SON EKLENEN FİLMLER
Suikast – Mechanic: Resurrection
Türkçe Altyazı

Suikast – Mechanic: Resurrection

2011 yılında çekilen Mekanik filminin devamı niteliğinde hazırlanmış olan Suikast (Mechanic: Resurrection) yapımı 2016 yılının Ağustos ayında bir çok sinema salonunda vizyona girmiş ve aksiyon severler tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Gerilim ve macera filmlerinin sevilen ismi Jason Statham'ın Jessica Alba ile birlikte baş rollerinde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Dennis Gansel'i görüyoruz. Uzun aradan sonra kusursuz bir çalışma ile sinema perdelerine geri dönen başarılı aktörün bu filmi de soluğunuzu kesecek. Genç bir adamın sevgilisi için bir dize adamı çeşitli şekillerde öldürdüğü anlatılan filmin konusundan bahsetmek gerekirse kısaca şöyle; Hayatını uzun bir zaman önce dingin ve sıradan bir şekilde sürdürmeye başlamış olan Arthur Bishop, kız arkadaşı Gina ile gözlerden uzak bir tatil beldesine yerleşmiştir. Küçük ve yeşillik içerisinde aşklarını yaşayan Gina ve Arthur, yerlerinin öğrenmesi ile zorlu bir mücadelenin içerisine doğru sürüklenecektir. Zira baş düşmanları Arthur'dan bir dize adamın öldürülmesini isteyecek ve bunun karşılığında kaçırdığı Gina'yı serbest bırakacaktır. Oldukça keyifli ve dikkat çekici bir konuya sahip olan filmi alternatif seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 115739   tarih   Tarihi : 31 Ekim 12:17   İmdb : 5.7 İzle

Ajan – Spy

12 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren Ajan (Spy) filmi, hayatı boyunca kendini hiç gösterememiş bir kadının başarı hikayesini konu alıyor. Komedi ve aksiyonun güzel bir senaryoda birleştiği filmin baş rollerinde Jason Statham, Rose Byrne, 50 Cent ve Melissa McCarthy gibi yıldız oyuncular yer alıyor. Yönetmenliği Paul Feig, tarafından üstlenilen filmde; CIA'in gizli departmanında zorlu görevleri masa başından idare eden Susan Cooper, gerekli koordinatları görev başındaki tüm ajanlara iletiyordur. Bu iş Susan,'ın küçüklükten beri hayalidir. Ancak böyle masa başında olduğu gibi değil. Zira aksiyonlu görevlerin baş kahramanı olmak için can atan Susan, hayatında bu şansı bir kere elde edecek, fakat bu şans genç kadının tüm hayatını değiştirecektir. Keyifli Seyirler.
yorum2    yazar İzlenme : 37136   tarih   Tarihi : 30 Eylül 12:00   İmdb : İzle

Kapışma – Snatch

2000 yılının suç ve aksiyon türünde en iyi filmlerden biri olan Kapışma, başarılı yönetmen Guy Ritchie tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinde sevilen oyuncu Brad Pitt yer alırken ona yetenekli oyuncu Jason Statham, eşlik ediyor. Çoğu sinema severin beğeniyle izlediği filmin konusu ise şu şekilde; Boksa merakı yüzünden illegal işlere bulaşan Turkish ve üç kağıtçı ortağı Tommy, tuğla kafa lakaplı bir boksörü büyük final için dövüşmeye ikna ederler. Çingene Mickey isimli bir boksör ile dövüşecek olan tuğla kafa maçta dayak yemeye başlayınca Turkish'in bütün planları bir anda alt üst olur. Diğer yandan Londra'da 86 karatlık bir elmasın kaybolduğunu duyan Frakny bu değerli mücevheri bulmak için Londra'ya gelecektir. Birbirinden bağımsız bir şekilde işleyen olaylar aynı noktada kesişince 3 adam aynı hedefe odaklanacaktır.
yorum0    yazar İzlenme : 32080   tarih   Tarihi : 5 Eylül 14:28   İmdb : İzle

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7

2014 yılının temmuz ayında vizyona girmesi beklenilen Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filmi başarılı aktör Paul Walker'ın ölümünün ardından ertelenmiş ve 31 Mart 2014 de çekimlerine yeniden başlanılarak 03 Nisan 2015 tarihinde vizyona girmiştir. Abu Dhabi ve United Arab Emirates gibi ülkelerde çekimleri yapılan filmin baş rollerinde Jason Statham, Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez, gibi ünlü oyuncular yer aldı. Filmin yönetmenliğini James Wan üstlenirken senaryosunu Chris Morgan, Gary Scott Thompson ortaklığında yazılmıştır. Filmde; Dominic Toretto ve ailesi son işlerinden sonra huzur içinde hayatlarını sürdürürken, bir anda Owen Shaw'ın abisi Ian Shaw yeni düşmanları oluvermiştir. Zira kardeşinin komada oluşu Ian Shaw'ın uzun zamandır canını sıkıyordur. Kardeşi gibi ekibin her üyesini birer birer toprağa gömecek olan Ian, Tokyo'da yaşayan Han'dan başlamış ve daha sonra ajan Hobbs'u hastanelik etmiştir. Ailesinin canını yakan bu adamı öldürmeye ant içen Dominic, yeniden zorlu bir mücadeleye girişecektir. İyi seyirler.
yorum5    yazar İzlenme : 52402   tarih   Tarihi : 3 Ağustos 9:30   İmdb : İzle

Wild Card – Heat

Casinoları ve kumarhaneleri kendine mesken edinmiş alkolik bir adam, kadınlara oldukça düşkündür. Hayatını sürekli keş olarak yaşayan bu genç adam sonunda akıllanmaya ve daha düzgün bu şekilde yaşamaya karar verir. Güvenlik görevlisi olarak işe başlayan ve bazı önemli insanlara korumalık yapan genç adam, bu işe başladıktan sonra kendisine bazı kurallar koyar. Bunlardan bazıları korumalık yaparken silah kullanmamak, kendi yöntemleri ile insanları alt etmek ve yardıma ihtiyacı olan insanları asla yüz üstü bırakmamak gibi bazı basit kurallardır. En yakın arkadaşının öldürülmesi ile bu kurallardan ödün vermek zorunda kalacak olan genç adam, nefes kesici bir macera yaşayacaktır. Genelde aksiyon ve dövüş filmlerinden tanıdığımız ünlü aktör Jason Statham, Wild Card filminin baş rollerinde yer alıyor. Soluksuz izlenebilecek başarılı yapımın vizyon tarihi henüz belli olmamıştır. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 91698   tarih   Tarihi : 31 Ocak 14:10   İmdb : İzle

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
yorum2    yazar İzlenme : 83110   tarih   Tarihi : 29 Aralık 0:01   İmdb : İzle