendiği filmde öykü şöyle ilerliyor; Gözlerini açtığında bir market reyonunda sosis olarak sergilenen Frank, yaşamını satılmak için çalışmaya adamak zorunda kalacaktır. Sahibinin evine vardığında oldukça keyifli bir yaşam süreceğini düşünen Frank, bir gün bazı arkadaşları ile market arabasına atılır. Sonunda huzurlu yaşamına kavuştuğunu düşünen Frank, beklemediği korkunç olaylarla karşılaşacak ve markette kendilerine anlatılan güzel yaşamın aslında gerçek olmadığını anlayacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 189235   tarih   Tarihi : 24 Ekim 11:22   İmdb : 6.7 İzle

Yosemite

2015 Fransa yapımı olan Yosemite filmi durağan işleyen kurgusu ile dramatik bir konuya hakim. Başarılı yazar James Franco’nun A California Childhood isimli romanından alıntılar ile hazırlanan filmin yönetmenliğini Gabrielle Demeestere üstleniyor. Filmin baş rollerinde James Franco, Henry Hopper ve George Maguire, gibi yetenekli isimler yer alırken filmin kısaca özeti şöyle; Yıl 1985. Yaz yavaş yavaş bitmiş ve son baharın son demleri yaşanıyordur. Chris, Joe ve Ted okulların açılması ile heyecan dolmuş ve okulun ilk günlerinde oyunlar oynayabilmek için kendilerine gizli bir mekan bulmuşlardır. Henüz 5. sınıf öğrencisi olan Chris, Joe ve Ted, buldukları mekanda korkunç olaylar döndüğünü fark edeceklerdir.
yorum0    yazar İzlenme : 41524   tarih   Tarihi : 2 Mart 12:48   İmdb : İzle

Vahşi Atlar – Wild Horses

Genç bir dedektif, sakin ve sessiz bir kasabanın huzurunu bozan küçük bir cinayetin davasını üstlenir. Yıllar önce kapanan bu dava yıllar sonra aynı şekilde işlenen bir cinayetle tekrar açılır. Ancak suçluların hoşuna gitmeyen bu olayın önü kapatılmak için izi kalan tüm ipuçları yok olur. İşi oldukça zorken kasabanın yerli halkı ile birlikte hareket edecek olan dedektif, ölüm tehlikesi ve bir çok saldırıdan kurtulmayı başarır. Kimler tarafından engellendiğini merak eden ve cinayetin altında yatan gerçekleri öğrenmek isteyen genç dedektif canı pahasına işini bırakmayacaktır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 17084   tarih   Tarihi : 14 Eylül 14:46   İmdb : İzle

True Story

Sıradan, sakin bir hayata sahip olan Michael Finkel, zeki ve duygusal bir adamdır. Ülkenin en bilindik dergilerinden biri olan New York Times dergisinde editör olarak çalışan Michael, o sabah sıradan rutinini atlattıktan sonra dergi adına haberleri karıştırmaya başlar. Okuduğu ilk haberle tüm dengesi alt üst olan Michael, kendi hayatı ve kariyeri hakkında yakın zamanda büyük değişiklikler yaşayacağını hemen anlar. Zira psikolojik tedavi görmesine rağmen kontrol altına alınamayan ve ailesini acımasızca katleden Christian Longo, Meksika sınırında yakalanmıştır. Ancak işin tuhaf olan yanı bu adam kaçak yaşadığı süre boyunca herkese New York Times dergisinde çalışan Michael Finkel olduğunu söylemiştir. IMDB'den 7.0 gibi yüksek bir puan alarak sitemizde en iyi filmler arasında yerini alan True Story filmini kaçırmayın. İyi Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 38145   tarih   Tarihi : 11 Temmuz 15:28   İmdb : İzle

The Interview

Çarpıcı gösteri ile halkın beğenisini kazanan bir söyleşi programı her geçen gün kanalın ve programın kazancını ikiye katmaya devam ediyordu. Programın yakışıklı sunucusu Dave ve yapımcısı Aaron her gün farklı konularda insanların ilgisini çekmeye devam ederken ikili bir gün Kuzey Kore başbakanı ile röportaj yapma şansı elde eder. Başbakan ile daha önce kimsenin konuşmaya bile fırsat bulamadığını bilen Dave ve Aaron, bu olayın programları için bulunmaz bir nimet olduğunu düşünerek hazırlıklara başlar. İlk uçakla Kuzey Kore'ye gidecek olan iki genç adam, hiç beklemedikleri bir teklifle daha karşı karşıya kalırlar. Zira CIA Dave ve Aaron'a Başkanı öldürmelerini söylemiştir. Ne yapacakları hakkında bir fikri olmayan ikili kısa zamanda bu işten kurtulmak için kurnaz bir plan hazırlamak zorunda kalır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 80745   tarih   Tarihi : 27 Aralık 14:02   İmdb : İzle

Third Person

Üç farklı şehirde üç farklı hikayeyi konu alan Third Person filmi usta yönetmen Paul Haggis tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde Adrien Brody, James Franco ve Liam Neeson gibi isimlerin yer aldığı filmde; Hayatını tek düze yaşayan Michael, kısa zaman önce eşinden boşanmıştır. Yeni sevgilisi Anna, tarafından ziyaret edilen Michel, Anna'nın hiç öğrenmemesi gereken bir konuda patlak vermiştir. Ve bu durum ilişkilerinde bir çıkmaza yol açacaktır. New York'ta yaşayan Julia ise küçük oğlunu öldürmeye teşebbüsten suçlanıyordu. Fakat böyle bir durum anne oğul arasında hiç geçmemiştir. Sean ise Roma'ya bir iş gezisine gittiği sırada Monica adında bir kadına aşık olacak ve onun küçük kızını kurtarma çabalarına girecektir. Keyifli seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 77261   tarih   Tarihi : 23 Aralık 13:51   İmdb : İzle

Hastalık – Maladies

Baş rollerinde başarılı ve oscar ödüllü oyuncu James Franco'nun yer aldığı Hastalıklar (Maladies) filmini usta yönetmen Carter yönetti. Filmde; 1960'lı yıllarda başarılı bir aktör olan James, akıl sağlığını yitirmiş ve zirve noktasına taşıdığı kariyerini sonlandırmak zorunda kalmıştır. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra yoksulluk çekmemek ev arkadaşı Catherine'yı da yanına alarak doğuştan konuşma özürlü olan kardeşinin yanına taşınan genç adam, zorluklar içinde sürdürdüğü hayatına bir de tedavi süreci eklenmişti. Her şeyin alt üst olmasına rağmen hayattan tat almayı bir şekilde başaran James, hayatında yeni değişiklikler yapacak ve kaybettiği sağlığını geri kazanmaya çalışacaktır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41781   tarih   Tarihi : 12 Kasım 14:07   İmdb : İzle

Tar – Forever Love

C.K. Williams'ın hayat hikayesini konu alan Tar filmi 2012 yılında vizyona girmiştir. Baş rollerinde James Franco, Mila Kunis ve Zach Braff gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmi Alexis Gambis yönetti. Filmde; Hayatını eşi Catherine Mauger ve çocukları Jed Williams, Jessie Burns'a adayan C.K. Williams, kazancını yazdığı şiirlerden elde etmektedir. ABD'li şair C.K. Williams'ın doğumundan ölümüne kadar geçen zamanı ele alan film iyi tepkiler ve iyi yorumlar alarak 2012 yılının en başarılı biyografi dram kategorisinde yer almıştır. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 55673   tarih   Tarihi : 1 Kasım 13:10   İmdb : İzle

Büyük Baskın – The Great Raid

2. Dünya savaşı sıralarında Amerika'da teğmenlik yapan Henry Mucci, sorumlu olduğu 6. bölük ile büyük bir görev alır. Görev sırasında 500 askerini esir veren ve bir çok askerinin de ölümünü izleyen Henry, olanaksız bir kurtarma planı yapar. Sadece gönüllü ve ailesi olmayan askerleri yanına alan Henry, bu güne kadar kötülüğüyle ün salmış bir komutanın elinden askerlerini canı pahasına kurtarmaya çalışacaktır. Başarılı bir kurtarış hikayesini ele alan usta yönetmen John Dahl baş rollerinde James Franco ve Sam Worthington'a yer verdiği Büyük Baskın filminde oldukça iyi yorumlar almıştır. İyi seyirler.
yorum1    yazar İzlenme : 53379   tarih   Tarihi : 29 Ekim 14:11   İmdb : İzle

Kafadar Prensler – Your Highness

Hayatı boyunca hep üşengeç, pasaklı ve egosu yüksel bir prens olan Thadeous, birbirleri ile zıt karakterler taşıyan abisi Fabious'a hiç benzememektedir. Zira oldukça tutumlu, titiz ve adaletli bir prens olan Fabious, aynı zamanda sevgisine sağdık ve aile bağlarını önemseyen bir adamdır. Tüm tembelliğine rağmen sevdiği kadının karşısında oldukça değişen Thadeous sevdiği savaşçı kız prenses Isabel’le evlilik planları kuruyordur. Fakat bunun için ilk önce vermesi gereken büyük bir savaş ve yönetmesi gereken bir ülke vardır. Abisi ile trajikomik bir maceraya imza atacak olan Thadeous, bakalım hedeflerine ulaşabilecek mi ? Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 41052   tarih   Tarihi : 25 Ekim 15:12   İmdb : İzle